TS is homoquote:Op donderdag 25 september 2008 13:45 schreef servus_universitas het volgende:
Ik ben niet heel snel onder de indruk van vrouwelijk schoon. Het laat mij doorgaans koud.
Waarom? Omdat ik niet als een mannelijke neanderthaler begin te kwijlen iedere keer wanneer ik ook maar een schim zie van een vrouw? Dat deed ik misschien als puber, maar dan is het logisch.quote:
Inderdaad, doorsnee vrouwen zijn helemaal niet interessant. Ik heb een verfijnde smaakquote:Op donderdag 25 september 2008 13:47 schreef GuyFawkes het volgende:
[..]
Kwaliteit boven kwantiteit stellen, homofoob.
Er zijn echt mensen die iemands Hyves vragen? Na msn is er een nieuw dieptepunt bereiktquote:Op donderdag 25 september 2008 13:46 schreef Chaos-Zero het volgende:
Hangt ook een beetje van je zelf af, als je gewoon op d'r afstapt en d'r nummer/hyves/msn vraagt kan je dr nog wel eens zien
Ik zeg: vrijwel 100% zeker.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:50 schreef thumper het volgende:
Waarom ben je er zo zeker van dat de kans dat je haar nooit meer ontmoet 100% is?
Integendeelquote:
Nee, het gaat om vluchtige observaties. Bijvoorbeeld: ik zit in de trein, de trein stopt bij een station en opeens, langs mijn raam, zie ik haar lopen. Ze is uitgestapt.quote:
Nee, dit is een verzameltopic. Heb je mij een specifiek voorbeeld zien beschrijven?quote:Op donderdag 25 september 2008 13:50 schreef Elfy het volgende:
ga je nu elke keer als je een leuk meisje voorbij fietst hier posten ?
Dan spring je uit de trein, ldo.quote:Nee, het gaat om vluchtige observaties. Bijvoorbeeld: ik zit in de trein, de trein stopt bij een station en opeens, langs mijn raam, zie ik haar lopen. Ze is uitgestapt.
Idd...quote:Op donderdag 25 september 2008 13:53 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Er zijn echt mensen die iemands Hyves vragen? Na msn is er een nieuw dieptepunt bereikt.
Daarin ga ik dan weer met je mee. In het bezit zijn van een Hyves pagina impliceert een onzekere persoonlijkheid.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:55 schreef thumper het volgende:
[..]
Idd...
Ook al is de vrouw nog zo mooi, heeft ze een Hyves pagina dan haak ik af
En dat doe jij bij iedere mooie vrouw die je ziet? Je zult het druk hebbenquote:Op donderdag 25 september 2008 13:46 schreef Chaos-Zero het volgende:
Hangt ook een beetje van je zelf af, als je gewoon op d'r afstapt en d'r nummer/hyves/msn vraagt kan je dr nog wel eens zien
Ja preciesquote:Op donderdag 25 september 2008 13:46 schreef Chaos-Zero het volgende:
Hangt ook een beetje van je zelf af, als je gewoon op d'r afstapt en d'r nummer/hyves/msn vraagt kan je dr nog wel eens zien
Precies, dat doe je doorgaans niet op die manier en vaak is daar ook helemaal geen gelegenheid toe. Bovendien ben je vaak al te laat, voordat je je realiseert wat je mogelijkerwijs bent misgelopen.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:57 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
En dat doe jij bij iedere mooie vrouw die je ziet? Je zult het druk hebben
Het bezit van een mobiele telefoon ook.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:57 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Daarin ga ik dan weer met je mee. In het bezit zijn van een Hyves pagina impliceert een onzekere persoonlijkheid.
Ok, point takenquote:Op donderdag 25 september 2008 13:53 schreef servus_universitas het volgende:
Nee, het gaat om vluchtige observaties. Bijvoorbeeld: ik zit in de trein, de trein stopt bij een station en opeens, langs mijn raam, zie ik haar lopen. Ze is uitgestapt.
Wat is dat nu weer voor een vergelijking?quote:Op donderdag 25 september 2008 13:59 schreef Elfy het volgende:
[..]
Het bezit van een mobiele telefoon ook.
Iemands persoonlijkheid afmeten aan zijn hyves is anders wel net zo kortzichtigquote:Op donderdag 25 september 2008 14:00 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat is dat nu weer voor een vergelijking?
Een mobiele telefoon is tegenwoordig bijna een maatschappelijke noodzaak, dus daar zal ik iemand niet op af rekenen.
Nee, meedoen met zulke zaken zegt iets over je persoonlijkheid. Je conformeren aan een maatschappelijke noodzaak zegt ook iets over je persoonlijkheid, maar op een hele andere manier. Ik vind het logischer dat iemand zich conformeert aan een maatschappelijke noodzaak, dan aan een hype.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:03 schreef Elfy het volgende:
[..]
Iemands persoonlijkheid afmeten aan zijn hyves is anders wel net zo kortzichtig
Dat dus..quote:Op donderdag 25 september 2008 14:03 schreef Elfy het volgende:
Iemands persoonlijkheid afmeten aan zijn hyves is anders wel net zo kortzichtig
Ik heb het verder niet over de verschillen tussen hyves en een mobiele telefoon. Maar iemand meteen een onzekere persoonlijkheid toemeten omdat degene een hyves-pagina heeft, vind ik kortzichtig.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:06 schreef servus_universitas het volgende:
Als je het verschil tussen beide niet ziet ben je erg dom.
Ben ik tot op zekere hoogte ook nog met je eens, maar iemand met 170+ vrienden op Hyves, daar heb ik wel een redelijk accuraat beeld van zijn/haar persoonlijkheid vanquote:Op donderdag 25 september 2008 14:03 schreef Elfy het volgende:
[..]
Iemands persoonlijkheid afmeten aan zijn hyves is anders wel net zo kortzichtig
Je hebt gelijk ook. Waar maken we ons druk om.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:09 schreef SHE het volgende:
Nou, dan ga ik mijn hyvespagina direct verwijderen. Straks val ik nog buiten de boot bij die woest aantrekkelijke treinreizigers die te fucking onzeker zijn om middels een vriendelijk woord de aandacht van een dame vast te houden.
Misschien niet in alle gevallen, zoals met alles. Maar ik denk dat er toch wel een hoge correlatie bestaat tussen meedoen met Hyves en een onzekerheid in de zin van behoefte aan bevestiging van eigenwaarde.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:08 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Ik heb het verder niet over de verschillen tussen hyves en een mobiele telefoon. Maar iemand meteen een onzekere persoonlijkheid toemeten omdat degene een hyves-pagina heeft, vind ik kortzichtig.
Ik zei dat je erg dom zou zijn wanneer je het verschil tussen Hyves en een mobiele telefoon niet ziet. Dat zie je wel, je doelde op iets anders, dus dan neem ik mijn woorden terug.quote:
In de helft van de gevallen heeft het nauwelijks iets met maatschappelijke noodzaak van doen. Ondertussen zijn we zo hard op weg naar een verfuckte tijd dat kinderen bij 5 al een mini-volwassenenoutfit dragen bij 8 al zon ding hebben.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:05 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Nee, meedoen met zulke zaken zegt iets over je persoonlijkheid. Je conformeren aan een maatschappelijke noodzaak zegt ook iets over je persoonlijkheid, maar op een hele andere manier. Ik vind het logischer dat iemand zich conformeert aan een maatschappelijke noodzaak, dan aan een hype.
Hoeft niet. Gewoon niet melden dat je een Hyves pagina hebtquote:Op donderdag 25 september 2008 14:09 schreef SHE het volgende:
Nou, dan ga ik mijn hyvespagina direct verwijderen. Straks val ik nog buiten de boot bij die woest aantrekkelijke treinreizigers die te fucking onzeker zijn om middels een vriendelijk woord de aandacht van een dame vast te houden.
Inderdaad, maar misschien ben ik wel iets te kort door de bocht geweest in mijn bewering.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:09 schreef thumper het volgende:
[..]
Ben ik tot op zekere hoogte ook nog met je eens, maar iemand met 170+ vrienden op Hyves, daar heb ik wel een redelijk accuraat beeld van zijn/haar persoonlijkheid van
Ik ookquote:Op donderdag 25 september 2008 14:12 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Inderdaad, maar misschien ben ik wel iets te kort door de bocht geweest in mijn bewering.
Dan zul je niet veel mooie vrouwen tegenkomenquote:Op donderdag 25 september 2008 13:55 schreef thumper het volgende:
[..]
Idd...
Ook al is de vrouw nog zo mooi, heeft ze een Hyves pagina dan haak ik af
Ah jammerquote:Ik ook
* thumper heeft zelf ook Hyves
Gefrustreeerd, nou, heel even misschien. Als ik een écht heel erg mooie vrouw zie, verdraai ik mn nek, denk ik "goddomme wat een lekker wijf" en daarna draai ik me schouderophalend weer om, omdat ik anders vol tegen een aanstormende auto zou fietsen. En met dat ik me omdraai zie ik misschien wel weer een andere mooie.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:45 schreef servus_universitas het volgende:
Maar wat is het dan toch frustrerend wanneer je met vrijwel 100% zekerheid kunt zeggen dat de kans 0 is dat je haar ooit weer ziet.
quote:Op donderdag 25 september 2008 14:16 schreef Chuck_Norris het volgende:
[..]
Dan zul je niet veel mooie vrouwen tegenkomen
[..]
Ah jammer![]()
quote:Geboortedatum: 26-03-1989
quote:Op donderdag 25 september 2008 14:09 schreef thumper het volgende:
[..]
Ben ik tot op zekere hoogte ook nog met je eens, maar iemand met 170+ vrienden op Hyves, daar heb ik wel een redelijk accuraat beeld van zijn/haar persoonlijkheid van
Waarvan precies? Ik zie een kruisje..quote:Op donderdag 25 september 2008 14:20 schreef Elfy het volgende:
[ afbeelding ]
* Elfy wordt zo heel treurig
prima uitspraak.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:47 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Waarom? Omdat ik niet als een mannelijke neanderthaler begin te kwijlen iedere keer wanneer ik ook maar een schim zie van een vrouw? Dat deed ik misschien als puber, maar dan is het logisch.
Nou, ik herken dus niet dat van de ene vrouw naar de andere vrouw kijken. Ik veroordeel dat niet ofzo, ik beschrijf simpelweg hoe ik er op reageer. De momenten dat ik mij omdraai voor een vrouw die ik zie zijn heel zeldzaam. Het doet mij normaal gesproken niet zoveel. Of het moet dus heel bijzonder zijn.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:19 schreef Gripper het volgende:
[..]
Gefrustreeerd, nou, heel even misschien. Als ik een écht heel erg mooie vrouw zie, verdraai ik mn nek, denk ik "goddomme wat een lekker wijf" en daarna draai ik me schouderophalend weer om, omdat ik anders vol tegen een aanstormende auto zou fietsen. En met dat ik me omdraai zie ik misschien wel weer een andere mooie.
(of zou jij dit betitelen als wel snel onder de indruk zijn van vrouwelijk schoon ?)
Nou ja, mijn frustratie reikt ook niet verder dan een paar seconden. Het is vaak gewoon even een gevoel van hè jammer. Hoewel ik ook wel eens heb meegemaakt dat ik er dagen later nog aan dacht.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:19 schreef Gripper het volgende:
Er is volgens mij genoeg moois te zien in ieder geval, en door gefrustreerd te doen mis ik al die andere leuke exemplaren
dan wordt het wel verrekte moelijk om een vriendin te vinden aangezien het ledenaantal van Hyves dermate groot is dat een overgroot deel van de nederlandse bevolking onder de 30 een profielleke heeft.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:55 schreef thumper het volgende:
[..]
Idd...
Ook al is de vrouw nog zo mooi, heeft ze een Hyves pagina dan haak ik af
quote:
Don't cryquote:Op donderdag 25 september 2008 14:20 schreef Elfy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
* Elfy wordt zo heel treurig
Nee muts! dat ben ik zelfquote:Op donderdag 25 september 2008 14:22 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Waarvan precies? Ik zie een kruisje..
Edit: aha, je wordt treurig van iemand met 273 vrienden op hyves. Ik onthoud me verder maar van enig commentaar. Denk niet dat we het eens met elkaar kunnen worden.
quote:Op donderdag 25 september 2008 14:23 schreef RSie het volgende:
Maar goed, je bent wel heel erg Fok-verantwoord bezig door je afkeer van Hyves kenbaar te maken!
Dusquote:
Dan is het goedquote:
Hoe is 't nou, zo alleen op de wereld? 99% van de vrouwen heeft Hyves, en als je geen drol - compleet afgeschermd van de buitenwereld - was geweest had je dat geweten.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:57 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Daarin ga ik dan weer met je mee. In het bezit zijn van een Hyves pagina impliceert een onzekere persoonlijkheid.
Ah, excuus. Dan las ik verkeerd. Ik heb 7 vrienden minder dan jij dan, haha.. Je bent er zo hoor.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:26 schreef Elfy het volgende:
Nee muts! dat ben ik zelf![]()
Ik word treurig van thumpers uitspraak
Ik heb al lang aangegeven dat ik te kort door de bocht was en dat ik mijn woorden heb teruggenomen.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:30 schreef Jajong het volgende:
[..]
Hoe is 't nou, zo alleen op de wereld? 99% van de vrouwen heeft Hyves, en als je geen drol - compleet afgeschermd van de buitenwereld - was geweest had je dat geweten.
Ik denk nog steeds dat je sociaal gehandicapt bent.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:32 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik heb al lang aangegeven dat ik te kort door de bocht was en dat ik mijn woorden heb teruggenomen.
Dat kun jij wel denken, maar ik weet dat het niet zo isquote:Op donderdag 25 september 2008 14:34 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik denk nog steeds dat je sociaal gehandicapt bent.
Zijn de meeste WO-studenten dat niet?quote:Op donderdag 25 september 2008 14:34 schreef Jajong het volgende:
[..]
Ik denk nog steeds dat je sociaal gehandicapt bent.
Nee hè, we gaan toch niet deze kant woord opquote:Op donderdag 25 september 2008 14:37 schreef thumper het volgende:
[..]
Zijn de meeste WO-studenten dat niet?
Übergeile chick? Dat is dus niet wat ik bedoel.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:37 schreef thumper het volgende:
Maar goed, TS heeft zijn woorden teruggetrokken, ben nu wel weer benieujwd wat ie gaat doen om de volgende keer dat ie een übergeile chick ziet lopen niet weer een 100% kans aan zich te laten voorbijgaan
Jij vindt dat het niet zo is. En dat jij er grotendeels andere idealen op na houdt dan 'de meute' maakt jou niet speciaal of excentriek hoor. Ik denk gewoon dat jij er amper vrienden op na houdt, dat je je ongemakkelijk voelt in groepen en dat jij jezelf wel 'speciaal' of 'verheven' voelt maar dat dat vooral voortkomt uit een soort zelfverdedigingsmechanisme wat jij in 't leven hebt geroepen om je onzekerheid te verbloemen.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:35 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Dat kun jij wel denken, maar ik weet dat het niet zo is. Dat ik bepaalde idealen heb die geen groot draagvlak in de samenleving vinden maakt mij niet direct sociaal gehandicapt. Of versta jij onder sociaal zijn alles doen en denken wat er door anderen van je wordt verwacht
?
Niet?!quote:Op donderdag 25 september 2008 14:38 schreef servus_universitas het volgende:
Übergeile chick? Dat is dus niet wat ik bedoel.
Ik weet dat het niet zo is. Man, ik ken mijn eigen leven toch? Ik weet dat ik erg sociaal ben. Wat jij probeert te doen is mij in een hokje plaatsen omdat je niet tegen andere geluiden kunt. Omdat je een situatie tegen komt die niet is zoals jij het verwacht of graag zou zien.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:39 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij vindt dat het niet zo is. En dat jij er grotendeels andere idealen op na houdt dan 'de meute' maakt jou niet speciaal of excentriek hoor. Ik denk gewoon dat jij er amper vrienden op na houdt, dat je je ongemakkelijk voelt in groepen en dat jij jezelf wel 'speciaal' of 'verheven' voelt maar dat dat vooral voortkomt uit een soort zelfverdedigingsmechanisme wat jij in 't leven hebt geroepen om je onzekerheid te verbloemen.
Waar haal je dat nou weer vandaan ?quote:Op donderdag 25 september 2008 14:39 schreef Jajong het volgende:
[..]
Jij vindt dat het niet zo is. En dat jij er grotendeels andere idealen op na houdt dan 'de meute' maakt jou niet speciaal of excentriek hoor. Ik denk gewoon dat jij er amper vrienden op na houdt, dat je je ongemakkelijk voelt in groepen en dat jij jezelf wel 'speciaal' of 'verheven' voelt maar dat dat vooral voortkomt uit een soort zelfverdedigingsmechanisme wat jij in 't leven hebt geroepen om je onzekerheid te verbloemen.
Uit je eigen fotoboek: Algemene kenmerken des persoonsquote:Op donderdag 25 september 2008 14:44 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Ik weet dat het niet zo is. Man, ik ken mijn eigen leven toch? Ik weet dat ik erg sociaal ben. Wat jij probeert te doen is mij in een hokje plaatsen omdat je niet tegen andere geluiden kunt. Omdat je een situatie tegen komt die niet is zoals jij het verwacht of graag zou zien.
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:47 schreef Elfy het volgende:
[..]
Waar haal je dat nou weer vandaan ?
Muurbloempjes in de kroeg die denken dat ze zo supercool zijn wanneer hun vrienden ze naar huis moeten dragen.
Oh? Ik zie de relatie eigenlijk niet. Nou ja, het punt introvert kan ik mij nog voorstellen dat je uit een soort onwetendheid met betrekking tot de definitie van dat begrip die relatie legt. Maar feitelijk zegt dat natuurlijk weinig over sociale vaardigheden.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:48 schreef Jajong het volgende:
[..]
Uit je eigen fotoboek: Algemene kenmerken des persoons
Agnost
Denker
Introvert
Conservatief
Moralistisch.
Sociaal dier!
Ik moest er wel om lachen. Zulks een loze post.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:49 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.
Nou, ik begrijp die bekrompenheid gewoon niet. Maar zoals ik al zei zijn het de bekende FOK! clichés over sociale vaardigheden. Maar ze zijn zo vermoeiend, omdat ze behoorlijk hard worden neergezet. Bijna alsof diegene je denkt te hebben doorgrond als een psycholoog in spequote:Op donderdag 25 september 2008 14:54 schreef Elfy het volgende:
[..]
Ik moest er wel om lachen. Zulks een loze post.
Naja niet echt natuurlijk, want hij is totaal, ganz, geheel, niet grappig.
Je vraagt je vast af wat de motivatie was achter zijn post?
Nou!
..
Wehehequote:Op donderdag 25 september 2008 14:59 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Nou, ik begrijp die bekrompenheid gewoon niet. Maar zoals ik al zei zijn het de bekende FOK! clichés over sociale vaardigheden. Maar ze zijn zo vermoeiend, omdat ze behoorlijk hard worden neergezet. Bijna alsof diegene je denkt te hebben doorgrond als een psycholoog in spe.
Ik denk dat ik bepaald niet vreemd ben als ik niet zomaar een gesprek aanknoop met een meisje dat ik opeens langs zie lopen. Dus ik begrijp die hele ophef niet eigenlijk.
Wehehe, jij kan niet echt zijn. Goeie gimmick.quote:Op donderdag 25 september 2008 14:49 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Wat hij heeft geschreven vind ik om eerlijk te zijn best wel schokkend. Ik plaats hier gewoon een topic met een onderwerp waarin ongetwijfeld anderen zich herkennen en dan gaat er iemand opeens zo reageren. Nu is zijn post doorspekt met alle clichés die je je maar kunt voorstellen als het gaat om de sociale vaardigheden van een FOK!ker, maar toch, als iemand dat zo hard zegt om een ander echt onderuit te halen, dat is niet prettig.
Beter dan praten zoals bepaalde anderen typen ...quote:Op donderdag 25 september 2008 15:03 schreef afcajos het volgende:
Eén vraagje TS, praat jij in het echt zoals je typt? Ik hoop het niet voor je
Hah, eens!quote:Op donderdag 25 september 2008 15:36 schreef Deliah het volgende:
[..]
Beter dan praten zoals bepaalde anderen typen ...
Is dit niet de ultieme schoonheid van de klassieke poeet? Weltschmerzen? Onbereikbare liefdes die altijd mooi zijn en blijven, maar niet tastbaar zijn. Beter: doordát ze niet tastbaar zijn.quote:Op donderdag 25 september 2008 13:45 schreef servus_universitas het volgende:
Ik ben niet heel snel onder de indruk van vrouwelijk schoon. Het laat mij doorgaans koud. Maar heel af en toe spot je een exemplaar dat op een magische wijze daadwerkelijk iets bij je los maakt. Dat kan haar schoonheid zijn, maar ook iets geheel anders.
Maar wat is het dan toch frustrerend wanneer je met vrijwel 100% zekerheid kunt zeggen dat de kans 0 is dat je haar ooit weer ziet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |