abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62256504
Sorry was de laatste
pi_62256532
BE, misschien wel goed idee inderdaad! Ik heb nog wel een felgekleurd klein halsbandje! Als hij een baasje heeft, moet hij die wel zien.

En nee inderdaad, je bent niet gek een hond op kantoor is raar!
  donderdag 9 oktober 2008 @ 12:10:50 #3
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62256569
Ja. En als dat halsbandje dan ineens weg is, zonder dat je wat hoort, weet je iig ook dat er wrsch wel iemand zich met het beestje bezig houdt.
***
pi_62256681
hahaha, oooeeeh modellen

En nee ik vind huisdieren op kantoor heel typisch.
Er zijn inderdaad genoeg mensen die er letterlijk last van hebben, en als ik er bewust voor kies om thuis geen huisdier te hebben vanwege een allergie dan zit ik er natuurlijk niet op te wachten om dan op het werk wel 40 uur per week geconfronteerd te worden met een harig iets.
Beetje hetzelfde imho als met roken. Vroeger mocht er ook nog gerookt worden op de werkplek, mag nu ook niet meer omdat niet iedereen erop zit te wachten om andermans nicotineverslaving te delen. en gelukkig maar.

Ik ben ook allergisch voor stof maar ik heb mn kamertje voor mij alleen dus het valt redelijk schoon te houden, want als ik op de schoonmakers hier moet wachten
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62256956
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 12:15 schreef huuphuup het volgende:

Ik ben ook allergisch voor stof maar ik heb mn kamertje voor mij alleen dus het valt redelijk schoon te houden, want als ik op de schoonmakers hier moet wachten
En de schoonmakers doen dan dus bij jou helemaal niks meer, omdat ze zien dat je het zelf doet
pi_62257033
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 12:26 schreef freecell het volgende:

[..]

En de schoonmakers doen dan dus bij jou helemaal niks meer, omdat ze zien dat je het zelf doet

haha, vandaar!!

Nee maar serieus, ik werk op de universiteit in Leiden; schoonmakers zijn hier op de bezuiniging gegaan en ze komen nu dus nog maar 1 keer per week langs, en het enige wat ze dan doen is alle kamertjes langsgaan om de vuilniszakjes te verwisselen, meer dus niet... en ik gok dat daar nog steeds een fors bedrag voor betaald wordt
Ik ben hier niet zo heel erg vaak, uurtje of 20 tot 25 per week, dus ik heb gewoon zo'n pak van die vochtige doekjes om zo nu en dan mn bureau mee te 'dweilen'
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62257374
Hier was vandaag de opzichter van de schoonmakers er om te controleren en klachten aan te horen. Geloof dat we allemaal de nodige noten op onze zang hadden. Je kon bij mij op het beeldscherm schrijven in het stof. En afstoffen doet ie volgens mij om de spullen heen. Ik ben wel heel erg netjes dus alles is altijd aan mijn kant van het kantoor op orde en netjes, wat het niet moeilijk maakt om even gauw een doekje langs te halen. Alleen neemt de schoonmaker het woord "LANGS" erg letterlijk.

Oh ik heb net zo een lekker broodje gehaald waardoor ik nu nog meer trek heb. Broodje met pesto, mozarella, sla, tomaat en iets dat lijkt op tauge maar dan dunner (kom niet op de naam). En mijn man blijft toch wel uit mijn buurt van de knoflooklucht, hahaha die heeft nachtdienst dus slaapt als ik wakker ben en andersom.

Overigens zit dat harrige mormel nu in de kantine onder de eettafel te wachten tot iemand iets met hem deelt.
pi_62257478
...of tot iemand sateh van hem maakt

Je broodje klinkt heerlijk! Is dat dunne niet alfalfa?
Ik heb een kopje soep van die cup-a-soup specials, geroosterde paprika & tomaat, met een broodje. Die soep is ook heerlijk en een mandarijntje. Hoe kleiner hoe lekkerder en ik krijg er altijd zo'n sinterklaas-gevoel van.

Dat van die schoonmaker is vervelend zeg, als je dan een baan hebt doe het dan goed. Hier komt het schoonmaakbedrijf echt niet langs om te vragen hoe en wat, behalve misschien bij de rector magnificus op zn kamertje, maar die wordt dan weer wél dagelijks flink schoongemaakt... en ik krijg nog een portemonnee en telefoon van ze terug!! bitches...
Ach ja, zo gaat het ook, en nu ruikt mn bureau naar sinaasappels van die jif-vloerdoekjes die je bij de xenos kunt kopen
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 9 oktober 2008 @ 12:51:53 #9
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62257554
Dieren op t werk, lijkt me niet de bedoeling, hoewel ik t wel gezellig vind kan ik me voorstellen dat er ook mensen niet blij mee zijn

vandaag weer een gesprek gehad bij het UWV. errug top allemaal, moet nog een aantal dingen uitzoeken en dan kan ik echt voor mezelf beginnen
heel spannend allemaal, ergens ook doodeng, maar ben er zo trots op!!!
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 9 oktober 2008 @ 12:52:56 #10
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62257577
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 12:43 schreef Faja-Lobi het volgende:
Je kon bij mij op het beeldscherm schrijven in het stof.
Toen ik bij KPN werkte was het zelfs zo dat de schoonmaakploeg niet aan de pc, beeldscherm, toetsenbord, muis mocht komen, daar moest een aparte ploeg voor komen
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_62257940
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 12:52 schreef Ynske het volgende:

[..]

Toen ik bij KPN werkte was het zelfs zo dat de schoonmaakploeg niet aan de pc, beeldscherm, toetsenbord, muis mocht komen, daar moest een aparte ploeg voor komen
Dat klopt, dat mogen ze idd niet. Ze mogen ook geen dingen van je bureau verplaatsen. En ze mogen niet onder kasten zuigen bij ons. Ik heb ook een huisstofmijtallergie en die is dus echt veel en veel erger geworden twee keer per jaar stoffen ze hier de bovenkant van alle kasten af, daar ben ik dus een week ziek van. Mijn taak is eigenlijk ook het schuiven van boeken in de kasten, maar de laatste keer dat ik dat deed kon ik naar de huisarts omdat ik zo ontzettend benauwd geworden was.

Ik raak dus geen kast meer aan, met toestemming van de baas. En nu moet ik met lede ogen aanzien hoe de rommel maar groter en groter wordt omdat mijn collega's te beroerd zijn een vinger uit te steken wat dat betreft
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_62258177
En ik ben sjaggo Ik baal van m'n werk en m'n huishouden en van wat er in m'n huis huist. En van IceSave baal ik ook. En nu wil ik mensen slaan. Hard
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  donderdag 9 oktober 2008 @ 13:28:45 #13
151473 Noli.
Hormotioneel...
pi_62258431
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 13:18 schreef Syrena het volgende:
En ik ben sjaggo Ik baal van m'n werk en m'n huishouden en van wat er in m'n huis huist. En van IceSave baal ik ook. En nu wil ik mensen slaan. Hard
Sla de dommerik.
Mep de Duitser.
Maxi, Midi & Mini
(My) Timing sucks.... Always.
Al lang niet meer aan het ontzwangeren. En nog steeds NIET voor rede vatbaar!
pi_62258456
Ynske wat gaaf zeg! Ik wil ook voor me zelf beginnen maar eerst nog over een jaartje als de jongste iets ouder is mijn vakopleiding gaan doen. Nu nog bezig met basisopleiding.

Chagie ben ik niet, ik baal wel als een stekker van die hond. Ik geloof dat ik omgedoopt ben tot zijn favo persoon hier.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 9 oktober 2008 @ 13:34:47 #15
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62258578
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 13:29 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ynske wat gaaf zeg! Ik wil ook voor me zelf beginnen maar eerst nog over een jaartje als de jongste iets ouder is mijn vakopleiding gaan doen. Nu nog bezig met basisopleiding.
Ja he
tis voor mij nu de uitgelezen kans, zit nu toch thuis, dus heb geen baan te verliezen
heb er nog over zitten denken om de fotovakschool/fotoacademie te gaan doen, maar tijdens mijn grafische studie en later ook bij CMD heb ik heel veel gehad, dus houd het bij cursussen.
En ga nu de gok maar gewoon wagen
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_62258779
Je hebt groot gelijk. Ik wacht nog even een re-organisatie af hier en dan ga ik verder zoeken naar een andere baan misschien binnen de fotografie (eerst even een soort van betaalde stage) en dan als ik eenmaal het begeerde papiertje op zak heb wil ik ook die stap maken naar een eigen toko.
pi_62259150
leuk voor jezelf beginnen spannend ook!

Trouwens: Leander net uit de draagdoek geknoopt, omdat hij echt in een hele maffe houding lag. Nu ligt hij gewoon bij mij op schoot en pit lekker door
Ik had hem een half uur geleden al voor zijn voeding verwacht, maf kind
pi_62259160
en ik druk op invoeren en word aangekeken door 2 wijd-open ogen
pi_62259514
Ik ben de enveloppen van de geboortekaartjes aan het schrijven .

*terugkeert naar aarde* Ik zou er ook niet echt blij van worden als iemand een hond mee zou nemen naar kantoor als ik er een allergie voor had. Bij een ex-baan had mijn baas een golden retriever, zo'n echte lobbes. Die lag op kantoor bij mijn baas, in de mand. En niet in mijn kantoor. En hij scharrelde ook niet rond. Dat vond ik prima, zag dat beest misschien 2x per dag. Maar, ik heb dan ook geen allergie.

Mijn mama komt zo langs om de babykamer te bekijken, !
pi_62259570
Ooooooh en ik heb de nieuwe Nigella!!!!

Ik had m gereserveerd bij Paagman en heb 'm net opgehaald.
pi_62259973
uhm wat is de Nigella?
pi_62260077
ooooooooooh gebak en koken en lekkers en mmmmm!!!!
Lekker het hele weekend in de keuken staan dan

Ik ga morgen bosbessen-cupcakes maken als je mazzel hebt blijft er nog over faja

Edit: Nigella = Nigella Lawson denk ik
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62260108
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62260117
Ik was nog van plan om te vragen of je toevallig van chocolade hield
  donderdag 9 oktober 2008 @ 14:40:48 #25
35189 Troel
scherp en bot
pi_62260180
Ik ben heel blij dat er hier wel goed schoongemaakt wordt!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62260184
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 14:38 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ik was nog van plan om te vragen of je toevallig van chocolade hield
hahaha
jaaaaa
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62260261
Bij mijn vorige baan hadden we twee Jack Russels rondlopen. Handig ook dat toen mijn ouders' Jack Russel bij mij logeerde ik haar gewoon mee kon nemen naar het werk. Toen ik van baan wisselde heb ik dat echt wel gemist. Gelukkig werk ik nu thuis en heb ik mijn eigen hondenbeest aan mijn voeten liggen
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_62260396
Ik snap dat mensen een voorliefde hebben voor huisdieren maar ik kan niet begrijpen dat je je viervoeter mee neemt naar kantoor. Prima als je een eenmanszaak hebt of desnoods personeel maar in goed overleg. En niet je viervoeter aan het personeel opdringen en dan commentaar geven dat ik maar de deur van ons kantoor moet dicht doen. Persoonlijk vind ik een hond of kat niet thuis horen op de werkvloer.
pi_62260575
Het is ook niet zoals het hoort Faja. Als iedere werknemer ermee akkoord is moet het kunnen maar ik vind ook dat zodra er maar iemand bezwaar maakt het dier niet meer mee kan.
Een beetje vreemd, maar wel lekker
pi_62262164
Faja, Nigella is idd Nigella Lawson, en met de nieuwe Nigella bedoelde ik haar nieuwste kookboek,
Nigella Christmas. Ik heb al haar boeken in hardcover en in het Engels, zo heb ik kookboeken het liefste .
Toen ik in Londen woonde heb ik me helemaal ongans gekocht aan kookboeken, echt mijn grote passie . Nigella is mijn favoriete kookboeken-auteur, dus een nieuwe is net alsof het mijn verjaardag is!
pi_62262957
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 13:43 schreef Faja-Lobi het volgende:
Je hebt groot gelijk. Ik wacht nog even een re-organisatie af hier en dan ga ik verder zoeken naar een andere baan misschien binnen de fotografie (eerst even een soort van betaalde stage) en dan als ik eenmaal het begeerde papiertje op zak heb wil ik ook die stap maken naar een eigen toko.
Ik zou je willen adviseren die stap al eerder te maken Het is namelijk kei- en keihard werken om er echt wat brood mee te kunnen verdienen. Of nouja, een beetje beleg dan Wanneer je nu al begint een klantenkring op te bouwen (naamsbekendheid) heb je daar straks met het papiertje op zak alleen maar profijt van!
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_62264488
Ik wordt binnen mijn vrienden en familie kring wel regelmatig gevraagd foto's te maken maar echt een bedrijf op poten zetten ben ik nog niet aan toe gekomen. Wil het wel heel graag, eerst maar eens beginnen met een site waarop ik foto's kan laten zien. Ik snap dat het heel hard werken is en dat iedereen tegenwoordig fotograaf lijkt te worden maar ik wil wel graag iets kunnen en dat ook kunnen laten zien. Nou zijn er zat mensen die het kunnen zonder daar een opleiding voor de te hebben gevolgd en zat die een opleiding hebben gevolgd maar er geen ene **** van bakken. En ik moet nog uitzoeken hoe en wat als je er naast blijft werken.
pi_62264784
Wie weet wat er tegenwoordig in de mode is qua haar? Morgen naar de kapper. Misschien alleen de puntjes, misschien iets heel anders, maar weet niet wat.
  donderdag 9 oktober 2008 @ 17:46:09 #34
35189 Troel
scherp en bot
pi_62265105
De kapper weet dat
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62265183
Ja dat is zo. Maar wil me voorbereiden zeg maar. Dat ik neit met een dom kapsel naar buiten kom waar ik me voor doodschaam.
  donderdag 9 oktober 2008 @ 17:54:20 #36
35189 Troel
scherp en bot
pi_62265302
Ja, maar het probleem is toch altijd dat iets wat in de mode is, je wel moet staan
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62266480
Persoonlijk zou ik eerder iets kiezen wat bij je past qua model en qua hoeveel tijd wil je er aan besteden iedere morgen dan wat de laatste trend is op haarmode gebied.

Ik heb mijn haar redelijk kort inmiddels en laat het nu weer groeien tot een bobline. Alles op 1 lengte.
pi_62266796
Ingrid, er zijn van die sites waarbij je een foto van jezelf kunt uploaden en dan verschillende kapsel en kleuren en modellen kunt proberen. K zal hem eens even opzoeken. Best geinig, niet heel reëel natuurlijk, maar wel leuk om te zien hoe een pony zou staan bijvoorbeeld.
Je moet ervoor een foto hebben van je gezicht waarbij je je eigen haar naar achter hebt, uit je gezicht. Recht van voren dus.

deze site bedoel ik --> Hollywood hair make-over

Kun je kapsels van celebrities bij jezelf proberen enzo. Staan vrij veel dingen in. Is ook leuk als je niet naar de kapper gaat
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  donderdag 9 oktober 2008 @ 19:23:51 #39
55928 Suzziieee
Don't fear the reaper!
pi_62267192
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 12:09 schreef freecell het volgende:
BE, misschien wel goed idee inderdaad! Ik heb nog wel een felgekleurd klein halsbandje! Als hij een baasje heeft, moet hij die wel zien.

En nee inderdaad, je bent niet gek een hond op kantoor is raar!
Ik zou het wel in de gaten houden maar niet zomaar die kat toe-eigenen! Sowieso als ie al met je meeloopt is ie mensen gewend,en zal die wel een thuis hebben,als ie er verder goed uitziet en niet eng mager is hetzelfde verhaal!

Ik heb ook regelmatig jonge katten gehad,die ik vanaf een week of 7 in huis had...tegen de tijd dat ze 15 weken waren liepen ze ook gewoon buiten...zolang die niet dag en nacht buiten zit,zal het wel goedzitten denk ik Zo'n bandje zou ik dus echt,als eigenaar, te gek voor woorden vinden en dus bang zijn dat iemand mijn kat probeert te 'stelen' .
pi_62267801
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 14:49 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ik snap dat mensen een voorliefde hebben voor huisdieren maar ik kan niet begrijpen dat je je viervoeter mee neemt naar kantoor. Prima als je een eenmanszaak hebt of desnoods personeel maar in goed overleg. En niet je viervoeter aan het personeel opdringen en dan commentaar geven dat ik maar de deur van ons kantoor moet dicht doen. Persoonlijk vind ik een hond of kat niet thuis horen op de werkvloer.
Behalve natuurlijk, zoals bij een collega van mij, als het om een blindegeleidehond gaat

Hoewel ik het nog steeds een vreemd gezicht vind, die golden retriever door de gangen te zien lopen
pi_62268246
Jullie hebben gelijk, het moet je idd wel staan.
Ik laat mijn haar groeien, misschien moet ik er gewoon doorheen. Ik wil wel iets met mijn pony doen, dan lijkt het ook een stuk anders. Ik laat het morgen wel weten wat het is geworden.
pi_62268949
Lilly, een blinde geleide hond zal vast heel erg trouw naast of vlakbij het baasje blijven waardoor andere collega's er dan geen hinder van ondervinden. Ik heb zeker een keer of 8 die hond van mijn collega terug moeten brengen naar zijn plek omdat hij mij steeds opzocht. Te gek voor woorden gewoon. Hij zat onder mijn bureau, onder de tafel in de kantine, als ik naar het kopieerhok ging liep ie achter mij aan, ging ik thee halen zat ie naast me. Te freaky gewoon.
pi_62268997
Soms doet een kleurspoeling al wonderen voor de manier hoe je tegen je kapsel aan kijkt en ja soms moet je er even doorheen bijten. Ik zit nu ook met wilde plukken haar die niet naar mijn zin zitten maar dan had ik niet zo stom moeten zijn om heel rigoreus alles heel kort te laten knippen in een vlaag van verstandsverbijstering.
pi_62269072
Hahaha, soort evil-dog-from-hell
stof voor een nieuwe horror film... stalker-dog ofzo...:P

En als ie dan ook nog op die ene ugliest dog lijkt dan is je nachtmerrie compleet
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62269237
Voor wie hem niet kent --> De lelijkste hond ter wereld

En vanuit een andere hoek is hij nog veel sexier...

niet op klikken als je snel schrikt
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62269375
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 20:24 schreef Faja-Lobi het volgende:
Lilly, een blinde geleide hond zal vast heel erg trouw naast of vlakbij het baasje blijven waardoor andere collega's er dan geen hinder van ondervinden.
ja, uiteraard. Ze wijkt niet van zijn zijde.
pi_62269390
Die hond van mijn collega is zo een boomer hondje.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 9 oktober 2008 @ 20:39:10 #48
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62269465
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 20:32 schreef huuphuup het volgende:
Voor wie hem niet kent --> De lelijkste hond ter wereld

En vanuit een andere hoek is hij nog veel sexier...

niet op klikken als je snel schrikt

vind m minder erg dan die filmpjes van gister
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_62269730
Dat mormel zou zo rechtstreeks uit een horror film kunnen komen wandelen. Damn die is echt lelijk!
pi_62269744
ja, die heb ik dus bewust niet gekeken; ik ben wel echt super-schrikachtig en ik schrok me eerst ook wezenloos van dit beest.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62269877
Ik was even het topic van gisteren aan het lezen.. Mooi model heb je gevonden Faja! En mooie foto heb je uitgezocht.. dus dat gaat wel goed komen denk ik Ben benieuwd!

Paar jaar geleden heb ik die opdracht ook gemaakt. Ik koos daarvoor een foto van Audrey Hepburn met mijn zusje als look-alike:




Ben er nog steeds wel een beetje trots op, vandaar dat ik het even wilde laten zien
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_62269977
ooooh wat mooi!
Audrey Hepburn vind k ook zó mooi *zucht*

Die wil ik ook faja! hahaha
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62269990
Super Icicle. Erg mooie foto ook geworden (een knappe tante die zus van je). Ik zit er aan te denken om nog even snel een reflectie scherm en grijskaart aan te schaffen voor ik zaterdag die foto ga maken.
pi_62270009
Print hem even uit Huubhuub dan gaan we die ook proberen!
pi_62270038
Haha, oeh stoer! alleen ik heb geen coltrui
Ik ga ff audrey plaatjes zoeken, misschien vind ik er iets tussen, mag dat?
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie donderdag 9 oktober 2008 @ 21:02:03 #56
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62270080
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 20:58 schreef Faja-Lobi het volgende:
Super Icicle. Erg mooie foto ook geworden (een knappe tante die zus van je). Ik zit er aan te denken om nog even snel een reflectie scherm en grijskaart aan te schaffen voor ik zaterdag die foto ga maken.
je zou eventueel wel mijn reflectiescherm kunnen lenen mocht t niet meer lukken om er een te kopen
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_62270096
Leef je uit zo lang het met daglicht en zonder flitser kan vind ik het best.
pi_62270121
Oh dat is lief Ynske. Ik zal het even in mijn achterhoofd houden. Ga morgen even op jacht.
pi_62270150
Oh ik weet niet of het eventueel uitmaakt, ik heb wel een grote witte muur hier; maar das niet direct naast het raam.
Het is trouwens wel klein hier, en ik hoop dat je niet heel lang bent want het plafond is maar 2 m hoog
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62270533
Voor zo'n foto's heb je helemaal geen reflectiescherm nodig Deze is gewoon met daglicht vanuit het raam gemaakt, op zolder, voor een wil stuk stof.
Mocht je een grotere foto van Audrey willen hebben geef je maar even een gil! Ik denk dat huuphuup hiervoor ook zeer geschikt is
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_62270705
Lol, bedankt Icicle
Kunnen die wel proberen, ik heb wel een zwart vest-dingetje liggen wat tot boven dicht kan. Mijn haar is alleen wel een stuk langer dan dat, maar daar weet ik wel een barbatruuk op
Heb verder niets gezien waar ik echt weg van ben, vind Audrey een hele mooie vrouw maar ik denk dat ze de helft woog van wat ik weeg en de meeste foto's lijk ik gewoon in de verste verte nie op (mocht k willen!) dus dan ziet het er ook zo wazig uit.
Maar die hierboven vind ik wel heel mooi.

Ohja, en ik niet van die woeste wenkbrauwen

edit: spelvaut
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62270762
Denk je mijn zusje wél dan?
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_62270860
Nee das ook weer zo inderdaad
En de originele dame ook niet zo te zien... Maar ik heb ook geen wenkbrauwpotlood of hoe noem je zo'n ding. Och een reden om er een te scoren morgen. Woei! Leuk dit
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62271155
Ik ben niet zo mega groot hoor, 1.68 mtr maar. Ik weet niet wat je kledingmaat is maar misschien kan ik ergens nog een coltrui opduikelen.

Het is niet eens zo zeer voor de reconstructie foto Icicle. Ik heb ook nog een andere opdracht "portret van een geliefd persoon" waar ik het gebruik van een reflectie scherm mee wil gebruiken en ik heb prijzen gezien van rond de 20 euro dus zo een uitgave is het ook weer niet.
pi_62271359
Een reflectiescherm kan ook soms handig zijn als achtergrond..! Ik heb een ovale en die is daar tenminste goed voor te gebruiken.
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_62271664
ah, dan zijn we net zo groot
Ik heb maat 38, als het meerekt
Maar het hoeft niet, ik heb hier een vestje wat tot bovenaan dichtkan met een rechte kraag (als je snapt wat k bedoel). Is zwart en velours-achtig dus komt wel ongeveer in de buurt met die foto.
Als je verder nog meer foto's of portretten nodig hebt dan zeg je het maar hoor, ik vind het prima

en mn vriend denkt er serieus over om onder te duiken cameraschuw
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62272608
zo beangstigend ben ik niet hoor dat ie hoeft onder te duiken.
pi_62272716
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  † In Memoriam † donderdag 9 oktober 2008 @ 22:22:18 #69
7074 moussy
kuttekop
pi_62272752
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 22:21 schreef easy-going het volgende:
Fotografie
en deze?
Je zou er haast een boek over schrijven!
  donderdag 9 oktober 2008 @ 22:28:32 #70
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62272992
Ik vind het eigenlijk wel leuk om te lezen hoe enthousiast ze zijn.
***
pi_62274763
Goed te zien dat het je zusje is Icicle!
Saartje
  † In Memoriam † donderdag 9 oktober 2008 @ 23:42:37 #72
7074 moussy
kuttekop
pi_62275394
Ik vind het gekeuvel wel leuk, ik lees braaf mee
Je zou er haast een boek over schrijven!
pi_62276585
Haha, sorry voor het gekeuvel maar ik dacht dat je niet offtopic kon in een SC? of moeten we het dan over babyfoto's hebben? daar wordt aan gewerkt

maar we komen het resultaat ook showen hoor aapjes kijken
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62278153
Goedemorgen......eerst maar eens een bakkie thee
  † In Memoriam † vrijdag 10 oktober 2008 @ 07:47:01 #75
37843 lady-wrb
kortaf
pi_62278299
op de andere afdeling neemt een personeelslid af en toe dr piepjonge jack russeltje mee
echt een heel piepklein beessie en zooooo schattig.
er zijn bewoners die helemaal gek op het diertje zijn, maar we moeten wel heel goed uitkijken dat niemand m een rotschop geeft of platknuffelt.

er komt ook regelmatig familie op bezoek die hun hond meenemen. die blijven gewoon aan de lijn en dat moet kunnen, vind ik. zolang er niemand heftig allergisch is.
op andere afdelingen hebben ze ook wel vogeltjes. wij hebben alleen vogeltjes op batterijen
als je dr langsloopt gaan ze fluiten
pi_62278304
Doe mij ook maar een lekker kopje thee.
  † In Memoriam † vrijdag 10 oktober 2008 @ 08:07:59 #77
37843 lady-wrb
kortaf
pi_62278460
ik slaap al een paar maanden heel slecht (echt maar een paar uur per nacht hooguit) en ik voelde me een wrak. (zelfs op slaappillen kwam ik niet boven 3 uur slaap)
vannacht heb ik zomaar 5 uur geslapen ik voel me toch lekker
weet iemand toevallig of er ergens op fok een topic is over slecht kunnen slapen?

en straks moet ik voor controle naar de huisarts.
het doet gelukkig niet meer zo'n zeer, maar het steekt nog steeds behoorlijk.
ik hoop maar dat er niet weer gesneden hoeft te worden
pi_62278660
Ik weet het niet, ik slaap ook niet supergoed maar in elk geval wel voldoende lang zeg maar, en ik functioneer nog overdag Dus van topics weet ik niets.

Als je straks toch naar de huisarts gaat, misschien een idee om het toch nog even met hem te overleggen? Lijkt me niet de bedoeling van slaappillen dat je maar een uur of 3 slaapt per nacht.
Heb je voor jezelf de achterliggende oorzaak duidelijk van je slaaptekort? Stress ofzo? Of eet je slecht ofzo?

Het enige wat ik je kan meegeven zijn de standaardslaaptips; geen cafeïne houdende dranken meer na 4 uur 's middags; gezond eten, veel groente en fruit; niet met een volle maag gaan slapen, maar zorg er ook voor dat je niet met honger in bed ligt; ga sporten, op dagen dat ik gesport heb val ik altijd als een blok in slaap ; maak anders 's avonds rond een uur of 9 ofzo nog een klein ommetje, frisse lucht en beweging zeg maar; niet lezen in bed, geen tv in de slaapkamer; zorg dat het niet te warm is in je slaapkamer, maar zorg ook dat jij zelf het niet koud hebt, dus niet dat je 's nachts helemaal koud wakker wordt.
Euh, misschien een ander kussen proberen?

Vervelend zeg dit probleem
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62278668
Oh en ook goeiemorgen allemaal

ik heb lekker een schaaltje yoghurt met bosbessen en honing hihi
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_62278991
Goedemoregn!

Inderdaad ook ff met de huisarts overleggen over het slapen!

En vogels die gaan fluiten als je er lang loopt zijn rotirritant Mijn broer heeft een fluitende kabouter op zijn tuinpad, ellendig ding
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 08:59:06 #81
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_62279156
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 20:32 schreef huuphuup het volgende:
Voor wie hem niet kent --> De lelijkste hond ter wereld

En vanuit een andere hoek is hij nog veel sexier...

niet op klikken als je snel schrikt
Ik heb TWEE van zulke honden, maar dan knappe exemplaren, en die gaan 5 dagen in de week mee naar mijn werk, ondanks dat een van mijn bazen er doodsbang voor is. De meeste mensen vinden het onwijs leuk dat ze mee zijn, een paar mensen hebben er niks mee maar die blijven dan gewoon weg van deze etage. En bij de baas die bang is lijn ik de wilde aan, voor de rustige issie inmiddels na 4 jaar al niet meer hysterisch bang. Maar zelfs hij vindt het niet erg dat ze er zijn, hij vindt het gezellig en huiselijk.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_62279213
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 08:59 schreef oh-oh het volgende:

[..]

..een paar mensen hebben er niks mee maar die blijven dan gewoon weg van deze etage.
..fijn zo'n collega.
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 09:15:25 #83
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_62279522
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 09:02 schreef easy-going het volgende:

[..]

..fijn zo'n collega.
Ze hoeven niet op deze etage te komen werktechnisch hoor
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_62280561
quote:
Op donderdag 9 oktober 2008 14:49 schreef Faja-Lobi het volgende:
Ik snap dat mensen een voorliefde hebben voor huisdieren maar ik kan niet begrijpen dat je je viervoeter mee neemt naar kantoor.
Dit, dus. Het zou geeneens in me opkomen! .

Huisdieren. Enzo.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:08:52 #85
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62280731
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 08:59 schreef oh-oh het volgende:

[..]

Ik heb TWEE van zulke honden, maar dan knappe exemplaren, en die gaan 5 dagen in de week mee naar mijn werk, ondanks dat een van mijn bazen er doodsbang voor is. De meeste mensen vinden het onwijs leuk dat ze mee zijn, een paar mensen hebben er niks mee maar die blijven dan gewoon weg van deze etage. En bij de baas die bang is lijn ik de wilde aan, voor de rustige issie inmiddels na 4 jaar al niet meer hysterisch bang. Maar zelfs hij vindt het niet erg dat ze er zijn, hij vindt het gezellig en huiselijk.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:16:30 #86
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_62280884
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:08 schreef Ynske het volgende:

[..]


Ja maar het was toch hun idee hoor, hij vond zelf dat ik die oudste mee moest nemen omdat ie t anders zielig vond als ie thuis was
Hij zegt zelf, hij is nog bang voor de vogeltjes buiten, dus daar hoeven we geen rekening mee te houden, en het feit dat hij het een lief hondje vindt en dat ie t zielig vindt als hij de hele dag alleen is weegt voor hem zwaarder dan dat ie t zelf bekant in zn broek doet als ie ze tegenkomt in het pand hoor.
Ik vond het zelf nogal flauwekul, maar ja, als ze dan gaan zitten zeuren en je een schuldcomplex aanpraten, dan maar mee en toen moest ie natuurlijk ook nog een vriendje voor hier dus heb ik dr nog maar een bijgenomen. Heel veel kantoren hier hebben huisdieren, vooral veel katten, maar op ons blok zitten ook echt best veek kantoorhonden hoor.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_62280935
WTF.

Eerst vind je het zielig voor je hond dat hj alleen thuis zit, dús neem je 'm mee naar je werk, vervolgens vind jet het zielig dat hij alleen op je werk zit en NEEM JE ER NOG 1 BIJ?

.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:21:18 #88
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_62280990
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:18 schreef Jarno het volgende:
WTF.

Eerst vind je het zielig voor je hond dat hj alleen thuis zit, dús neem je 'm mee naar je werk, vervolgens vind jet het zielig dat hij alleen op je werk zit en NEEM JE ER NOG 1 BIJ?

.
Nee hoor, IK vond het niet zielig dat ie thuis bleef, bij zn twee vriendjes aldaar.
Mijn baas vond dat, omdat ie m zo leuk vindt.
Dus moest ie mee, en met zn tweeën hier is veel gezelliger, dus nu heb ik dr 4, twee blijven thuis , twee komen mee werken
Die twee thuisblijvers zijn wel eens mee geweest maar vinden het vreselijk op kantoor, die mogen dus lekker thuisblijven.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:21:21 #89
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62280992
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:18 schreef Jarno het volgende:
WTF.

Eerst vind je het zielig voor je hond dat hj alleen thuis zit, dús neem je 'm mee naar je werk, vervolgens vind jet het zielig dat hij alleen op je werk zit en NEEM JE ER NOG 1 BIJ?

.
WHZ
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_62281118
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
pi_62281262
iksnaperniksmeervan
Als mijn personeel een hond mee zou nemen mochten ze die meteen weer naar huis brengen, en daar zelf ook meteen blijven. Gek zeg
Saartje
pi_62281344
Ik ben laatst bij een kapper geweest, waar een natte hond lag te stinken in een mand in de zaak.
Even dacht ik dat ik per ongeluk bij een hondentrimsalon was binnengestapt, mijn hemel, wat een lucht..!
En dan had ik ook nog eens de bof in de stoel naast de mand te mogen, terwijl de stinkende eigenaar van de stinkende hond me knipte.

Dan mag het nog zo vlakbij zijn. Ik ga daar niet meer naartoe.
Hardloper.
IG @webkim
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:39:21 #93
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_62281365
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:34 schreef Maneki.Neko het volgende:
iksnaperniksmeervan
Als mijn personeel een hond mee zou nemen mochten ze die meteen weer naar huis brengen, en daar zelf ook meteen blijven. Gek zeg
Nogmaals, mijn bazen vonden het juist leuk, mij maakte het niks uit, beestjes bleven al 7 jaar probleemloos thuis.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_62281383
Ik werk op een woongroep en neem af en toe de hond ook wel eens mee hoor, vinden de bewoners harstikke leuk dus als ze ernaar vragen komt ze wel eens dienstje mee, hartstikke huiselijk en gezellig.

Maar das weer wat anders dan op een kantoor, zeker als er collega's zijn die er bang/allergisch of watdanook voor zijn vind ik niet dat je dat kan maken hoor.
Moet zeggen dat op onze hoofdlokatie in de kantoorgebouwen ik ook altijd meerdere honden zie, bij mensen die een kantoorruime voor zichzelf hebben liggen er ook veel honden in mandjes naast het buro.
“I mean, nobody’s scientifically perfect, but Suzie’s about as close to being perfect as any human could possibly be.”
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:42:11 #95
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_62281416
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:38 schreef Webkim het volgende:
Ik ben laatst bij een kapper geweest, waar een natte hond lag te stinken in een mand in de zaak.
Even dacht ik dat ik per ongeluk bij een hondentrimsalon was binnengestapt, mijn hemel, wat een lucht..!
En dan had ik ook nog eens de bof in de stoel naast de mand te mogen, terwijl de stinkende eigenaar van de stinkende hond me knipte.

Dan mag het nog zo vlakbij zijn. Ik ga daar niet meer naartoe.
dat verbaast me altijd zo he, heel vaak stinken honden, terwijl Daisy bij ons nooit vies rook.
die werd meteen gedroogd als ze nat geregend was, en kreeg regelmatig een schoonmaakbeurt/wasbeurt
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:49:21 #96
176471 oh-oh
Sure...fine...whatever...
pi_62281591
Hier werken een kleine 20 mensen, ik heb een hele grote eigen kamer en op de mega ruimte naast mij zitten drie mensen, op onze etage lopen de honden vrij rond. Maar ok, ze stinken niet , ze verharen niet en ze zijn netjes opgevoed ook, ze vallen niemand lastig. De einge die bang voor ze is is degene die vond dat ik die ene hond maar mee moest nemen.
Van de overige mensen hebben 2 mensen niks met honden, ze hebben geen hekel aan ze, zijn niet allergisch, maar hebben er niks mee, en die negeren de honden en dat werkt vanzelf wederzijds, dus ze hebben geen last van ze. En bij nieuwe mensen die aangenomen worden worden de honden altijd al tijdens het sollicitatieproces voorgesteld tegenwoordig, tis nog niet voorgekomen maar ik denk niet dat ze nog veel kans zouden maken als ze meteen over de honden zouden gaan zeuren.
Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
pi_62281625
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:49 schreef oh-oh het volgende:
maar ik denk niet dat ze nog veel kans zouden maken als ze meteen over de honden zouden gaan zeuren.
Het moet niet gekker worden. Tegenwoordig ben je voor het krijgen van een baan al afhankelijk of er een paar gekken zijn die hun huisdieren meeslepen naar het werk...
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:52:14 #98
35189 Troel
scherp en bot
pi_62281665
Dat is toch helemaal van de zotte. Je hebt iemand op sollicitatiegesprek, echt de perfecte persoon voor de baan, maar tja, allergisch voor honden.

Jammer maar helaas, honden gaan voor.

Waar werk je ook alweer?
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_62281738
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:42 schreef Ynske het volgende:

[..]
dat verbaast me altijd zo he, heel vaak stinken honden, terwijl Daisy bij ons nooit vies rook.
quote:
Op vrijdag 10 oktober 2008 10:49 schreef oh-oh het volgende:
Maar ok, ze stinken niet ,
Dat "mijn hond stinkt niet" kan ik dat in dezelfde categorie plaatsen als "mijn hond bijt niet?"
Hier had uw advertentie kunnen staan :P
  vrijdag 10 oktober 2008 @ 10:55:53 #100
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_62281743
Webkim, ik zou geloof ik weggegaan zijn!
Het is een van de luchtjes die ik echt het smerigst vind. Brrrr... ik kan er niks aan doen, maar ik vind dat zo vies.

En ik vind het ook een beetje erg vaag dat je maar genoegen moet nemen met een hond op kantoor omdat iemand anders dat leuk vindt.
Wat ben ik toch blij dat ik in een gebouw werk waar nog niet eens de ramen open mogen vanwege uiterst belangrijke klimaat-dinges ivm oude manuscripten enzo.
No way dat daar huisdieren naar binnen mogen ooit!
***
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')