Er zijn tegenwoordig dan ook veel te veel "humoristen"quote:Op woensdag 24 september 2008 20:17 schreef Croupouque het volgende:
Freek de Jonge ziet zichzelf ook als The Godfather van de Nederlandse humor. Ben je beginnend humorist met een beetje talent, dan kun je binnen de kortste keren rekenen op een telefoontje van Freek waarin hij zijn adviezen aanbiedt.
Dus jij moet het veld ruimen?quote:Op woensdag 24 september 2008 20:54 schreef tong80 het volgende:
[..]
Er zijn tegenwoordig dan ook veel te veel "humoristen"
Ik ben geen humoristquote:
Ik ga straks kijken.quote:Op woensdag 24 september 2008 21:10 schreef Heathen. het volgende:
Ik vond freek vandaag weer eens leuk.
Dat 'meisje' heeft een studie van Toon Hermans gemaakt en weet dus alles over hem. Ze is wel eens eerder bij DWDD geweest. Niet alle 'meisjes' willen het toneel op.quote:Op woensdag 24 september 2008 14:19 schreef Haaibaaike het volgende:
Dat meisje wil schijnbaar in een Musical of Cabaret. Want ze vond de liedjes van Toon zo mooi..
Dat snap ik dat niet alle meisjes het toneel op willenquote:Op woensdag 24 september 2008 22:21 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat 'meisje' heeft een studie van Toon Hermans gemaakt en weet dus alles over hem. Ze is wel eens eerder bij DWDD geweest. Niet alle 'meisjes' willen het toneel op.
Van Nieuwkerk kondigde haar nota bene aan als 'professor in de Toon Hermanskunde'.quote:Op woensdag 24 september 2008 22:27 schreef Haaibaaike het volgende:
krijgt zij les van Willem ? Nee, ik had ze nooit eerder bij DWDD gezien.
Volgens mij zag ik haar laatst ook als presentatrice bij het klokhuis..quote:Op woensdag 24 september 2008 22:21 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Dat 'meisje' heeft een studie van Toon Hermans gemaakt en weet dus alles over hem. Ze is wel eens eerder bij DWDD geweest. Niet alle 'meisjes' willen het toneel op.
Leuk! Die kunnen wel een enthousiast typje gebruiken.quote:Op woensdag 24 september 2008 23:41 schreef henkde_j het volgende:
Volgens mij zag ik haar laatst ook als presentatrice bij het klokhuis..
quote:Op woensdag 24 september 2008 19:39 schreef marcodej het volgende:
Blonde dame in publiek linksachter Rottenberg...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |