7w4d, maar waarschijnlijk is het al eerder gestopt met groeien dacht de vk.quote:Op donderdag 11 september 2008 15:48 schreef DaviniaHR het volgende:
Nijna, heel veel sterkte!
Hoe ver was je?
Een jochie? Superleuk meid! Fijn dat alles goed was!quote:Op donderdag 11 september 2008 18:40 schreef Jelief het volgende:
Nijna sterkte,neem alle tijd en aandacht die je nodig hebt
En dan van geheel andere orde:
[ afbeelding ]
en alles lijkt gezond.
en nu eten koken...
quote:Op donderdag 11 september 2008 18:40 schreef Jelief het volgende:
Nijna sterkte,neem alle tijd en aandacht die je nodig hebt
En dan van geheel andere orde:
[ afbeelding ]
en alles lijkt gezond.
en nu eten koken...
Volgens de echoscopiste heetdat een duifjespaar, eerst een meisje en dan een jongen. Die uitdrukking had ik nog nooit gehoord.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:35 schreef marlieske het volgende:
Jelief wat gaaf een knul, dan heb je een koningskoppel
Liza, van harte met de geboorte van je zoontje!quote:Op donderdag 11 september 2008 20:11 schreef _Eendje_ het volgende:
hey iedereen
Ik kom even het heuglijke nieuws brengen dat Liza (na een zware bevalling) moeder is geworden van een pracht van een jongetje. Het gehele gezinnetje is op dit ogenblik aan het bekomen van de bevalling.
Hij heeft zich deze middag aangediend rond 12u, weegt 4.380 kg en meet 53 cm verdere info laat ik aan haar om mee te delen![]()
Ze is op dit ogenblik nog enkele daagjes in het ziekenhuis (is normaal in België) en heeft dus geen internet maar ik ben zeker dat ze snel wel nog even langskomt
We krijgen volgende week vrijdag een screeningsecho in Enschede. De gyn belde me gisteren, na overleg is besloten om gewoon meteen door te pakken i.p.v. eerst hier in hengelo weer eerst een echo te maken.quote:Op vrijdag 12 september 2008 15:17 schreef owlet het volgende:
Wat mooi zo, dat profieltje!
Ik heb het misschien gemist, Fuente, maar hoe gaat het nu verder met jullie? Wordt de baby nu extra in de gaten gehouden?
Afwachten en hopen dat mijn ziekte zich koest houdt. (of in ieder geval zo koest mogelijk)quote:Op vrijdag 12 september 2008 15:14 schreef Fuente het volgende:
Raissa, wat rot zegJammer dat ze er niets aan kunnen doen, hoe gaat het nu verder dan?
Dat hoofdjequote:Op vrijdag 12 september 2008 15:15 schreef Fuente het volgende:
Nog wat foto's van onze uk, van de echo van afgelopen dinsdag
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
en jij ook nog een dikkequote:Op vrijdag 12 september 2008 18:27 schreef Lishe het volgende:
Noli?? Hoera! Echt gaaf voor jullie!!! Gefeliciteerd!!!!
praktijk Doraquote:Op vrijdag 12 september 2008 15:15 schreef Fuente het volgende:
Nog wat foto's van onze uk, van de echo van afgelopen dinsdag
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
lief huhquote:Op vrijdag 12 september 2008 21:14 schreef Fuente het volgende:
Ooh die duimecho![]()
![]()
Ja Dora, superpraktijk vind ikMaar de echo is van ziekenhuis Hengelo.
Dat was toch een 2e bevalling, dat is altijd makkelijker toch?quote:Op vrijdag 12 september 2008 22:33 schreef snoopy het volgende:
Lis was 4710 gram en dat ging toch echt heel makkelijk
heu, misschien is jouw opvatting van 'finaal' anders dan de mijne? 1 hechting voldoende?quote:Op vrijdag 12 september 2008 22:32 schreef Fuente het volgende:
Saartje was 4220 bij een lengte van 53 cm, dus een dikke prop, en ik ben echt finaal uitgescheurd, 1 hechting was voldoende.
Ik bedoelde finaal niet uitgescheurdquote:Op zaterdag 13 september 2008 00:16 schreef bixister het volgende:
leuk dakota!!en een mooie maxicosi!
[..]
heu, misschien is jouw opvatting van 'finaal' anders dan de mijne? 1 hechting voldoende?
nou heb k nog meer om me druk over te makenquote:Op zaterdag 13 september 2008 09:04 schreef Guuzewuus het volgende:
huuphuup, even om je gerust te stellen, zowel het inknippen (en dat is nogal heftig gebeurd, omdat Stella in nood was) als het hechten heb ik nauwelijks gevoeld, no worries wat dat betreft. Je hebt andere pijnen die zo allesoverheersend zijn, prikken, knippen en hechten valt daarbij in het niets. (bij mij dan hè
). En als je gewoon heel erg gelukkig bent met je lieve kleine mopje en op roze wolken rondwandeltstrompelt, dan is ook het herstel daarna goed te doen
. Gelukkig zijn zorgt voor verdovende stofjes in de bloedsomloop
. (Ik had een opgezette bil van de hechtingen, een soort blauw en beurs ei daar volgens anderen, zelf vond ik het niet nodig de boel eens even met de spiegel te inspecteren
en na een week een blaasontsteking, en best wel af en toe gehuild, maar tegelijkertijd deed het me niets
.).
Is dat inmiddels niet overal verplicht dan de mogelijkheid bedoel ik ? Ik meen zoiets gelezen te hebben?quote:Op zaterdag 13 september 2008 10:55 schreef Jelief het volgende:
Ik weet dat ik het kan en dat als het nodig is hulp (ruggeprik) dichtbij is (als we nog niet verhuisd zijn tzt).
En dan blijk je al 8 cm ontsluiting te hebben, wat een reden is om geen ruggeprik meer te geven, want "dan duurt het toch niet lang meer". Ik vond 5 uur nog wel lang.quote:Op zaterdag 13 september 2008 12:53 schreef marit1978 het volgende:
dat zou eind dit jaar wel rond moeten zijn ja ..
maar binnen nu en 5wkn redden ze dat vast niet meer![]()
goede afspraken maken met de vk dus
ik kreeg in eerste instantie van ze te horen: doen we pas als je echt niet meer kan
Heb heel duidelijk aangegeven (na bespreken van voor/nadelen etc.) dat ik echt niet wil afwachten tot ik echt neit meer kan, als de situatie bijv. zo is dat het heel lang duurt weer zoals bij ilse.
Als ik na 18uur echte weeën pas 2cm heb, maar nog wel redelijk aanspreekbaar ben ga ik toch niet alsnog wachten op het moment dat ik ècht niet meer kan !?
Dat moment komt heus wel namelijk...
Ik ga dinsdag met ze bespreken wat ik zal doen/mag doen qua bellen als ik overdag al weeën heb... om te voorkomen dat de nacht roet in het eten gaat gooien mocht ik inderdaad die ruggeprik willen.
en toch, ondanks dat ik me hiermee in kan dekken hoop/verwacht ik gewoon echt dat ik tzt () kan vertrouwen op mijn lichaam en gewoon stuk sneller alles onderga !
Wie weet wel gewoon thuis ? Lijkt me misschien wel dat ik dingen nu anders inschat omdat het de tweede keer is ? Minder snel te zwaar tillen aan de weeën ?
Pff, geen idee
dat is mijn moeder 2 keer overkomen.quote:Op zaterdag 13 september 2008 13:58 schreef Raissa het volgende:
Wat een mooie echo's heb ik voorbij zien komen zeg! Echt super!
Zijn er mensen op Fok! waarbij de geslachtsbepaling is fout gegaan? (Als in echoscopist zegt: het wordt een jongetje en vervolgens komt er een meisje ter wereld) Ik hoor de laatste tijd daar over zoveel verhalen dat ik me afvraag hoe vaak dat werkelijk voorkomt.
2 keerquote:Op zaterdag 13 september 2008 14:15 schreef Dakota het volgende:
[..]
dat is mijn moeder 2 keer overkomen.
dat was dus zo bij mijn moederquote:Op zaterdag 13 september 2008 14:18 schreef Reinhilde het volgende:
Maar niet andersom? Dat een echoscopist dacht een jongentje te zien en het een meisje bleek te zijn?
edit: reactie op Marit
Dat denk ik ook. Maar lijkt me wel een beetje rot als je, zoals bij Dakota's moeder, een voetbalkamertje hebt geklust en het een meisje blijkt te zijnquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:12 schreef marit1978 het volgende:
tja..zorgen ?
het lijkt me wel erg omschakelen even, maar volgens mij ben je daar echt zó aan gewend hoor!
Ik denk dat je toch ook wel in je achterhoofd hebt dat het verkeerd gezien kan zijn en je de andere naam ook paraat hebt ?
Daarbij kan je bij baby's toch nooit zo goed zien wat het is dus gewoon volhouden dat het echt! een jongen isquote:Op zaterdag 13 september 2008 16:12 schreef marit1978 het volgende:
tja..zorgen ?
het lijkt me wel erg omschakelen even, maar volgens mij ben je daar echt zó aan gewend hoor!
Ik denk dat je toch ook wel in je achterhoofd hebt dat het verkeerd gezien kan zijn en je de andere naam ook paraat hebt ?
doe je toch niks aan en er raar van opkijken doen ze ook niet.quote:Op zaterdag 13 september 2008 17:13 schreef Shaienne het volgende:
Hoe zit het met een klysma, heeft iemand daar ervaringen mee? Lijkt mij nou ook niet een pretje. Maar ik heb ook erg angst om tijdens het persen ontlasting te verliezen. Lijkt me zo genant!
Gelukkig werkt het lichaam over het algemeen zo dat in de uren vóór het persen de darmen al leeg gepoept worden. Ik heb toch best wat bevallingen mogen bekijken maar "je hele darminhoud" is gelukkig (!!) overdrevenquote:Op zaterdag 13 september 2008 17:48 schreef Dakota het volgende:
Mja idd ik lees ook overal dat je waarschijnlijk je gehele darminhoud eruit perst.
In 1 boekje stond 'tijdens mijn bevalling poepte ik mijzelf mijn man en mijn bed onder, de volgende keer maar een klysma'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |