Gastquote:Op zaterdag 8 november 2008 11:50 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
En hoe zal je daar naar willen kijken? Daarnaast word je nog altijd betaalt voor wat je doet, en niet voor wat je kan doen.
Wat dacht jezelf. "wow je bent 20, maar een geboren directeur, weet je wat, we geven je alvast 20.000 bruto per maand, vooruitkijkend op de toekomst".![]()
Hoe moeilijk is het om er gewoon vanuit te gaan dat deze persoon in kwestie over goede kwaliteiten beschikt? Ik ken genoeg mensen van 18-22j die 3000-5000 euro per maand verdienen, en daar hoef je echt niet voor geleerd te hebben. Open your eyes!quote:Op zaterdag 8 november 2008 16:01 schreef DarkerThanBlack het volgende:
Het is inderdaad heel gewoon dat iemand aangenomen wordt als develepor, maar het is ongewoon dat iemand van 20, zonder diploma aangenomen wordt voor 3300 per maand. Sterker nog, of je moet buitengewone kwaliteiten beschikken die erg veel waard zijn, of de werkgever is gewoon een sukkel. Want voor 2000 euro had die een zelfde werknemer kunnen krijgen met gemak.
Genoegquote:Op zaterdag 8 november 2008 16:12 schreef Sloper het volgende:
[..]
Hoe moeilijk is het om er gewoon vanuit te gaan dat deze persoon in kwestie over goede kwaliteiten beschikt? Ik ken genoeg mensen van 18-22j die 3000-5000 euro per maand verdienen, en daar hoef je echt niet voor geleerd te hebben. Open your eyes!
quote:Op zaterdag 8 november 2008 16:12 schreef Sloper het volgende:
[..]
Hoe moeilijk is het om er gewoon vanuit te gaan dat deze persoon in kwestie over goede kwaliteiten beschikt? Ik ken genoeg mensen van 18-22j die 3000-5000 euro per maand verdienen, en daar hoef je echt niet voor geleerd te hebben. Open your eyes!
Wat wil je hiermee zeggen? Dat het nou wel vaak of niet vaak voor komt?quote:Op zondag 9 november 2008 13:28 schreef freak1 het volgende:
wij hebben ook een aantal devvers werken tussen de 20 en de 24 jaar, en een salaris van 3000 of meer is eerder regel van uitzondering.
ik bedoel natuurlijk dan in plaats van vanquote:Op zondag 9 november 2008 18:00 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
Wat wil je hiermee zeggen? Dat het nou wel vaak of niet vaak voor komt?
Wat lul je nou? Ik heb eerder commentaar gehad op iemand die zichzelf heel wat vond omdat hij directuer of wat dan ook was van zn moeders bedrijf. En dat was terecht, want dat mannetje vond zichzelf heel wat.quote:Op zondag 9 november 2008 13:28 schreef freak1 het volgende:
verder, mijn beste king_of_the_night , je hebt behoorlijk praatjes over salarissen die volgens jou allemaal maar raar zijn (zie ook voorgaande salaris topics) ik heb je echter nog niet kunnen betrappen op een post waarin je iets over je eigen functie e.d. post.
commentaar leveren is makkelijk zonder zelf eerlijk te posten?
is dat dan inclusief die bonus?quote:Op zondag 9 november 2008 20:27 schreef WillempieB het volgende:
....
7 : Bruto maand salaris: ~¤3800
...
Nu ben ik benieuwd hoe jou CV er uitziet.....en of je slim bent , staat iig niet op je CVquote:Op zondag 9 november 2008 21:36 schreef Gsta het volgende:
Mijn god wat een felle reacties ineens, de markt is gewoon erg hard op zoek, er is weinig aanbod, en hoewel ik geen opleiding heb, weet ik dat ik verdomd slim ben, en dat bewijst mijn CV.
jouw cvquote:Op maandag 10 november 2008 16:36 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Nu ben ik benieuwd hoe jou CV er uitziet.....en of je slim bent , staat iig niet op je CV
ex bonus. Bonussen zijn bijvoorbeeld 500 bruto voor een certificaat.quote:
Ligt aan dingen zoals lease bijtelling, pensioen, zietekosten, belastingschaal, vakantiegeld, 13de maand etc.quote:Op maandag 10 november 2008 18:39 schreef sizzler het volgende:
Verbazingwekkend overigens dat de verschillen tussen bruto en netto zo groot zijn. Mensen met ongeveer hetzelfde bruto-salaris krijgen soms netto honderden euro's meer/minder. De netto verschillen zijn ook veel kleiner dan de bruto-verschillen.
Hoeveel is XXX??quote:Op zondag 9 november 2008 21:36 schreef Gsta het volgende:
Mijn god wat een felle reacties ineens, de markt is gewoon erg hard op zoek, er is weinig aanbod, en hoewel ik geen opleiding heb, weet ik dat ik verdomd slim ben, en dat bewijst mijn CV.
Ik heb al voor het eerste gesprek aangegeven dat ik onder XXX geen zin had om te gaan praten. Heb hoog ingezet, en ook in de onderhandelingen hoog spel gespeeld. Komt wel bij dat ik ook gewoon goed kan lullen ;-)
Al is het 999 dan suckt je salaris nogquote:
misschien zitten ICT lui gemiddeld meer op forums dan timmerlui en garagistenquote:Op maandag 13 oktober 2008 13:33 schreef dekilo het volgende:
met Hammar als uitzondering maar waar zijn alle timmermannen, automonteurs in elk geval mensen die dingen met hun maken/ repareren?
Zijn die ondertussen allemaal Pools?
Ochtend? Avond, middagkrant?quote:Op woensdag 12 november 2008 11:00 schreef Jovatov het volgende:
1 : Bedrijfstak: logistiek
2 : Functie: krantenbezorger
3: Leeftijd: 19
4 : Aantal uren per week: 10
5 : Aantal vakantiedagen: 0 (krijg niet doorbetaald als ik vrij vraag)
6 : 13e maand: Nieuwjaarswensen
7 : Bruto maand salaris: ongeveer 520 euro
8 : Netto maand salaris: ongeveer 450 euro
9: Overuren betaald: Ja, wijkje extra lopen is gelijk een eurootje of 7 erbij.
10 : Werkervaring: alweer drie jaar
11 : Goodies : gratis krant
Ruim 10 euro per uur vind ik wel goed te doen
Ben je geīnteresseerd in een bijbaantje?quote:
Developer.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |