Waarom moet jij altijd meteen iedereen die niet jouw mening deelt een debiel, mongool of wat dan ook noemen?quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:08 schreef Happel het volgende:
[..]
Je bent al net zo een imbeciel als D-K en 3/4 van de supporters.
Omdat jullie, jij ook, altijd op een achterlijke manier tekeer tegen personen. Nu poog je af en toe nog wel iets te beargumenteren (je hebt zelden gelijk, maar dat terzijde.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:28 schreef Crane het volgende:
[..]
Waarom moet jij altijd meteen iedereen die niet jouw mening deelt een debiel, mongool of wat dan ook noemen?
Kanloos, omdat jij niet hoorde wat je wilde horen.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:11 schreef TJDoornbos het volgende:
Bosz heeft weer een kansloze babbel gehouden gisteren.
De ploegen uit pot 2 en 5 schijnen uitwedstrijden te worden. Doe dus maar Depor en MSK Zilini.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:29 schreef FrankyMcG het volgende:
Morgen loting, hopelijk paar leuke thuis en uitwedstrijden. Geef mij maar Tottenham uit en een Duitse of Belgische club uit...
Pot 1:
Milan (Ita), Sevilla (Spa), Valencia (Spa), Benfica (Por), Schalke’04 (Dui), CSKA Moskou (Rus), Tottenham (Eng) en Hamburger SV (Dui)
Pot 2:
VfB Stuttgart (Dui), ajax, Olympiakos Pireaus (Gri), Deportivo la Coruna (Spa), Club Brugge (Bel), Spartak Moskou (Rus), Paris S.G. (Fra) en Heerenveen
Pot 3:
Rosenborg BK (Noo), Udinese (Ita), FEYENOORD, Sporting Braga (Por), Slavia Praag (Tsj), Manchester City (Eng), Galatasaray (Tur) en Sampdoria (Ita)
Pot 4:
Hertha BSc (Dui), Partizan Belgrado (Ser), Nancy (Fra), Portsmouth (Eng), Aston Villa (Eng), Racing Santander (Spa), Fc Kopenhagen (Den) en Dinamo Zagreb (Kro)
Pot 5:
St. Etienne (Fra), VfL Wolfsburg (Dui), Standard (Bel), Fc Twente, Nec, Metallist Kharkov (Oek), Lech Poznan (Pol) en MSK Zilina (Slw)
In dat geval ga ik voor Brugge/Wolfsburg of Standard/Stuttgartquote:Op maandag 6 oktober 2008 20:32 schreef Happel het volgende:
De ploegen uit pot 2 en 5 schijnen uitwedstrijden te worden. Doe dus maar Depor en MSK Zilini.![]()
Seedorf weer uitfluiten en voor jood uitmaken, ja. Dat is best erg...quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:37 schreef Staanplaats het volgende:
Griekenland in december is ook niet verkeerd
Milan thuis lijkt me ook wel mooi, alleen vrees dan wel het ergste..
We winnen toch altijd in San Siro!?quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:38 schreef Happel het volgende:
Milan is trouwens waardeloos tot op heden. Zelfs Feijenoord zou een kans hebben.
Alleen kunnen we ze niet uit loten.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:40 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
We winnen toch altijd in San Siro!?
Bedoel meer dat we met 0-4 van het veld afgaan.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:38 schreef Happel het volgende:
[..]
Seedorf weer uitfluiten en voor jood uitmaken, ja. Dat is best erg...
Milan is trouwens waardeloos tot op heden. Zelfs Feijenoord zou een kans hebben.
Daarom MSK Zilina.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:44 schreef FrankyMcG het volgende:
Het aantal oostblok landen valt trouwens ook wel mee dit seizoen, da's wel een garantie voor goedkoop bier!
quote:Roy Makaay predikt kalmte in Kuip
Door SJOERD MOSSOU
ROTTERDAM - Van een afstandje kijkt Roy Makaay naar de crisis bij Bayern München, de club waar hij succesvol was. Net als Feyenoord begon de Duitse landskampioen dramatisch aan het seizoen, met gemopper en geklaag tot gevolg. Via sms en internet is het gedoe in Beieren altijd dichtbij.
afbeelding vergroten Roy Makaay. FOTO PIM RAS
,,Maar qua druk van buitenaf zijn die twee clubs niet te vergelijken,’’ aldus Makaay. ,,Bayern móet kampioen worden, bij iedere nederlaag is het raak. Bij het begin van ieder seizoen is Bayern zo’n beetje de enige titelkandidaat. Als die club twaalfde staat, zoals nu, dan weet je het wel. Dan begint de sensatiepers massaal te zagen.’’
Maar is de positie van Feyenoord in wezen niet net zo zorgelijk? De veertiende plaats na vijf wedstrijden; slechter kan bijna niet.
,,Iedereen baalt hiervan, neem dat maar van mij aan. Maar juist op dit moment is het belangrijk om rustig te blijven. We voetballen over het algemeen goed, dat kan niemand ontkennen. Daarom is het ook zo belangrijk om door te gaan op de ingeslagen weg. Gio heeft bij Barcelona gespeeld, Tomasson bij AC Milan en ik bij Bayern. Daar leidt ieder puntverlies tot paniek bij de pers. Wat je daar van leert is dat je als ploeg kalm moet blijven, altijd. Hoe hoog de druk ook wordt opgevoerd. Tegenover de jonge spelers probeer ik dat ook aan te geven.’’
Jouw vizier staat ook nog niet op scherp, constateerde je trainer Gertjan Verbeek zondag. Voel je dat zelf ook zo?
,,Tegen NEC zaten er balletjes bij die ik in het verleden wel eens gemaakt heb, dat klopt. Maar het is niet zo dat ik echt opgelegde kansen miste. De eerste was een schot dat net naast ging. De tweede was een schotpoging van Serginho Greene, die ik probeerde van richting te veranderen. Daar moet je net wat geluk bij hebben. De enige bal waar ik echt van gebaald heb, was die kans vorige week tegen FC Groningen. Die had er gewoon in gemoeten.’’
Een aantal wedstrijden op rij niet scoren in de competitie; in hoeverre heeft zoiets invloed op je humeur?
,,Helemaal niet. Natuurlijk baal ik als een bal er niet ingaat, maar ik lig daar echt geen nachten wakker van. Je hebt altijd fases dat dingen nét niet goed uitvallen. Dat je twee centimeter naast schiet. Of dat Tim (de Cler, red.) ongelukkig uitglijdt en die bal er prompt invliegt. In een goede periode glijdt een verdediger misschien ook een keer uit, maar komt de bal net tegen zijn hak en loopt het goed af. Zo werken die dingen, het heeft geen zin je daar heel erg druk over te maken.’’
Vorig seizoen werden jullie zesde, nu staan jullie veertiende. Even los van pech of blessures: tot nu toe zal je tijd bij Feyenoord je niet zijn meegevallen.
,,De andere jongens en ik zijn anderhalf jaar geleden gekomen om deze club een stap verder te helpen. Het winnen van de beker heeft daaraan bijgedragen, in de competitie kan het beter. Met de zesde plaats hebben we gefaald, zo eerlijk moet je zijn. Maar je kunt er niet omheen dat je met bepaalde invloeden te maken krijgt. Ik bedoel: dat ik in maart tegen AZ uit de wedstrijd geschopt werd, kan ik ook niet helpen. Daardoor heb ik de laatste, beslissende fase van het seizoen gemist. En de blessures waar we nu allemaal mee te maken hebben, kun je ook niet uitvlakken. Ik ben er van overtuigd dat het goed komt met dit elftal.’’
Waar baseer je dat vertrouwen op?
,,Aan hoe er gevoetbald wordt. Het publiek ziet dat ook, dat voel je aan alles. De wisselwerking met onze supporters, zoals tegen Ajax en Kalmar FF, was echt geweldig. Daaraan merk je dat ook zij zien hoe we spelen. We voetballen vóóruit, met veel druk. Én met een paar jonge spelers die zich geweldig ontwikkelen. Met Tenerife heb ik ook wel eens een heel slechte start meegemaakt. En bij Bayern was het laatste seizoen ook moeilijk. Maar toen spéélden we heel slecht, nu zie je gewoon dat er met een idee wordt gevoetbald. En tegen Kalmar was het zelfs heel goed, vind ik. Als we op deze lijn voortborduren, komen de resultaten echt wel.’’
Er is veel gezegd en geschreven over de werkwijze van Verbeek, die relatief veel en hard traint. Is het inderdaad wennen, zijn aanpak?
,,Aan iedere trainer moet je wennen, dat is heel normaal. Maar zeker nu trainen we echt niet overdreven hard. En ook daarvoor niet, al heb ik door de Olympische Spelen alleen de eerste twee weken van de voorbereiding meegemaakt. Gertjan Verbeek heeft nu gewoon de pech dat hij zoveel spelers mist, waardoor hij niet gericht kan werken aan een vaste speelwijze. Steeds moet hij maar zien wie er beschikbaar is en daar zijn ploeg op aanpassen. Ik denk dat er niet veel trainers in zijn schoenen zouden willen staan op dit moment, met zoveel afwezigen. Als je dan ziet dat we tot die 1-0 tegen NEC gewoon heel goed spelen, zegt dat ook wel wat.’’
En zo is het gewoon. Maar ja, probeer dat maar eens duidelijk te maken aan bepaalde figuren...quote:
Ik nog niet!Hoop op Milan uit.Thuis is natuurlijk ook geweldig.Krijgt die Greene eindelijk is een waardige tegenstander.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:41 schreef Happel het volgende:
[..]
Alleen kunnen we ze niet uit loten.![]()
Al heb ik Milan nu wel gezien...
Als mensen nu consequent zijn in hun mening of opvatting van het spel dan kan ik er nog respect voor opbrengen (zoals die ene verdwaalde aanbidder van Tim Vincken hier op het forum) Het enige consequente aan de overige zeurpieten is de constante stroom onzin die er wordt uitgekraamd.quote:Op maandag 6 oktober 2008 20:57 schreef Happel het volgende:
[..]
En zo is het gewoon. Maar ja, probeer dat maar eens duidelijk te maken aan bepaalde figuren...
gaat lastig worden inderdaadquote:Op maandag 6 oktober 2008 20:57 schreef Happel het volgende:
[..]
En zo is het gewoon. Maar ja, probeer dat maar eens duidelijk te maken aan bepaalde figuren...
Voetbal is ook emotie he.Ik praat voor mezelf als ik zeg dat ik na zo'n wedstrijd als gister ook wel iedereen de tyfus wens.Was er gister echt ff goed ziek van.Niet iedereen heeft geduld. Sommige mensen willen gelijk resultaat zien.quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:13 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Als mensen nu consequent zijn in hun mening of opvatting van het spel dan kan ik er nog respect voor opbrengen (zoals die ene verdwaalde aanbidder van Tim Vincken hier op het forum) Het enige consequente aan de overige zeurpieten is de constante stroom onzin die er wordt uitgekraamd.
Het hele team en het hele beleid wordt hier vaak gewaardeerd aan de hand van 1 gemiste kans in een wedstrijd of een niet gegeven strafschop...
Ik was ook strontchagrijnig gisteren. Betekent echter niet dat ik meteen als een dolle ga schreeuwen dat Bosz een lul is, Verbeek een fluttrainer en Makaay een waardeloze prutser omdat hij al zijn kansen mist. Leer relativeren en zie dat Feijenoord op de goede weg is. Alleen het resultaat zit tegen.quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:27 schreef Hofpleinfontein het volgende:
[..]
Voetbal is ook emotie he.Ik praat voor mezelf als ik zeg dat ik na zo'n wedstrijd als gister ook wel iedereen de tyfus wens.Was er gister echt ff goed ziek van.Niet iedereen heeft geduld. Sommige mensen willen gelijk resultaat zien.
Goede vraag, ja. Hij dient gewoon rust te nemen en zich voor te bereiden op de volgende wedstrijd met Feijenoord. Zul je namelijk zien dat hij weer geblesseerd terugkomt...quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:30 schreef Hofpleinfontein het volgende:
En waarom kan Tomasson wel spelen voor Denemarken maar niet voor Feyenoord?
Slaat echt nergens op idd. Feyenoord leert echt geen fuck van het hele OS-gedoe.quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:30 schreef Hofpleinfontein het volgende:
En waarom kan Tomasson wel spelen voor Denemarken maar niet voor Feyenoord?
Schuif het maar gelijk op Feijenoord af.quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:55 schreef Crane het volgende:
[..]
Slaat echt nergens op idd. Feyenoord leert echt geen fuck van het hele OS-gedoe.
Feyenoord kan hem natuurlijk wel nadrukkelijk vragen of het niet beter is om ff de rust te pakken.quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:57 schreef Happel het volgende:
[..]
Schuif het maar gelijk op Feijenoord af.
Het is de speler zelf die beslist om te gaan. Feijenoord kan hem niet tegenhouden...
Dat zullen ze vast wel hebben gedaan. Wij krijgen zulke dingen echter niet te horen, dus is het nogal simpel gelijk te stellen dat het de fout van Feijenoord is dat hij toch gaat spelen voor Denemarken...quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:59 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Feyenoord kan hem natuurlijk wel nadrukkelijk vragen of het niet beter is om ff de rust te pakken.
Waarom niet? Je kunt je ongenoegen best laten blijken als club.quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:57 schreef Happel het volgende:
[..]
Schuif het maar gelijk op Feijenoord af.
Het is de speler zelf die beslist om te gaan. Feijenoord kan hem niet tegenhouden...
Wat heeft dat voor zin? Speler ongelukkig en de media smult er weer van. Jij begrijpt er werkelijk niks van.quote:Op maandag 6 oktober 2008 22:25 schreef Crane het volgende:
[..]
Waarom niet? Je kunt je ongenoegen best laten blijken als club.
Derksen lult echt een eind weg. Alleen al dat ie begon over het feit dat Feyenoord nog steeds Biseswar geen nieuw contract had aangeboden, terwijl vannochtend overal te lezen was dat dit inmiddels wel gebeurd is.quote:
quote:Op maandag 6 oktober 2008 22:26 schreef Happel het volgende:
[..]
Wat heeft dat voor zin? Speler ongelukkig en de media smult er weer van. Jij begrijpt er werkelijk niks van.
quote:Op maandag 6 oktober 2008 21:13 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Als mensen nu consequent zijn in hun mening of opvatting van het spel dan kan ik er nog respect voor opbrengen (zoals die ene verdwaalde aanbidder van Tim Vincken hier op het forum)
quote:Met de fysiek sterke Joël Bijlow als vervanger van Pattinama probeerde trainer Pastoor het laatste kwartier een doelpunt te forceren. Met succes, want tien minuten later stond Feyenoord al op een comfortabele 2-0 voorsprong. Een schot van Glenn Kobussen werd nog gepareerd door de Enschedese doelman, in de rebound was Erasmus er als de kippen bij om de score te openen: 1-0. Na zijn doelpunt gooide de Zuid-Afrikaan er in één moeite door een dubbele salto uit.
Kerel, wat heeft het nou voor een zin? Waarom moet Feijenoord er tegenin gaan. De speler wil spelen, Feijenoord mag en zal dat niet tegenhouden, maar hoogstens adviseren.quote:Op maandag 6 oktober 2008 22:27 schreef Crane het volgende:
[..]
Nee, en Benitez en Klingsmann zijn ook debielen, jij weet het beter dan hen.
Feyenoord moet aan zichzelf denken, ze weten toch dat we er geen blessure's van spelers als Bruins, De Guzman en Wijnaldum bij kunnen hebben?quote:Op maandag 6 oktober 2008 22:32 schreef Happel het volgende:
[..]
Kerel, wat heeft het nou voor een zin? Waarom moet Feijenoord er tegenin gaan. De speler wil spelen, Feijenoord mag en zal dat niet tegenhouden, maar hoogstens adviseren.
Gelukkig heb jij weer wat om te zeiken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |