Nee ik zocht gewoon op "goatse pumpkin" want die had ik al eens gezien.quote:Op woensdag 17 september 2008 00:48 schreef wyccie het volgende:
Op welke trefwoorden zoek jij?
Pain in the ass?
Om hier nog even op te reageren: DOEN!quote:Op dinsdag 16 september 2008 19:07 schreef Irien het volgende:
Hee wat leuk een TT voor mij![]()
@Soempie wat leuk dat je in Breda woont, ik heb er ook 1,5 jaar gewoond, het is een toffe stad met idd alles
@Iedereen ik werk inderdaad bij de Radio. Nu net m'n derde jaar in gegaan. Bij " Plein 5" een dagelijks programma op Radio 5, dat is een zender voor ouderen. En sinds half juli ook voor Radio 2, programma " Plaza" een weekendmagazine met veel uit-tips, een rubriek met een tuinman, een rubriek over Dierenpark Amersfoort , over een veteranen voetbalteam etc
Maar ik ben nog lang niet bejaard! En ook geen echte Radio 2 luisteraar! Ik wil wel eens iets anders En nu vertelde collega over een cursus verslagggeving op kosten van de baas... etc...
Vandaar die post.
Meh, ik heb "maar" 28 inch. 50 inch is op m'n huidige kamer ook wat overdrevenquote:Op dinsdag 16 september 2008 23:39 schreef Soempie het volgende:
M'n zus heeft een 50 inch tv gekocht.![]()
Binnenkort maar eens langs om film te kijken.
De standee zag er wel geinig uit, maar ik denk dat naar de bios gaan voor die film misschien wat overdreven is.quote:Op dinsdag 16 september 2008 23:51 schreef Nembrionic het volgende:
De film van vanavond was Tropic Thunder met Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr en Tom Cruise.
Die was eigenlijk best grappig. Ik denk dat ze Tim af en toe aan de zuurstof moeten leggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is dan een mogelijkheidIk ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
quote:Op woensdag 17 september 2008 01:24 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
De standee zag er wel geinig uit, maar ik denk dat naar de bios gaan voor die film misschien wat overdreven is.JaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. is dan een mogelijkheid
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
Staat er net een collega achter me terwijl ik deze pagina open.quote:Op woensdag 17 september 2008 00:47 schreef Nembrionic het volgende:
MM, wellicht dat je hier een patroontje voor kunt vinden:
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 17 september 2008 08:22 schreef MaJo het volgende:
Vreemd, had hier al gepost maar zie het niet terugAnyway:
ben echt supergaar en moet nog de hele dag
quote:
Je hoeft vanavond gelukkig niet te kokenquote:Op woensdag 17 september 2008 08:22 schreef MaJo het volgende:
Vreemd, had hier al gepost maar zie het niet terugAnyway:
ben echt supergaar en moet nog de hele dag
wat ik al zei...quote:Op woensdag 17 september 2008 09:24 schreef iamredleader het volgende:
Aha, wat jullie op die foto zien heten "tefillin". Dat zijn 2 kleine doosjes, met daarin opgerolde stukken perkament, inderdaad met wat Tora text. Heeft te maken met de geloofsbelijdenis. 1 kastje wordt op het voorhoofd gedragen, de ander op de linkerbovenarm. Dit gedurende de ochtenddienst doordeweeks.
Eventuele demonstraties bij huize iamredleader
Ik wist wat het waren ! Trots op mezelfquote:Op woensdag 17 september 2008 09:24 schreef iamredleader het volgende:
Aha, wat jullie op die foto zien heten "tefillin". Dat zijn 2 kleine doosjes, met daarin opgerolde stukken perkament, inderdaad met wat Tora text. Heeft te maken met de geloofsbelijdenis. 1 kastje wordt op het voorhoofd gedragen, de ander op de linkerbovenarm. Dit gedurende de ochtenddienst doordeweeks.
Eventuele demonstraties bij huize iamredleader
Thanksquote:Op woensdag 17 september 2008 09:24 schreef iamredleader het volgende:
Aha, wat jullie op die foto zien heten "tefillin". Dat zijn 2 kleine doosjes, met daarin opgerolde stukken perkament, inderdaad met wat Tora text. Heeft te maken met de geloofsbelijdenis. 1 kastje wordt op het voorhoofd gedragen, de ander op de linkerbovenarm. Dit gedurende de ochtenddienst doordeweeks.
Eventuele demonstraties bij huize iamredleader
Ik word niet moddervet bedoel ik daarmee.quote:Op woensdag 17 september 2008 08:13 schreef Soempie het volgende:
Ik had bedacht dat je licht zou zijn wyc. Je had zelf eens gezegd dat je zoveel at maar niks aankwam.![]()
quote:
quote:Oh honey you can do it
Do it to me all night long
Only one to turn
Only one to turn me on
All through the night time
And right around the clock
To my surprise
Rosie never stops
You're a whole lotta woman
A whole lotta woman
Whole lotta Rosie
And you're a whole lotta woman
quote:
Zoals ik onlangs al zei, in oktober heb ik een reünie van mijn middelbare school en ik ben wel benieuwd wat er sindsdien met mijn klasgenoten gebeurd is. Eén is er al overleden hoorde ik n.a.v. de uitnodiging...quote:Op woensdag 17 september 2008 15:08 schreef Nembrionic het volgende:
Soms he...dan mis ik school wel eens
Nou, behalve de mensen -dat vond ik eigenlijk het leukste aspect aan school- gewoon het hele studiegebeuren en de dingen erom heen eigenlijk wel.quote:Op woensdag 17 september 2008 15:11 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Zoals ik onlangs al zei, in oktober heb ik een reünie van mijn middelbare school en ik ben wel benieuwd wat er sindsdien met mijn klasgenoten gebeurd is. Eén is er al overleden hoorde ik n.a.v. de uitnodiging...![]()
Verder ben ik later wel eens vrouwelijke klasgenootjes tegen gekomen achter een wandelwagen en dat vond ik dan heel surrealistisch. Je herinnert je klasgenoten zoals ze waren en daar past geen wandelwagen bij...
Oh je bedoelt dat ze 3x hun originele omvang hebben en kort, rood, pittig haar met geblondeerde punten?quote:Op woensdag 17 september 2008 15:15 schreef MadMaster het volgende:
En dan heb ik het nog niet eens over de dames waarvan je vroeger dachten waarvan je later, wanneer je ze weer ziet, denkt
Wat dat betreft kan de reünie nog wel confronterend worden, vrees ik...![]()
Zoiets...quote:Op woensdag 17 september 2008 15:17 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Oh je bedoelt dat ze 3x hun originele omvang hebben en kort, rood, pittig haar met geblondeerde punten?
quote:Op woensdag 17 september 2008 15:19 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Boom, roos , vis vuur......
Die 2 dingen gaan nogal eens hand in handquote:Op woensdag 17 september 2008 15:19 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Zoiets...
Of dat ze ineens van de vrouwenliefde zijn of zo...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |