Ah tof, tis helder nu! Thanx.quote:Op maandag 6 oktober 2008 17:45 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Hoewel dit topic nog niet helemaal af is --> Aansluiten van een fornuisgroep kun je daar denk ik al wel de nodige informatie vinden
De Telegraafquote:Op maandag 6 oktober 2008 20:38 schreef Guppyfriend het volgende:
volgens mij wel. welke krant is het?
Heej een oude fasto geiserquote:Op maandag 6 oktober 2008 19:48 schreef Stormqueen het volgende:
Nou, bleiblei en SQ-papa zijn begonnen met het verder slopen van de keuken. Eerst is de radiator geleegd en verwijderd, zodat er nog wat laatste tegels gebikt konden worden. Vervolgens afgeplakt en frezen maar
Ohja, de camera begaf het, dus vandaag even telefoonpics
We gaan 'm in een delftsblauw thema tegelenquote:Op dinsdag 7 oktober 2008 22:45 schreef Oblivion het volgende:
![]()
Die tegels in de plee.....![]()
Wat ga je er mee doen?
die zijn rood en nu ?, zijn ze oud?quote:Op dinsdag 7 oktober 2008 22:45 schreef Oblivion het volgende:![]()
Die tegels in de plee.....![]()
Wat ga je er mee doen?
Alleen weet nu heel Fok! waar dat kluisje dan zit.quote:Op woensdag 8 oktober 2008 15:43 schreef Helox-in-a-box het volgende:
Het dubieuze gat kan je trouwens ook mooi gebruiken voor een klein kluisje voor bv sieraden ofzo!
heeft niets met lekke muren te maken, een klimop wurmt zich daar door heen..quote:Op woensdag 8 oktober 2008 12:59 schreef Dichterbijer het volgende:
Ik weet waar jou huis woont!
De beste vriendin van mijn vriendin heeft PRECIES dezelfde beneden verdiepingToen ik de foto's zag dacht ik: verhip...
Bij haar groeide een klimop al naar binnenZo lek waren de muren...
Succes!
Ze hebben waakkattenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 16:01 schreef Levitation het volgende:
[..]
Alleen weet nu heel Fok! waar dat kluisje dan zit.
mot je het niet laten liggenquote:Op woensdag 8 oktober 2008 16:55 schreef DuchessX het volgende:
Bouwstof is echt smerig spul. Wij hadden een half jaar na de afronding van de verbouwing nóg last ervan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |