Dus het is echt mogelijk dat ze de weg van Fortis gaan? Ik had wel rekening ermee gehouden dat ze een nieuwe injectie zouden krijgen, maar nationalisatie?quote:Op zondag 23 november 2008 16:52 schreef pberends het volgende:
[..]
Die 20 miljard stelt niets voor, en is uiteraard geen nationalisatie.
Ik denk dat het gaat gebeuren, maar ik weet het natuurlijk niet zeker. ING zit nog steeds tot zijn nek in Amerikaanse hypotheken, en als de beurzen verder omlaag gaan zal het belegde vermogen van ING nog verder verdampen.quote:Op zondag 23 november 2008 16:54 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Dus het is echt mogelijk dat ze de weg van Fortis gaan? Ik had wel rekening ermee gehouden dat ze een nieuwe injectie zouden krijgen, maar nationalisatie?
Voor elke % kan ik jou makkelijk 10 negatieve tot zeer negatieve dingen laten zien.quote:Op vrijdag 21 november 2008 22:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
Al die dalingen zijn wel op pure feiten gebaseerd natuurlijk...![]()
Man, emotie heeft de overhand op dit moment, want goede fondsen krijgen net zo hard een schop.
Bij ieder fonds? Dat waag ik te betwijfelen.quote:Op zondag 23 november 2008 22:41 schreef Emu het volgende:
Voor elke % kan ik jou makkelijk 10 negatieve tot zeer negatieve dingen laten zien.
Ik neem aan dat jij vol in de puts zit?quote:AEX onder de 200 op 10 feb 2009. De 180 of mogelijk 160 kan nog wel worden getest.
Nee over de economie in het algemeen, die nu echt wel in een rap tempo aan het verslechteren is.quote:Op zondag 23 november 2008 22:51 schreef DS4 het volgende:
[..]
Bij ieder fonds? Dat waag ik te betwijfelen.
[..]
Ik neem aan dat jij vol in de puts zit?
jepquote:Op maandag 24 november 2008 08:38 schreef pberends het volgende:
Als de AEX weer een bump omhoog krijgt tot 250-270 punten ga ik flink turbo shorts inkopen.
quote:Op vrijdag 10 oktober 2008 10:01 schreef LXIV het volgende:
Mocht de AEX door de 200 gaan, dan haal ik mijn laatste centen van de bank en koop er lang houdbaar voedsel van. Want dan is dus niets meer zeker.
Damn.. 9.01hquote:Op donderdag 5 maart 2009 23:05 schreef MrUnchained het volgende:
And the winner is....: vrijdag 6 maart 2009, 09.00u.
En is al je geld al van de bank afquote:Op vrijdag 10 oktober 2008 10:01 schreef LXIV het volgende:
Mocht de AEX door de 200 gaan, dan haal ik mijn laatste centen van de bank en koop er lang houdbaar voedsel van. Want dan is dus niets meer zeker.
Gaan we ook doorheenquote:
Onwaarschijnlijk, als dat wel gebeurt, kun je je beter heel erg snel je gaan specialiseren in eigen groentes verbouwen en zorgen dat je schuldeisers je niet kunnen vinden.quote:
Ik denk dat dat idd het geval zal zijn al zal de gewone economie wel aantrekken wanneer de beursen weer in een opgaande lijn gaan en blijvenquote:Op zondag 23 november 2008 12:56 schreef pberends het volgende:
Rienk Kamer net in Business Class (RTL 7):
- AEX gaat door de 200, waarschijnlijk een ultieme bodem van 150.
- Kleine rally verwacht op korte termijn
- Beurzen blijven het nog vele jaren slecht doen
- Beurzen gaan wereldwijd nog veel verder naar beneden omdat hedge fondsen verplicht nog steeds hun schulden moeten aflossen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |