Helemaal waar.quote:Op zondag 14 september 2008 11:40 schreef ThunderBitch het volgende:
Zo komen we er natuurlijk nooit uit.
Het is een groot probleem, maar dan voor iedereen, dus iedereen is erbij gebaat om een goede oplossing te vinden hiervoor. Het gaat niet vanzelf over, ook niet door vingerwijzen en verwijten over en weer.
Hoezo?quote:
Waarop baseer jij deze claim?quote:Op zondag 14 september 2008 11:46 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij hebt baat bij het laten voortbestaan van de status quo. En vooral geen oplossingen bedenken. En dan gek staan te kijken dat een of andere freak (Wilders) dat wel doet.
Iets met eigen schuld en dikke bult.
Ik zeg niet dat ik de oplossing klaar heb liggen, wat ik zeg, is dat dit zeker niet helpt.quote:Op zondag 14 september 2008 11:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Helemaal waar.
Welke oplossing heb jij in gedachten?
De werkelijkheid heeft twee kanten.quote:Op zondag 14 september 2008 11:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, er staat "je en je". Niet "jullie en de rest". Je hebt behoorlijk moeite met lezen zoals ik het hier zie. Uiteraard zal het in jouw ogen een rake conclusie zijn. De werkelijkheid ligt echter ver hiervan.
dit hebben ze in dordrecht (geloof ik) geprobeerd, was geen succes.quote:Op zondag 14 september 2008 11:50 schreef Gia het volgende:
Je kunt moeilijk in iedere bus een agent (of twee?) mee laten reizen.
Misschien kun je vanuit hun eigen gemeenschap vragen of enkele vaders of moeders eens mee willen reizen. Zij kennen die gassies waarschijnlijk van naam en dan kunnen ze opgepakt en bestraft worden. Schade vergoeden, uiteraard ook.
Jij vindt dat de buschauffeur zich moet verplaatsen in de moeilijke situatie van een deel van de Marokkaanse gemeenschap in Gouda en af en toe zijn bus dan wel zichzelf in elkaar moet laten rammen omdat die jongens het zo moeilijk hebben in Nederland??quote:Op zondag 14 september 2008 11:50 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik de oplossing klaar heb liggen, wat ik zeg, is dat dit zeker niet helpt.
Het is een klote situatie en we zullen van beide kanten water bij de wijn moeten doen. Het zou al een heleboel schelen als we dat hardop durven zeggen. Wellicht voelt de een zich dan niet meer zo aangevallen en de ander zich meer begrepen.
Elkaar verrot schelden verhardt alleen maar en zal uitmonden in nog meer excessen.
Het feit dat je geen oplossingen aandraagt die moeten leiden tot het verminderen van het geweld van dit soort hardnekkige straatschoffies.quote:
Kijk, hier komen we verder mee, dank je Gia.quote:Op zondag 14 september 2008 11:50 schreef Gia het volgende:
Je kunt moeilijk in iedere bus een agent (of twee?) mee laten reizen.
Misschien kun je vanuit hun eigen gemeenschap vragen of enkele vaders of moeders eens mee willen reizen. Zij kennen die gassies waarschijnlijk van naam en dan kunnen ze opgepakt en bestraft worden. Schade vergoeden, uiteraard ook.
Allereerst kant 1. Volgens mij bewijzen juist de vele topics en de discussies die daarin plaatsvinden het ongelijk van deze kant. Binnen de discussies zien we heel veel verschillende meningen van verschillende mensen. Uit deze reacties blijkt dat heel veel mensen geen enkel probleem met Marokkanen hebben, maar wel met hangjongeren en jongeren van Marokkaanse afkomst die vervelend doen. Essentieel verschil.quote:Op zondag 14 september 2008 11:51 schreef Masterix het volgende:
[..]
De werkelijkheid heeft twee kanten.
Kant 1 is dat iedereen problemen met jullie heeft. Daarover lopen vele topics hier op Fok!
De tweede kant, en die haalde jij erbij, is dat jullie zelf problemen hebben met iedereen (en, in jouw woorden, "voornamelijk *(...) met Antillianen, Polen en Neder-tokkies"), behalve met jullie zelf.
Dat laatste wordt vaak benoemd als "gebrek aan zelf-reflecterend vermogen" en wordt als typerend gezien voor Marokkanen in NL.
Dat is de werkelijkheid meen ik. Dat het benoemen van de werkelijkheid volgens jou laf is, heeft me al eerder verbaasd in topics over je profeet, maar goed, dat zal jouw logica wel zijn: waarheid spreken is laf.
Ik denk zelfs dat terugsturen geen oplossing is. De meeste van die Marokkanen hebben een Nederlands paspoort en dat wordt heel lastig.quote:Op zondag 14 september 2008 11:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hij constateert een feit en komt niet met hitler-oplossingen aan. gewoon terugsturen waar ze oorspronkelijk vandaan kwamen is namelijk niet iets wat hitler deed. ik vind persoonlijk niet dat nederland het afvalputje van europa hoeft te worden. jij wel blijkbaar. en dan heb ik het over xe generatie marokkanen, zigeuners, antillianen en ander gespuis dat nederland maakt tot een haast onleefbare samenleving.
Dan wel undercover anders gaat dat niet werken. Want dan krijg je de relschoppers nog steeds niet te pakkenquote:Op zondag 14 september 2008 11:50 schreef Gia het volgende:
Je kunt moeilijk in iedere bus een agent (of twee?) mee laten reizen.
Ben ik helemaal met je eens. Dus wat doe je dan? Zorgen dat de Marokkaanse straatjeugd die het verpest voor de rest, geisoleerd wordt van de niet-criminele Marokkanen (gelukkig nog steeds de ruime meerderheid).quote:Op zondag 14 september 2008 11:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Allereerst kant 1. Volgens mij bewijzen juist de vele topics en de discussies die daarin plaatsvinden het ongelijk van deze kant. Binnen de discussies zien we heel veel verschillende meningen van verschillende mensen. Uit deze reacties blijkt dat heel veel mensen geen enkel probleem met Marokkanen hebben, maar wel met hangjongeren en jongeren van Marokkaanse afkomst die vervelend doen. Essentieel verschil.
meer van hetzelfde dus. vind je terugsturen geen oplossing, of denk je dat het lastig wordt om hier een wetsvoortsel voor aan te nemen?quote:Op zondag 14 september 2008 11:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik denk zelfs dat terugsturen geen oplossing is. De meeste van die Marokkanen hebben een Nederlands paspoort en dat wordt heel lastig.
Wel denk ik dat je, omdat ze ook nog een Marokkaans paspoort hebben, als maatregel als de andere voorgestelde maatregelen niet helpen, hun Nederlandse af kan nemen. Dat vereist durf om de wet te veranderen, maar willen we dit nou oplossen of niet?
Precies.quote:Op zondag 14 september 2008 12:00 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dan wel undercover anders gaat dat niet werken. Want dan krijg je de relschoppers nog steeds niet te pakken
Ondertussen steun jij de zogenaamde hardnekkige telegraaflezer wel in hun retoriek. Dat is hypocriet El_Matador. Wees dan een man en distantieer je publiekelijk van bepaalde reacties van bijvoorbeeld Masterix. Dan weet ik in iedergeval waar je staat in het debat.quote:Op zondag 14 september 2008 11:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Het feit dat je geen oplossingen aandraagt die moeten leiden tot het verminderen van het geweld van dit soort hardnekkige straatschoffies.
Kom op, wat vind jij dat er moet gebeuren?
Niet schreeuwen: "Ja, het zijn altijd Marokkanen".
Niet schreeuwen: "Ja, maar andere bevolkingsgroepen zijn ook lastig."
De enige voor wie het werkelijk van belang is dat het -weer- om Marokkanen gaat, is de hardnekkige Telegraaflezer. Maar daar hoef je geen oplossingen van te verwachten.
Welke bied jij, Mutant?
Mijn reactie was niet meteen bedoeld als oplossing voor de busschauffeur. Ik had het meer over een oplossing op langere termijn, want brandjes blussen is vermoeiend en je kunt aan de gang blijven.quote:Op zondag 14 september 2008 11:52 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Jij vindt dat de buschauffeur zich moet verplaatsen in de moeilijke situatie van een deel van de Marokkaanse gemeenschap in Gouda en af en toe zijn bus dan wel zichzelf in elkaar moet laten rammen omdat die jongens het zo moeilijk hebben in Nederland??
Ik vraag om oplossingen. Ik heb van nog maar heel weinig mensen oplossingen gehoord. Het blijft bij praten en wijzen. wat dat betreft kunnen de PvdA en de PVV samen in 1 regering. Dan wordt er niks opgelost en alleen maar theegedronken en gescholden.
Ik vind "terug"sturen een prima oplossing bij asielzoekers die hier de boel komen verkloten en de asielzoekers die gewoon graag in Nederland een goed leven willen opbouwen een slechte naam bezorgen.quote:Op zondag 14 september 2008 12:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
meer van hetzelfde dus. vind je terugsturen geen oplossing, of denk je dat het lastig wordt om hier een wetsvoortsel voor aan te nemen?
Niet-criminele Marokkanen hebben noch macht noch controle over criminele Marokkanen. Het feit dat ze dezelfde achtergrond hebben betekend niet dat ze voor de rest ook nog maar iets van een band hebben. Hun ouders komen slechts uit hetzelfde land....en daar houd de overeenkomst op tussen criminele en niet-criminele Marokkanen. Als ik A zeg tegen een criminele Marokkaan, zegt hij ook A...maar doet vervolgens B.quote:Op zondag 14 september 2008 12:00 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ben ik helemaal met je eens. Dus wat doe je dan? Zorgen dat de Marokkaanse straatjeugd die het verpest voor de rest, geisoleerd wordt van de niet-criminele Marokkanen (gelukkig nog steeds de ruime meerderheid).
Ik steun niemand, waarom moet er in groepen gedacht worden? Ik behandel juist mensen -en zeker forummers- als individuen, met wie ik in het ene topic het hardnekkig oneens en aangaande het andere onderwerp hardnekkig eens kan zijn.quote:Op zondag 14 september 2008 12:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ondertussen steun jij de zogenaamde hardnekkige telegraaflezer wel in hun retoriek. Dat is hypocriet El_Matador.
Van Masterix heb ik alleen een flauwe sneer gelezen over dat geval in jouw wijk. Over het onderwerp zelf staan Masterix en ik denk ik erg dicht bij elkaar.quote:Wees dan een man en distantieer je publiekelijk van bepaalde reacties van bijvoorbeeld Masterix. Dan weet ik in iedergeval waar je staat in het debat.
Maar de vraag is: laat jij je daardoor leiden? Laat jij je leiden door gasten die schreeuwen dat alles met kroeshaar moet opdonderen? Wat helpt jou dat?quote:Het feit dat ik hier geen oplossingen aandraag heeft meer te maken met de manier waarop het topic verlopen is. Je kan verwachten dat ik eerst een rekening te vereffenen heb met mensen die walgelijke reacties op het net plaatsen alvorens ik serieus een oplossing ga bedenken. De meerderheid in dit topic wil helemaal geen oplossing of serieuze discussie, dat is toch al vanaf post 1 duidelijk man.
Het mag duidelijk zijn dat de Nederlandse samenleving dit probleem niet op kan lossen zonder participatie van Marokkanen.quote:Op zondag 14 september 2008 11:52 schreef El_Matador het volgende:
Ik vraag om oplossingen. Ik heb van nog maar heel weinig mensen oplossingen gehoord.
Dat zeg ik ook niet. Wat ik zeg is dat de Marokkaanse straat"held" geisoleerd moet worden van de normale Marokkaan die geen vlieg kwaad doet. Als je die Marokkaanse straatheldjes niet aanpakt, geef je de Telegraaflezer een stok om alle Marokkanen te slaan omdat er geen onderscheid gemaakt wordt.quote:Op zondag 14 september 2008 12:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Niet-criminele Marokkanen hebben noch macht noch controle over criminele Marokkanen.
Inderdaad. Dat is ook niet de scheiding die je moet gaan aanbrengen.quote:Het feit dat ze dezelfde achtergrond hebben betekend niet dat ze voor de rest ook nog maar iets van een band hebben. Hun ouders komen slechts uit hetzelfde land....en daar houd de overeenkomst op tussen criminele en niet-criminele Marokkanen. Als ik A zeg tegen een criminele Marokkaan, zegt hij ook A...maar doet vervolgens B.
Ik weet niet of dat echt gezegd is, maar dat is wel een erg domme opmerking.quote:Op zondag 14 september 2008 12:08 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Maar de vraag is: laat jij je daardoor leiden? Laat jij je leiden door gasten die schreeuwen dat alles met kroeshaar moet opdonderen? Wat helpt jou dat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |