Die 1-5 bij psv denk ikquote:Op maandag 15 september 2008 13:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Deze wedstrijd geeft wel hoop voor dit seizoen. Mooi op teletekst ook: "Oppermachtig Ajax", hoe lang is dat geleden dat dat daar heeft gestaan?
Ajax was voorin gewoon goed.. jezus zeg wat en spel... dacht dat ik droomde de eeste 20 minuten... Als Huntelaar had gescoord was hij gewoon man of the Match geweest. Hij speelde in mijn ogen weer geweldig zonder te scoren.quote:Op maandag 15 september 2008 13:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Deze wedstrijd geeft wel hoop voor dit seizoen. Mooi op teletekst ook: "Oppermachtig Ajax", hoe lang is dat geleden dat dat daar heeft gestaan?
Viel achteraf nog wel mee.. Leek op het eerste gezicht erger dan t was!quote:Op maandag 15 september 2008 12:01 schreef Voltreffer het volgende:
Vermalen krijg ook nog even een rotschop te verwerken van die spits van Roda. De bal was al lang weg...
Als ze zoals gister spelen mag dat geen probleem zijn.quote:Op maandag 15 september 2008 11:38 schreef denthemen het volgende:
Ik verwacht Donderdag iig de 0 te houden en er zelf 2 of 3 in te leggen
Het grootste probleem van Ajax de afgelopen jaren was de wisselvalligheid. Eens kijken of ze in deze "flow" een tijd lang kunnen blijven. Dan kan het een heel mooi seizoen worden. Om te beginnen zondag!quote:Op maandag 15 september 2008 13:32 schreef jna het volgende:
[..]
Als ze zoals gister spelen mag dat geen probleem zijn.
Was echt schitterend inderdaad. Huntelaar had gescoord als ie niet was gewisseld. Die loerde op z'n doelpuntje. En met dat éénrichtingsverkeer was ie echt wel een keer gevallen.quote:Op maandag 15 september 2008 13:05 schreef Chadi het volgende:
[..]
Ajax was voorin gewoon goed.. jezus zeg wat en spel... dacht dat ik droomde de eeste 20 minuten... Als Huntelaar had gescoord was hij gewoon man of the Match geweest. Hij speelde in mijn ogen weer geweldig zonder te scoren.
Heb er zin in, eerst donderdag knallen en dan zondag!quote:Op maandag 15 september 2008 13:35 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Het grootste probleem van Ajax de afgelopen jaren was de wisselvalligheid. Eens kijken of ze in deze "flow" een tijd lang kunnen blijven. Dan kan het een heel mooi seizoen worden. Om te beginnen zondag!
Toch wel, ja. Best apart om er niet meer te staan. Maar goed, zeker geen spijt van.quote:Op maandag 15 september 2008 13:59 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Montana, heb je nog veel naar boven gekeken gisteren?.
Het moet een beetje in je zitten inderdaad. Ik persoonlijk vind het ook wat overdreven om bij een wedstrijd tegen Roda de hele wedstrijd te springen en met handen te zwaaien, dus dat doe ik ook niet. Maar ik zou er toch nooit weg willen. Het is vooral het gevoel waarom ik er sta.quote:Op maandag 15 september 2008 14:00 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Toch wel, ja. Best apart om er niet meer te staan. Maar goed, zeker geen spijt van.
Wie staan daar rechts voor? die doen echt nergens aan meequote:Op maandag 15 september 2008 14:05 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Het moet een beetje in je zitten inderdaad. Ik persoonlijk vind het ook wat overdreven om bij een wedstrijd tegen Roda de hele wedstrijd te springen en met handen te zwaaien, dus dat doe ik ook niet. Maar ik zou er toch nooit weg willen. Het is vooral het gevoel waarom ik er sta.
Weet niet op welk vak je stond, maar bij ons werd het gewoon gedoogt.quote:Op maandag 15 september 2008 14:22 schreef Voltreffer het volgende:
Werd het rookverbod overal genegeerd of was dat alleen op ons vak, en dan konden die kereltjes weer naar boven komen lopen om te zeggen dat alles gedooft moest worden.
Geweldig ook die castro. Verschijnt sarpong voor hem schiet ie em er recht tegen aan. Jammer dat huntelaar niet goed stond!
Ligt het rapport van Coronel alweer in de open haard?quote:Hensel bedankt wegens drukte
maandag 15 september, door cruiffiaans, Amsterdam, 12:25u, Sportweek
Jons Hensel, voorzitter van hockeyclub Amsterdam, is gepolst om algemeen directeur te worden van Ajax. Hensel heeft het verzoek tot een gesprek echter naast zich neergelegd.
'Als je deze fantastische job zou accepteren, moet je echt all the way gaan', zegt Hensel, directeur van het succesvolle bedrijf Helios dat onder meer het bestek levert in vliegtuigen.
'Maar die tijd heb ik niet. Ik heb een familiebedrijf en ik ben daar nodig. Stel dat ik niet meer had hoeven werken, was ik zeker op het gesprek ingegaan. Het is natuurlijk een superleuke baan. Maar helaas ben ik niet in de gelegenheid om het daadwerkelijk te doen'.
Hensel bekende in februari dit jaar dat hij graag voorzitter zou willen worden van Ajax. Hij was echter niet gevraagd voor deze functie. Het voorzitterschap wordt nu bekleed door Uri Coronel.
Rechts voor van wat? Vanaf het veld gezien links bedoel je? Die jongens hebben weer andere kwaliteitenquote:Op maandag 15 september 2008 14:23 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Wie staan daar rechts voor? die doen echt nergens aan mee
Was toch gestolen?quote:Op maandag 15 september 2008 14:24 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ligt het rapport van Coronel alweer in de open haard?
Op 413 werd er gewoon gerookt.quote:Op maandag 15 september 2008 14:22 schreef Voltreffer het volgende:
Werd het rookverbod overal genegeerd of was dat alleen op ons vak, en dan konden die kereltjes weer naar boven komen lopen om te zeggen dat alles gedooft moest worden.
Geweldig ook die castro. Verschijnt sarpong voor hem schiet ie em er recht tegen aan. Jammer dat huntelaar niet goed stond!
Door cruiffiaans,quote:Op maandag 15 september 2008 14:24 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ligt het rapport van Coronel alweer in de open haard?
De Algemeen Directeur dient thuis te zijn in de voetbalwereld en is het boegbeeld van de club. Hij moet een people manager zijn voor het personeel en een warme persoonlijkheid waar ook supporters en commerciële relaties zich bij op hun gemak voelen. De voorzitter van de RvC heeft een formele rol als voorzitter van het toezichthoudend orgaan.quote:Op maandag 15 september 2008 14:24 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ligt het rapport van Coronel alweer in de open haard?
Dat is de 414-elite ofzo toch? Die waren ook al om 13.00uur in het stadionquote:Op maandag 15 september 2008 14:32 schreef Voltreffer het volgende:
415 zat ik, heb meerdere keren gezien dat er mensen op werden aangesproken. Kan ook zijn omdat er achter ons nog een groepje stond te springen en dan dansen en weet ik veel wat nog meer
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |