Wat fijn voor je vicky, een hele geruststelling hè als je het hartje hebt zien kloppen! En over twee weekjes weer gluren, spannenddddquote:Op dinsdag 14 oktober 2008 10:15 schreef Vicky het volgende:
mag ik even opgelucht adem halen! ik heb een boontje gezien met een kloppend hartje! over 2 weken nog een keer een echo om te bepalen hoe ter ik ben.
Dat kan nog wel even duren jaquote:Op maandag 13 oktober 2008 23:12 schreef marlieske het volgende:
Oooh zo zit ik te wachten tot Isa oud genoeg is voor een WII![]()
Maar dat duurt nog wel ff ben ik bang.
Nee ik heb helaas niemand die mee kan.quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 16:09 schreef _Ingrid_ het volgende:
Carmella mooi dat je er tussengepropt kan worden! Kan er niemand met je mee, of wil je dat niet?
Dan word je uitgerekende datum dus ook aangepast? 21 dagen is wel kort zeg!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 16:45 schreef marlieske het volgende:
vandaag met manlief bij de gyn geweest super aardige man, manlief stond er van te kijken en zei erna meteen dit was een heel wat leuker gesprek als bij de vorige gyn, ik ben dus blij met het besluit om naar een ander te gaan dit voelde direct goed en er werd ook naar mijn wensen geluisterd, top dus.
Toen de inwendige echo gehad en dat voelt altijd toch een beetje vreemd die staaf maar wat het scherm liet zien was![]()
kreeg meteen de opmerking dat mijn baarmoeder gekanteld naar achteren ligt, wist ik dus niet en dat na ontelbare echo's vorige keer, zo leer je nog eens wat![]()
Ook ben ik 1 week verder als de vk dacht, ik wist wel dat ik een korte cyclus had maar zo kort, na telling bijkt die 21 dagen te zijn geweest![]()
Mooi kloppend hartje, volgende echo op 5 november en volgende afspraak bij de gyn op 26 nov.
dan mogen we weer gluren.
[ afbeelding ]
Leuk iamredleader! De buik moet natuurlijk nog wel even gepost worden in het grote buiken topic hè!quote:Op dinsdag 14 oktober 2008 17:47 schreef iamredleader het volgende:
Zo, na een goede vakantie weer een kleine update van Tinuviel en mijzelf. Inmiddels heeft Nemo heel duidelijk laten weten dat hij er is... sinds 11-10 (op m'n verjaardag) trappelt hij er lustig op los, heerlijk gewoonzo kan ik als aanstaande papa meer "voelen" dan alleen maar de emoties
![]()
En verder is Tinuviel aardig gegroeid, de buik is van beschaafd formaat, en de kwaaltjes blijven gelukkig beperkt tot wat bandenpijn en onrustige nachten vanwege de actieve trappen en stompjes van Nemo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |