ik denk dat je de enigste bent.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:18 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik moet regelmatig om hem lachen, dat vind ik vrij nuttig. Er zijn maar weinig users die dat voor elkaar weten te krijgen.
Zonde.quote:
vind ik buitengewoon humoristisch.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 00:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hé, alles oké? Ik heb je een PM gestuurd.
Ik heb het idee dat je mij niet op waarde schat, ik heb een oog voor talent. Ik wil niet overdrijven en echt kewl overkomen en zo: maar het is geen toeval dat Arsene Wenger vaak juist die spelers koopt die ik op het oog heb.
Uitslag komt nog.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 13:08 schreef dndiek het volgende:
Hoe is het eigenlijk afgelopen met de zomerquiz?
of heb ik dat gewoon gemist
Yup, Banshee is gewoon grappigquote:Op donderdag 9 oktober 2008 12:31 schreef pfaf het volgende:
[..]
Zonde.
Post als deze:
[..]
vind ik buitengewoon humoristisch.![]()
Om nog maar te zwijgen over stabiele negers.
Genoteerd!quote:Op donderdag 9 oktober 2008 16:22 schreef _Mike_ het volgende:
Spammert
Het grote Trond Sollied topic #1
Komische Voetbal Quotes deel 2
Ik blijf van mijn medemodje zijn post af.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:27 schreef TerroRobbie het volgende:
[Centraal] Randverschijnselen #31
Kan iemand deze offtopic post van een mod misschien even verwijderen.
quote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:29 schreef sjimz het volgende:
Ik blijf van mijn medemodje zijn post af.
quote:
Wat ben ik blij dat je dat zegt. Ik kan me er nl. helemaal in vinden.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 11:59 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Zelfkennis is schaars bij veel mensen.
Omdat ik het niet heel offtopic vind dus geen reden om het gelijk te verwijderen.quote:
.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:27 schreef TerroRobbie het volgende:
[Centraal] Randverschijnselen #31
Kan iemand deze offtopic post van een mod misschien even verwijderen.
quote:Op woensdag 29 juni 2005 19:20 schreef TerroRobbie het volgende:
Dit is een Centraal randverschijnselen topic. Nigeria-Marokko is slechts een recent onderwerp.
Overigens vind ik het een debiel topic, om op internet over randverschijnselen te gaan praten.
Wij stellen dat niet... Dat is gewoon het doel van deze reeks. Omdat er destijds geen centrale "hooliganse, harde kern" topic was en dit soort posts over verschilllende topics verspreid stonden waar bepaalde mensen niet zo blij mee waren is er in overleg met de mods besloten om deze reeks aan te maken. Met de naam randverschijnselen. Andere bagger hoort hier dus niet thuis. Maar in het opmerkelijke voetbalnieuws topic oid.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:39 schreef sjimz het volgende:
Dat jullie randzaken gelijk alleen aan hooliganisme stellen is niet mijn probleem.
Ja we kapen het ook echt hequote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:46 schreef TerroRobbie het volgende:
Maar als jij en je andere newbie modvriendjes het topic willen gaan kapen, veel plezier
Ouwe koeien uit de sloot halen.Hehehehequote:
De post die G_S heeft geplaatst hoeft niet weggehaald te worden.quote:Op donderdag 9 oktober 2008 17:50 schreef TerroRobbie het volgende:
Ja vooral alleen op een zin reageren. En niet inhoudelijk op de rest ingaan. Maar dat zal wel komen omdat het niet voor iedereen meevalt om zijn ongelijk toe te geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |