Klopt, daarom had ik het ook over democratie als geheel, het is overal hetzelfde.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:06 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Dat is hier net zo.
Ken zat mensen die eerst Pim Fortuyn stemden en daarna de SP.
Maar dat zegt nog niet dat Obama bij voorbaat kansloos is.
En die 90% vind een beetje overdreven. Hoe kom je aan die cijfers?
Wat bedoeld ze daar precies mee? Dat ze pas 5 weken in de vice-president-business zit ofzo?quote:
Ja, dat ze nog maar 5 weken meedoet en daarom nog geen belofte hoeft te wijzigen. Denk ik. Merkwaardig in ieder geval.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat bedoeld ze daar precies mee? Dat ze pas 5 weken in de vice-president-business zit ofzo?
Nee, ze bedoelde daarmee dat je ze nog weinig beloftes had gedaan en daarom niks hoefde te wijzigen. Ergens natuurlijk erg maf, want ik geloof zelfs dat ze zei dat McCain zelfs niet veel beloofd had.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:35 schreef Montov het volgende:
[..]
Ja, dat ze nog maar 5 weken meedoet en daarom nog geen belofte hoeft te wijzigen. Denk ik. Merkwaardig in ieder geval.
Volgens mij zei ze dat McCain geen enkele belofte heeft gedaan die hij niet gaat/ kan waarmaken.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 14:59 schreef MrFl0ppY het volgende:
Nee, ze bedoelde daarmee dat je ze nog weinig beloftes had gedaan en daarom niks hoefde te wijzigen. Ergens natuurlijk erg maf, want ik geloof zelfs dat ze zei dat McCain zelfs niet veel beloofd had.
Joh, darktower woont in het Obama HQ, wat wil je dan dat ze doet? Objectief zijn?quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 04:40 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
You have got to be kidding me! 95% van het commentaar en fact checks zijn anti Palin, en ze laten Biden's geouwehoer dat er geen geld is voor No Child Left Behind (een van de duurste programma's ooit) voor wat het is? Geeft wel weer aan waar de heren en dames hun bias hebben liggen.
quote:
Pot > ketelquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 09:07 schreef laforest het volgende:
[..]
Sarah Palin won met 10-0, Biden, de alcoholist, scoorde geen enkele punt![]()
http://www.ad.nl/verkiezi(...)_McCain_te_laat.htmlquote:Palins revanche lijkt voor McCain te laat
ST. LOUIS - ,,Charmant en sterk in debat. Missie volbracht.’’ De Republikeinen haalden gisteren opgelucht adem na een kordaat optreden van Sarah Palin tijdens het eerste en enige vicepresidentsdebat.
afbeelding vergroten Sarah Palin.
Het is de vraag of haar revanche nog op tijd is geweest. Vlak voor het debat werd bekend dat McCain zijn team terugtrekt uit Michigan. De staat, zwaar getroffen door de economische crisis, werd tot voor kort nog gezien als een poort naar de overwinning voor McCain. De senator verliest ook terrein in andere cruciale staten zoals Florida, Ohio en Pennsylvania.
De twee vicepresidentskandidaten Joe Biden en Sarah Palin duelleerden donderdag negentig minuten lang over economie, Irak, klimaatverandering, het homohuwelijk en buitenlandse politiek. Het debat, volgens tv-kijkers gewonnen door Biden, kende weinig heftige discussies. Beiden slaagden in hun missie. Palin, die vorige week blunderde in diverse tv-optredens, wist de ergste twijfels over haar politieke talent weg te nemen. Joe Biden verdedigde Obama zonder een verkeerde opmerking te maken.
Palin koos de strategie van de aanval. Ze beschuldigde de Democraten er onder meer van de ‘witte vlag te zwaaien’ in Irak. De gouverneur gaf veel vage, ontwijkende antwoorden die duidelijk waren ingestudeerd. Intussen probeerde ze de kijker te charmeren met een volks accent en handig geplaatste knipogen. Biden had zich voorgenomen Palin zo veel mogelijk te negeren om beschuldigingen van seksisme te voorkomen. Hij richtte zijn pijlen op McCain die hij portretteerde als een derde Bush.
"Famous person"quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 22:42 schreef Montov het volgende:
[ afbeelding ]
http://voices.washingtonp(...)tes_thumbs_up_f.html
quote:Palin wil Michigan niet opgeven
De Republikeinse kandidaat voor het vice-presidentschap, Sarah Palin, is het niet eens met het besluit van John McCain om de verkiezingsstrijd in de staat Michigan op te geven.
McCain trekt zijn campagneteam terug uit de staat omdat zijn Democratische tegenstander Obama daar een grote voorsprong heeft in de peilingen. Palin zegt dat zij en haar man graag campagne willen voeren in Michigan.
Ze zei verder dat ze tevreden was over het debat met Joe Biden. Daar keken 69 miljoen Amerikanen naar en dat is een record voor een debat tussen twee vice- presidentskandidaten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |