Bij de intersport. Kost echt geen drolquote:Op woensdag 8 oktober 2008 13:45 schreef OA het volgende:
[..]
Op zich trekt dat mtb-en me wel.
Fietsen daar te huur neem ik aan?
Ik zoek nog een vakantiebestemming voor 2009.
Verder zeg ik niets over vakanties....
Eensch.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 13:57 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Ik wil niet gaan zeuren maar het huidige zwem-abc (sinds 1995) is erop gericht dat kinderen door a, b en c naar een goede zwemslag werken. Dus het is niet automatisch zo dat je met A kan zwemmen..
Mijn test was altijd om de kinderen onverwacht het water in te gooienAls ze dan gelijk beginnen met zwemmen is het goed, gaan ze als eerste reactie spartelen/spetteren is het fout.
Ik had natuurlijk wel een dermate goede band met mijn kinderen (klinkt apart..) dat dit kon zonder dat ze me daarna niet meer vertrouwden
Buitenseks ftwquote:
Been there, done that, na een weekje had ik het wel gezien daarzo. Nächstes mal doch wieder Zillertalquote:
Muckquote:
Oh ik dacht dat je die place 0wnde johquote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:29 schreef KapiteinGasthof het volgende:
Ik ben alleen komende zomer wel in een ander land, dus in het verleden behaalde resultaten blabla..
Langer dan een week ben ik er nooit geweest ook eigenlijk. Maar ik vermaak me daar immer kostelijkquote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:35 schreef MPG het volgende:
[..]
Been there, done that, na een weekje had ik het wel gezien daarzo. Nächstes mal doch wieder Zillertal.
Klinkt goed!quote:
Na een week hadden we het wel weer gezien. Was wel leuk geweest, maar toen hadden we ook zoiets van: "mooi, op naar het volgende"quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:31 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Een hele zomer lang niet neemaar voor een actieve vakantie is het goed hoor
![]()
En zolang er salsa buiten het dal is hoor je mij niet klagen
Wandelen in de bergen, van een panoramisch uitzicht genieten, lekker tot jezelf komen in de berglucht, bestsellers bedenken... Oostenrijk is dus altijd leuk, zomer en winterquote:
Het smaakte ook prima!quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:38 schreef MPG het volgende:
[..]
Klinkt goed!
Ware het niet dat het Mc is.
Eens, hoewel ik er nog nooit in de winter ben geweest...quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:42 schreef DaMart het volgende:
[..]
Wandelen in de bergen, van een panoramisch uitzicht genieten, lekker tot jezelf komen in de berglucht, bestsellers bedenken... Oostenrijk is dus altijd leuk, zomer en winter.
McEscargotquote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:46 schreef OA het volgende:
[..]
Het smaakte ook prima!
Ik was wel blij dat ze geen slakkenburgers hadden...Pardon, ik bedoel Burger d'escargot
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:47 schreef OA het volgende:
[..]
Eens, hoewel ik er nog nooit in de winter ben geweest...
Kijk.. zo hoort hetquote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:47 schreef Klonk het volgende:
ik hou trouwens van vaklui met eergevoel voor het werk dat ze doen, we krijgen over een paar weken een nieuwe achterdeur, maar gisteren was er dus een stukje uitgevallen waardoor door een gaatje naar buiten kijken.
woningbouw gebeld, en vandaag zou een timmerman komen om er even iets voor schroeven, prima toch, maar nu heeft de beste man de tijd genomen om het stukje hout wat er hoogstens nog een maand voor zit in de kleur van de deur te schilderen
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:47 schreef Klonk het volgende:
ik hou trouwens van vaklui met eergevoel voor het werk dat ze doen, we krijgen over een paar weken een nieuwe achterdeur, maar gisteren was er dus een stukje uitgevallen waardoor door een gaatje naar buiten kijken.
woningbouw gebeld, en vandaag zou een timmerman komen om er even iets voor schroeven, prima toch, maar nu heeft de beste man de tijd genomen om het stukje hout wat er hoogstens nog een maand voor zit in de kleur van de deur te schilderen
WFzquote:
Gelukkig nietquote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:36 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh ik dacht dat je die place 0wnde johNaja dank voor de info iig
Ach, ik ben al 5 jaar niet meer weggeweest. Dat is best te overleven hoorquote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:51 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik kon weleens de komende anderthalf jaar helemaal geen tijd of geld hebben voor vakantie
Maar dan heb je een huis als het even meezit.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 14:51 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik kon weleens de komende anderthalf jaar helemaal geen tijd of geld hebben voor vakantie
Dat is het echt meer dan waard hoorquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:03 schreef Pheno het volgende:
[..]
Maar dan heb je een huis als het even meezit.
Dat hopen we dan maarquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:03 schreef Pheno het volgende:
[..]
Maar dan heb je een huis als het even meezit.
Sterkte...quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:07 schreef Muck het volgende:
Blegh, ik heb over 10 minuten hoorcollege foutenleer
behalve dat het saai is, wordt het ook nog eens gegeven door iemand met een stem die klinkt als een kruising tussn Beatrix en ieniemienie
Huuuuuquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:07 schreef Muck het volgende:
Blegh, ik heb over 10 minuten hoorcollege foutenleer
behalve dat het saai is, wordt het ook nog eens gegeven door iemand met een stem die klinkt als een kruising tussn Beatrix en ieniemienie
SUCCES!quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:07 schreef Muck het volgende:
Blegh, ik heb over 10 minuten hoorcollege foutenleer
behalve dat het saai is, wordt het ook nog eens gegeven door iemand met een stem die klinkt als een kruising tussn Beatrix en ieniemienie
Dan ga je toch gewoon niet, je kunt ook zonder college van je fouten lerenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:07 schreef Muck het volgende:
Blegh, ik heb over 10 minuten hoorcollege foutenleer
behalve dat het saai is, wordt het ook nog eens gegeven door iemand met een stem die klinkt als een kruising tussn Beatrix en ieniemienie
Jij zoekt bij elke post een passend plaatje?quote:
Maar dan mis je toch een stukje statistiekquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:18 schreef dndiek het volgende:
[..]
Dan ga je toch gewoon niet, je kunt ook zonder college van je fouten leren
Is weer eens wat anders dan de geijkte standaardsmileysquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:19 schreef Fha het volgende:
[..]
Jij zoekt bij elke post een passend plaatje?
Mja ik vind het ook wel grappig eigenlijkquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:20 schreef MPG het volgende:
[..]
Is weer eens wat anders dan de geijkte standaardsmileys.
Dat is toch niet vervelendquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:20 schreef MPG het volgende:
[..]
Maar dan mis je toch een stukje statistiek.
Ik heb daar geen hoorcollege voor nodigquote:Daarnaast zijn hoorcolleges ideaal om koffie te absorberen.
Ik ben er 8 of 9 jaar zomers geweest en heb me werkelijk nooit verveeldquote:
Oscarquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hee dat is Tabloid![]()
[ afbeelding ]
Instantaan is het niet vervelend.quote:
True, true.quote:[..]
Ik heb daar geen hoorcollege voor nodig
Excuus, ik moet me beter specificeren. Mijn uitspraken gelden enkel voor het Ötztalquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:23 schreef es70 het volgende:
[..]
Ik ben er 8 of 9 jaar zomers geweest en heb me werkelijk nooit verveeld.
Neen, de statistiek achter eventuele fouten in uitkomsten van experimenten. Afwijkingen, effecten van afwijkingen op verdere analyse, oorzaken van fouten, etc, enz.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:24 schreef Klonk het volgende:
wtf is foutenleer, Duitsers in lederhosen, een homo in een strak leren broek in een kleuterklas ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KSC JUBILEUM topic
"Sleep: A completely inadequate substitute for caffeine"
#TeamHumbug
Heeft patent op Mosterd-Maaltijd situaties
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:26 schreef MPG het volgende:
[..]
Neen, de statistiek achter eventuele fouten in uitkomsten van experimenten. Afwijkingen, effecten van afwijkingen op verdere analyse, oorzaken van fouten, etc, enz.geen wonder dat je daar koffie voor nodig hebt..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 22 mei 2013 21:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik moet er ook idd niet zo over zaniken. Sorry :P
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:26 schreef MPG het volgende:
[..]
Neen, de statistiek achter eventuele fouten in uitkomsten van experimenten. Afwijkingen, effecten van afwijkingen op verdere analyse, oorzaken van fouten, etc, enz.na statistiek snapte ik er niets meer vanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
schoenmaker blijf bij je leest
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
Welnee, het is dat beest dat in de dreksbak woontquote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:23 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Hee dat is Tabloid![]()
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:22 schreef Fha het volgende:
[..]
Mja ik vind het ook wel grappig eigenlijk
quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:26 schreef MPG het volgende:
[..]
Neen, de statistiek achter eventuele fouten in uitkomsten van experimenten. Afwijkingen, effecten van afwijkingen op verdere analyse, oorzaken van fouten, etc, enz.Alle experimenten zijn bij voorbaat al fout.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |