Ik las: ik heb me toch lekker verslapenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 07:08 schreef DR34M3R het volgende:
Goedemorgen!
Ik heb me toch lekker geslapen
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:02 schreef Pheno het volgende:
Oh jee, Roi heeft weer een slotjesspree. Sommige mensen willen gewoon een ban
quote:
ook gezond, al moet ik eerlijk toegeven dat ik een route ga uitzoeken waar ik zo min mogelijk last heb van de windquote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:14 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik ga zo naar mijn werk fietsen
Kutuser. 32 topics, mafkees.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 @ 08:02 schreef Pheno het volgende:
Oh jee, Roi heeft weer een slotjesspree. Sommige mensen willen gewoon een ban
Laten we het hopen. Echt, wie heeft nou zo weinig te doen, dat ze maar topics openen in diverse subfora?quote:Op donderdag 2 oktober 2008 @ 08:16 schreef Sjowhan het volgende:
Ochtendbagger dus. Zal wel snel wat verschijnen in MED vermoed ik
Hehe, als je halverwege bent, gaat het weer keihard regenen. Dat is altijd zoquote:Op donderdag 2 oktober 2008 @ 08:17 schreef marcb1974 het volgende:
Ik wacht nog even, tot de bui over is
Zonnetje schijnt hier.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:17 schreef marcb1974 het volgende:
Ik wacht nog even, tot de bui over is
Denken grappig te zijn vermoed ik..quote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:17 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Laten we het hopen. Echt, wie heeft nou zo weinig te doen, dat ze maar topics openen in diverse subfora? [ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 @ 08:20 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Denken grappig te zijn vermoed ik..
En ik ga aan de slag. Tot later ofzo.
quote:
De verwachting is er zelfs bij Piet Paulusma.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:16 schreef Sjowhan het volgende:
Ochtendbagger dus. Zal wel snel wat verschijnen in MED vermoed ik
Ik vraag het me ook af. Grappig is het niet, ban is duidelijk. Ik zou zeggen, als je dan toch niet wilt kunnen posten, begin er dan gewoon niet mee.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:17 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Laten we het hopen. Echt, wie heeft nou zo weinig te doen, dat ze maar topics openen in diverse subfora? [ afbeelding ][ afbeelding ]
Het is gewoon zielig. Maar goed, hij slaapt nu. Als hij wakker wordt, heeft ie vast een ben.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 @ 08:37 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik vraag het me ook af. Grappig is het niet, ban is duidelijk. Ik zou zeggen, als je dan toch niet wilt kunnen posten, begin er dan gewoon niet mee.
Wel waar. Gister heb je gezegd dat Groningenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 @ 08:43 schreef JortK het volgende:
Zelfs ik heb het nog nooit zo bont gemaakt als die kerel
Je ouw het gaan ontkennen?quote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:55 schreef Jo0Lz het volgende:
Wel waar. Gister heb je gezegd dat Groningenwas. Dus jij verdient hetzelfde lot!
met de verkeerde pilletjes op sta je de vloer te scheren en je gezicht te schrobbenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 09:13 schreef Pheno het volgende:
Douchen, scheren, vloer even schrobben. Ergens deze dag
Droog gehaaldquote:Op donderdag 2 oktober 2008 08:18 schreef Jo0Lz het volgende:
[..]
Hehe, als je halverwege bent, gaat het weer keihard regenen. Dat is altijd zo
quote:
mijne ging meestal nog 4 jaar mee , maarja je hebt een puntquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:23 schreef Pheno het volgende:
Elke pc is zijn geld niet waard. Het is namelijk vrij snel verouderd.
Ga je gamen? Zo nee, gewoon er in zetten, scheelt weer een paar euro.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:28 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik heb hier nog een Gforce 8500GT in een hoek liggen!
Nou ja, een pc is an sich een slechte investering, tenminste, er even vanuitgaande dat je er mee aat gamen, de enige reden om een nog snellere pc te willenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:26 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
mijne ging meestal nog 4 jaar mee , maarja je hebt een punt![]()
koop geen pc!
Dat zou toch wel draaien op zo'n ding? Probeer het uit, is het alsnog bagger kun je er nog altijd een kaartje bijkopen.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Ik hou wel s van een beetje racen
True, truequote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:32 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat zou toch wel draaien op zo'n ding? Probeer het uit, is het alsnog bagger kun je er nog altijd een kaartje bijkopen.
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nou ja, een pc is an sich een slechte investering, tenminste, er even vanuitgaande dat je er mee aat gamen, de enige reden om een nog snellere pc te willen
Ik doe nu 3 jaar per laptop, maar die is van de zaak
Qua desktops heb ik niets meer in huis, games speel ik wel op een console, dat is goedkoper dan elke keer upgraden omdat far cry, crysis, suprem ecommander, etc etc weer eens bagger gedevved is "met het oog op de toekomst".
Een PC kan je tenminste voor een paar tientjes upgradenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:37 schreef Klonk het volgende:
duur kaartje kopen, doe het dan gelijk goed en koop een xbox of ps3 ben je heel lang van al die rottige upgrades af
Een console ookquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een PC kan je tenminste voor een paar tientjes upgraden
en een console hoef je niet up te gradenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een PC kan je tenminste voor een paar tientjes upgraden
zelfs dat hoeft bij sommige nietquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:44 schreef MPG het volgende:
[..]
Een console ook
Mits soldeerbout voorhanden.
quote:
Oh, ik bedoelde te zeggen: ik krijg er om de drie jaar een nieuwe. En elke keer is dat ding na een maand weer baggertraagquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:39 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
als het je eigen laptop was hoe lang zou je er dan mee doen ?
hoe intensief gebruik je hem ?
xbox heb je een paar varianten opquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een PC kan je tenminste voor een paar tientjes upgraden
Mijn "oude laptop is nu iets meer dan 5 jaar. And counting, want nog steeds dagelijks in gebruik voor surf & mail. Inmiddels heb ik ook een nieuwe, die hopelijk ook meer dan 5 jaar meegaat.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:46 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh, ik bedoelde te zeggen: ik krijg er om de drie jaar een nieuwe. En elke keer is dat ding na een maand weer baggertraag
Van mij zou de oude nog prima zijn, maar ja, afschrijvingskosten, blabla. Het voldoet prima voor mij. En dat ding staat zo'n 12 uur per dag aan.
http://www.forumammo.com/(...)card-no-facepalm.jpgquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:46 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh, ik bedoelde te zeggen: ik krijg er om de drie jaar een nieuwe. En elke keer is dat ding na een maand weer baggertraag
Van mij zou de oude nog prima zijn, maar ja, afschrijvingskosten, blabla. Het voldoet prima voor mij. En dat ding staat zo'n 12 uur per dag aan.
Ik heb nog met de eerste Atari gespeeld, die wil je echt wel upgradenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:44 schreef Klonk het volgende:
[..]
en een console hoef je niet up te graden
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:49 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik heb nog met de eerste Atari gespeeld, die wil je echt wel upgraden
Nadat een paar consumenten organisaties over de tief waren gegaan ja.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:47 schreef cablegunmaster het volgende:
maar de xbox werd wel vervangen elke keer( op internet wat verhalen doorgelezen.
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:48 schreef cablegunmaster het volgende:
[..]
stom bedrijf.maarja als het bedrijf er geld voor over heeft des te beter.
Oh! Zoooquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:50 schreef MPG het volgende:
psst, cgm...
resizen doe je zo, maar dan zonder spaties erin: [ img = 200 x 100 ]
en ik maar afvragen hoe jullie dat dedenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 10:50 schreef MPG het volgende:
psst, cgm...
resizen doe je zo, maar dan zonder spaties erin: [ img = 200 x 100 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Redacted
te weinig koffiequote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:04 schreef Bengeltje het volgende:Wat hebben jullie met de vrouwen gedaan.
In lounge komen er ook steeds minder.
Emancipatie. De vrouwen werken, de mannen koffiën.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:04 schreef Bengeltje het volgende:
Wat hebben jullie met de vrouwen gedaan.
In lounge komen er ook steeds minder.
Werkenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:14 schreef PoepSnoet het volgende:
Ja hoe zit dat? moeten jullie niet werken
Wil je me niet meer zo laten schrikken.quote:
Ojee, ik doe nooit mee aan een hype.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:13 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Emancipatie. De vrouwen werken, de mannen koffiën.
Dat is een activiteit voor het plebs, geloof ik.quote:
Ik las schijten.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:32 schreef BrandX het volgende:
KREUN!!!
nee, dit is geen verkapt ik-wil-sex-post, maar wel een verkapt ik-moet-schrijven-maar-heb-geen-zin-post
ik heb geen zin in schrijven.
Leuke plaatjes.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:32 schreef BrandX het volgende:
KREUN!!!
nee, dit is geen verkapt ik-wil-sex-post, maar wel een verkapt ik-moet-schrijven-maar-heb-geen-zin-post
ik heb geen zin in schrijven.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
belangrijkste reden, ik ben lui:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
welk pornotopic?quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:37 schreef Klonk het volgende:
ik denk dat het porno topic van gisteren ook wel tegen de dames heeft gedaan
hoezo, kun je geen porn meer vinden op het internetquote:
Die siliconen van Jort waren inderdaad wel een mogelijk aversie opwekkend fenomeenquote:
nog meerquote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:41 schreef cablegunmaster het volgende:ze moeten eens wat meer notes krijgen die 2!
En dan?quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:41 schreef cablegunmaster het volgende:ze moeten eens wat meer notes krijgen die 2!
bang dat de buren je betrappen terwijl je zit te fappenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:53 schreef cablegunmaster het volgende:
jezus de zon schijnt , en ik met mn gordijnen dicht....
quote:Op donderdag 2 oktober 2008 11:55 schreef Klonk het volgende:
[..]
bang dat de buren je betrappen terwijl je zit te fappen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |