Nee, volledige spaartegoeden garanderen in plaats van gelimiteerd tot een bepaald bedrag.quote:Op zondag 5 oktober 2008 20:03 schreef athlonkmf het volgende:
[..]
Spaartegoeden garanderen? Zoals ze NL nu al doet?
Volledige.quote:Op zondag 5 oktober 2008 20:03 schreef athlonkmf het volgende:
Spaartegoeden garanderen? Zoals ze NL nu al doet?
Zou je dat nu wel doen?quote:Op zondag 5 oktober 2008 20:47 schreef Erasmo het volgende:
Morgen open ik een rekening bij Icesave, derhalve dus een tvp
quote:Op maandag 6 oktober 2008 13:17 schreef MrFl0ppY het volgende:
Interessant artikel over IJsland
Zit er toch aan te denken om mijn geld bij Icesave weg te halen en een rekening te openen bij CEB. Sta liever bij de DNB aan de deur dan in IJsland. Word me nu toch wel te heet aan de voeten.
weet ik. maar ja, moest eigenlijk een dure uitgave doen. Uiteindelijk hoef ik pas een maand of twee later te doen. Dus dan maar gelijk naar NIBC gedaan ipv terug naar ICEsave.quote:Op maandag 6 oktober 2008 13:29 schreef Bulletdodger het volgende:
Al dat overhevelen kost je handen vol met geld
Sowieso altijd minimaal twee rekeningen aanhouden.quote:Op maandag 6 oktober 2008 13:17 schreef MrFl0ppY het volgende:
Interessant artikel over IJsland
Zit er toch aan te denken om mijn geld bij Icesave weg te halen en een rekening te openen bij CEB. Sta liever bij de DNB aan de deur dan in IJsland. Word me nu toch wel te heet aan de voeten.
Heb ik ook; IceSave en Toprekening bij de Postbank. Geld gewoon verdeeld over die 2 rekeningenquote:Op maandag 6 oktober 2008 14:36 schreef Aether het volgende:
[..]
Sowieso altijd minimaal twee rekeningen aanhouden.
Hmmm heb je de russische beurzen de afgelopen tijd niet gevolgd?quote:Op maandag 6 oktober 2008 17:36 schreef MrFl0ppY het volgende:
De overboeking is gedaan. Ga geen risico lopen voor een paar dagen rente. Heb tenslotte ook een rekening bij ATB.
Wat is dan wel een veilige plek met hoge rente? Alle beurzen gaan immers naar beneden.quote:Op maandag 6 oktober 2008 17:59 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Hmmm heb je de russische beurzen de afgelopen tijd niet gevolgd?
ATB lijkt mij nu ook niet echt een plek die veilig is.
Dat deed je al door je geld daar te plaatsen, ik kan me niet voorstellen dat je niet wist dat die bank er eigenlijk niet goed voorstond. Ik neem aan dat je enige vorm van huiswerk hebt gedaan.quote:Op maandag 6 oktober 2008 18:55 schreef dyna18 het volgende:
Maar jah... ik ben niet bereid risico te lopen met mijn spaargeld, dus nu er geruchten zijn dat het misgaat in Ierland haal ik ook mijn geld weg.
Volgens mij stond de bank er juist wel goed voor. Hun kaspositie was volgens mij in prima verhoudingen. En dat is volgens mij nu nog steeds zo.quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:23 schreef Bulletdodger het volgende:
[..]
Dat deed je al door je geld daar te plaatsen, ik kan me niet voorstellen dat je niet wist dat die bank er eigenlijk niet goed voorstond. Ik neem aan dat je enige vorm van huiswerk hebt gedaan.
Yep, het hele systeem is gebouwd op dikke lucht...quote:Op maandag 6 oktober 2008 18:52 schreef RJD het volgende:
[..]
Wat is dan wel een veilige plek met hoge rente? Alle beurzen gaan immers naar beneden.
Klopt. En dat is het stomme: banken zijn gewoon VETTE NEP: zolang het goed gaat en iedereen geld komt brengen, doen ze goede zaken, en zodra ook maar een paar mensen hun geld terug willen, blijkt er niets meer te halen te zijn....quote:Op maandag 6 oktober 2008 19:26 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Waarom ik toch weg ga, terwijl de bank er naar mijn mening goed voor staat? Omdat geen enkele bank een bankrun kan overleven. Zelfs de rabobank zal failliet gaan als ineens 20% van haar klanten besluit zijn tegoeden op te eisen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |