Nieuws:quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:34 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb wel vertrouwen in Vermeer. Ik was net in de Arena en zag zijn verse chassis aan het werk, hij heeft indruk op me gemaakt en toch weer de nul gehouden.
Hij heeft alles in zich om Menzo te doen vergeten.²
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:39 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Kutwedstrijd. Schilder vond ik de beste. Silva mag wel eens trainen op zijn voorzetten, jezus zeg.
Topsfeer!
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:34 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb wel vertrouwen in Vermeer. Ik was net in de Arena en zag zijn verse chassis aan het werk, hij heeft indruk op me gemaakt en toch weer de nul gehouden.
Hij heeft alles in zich om Menzo te doen vergeten.²
Inderdaad, slimme zet van Marco om Schilder te behoudenquote:
Silvaquote:
Oja de twaalfde man vandaagquote:Sno lijkt voorlopig laatste kans verspeeld te hebben bij Van Basten
03-10-08
Marco van Basten was na afloop van de matige wedstrijd tegen FK Borac (2-0 winst) kritisch op de prestatie van Evander Sno. De zomeraankoop kreeg de kans als aanvallende middenvelder, maar maakte een matige indruk.
"Hij heeft die kans niet gegrepen. Daarom heb ik hem ook gewisseld. Sno schakelde vooral slecht om bij balverlies. Sarpong deed het in de tweede helft als invaller beter. Maar het is niet zo dat we de matige eerste helft tegen Borac aan Sno moeten ophangen. Er waren wel meer spelers die niet goed functioneerden", aldus Van Basten na afloop van het duel.
Ondanks de slechte wedstrijd van Ajax bleef het publiek in de matig gevulde ArenA de Amsterdammers steunen. Van Basten: "De fans hebben ons toch gesteund. Daar ben ik blij om. Verder hebben we vandaag geleerd dat we een wedstrijd niet makkelijk moeten benaderen. Want dan komen we de komende maanden op dit podium tekort."
Je had gewoon je bomgordel moeten laten zien broeder Bansheequote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:47 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb me toch lopen irriteren aan één of andere Amsterdamse poedel die in de Arena achter me zat, hij kraakte Sno de hele tijd af en wist alles beter, hij wist ook nog te melden dat hij een mooi doelpunt maakte tegen Telstar, ik werk gek van deze hond.²
Waarom zeg je daar dan in het stadion niets van?quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:47 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik heb me toch lopen irriteren aan één of andere Amsterdamse poedel die in de Arena achter me zat, hij kraakte Sno de hele tijd af en wist alles beter, hij wist ook nog te melden dat hij een mooi doelpunt maakte tegen Telstar, ik werk gek van deze hond.²
Die kreeg ik niet voorbij de streng kijkende en groot geschapen stewart.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:48 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Je had gewoon je bomgordel moeten laten zien broeder Banshee
WTFquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:52 schreef BansheeBoy het volgende:
Toch heb ik een ongefundeerde sympathie voor hem (en zijn onderstel).
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:49 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Mooi zijn we ook weer van die kneus af.
De kans dat er daardoor ruzie zou ontstaan was erg aanwezig. En gezien ik Marokkaan ben zou de onderbuik van de velen getuigen mij als schuldige aanwijzen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Waarom zeg je daar dan in het stadion niets van?
Vond ik wel méévallen, ik vond het te gemaakt en ik detecteerde erg weinig beleving bij de harde kern bovenin.quote:Verder zijn we als supporters prima bezig dit seizoen. Curva Sud
Heldquote:Ajax komt laat op stoom tegen Borac
Amsterdam, 02 okt 2008
Ajax won donderdag opnieuw van FK Borac. De ploeg van Marco van Basten kwam pas de tweede helft op stoom en versloeg de Serviërs met 2-0. ,,Dit zijn lastige wedstrijden”, vatte de trainer de avond samen.
Hoe een wedstrijd in te gaan die op voorhand gespeeld lijkt? Dat was het luxeprobleem waar Marco van Basten mee kampte voorafgaand aan de return tegen FK Borac. In Servië had zijn team twee weken geleden met 4-1 gewonnen, een voorsprong die in de eigen ArenA niet meer verspeeld zou mogen worden. De Ajax-trainer nam de wedstrijd desondanks serieus en startte ook in de sterkste opstelling. Toch verschilde het elftal dat Van Basten het veld instuurde in een aantal opzichten van het team dat zondag nog met 3-0 Vitesse versloeg. Kenneth Vermeer begon in het doel omdat Maarten Stekelenburg en Dennis Gentenaar voorlopig zijn uitgeschakeld. Dario Cvitanich kreeg de voorkeur boven Jeffrey Sarpong als linkeraanvaller en stond zo voor het eerst in de basis tijdens een officiële wedstrijd van Ajax. Evander Sno nam op het middenveld de plaats in van Siem de Jong. De spelers namen de wedstrijd ongetwijfeld ook serieus en wilden de achttienduizend bezoekers zeker trakteren op een mooie midweekse wedstrijd, maar toch leek in de eerste 45 minuten de scherpte te ontbreken.
Ajax was wel veruit de beste ploeg op het veld en kreeg ook een aantal redelijke kansen. Sno schoot na een klein kwartiertje van afstand net naast, Suarez schoot bijna binnen na een corner van Silva en ook Huntelaar was een keer van afstand dichtbij de openingstreffer. De muur die Borac had opgetrokken rond het eigen zestienmetergebied werd pas in de tweede helft gebroken. ,,Ik was niet tevreden over die eerste helft”, zei Van Basten na afloop. ,,We speelden in een veel te laag tempo en stonden steeds naar elkaar te kijken als er een klusje moest worden opgeknapt. Dat kan niet op dit niveau. In de tweede helft ging dat gelukkig een stuk beter.”
Door (de ietwat tegenvallende) Sno in de rust te wisselen voor Jeffrey Sarpong, kreeg Ajax in de tweede helft een nog iets aanvallender gezicht. De Serviërs werden steeds verder teruggedrongen en zwichtten in de 71ste minuut voor de Amsterdamse druk. Klaas Jan Huntelaar bediende Sarpong die van afstand keihard de bal in de linkerhoek schoot. Op dat moment stond er bij Ajax al een heel nieuw middenveld, want naast Sno waren ook Jan Vertonghen en Eyong Enoh werden vroeg in de tweede helft gewisseld voor Rasmus Lindgren en Vurnon Anita.
Na de 1-0 was het wachten op de tweede treffer. Huntelaar was dichtbij met een kopbal in de 80ste minuut, maar zijn inzet werd knap gestopt door doelman Branko Grahovac. Suarez schoot van dichtbij raak na een steekpass van Robbert Schilder. Zo kreeg het publiek waar het recht op had. ,,Dit zijn moeilijke wedstrijden”, zei Van Basten. ,,Hoe langer het 0-0 blijft, hoe meer vertrouwen de tegenstander krijgt. Het publiek bleef gelukkig de hele wedstrijd achter ons staan en heeft ons er doorheen gesleep. Toen die eerste treffer viel, was de ban gebroken.”
Ondanks het verlies keek ook Borac-trainer Nenad Milovanovic terug op een geslaagd avondje Amsterdam. ,,We vonden het al een hele eer om in de UEFA Cup te mogen uitkomen”, zei de trainer. ,,Nu hoop ik echt dat Ajax het toernooi wint.” Om die wens te vervullen moeten de Amsterdammers in ieder geval de poulefase zien door te komen. Wie de tegenstanders worden in de groep van Ajax, wordt dinsdag bekend als in Nyon de loting plaatsvindt.
Ja, ik vond het zeg maar erg timide. Ik weet niet of ik het nu goed uitleg; maar ik had het idee dat er geen wisselwerking was tussen de harde kern en de wedstrijd, ze deden maar wat op willekeurige momenten. Zonde, want ze hebben de kans zich te profileren zoals bv. in de Kuip waar ze echt de 12de man zijn.quote:
Dat ben ik met je eens, daarom ben ik altijd beleefd, ik ventileer mijn zeer tevreden mening op een degelijke manier. Ja toch?quote:Verder zou het je sieren als je net als irl je grote bek op het forum zou houden. Maar goed, internet is lekker anoniem dus tja.
Mooi, na dit stukje weten we hier allemaal dat we jou nooit meer serieus moeten nemen.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 01:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, ik vond het zeg maar erg timide. Ik weet niet of ik het nu goed uitleg; maar ik had het idee dat er geen wisselwerking was tussen de harde kern en de wedstrijd, ze deden maar wat op willekeurige momenten. Zonde, want ze hebben de kans zich te profileren zoals bv. in de Kuip waar ze echt de 12de man zijn.²
Jack van Gelder zei nog dat hij veel respect had voor 410 dat ze er nog zo'n sfeer van maakten. (Ja, ik zat naar radio 1 te luisteren tijdens de wedstrijd).quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Verder zijn we als supporters prima bezig dit seizoen. Curva Sud
Ja, ik begrijp je, en dat is je goed recht.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 01:05 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Mooi, na dit stukje weten we hier allemaal dat we jou nooit meer serieus moeten nemen.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 00:52 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Die kreeg ik niet voorbij de streng kijkende en groot geschapen stewart.
Ik had zelf ook het gevoel dat Sno een laatste kans kreeg van van Basten, maar hij oogde vandaag erg lui, speelde alsof het hem niets interesseerde, en in een tempo waar ze je zelfs in de hoofdklasse voor uitlachen. Toch heb ik een ongefundeerde sympathie voor hem (en zijn onderstel).²
Maar waar kan die spelenquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 01:15 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik vind trouwens dat Lindgren vaker moet spelen, hij is echt een goede voetballer met een heerlijke mimiek.²
Deed hij het goed als 10? Hoop echt dat deze jongen het gaat redden bij Ajax.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 01:30 schreef DJ_Ryow het volgende:
ben blij dat Sarpong nu eindelijk eens op het middenveld stond en niet als vleugelaanvaller
Zal geen makkelijke loting worden. Maar bij de eerste 3 komen moet wel lukken.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 02:47 schreef tong80 het volgende:
Sno kan het wel schudden.
We hebben in Sarpong weer een aanstaande wereldtopper
Nu maar hopen op een mooie loting.
Tuurlijk als dat niet lukt is het triestquote:Op vrijdag 3 oktober 2008 03:13 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Zal geen makkelijke loting worden. Maar bij de eerste 3 komen moet wel lukken.
Kan nog lastig worden, als ik het deelnemersveld zo zie.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 03:18 schreef tong80 het volgende:
[..]
Tuurlijk als dat niet lukt is het triest
Zo dan.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 08:47 schreef M0NTANA het volgende:
Tottenham Hotspur
Slavia Praag
FC Kopenhagen
Standard Luik
Drie clubs tegen wie we nog wat recht te zetten hebben!quote:
Wordt weer eens tijd.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 09:05 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Zoals jullie ieder jaar 'gewoon' kampioen worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |