Minor BioChemiequote:Op maandag 15 september 2008 23:09 schreef J-heronimus het volgende:
[..]
Terecht.
Vraag me alleen wel af waarom jij daar zat. Ik dacht dat je BioInformatica deed of volg je een minor?
Ben al klaarquote:
ik heb een sociaal levenquote:Op maandag 15 september 2008 22:47 schreef Mikkie het volgende:
Wat post swarma trouwens weinig de laatste tijd, of ligt dat aan mij?
daar heeft houniet zo zn redenen voorquote:Op maandag 15 september 2008 22:50 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ho ff, Hou heeft msn? Waarom heb ik die dan nog niet?
juist jaquote:Op maandag 15 september 2008 22:52 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Misschien heeft dat wel zo een bepaalde reden?
quote:Op maandag 15 september 2008 23:15 schreef swarmahoer het volgende:
ik heb een sociaal levennee overdag is het heel rustig en ik mag van houniet niet heel veel posts achter elkaar zetten
en savonds ben k veel weg idd
Dat is ook weer heel persoonlijk, ik heb ook genoeg mensen eraan verloren en toch ben ik iemand die dat woord zonder scrupules in zijn mond kan nemen. Relativeren is hier mijns inziens het sleutelwoord.quote:Op maandag 15 september 2008 23:13 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ben al klaarRaak over dit soort dingen snel opgefokt, kan ook niet tegen mensen die het nodig vinden met kanker te schelden, ook al snap ik het hele verhaal erachter wel.. als in dat het niets betekent voor hen enzo. Voor mij wel, ik kan het niet hebben
dat vind ik iets anders aangezien jullie elkaar kennen dus dan zou het nog enigsinds oprecht kunnen zijn ipv iemand die out of the bleue een dooie oma heeftquote:Op maandag 15 september 2008 22:52 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ik zal me zeker inhouden qua aardige opmerkingen als jij de komende tijd iets naars meemaakt.
Ik weet het, ik kan het ook wel rationeel bekijken, maar het blijft me iets doen als ik het hoor, daar kan ik niks aan doen blijkbaar. En Piet ik wil best moraalridder zijn hoor, interesseert me geen reet, tis hoe ik erover denk.quote:Op maandag 15 september 2008 23:17 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dat is ook weer heel persoonlijk, ik heb ook genoeg mensen eraan verloren en toch ben ik iemand die dat woord zonder scrupules in zijn mond kan nemen. Relativeren is hier mijns inziens het sleutelwoord.
Verder is het zo als iemand zich eraan stoort kan die dat melden en dan houd ik daar rekening mee, zo ben ik dan ook wel weer.
Er is toch ook niemand die CP verplicht een comment achter te laten bij het filmpje? Aangezien hij degene niet kent, wil hij niet reageren, prima. Zie alleen niet in waarom ie er dan meteen belachelijk over moet doen. Er zijn mensen die diegene wel kennen, en blijkbaar op deze manier iets van zich willen laten horen ofzo.quote:Op maandag 15 september 2008 23:17 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
dat vind ik iets anders aangezien jullie elkaar kennen dus dan zou het nog enigsinds oprecht kunnen zijn ipv iemand die out of the bleue een dooie oma heeft
'ja mee eensquote:Op maandag 15 september 2008 23:17 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Dat is ook weer heel persoonlijk, ik heb ook genoeg mensen eraan verloren en toch ben ik iemand die dat woord zonder scrupules in zijn mond kan nemen. Relativeren is hier mijns inziens het sleutelwoord.
Verder is het zo als iemand zich eraan stoort kan die dat melden en dan houd ik daar rekening mee, zo ben ik dan ook wel weer.
Hoezo moet ik dat nou weer doen?quote:Op maandag 15 september 2008 23:16 schreef PietjePuk007 het volgende:
Waar is Mikkie nu om je voor moraalridder uit te maken, ik bin da heus nie alleen. @LR
Lees terug vanaf 't moment dat Houniet een link naar een filmpje post, daarna Hosti begint te gapen en ik daarop reageerquote:Op maandag 15 september 2008 23:21 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik weet niet meer waar het over gaat!
Het git nergens over heurquote:Op maandag 15 september 2008 23:21 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ik weet niet meer waar het over gaat!
Het is je op 't lijf geschreven, zo'n taak.quote:
We hebben CP gesommeerd daadwerkelijk te gaan slapenquote:Op maandag 15 september 2008 23:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
Eindelijk een serieuze discussie, haakt de helft af.
Da's te hoog gegrepen voor veel mensenquote:Op maandag 15 september 2008 23:25 schreef PietjePuk007 het volgende:
Eindelijk een serieuze discussie, haakt de helft af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |