quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 19:10 schreef chacama het volgende:
En de verdiende centjes............. die zijn voor MAMA. Ik heb genoeg om er een lekkere ochtend sauna aan te besteden. Kleine stapjes....
Ja, dan valt er veel te poetsen zeker he?quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 21:23 schreef E.T. het volgende:
Weet ik wel Moonah, maar met twee huizen zijn de weekenden erg kostbaar hier
en shoppen enzoquote:Op zaterdag 18 oktober 2008 21:26 schreef Moonah het volgende:
[..]
Ja, dan valt er veel te poetsen zeker he?
Foto!quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 19:14 schreef lcicle het volgende:
Zelf een broekje van van Dylan is geweest beefcake
Dat is het broekje wat te smal was voor Dylan, en dan had je aan Amber gegeven. Iris heeft het nog gedragen en nu is het doorgegeven aan de jongens van Iciclequote:Op zondag 19 oktober 2008 00:22 schreef beefcake het volgende:
[..]
Foto!Ik heb geeeeen idee welke dat moet zijn
Oh die! Ik weet het weerquote:Op zondag 19 oktober 2008 06:09 schreef LadyS het volgende:
[..]
Dat is het broekje wat te smal was voor Dylan, en dan had je aan Amber gegeven. Iris heeft het nog gedragen en nu is het doorgegeven aan de jongens van Icicle
Ik heb vannacht nog aan je gedacht Lishe..quote:Op zaterdag 18 oktober 2008 17:21 schreef Lishe het volgende:
Ik ben smoor op de jongste van Icicle. Man,man, ik rammel. Echt zoooooo´n leuke!
Volgens mij niet... Waar kom je oorspronkelijk vandaan? Ik uit de omgeving van Zwolle.quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:12 schreef Maneki.Neko het volgende:
Oh en Nijna kwam me enorm bekend voor, ik vraag me alleen af hoe dat nou kon..wij hebben elkaar toch nog nooit gemeet
quote:Op zondag 19 oktober 2008 17:34 schreef Lishe het volgende:
En we hebben ook al geopperd dat er volgende keer vooral ook veel zwangeren komen
Jaaajaquote:
Yay! Had jij nou ook wat dingen in maat 74 en 80 want daar ben ik nog steeds naar op zoekquote:Op vrijdag 24 oktober 2008 10:47 schreef chacama het volgende:
Zo alles is weg. LegerdesHeils heeft zojuist alles gehaald. De merkkleding is nog over en die ga ik - nadat ik de boekhouding gedaan heb - op de foto zetten en online gooien. Nog even kijken hoe ik dat het beste kan gaan doen. Misschien maar even een openbaar fotobucketalbum maken, zodat jullie lekker kunnen snuffelen. Daar zet ik dan ook meteen speelgoed in wat weggaat, handig zo met de sinterklaas voor de deur.
Oh Bix; die zien er heerlijk uitquote:Op maandag 20 oktober 2008 13:20 schreef bixister het volgende:
ja, fijn dat je je weer heelhuids gemeld hebt Grijs (daar ga ik tenminste vanuit.). en marlien is inderdaad een mooitje!
(jij mag er ook wezen hoor!
).
mensen vroegen nog om recepten van de salades die ik gemaakt had.
pastasalade met tomaat, mozzarella & basilicum.
huzarensalade, met daarop enkele variaties: zonder het genoemde vlees, met een extra appel, een extra paprika, en omdat ik vond dat ik relatief weinig aardappelen had heb ik er een potje houmous (kant & klaar, AH) doorheen geroerd. oja en de eieren heb ik in plaats van er bovenop, er gewoon doorheen geprakt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |