Liza, van harte met de geboorte van je zoontje!quote:Op donderdag 11 september 2008 20:11 schreef _Eendje_ het volgende:
hey iedereen
Ik kom even het heuglijke nieuws brengen dat Liza (na een zware bevalling) moeder is geworden van een pracht van een jongetje. Het gehele gezinnetje is op dit ogenblik aan het bekomen van de bevalling.
Hij heeft zich deze middag aangediend rond 12u, weegt 4.380 kg en meet 53 cm verdere info laat ik aan haar om mee te delen![]()
Ze is op dit ogenblik nog enkele daagjes in het ziekenhuis (is normaal in België) en heeft dus geen internet maar ik ben zeker dat ze snel wel nog even langskomt
We krijgen volgende week vrijdag een screeningsecho in Enschede. De gyn belde me gisteren, na overleg is besloten om gewoon meteen door te pakken i.p.v. eerst hier in hengelo weer eerst een echo te maken.quote:Op vrijdag 12 september 2008 15:17 schreef owlet het volgende:
Wat mooi zo, dat profieltje!
Ik heb het misschien gemist, Fuente, maar hoe gaat het nu verder met jullie? Wordt de baby nu extra in de gaten gehouden?
Afwachten en hopen dat mijn ziekte zich koest houdt. (of in ieder geval zo koest mogelijk)quote:Op vrijdag 12 september 2008 15:14 schreef Fuente het volgende:
Raissa, wat rot zegJammer dat ze er niets aan kunnen doen, hoe gaat het nu verder dan?
Dat hoofdjequote:Op vrijdag 12 september 2008 15:15 schreef Fuente het volgende:
Nog wat foto's van onze uk, van de echo van afgelopen dinsdag
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
en jij ook nog een dikkequote:Op vrijdag 12 september 2008 18:27 schreef Lishe het volgende:
Noli?? Hoera! Echt gaaf voor jullie!!! Gefeliciteerd!!!!
praktijk Doraquote:Op vrijdag 12 september 2008 15:15 schreef Fuente het volgende:
Nog wat foto's van onze uk, van de echo van afgelopen dinsdag
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
lief huhquote:Op vrijdag 12 september 2008 21:14 schreef Fuente het volgende:
Ooh die duimecho![]()
![]()
Ja Dora, superpraktijk vind ikMaar de echo is van ziekenhuis Hengelo.
Dat was toch een 2e bevalling, dat is altijd makkelijker toch?quote:Op vrijdag 12 september 2008 22:33 schreef snoopy het volgende:
Lis was 4710 gram en dat ging toch echt heel makkelijk
heu, misschien is jouw opvatting van 'finaal' anders dan de mijne? 1 hechting voldoende?quote:Op vrijdag 12 september 2008 22:32 schreef Fuente het volgende:
Saartje was 4220 bij een lengte van 53 cm, dus een dikke prop, en ik ben echt finaal uitgescheurd, 1 hechting was voldoende.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |