abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_63679451
quote:
Op maandag 1 december 2008 21:06 schreef The_Verve het volgende:

[..]

Omdat Van Marwijk geen bankzitters selecteert?
Hij blijft 'm in het begin vast wel selecteren
V. Marwijk is sowieso vrij conservatief.

We zullen zien of Klaas-Jan het daar redt.
Misschien haalt hij weer z'n topniveau.
Volgens zit ie namelijk al een poosje niet meer op een stijgende lijn.

In 2006 was hij zo goed (in vorm) dat Van Basten hem had mee moeten nemen naar het WK en die deed het niet. Nu is hij imo een stuk minder en is hij haast onomstreden als eerste spits.
Dat gaat mij een beetje te makkelijk (gebrek aan concurrentie is daar natuurlijk debet aan).

De andere helft van het plan is dus ook dat er een nieuwe superspits opstaat die de rest degradeert tot reserves.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_63679574
Twintig miljoen meldt VI. De helft van wat Man City bood, begin van het seizoen.
pi_63679668
quote:
Op maandag 1 december 2008 21:23 schreef Beschouw het volgende:
Twintig miljoen meldt VI. De helft van wat Man City bood, begin van het seizoen.
Dat was allemaal last minute.. en dat wilde ze niet bij Ajax omdat er dan geen vervanger meer te halen was.. en voor KJH is het nu natuurlijk ook de perfecte tijd om naar real te gaan aangezien RvN zolang geblesseerd is.

En wat al die sites melden maakt niet zoveel uit.. Ajax.nl is de enige.. en die melden nog niks dus...
  maandag 1 december 2008 @ 21:28:53 #104
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_63679728
quote:
Op maandag 1 december 2008 21:23 schreef Beschouw het volgende:
Twintig miljoen meldt VI. De helft van wat Man City bood, begin van het seizoen.
Misschien wou die zelf niet daar heen
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 1 december 2008 @ 21:38:19 #105
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_63680110
hij was wel toe aan een stap omhoog, hopelijk redt hij het bij Real.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_63680189
Succes in Madrid!

Bedankt voor al je goals
pi_63680242
Wel stoer heel het Nederlands elftal aanval bij Real
pi_63680306
Eerst maar even afwachten of het waar is. De Spaanse kranten zitten er zo vaak naast. Ronaldo speelde ook al lang bij Real, volgens hen.

Als het waar is dan vind ik het een ongelooflijk slechte keuze.
pi_63680335
quote:
Op maandag 1 december 2008 20:36 schreef FritsVanEgters het volgende:


Ik hoop dat ie bij Real op de bank beland.
Dat lijkt me wel een zekerheidje.
pi_63681325
http://www.ajax.nl/web/show/id=154417/contentid=68197
quote:
Berichtgeving Huntelaar onjuist

Amsterdam, 01 dec 2008
Verschillende media berichten over een transfer van Klaas Jan Huntelaar naar Real Madrid. De berichtgeving over een overeenkomst tussen Ajax en Real Madrid is onjuist, Ajax heeft Huntelaar niet aan Real Madrid verkocht.
pi_63681449
Als Ajax dat meldt, dan is het vast wel waar
pi_63681512
quote:
Op maandag 1 december 2008 22:13 schreef SCH het volgende:
Als Ajax dat meldt, dan is het vast wel waar
'Heeft niet verkocht' wil niet zeggen dat de onderhandelingen (heel) ver gevorderd zijn.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_63681527
Dat melden ze ivm de beurs natuurlkijk....
Love is in the air!
pi_63681586
quote:
Op maandag 1 december 2008 22:14 schreef EnGCatjuh het volgende:

[..]

'Heeft niet verkocht' wil niet zeggen dat de onderhandelingen (heel) ver gevorderd zijn.
Dat bedoel ik. Met dit bericht lijkt het bijna zeker dat het deze week rond komt.
pi_63681764
quote:
Op maandag 1 december 2008 22:16 schreef SCH het volgende:

[..]

Dat bedoel ik. Met dit bericht lijkt het bijna zeker dat het deze week rond komt.
Dat denk ik ook wel ja.
pi_63681788
quote:
Was er destijds ook niet zo'n berichtje bij Sneijder?
A.F.C. Ajax - Piet de Visser
pi_63681855
quote:
Op maandag 1 december 2008 21:38 schreef rubbereend het volgende:
hij was wel toe aan een stap omhoog, hopelijk redt hij het bij Real.
Eens, goed dat hij de stap nu maakt!
That's all folks!
pi_63682737
Laat ze maar allemaal mooi de graftyfus krijgen in Madrid.
pi_63682771
Volgens het Sportjournaal heeft Ajax 48 uur bedenktijd gevraagd om de vraagprijs te bepalen.
There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
pi_63683057
quote:
Op maandag 1 december 2008 22:45 schreef BliksemSchigt het volgende:
Laat ze maar allemaal mooi de graftyfus krijgen in Madrid.
Ook John, Raffie en Wesley?
  maandag 1 december 2008 @ 23:05:18 #121
118145 Trancelocator
A.TRANCY.STATE.OF.MIND
pi_63683438
quote:
Op maandag 1 december 2008 21:41 schreef Dj_Day-V het volgende:
Wel stoer heel het Nederlands elftal aanval bij Real
Het is alleen de vraag of dat stand houdt wanneer 'Oranje-fan' Schuster daar de zak krijgt.
pi_63683761
quote:
Op maandag 1 december 2008 23:05 schreef Trancelocator het volgende:

[..]

Het is alleen de vraag of dat stand houdt wanneer 'Oranje-fan' Schuster daar de zak krijgt.
Schuster's rol lijkt me daar wel uitgespeeld. Mijatovic trekt aan de touwtjes daar.
pi_63683784
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 1 december 2008 @ 23:38:48 #124
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_63684461
Zo, hier ook maar even.
quote:
Ongeloof bij Van Basten en Coronel

AMSTERDAM - In de bestuurskamer van jeugdcomplex de Toekomst vraagt Uri Coronel om de afstandsbediening. De voorzitter van Ajax heeft net gehoord dat er op teletekst staat dat Klaas-Jan Huntelaar is verkocht aan Real Madrid.

Nieuwsgierig wacht hij tot op het televisiescherm aan de muur pagina 608 in beeld verschijnt. Hardop leest Coronel de kop van het nieuwsbericht voor: ‘Huntelaar naar Real Madrid’. En dan meteen: ,,Wat een onzin zeg! Er is op dit moment geen deal en we zitten deze avond ook niet in de afrondende fase van een deal.’’

De voorzitter, 60-plusser en gepokt en gemazeld in het voetbal, heeft zijn conclusie snel klaar: dit is een drukmiddel, zoals hij er in al die jaren al zoveel voorbij heeft zien komen, vooral vanuit Spaanse clubs en Spaanse media. Rond de Sneijder-deal van twee jaar geleden werden dezelfde trucs uit de kast gehaald om Ajax voor het blok te zetten. In eerste instantie kon de club die druk weerstaan, maar toen Real nog een tweede poging waagde en Sneijder zelf mee ging drukken, was er geen houden meer aan.

Dus voorziet Coronel zijn stellige ‘onzin’, meteen zelf van een nuancering. ,,Omdat het nu onzin is, zeg ik niet dat het op termijn niet tot een transfer kan komen. Maar laat één ding duidelijk zijn: Ajax bepaalt en niet Real Madrid of de media.’’

Aan de bar heeft Ajax-coryfee Sjaak Swart ook meegelezen. De genoemde transfersom van 20 miljoen euro deed mister Ajax op zijn barkruk al meteen in de lach schieten. ,,Nou Uri, daar moet toch minstens 10 miljoen bij.’’

Verderop in de bestuurskamer gaat net het wedstrijdformulier over tafel van het duel van de Ajax-beloften met De Graafschap. Daarvoor waren Coronel, Swart en nog honderden andere belangstellenden eigenlijk naar de Toekomst gekomen. Maar het bericht dat Huntelaar verkocht zou zijn en Real hem vandaag al presenteert, beheerst uiteraard al snel de gemoederen.

Ook Marco van Basten kan daar niet aan voorbij. Als hij acht minuten voor tijd naar zijn auto stiefelt, is de hoofdtrainer annex technisch eindverantwoordelijke man net zo stellig in zijn ontkenning als de voorzitter. ,,Er is vandaag niet onderhandelt over Huntelaar. Ik heb dus niets te melden,’’ zegt Van Basten.

Hij maakt van de gelegenheid gebruik om meteen ook een statement af te geven. ,,Als het aan mij ligt, maakt Klaas-Jan nog steeds het seizoen af bij Ajax. Precies zoals we dat ook afgelopen zomer zeiden toen er al volop werd gespeculeerd over zijn vertrek.

,,Ik sta er nog hetzelfde in. Alleen besef ik natuurlijk ook dat alles uiteindelijk zijn prijs heeft. En dat Huntelaar komende zomer een contract heeft dat nog slechts één jaar doorloopt. Maar we zitten nu pas in de winter en dus is het zo dat Ajax bepaalt.’’

Luttele minuten voor Van Basten heeft ook Danny Blind zich telefonisch gemeld vanuit Denemarken. De technisch manager weet ook al van geen deal met Real, bezweert hij stellig. ,,Ja, ook wij horen van alles, maar het gaat altijd om de vraag: wordt iets wel of niet concreet. En dat is in het geval van Huntelaar nog niet het geval geweest. We wachten rustig af.’’

Blind is in Denemarken voor het afhandelen van formaliteiten in de transfer van een Deens talent dat Ajax onlangs al vastlegde. Maar op de achtergrond speelt ontegenzeggelijk al de opvolging van Huntelaar, die vroeg of laat toch aan de orde zal komen.
http://www.sportwereld.nl(...)sten_en_Coronel.html
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 1 december 2008 @ 23:42:08 #125
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_63684562
fijn dat wij ook nog meedelen in de transfer
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')