Pas op dat je je bammetjes niet weer kwijtraakt he!quote:Op maandag 8 september 2008 16:18 schreef swarmahoer het volgende:
tering gaat ff sneln mens kan niet eens meer rustig eten
quote:Op maandag 8 september 2008 16:17 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Toevallig nog huisgenoten die op intro zijn geweest?
Swarma als je dan toch twee keer hetzelfde bericht gaat plaatsen.. waarom haal je dan de tweede keer spelfouten eruit?
En dan nog niet eens allemaalquote:Op maandag 8 september 2008 16:17 schreef LastRequest het volgende:
Swarma als je dan toch twee keer hetzelfde bericht gaat plaatsen.. waarom haal je dan de tweede keer spelfouten eruit?
Volgend jaar een meet in Cyprusquote:Op maandag 8 september 2008 16:18 schreef LastRequest het volgende:
Op sbs 6 een ramphuis gekocht ofzoiets in Cyprus.. gaat het verder niet om, maar ze filmen nu wel in Larnaca
Jullie mogen achteraan de rij van mensen die zichzelf uitnodigen in Cyprus aansluitenquote:Op maandag 8 september 2008 16:21 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Volgend jaar een meet in Cyprus.
quote:Op maandag 8 september 2008 16:22 schreef LastRequest het volgende:
Jullie mogen achteraan de rij van mensen die zichzelf uitnodigen in Cyprus aansluiten
Dan nog, wat was de redenatie achter deze post, ik was namelijk allang weer terugquote:Op maandag 8 september 2008 16:23 schreef swarmahoer het volgende:
ik had t tijdens t invoeren gedaan al, en hij heeft ze allebei op t zelfde moment geplaatst alleen jullie hebben er gewoon tussendoor gepost
Je hoeft er niet over na te denken, je mag er ook alleen naar kijken hoor.quote:Op maandag 8 september 2008 16:23 schreef Yashaaaaa het volgende:
Hou, ik weet niet wat ik van je avatar moet denken..
kwijtraken heb ik nooit gedaanquote:Op maandag 8 september 2008 16:18 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Pas op dat je je bammetjes niet weer kwijtraakt he!
zoals lr al zei, ik had een pagina gemistquote:Op maandag 8 september 2008 16:24 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Dan nog, wat was de redenatie achter deze post, ik was namelijk allang weer terug
Welles, gisteren nog.. in de la..quote:Op maandag 8 september 2008 16:26 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
kwijtraken heb ik nooit gedaanlekker tosties gehaald
tostieworld om de hoekquote:
omgquote:
owjaquote:Op maandag 8 september 2008 16:27 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Welles, gisteren nog.. in de la..
sterker nog heb ook klimspullen gekocht nogquote:Op maandag 8 september 2008 16:29 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
omg, swarma heeft geld over
quote:Op maandag 8 september 2008 16:54 schreef Cocktailprikker het volgende:
Pizza! shoarma van gister in de oven![]()
jaquote:Op maandag 8 september 2008 16:51 schreef swarmahoer het volgende:
loop je daar nu ook stage eigelijk of wat
Gast, eet jij ook wel eens thuis offeuh...?quote:
Ja maar eentje van gisteren nu nog/weer in de oven doen?quote:
Ja ik zou er ook niet voor kiezen om die nogmaals op te warmenquote:Op maandag 8 september 2008 16:58 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ja maar eentje van gisteren nu nog/weer in de oven doen?
Het klinkt sowieso vies hahah.
Hij is nog lekkerder zelfs, want dan is de bodem wat stevigerquote:Op maandag 8 september 2008 16:58 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Ja maar eentje van gisteren nu nog/weer in de oven doen?
Het klinkt sowieso vies hahah.
Ik zou er een KLBtopic over openenquote:Op maandag 8 september 2008 17:07 schreef ImTheBase het volgende:
Ze hebben nog geen pepernutzen bij de AH hier om de hoekbinnenkort maar eens langs de AH XL
Denk dat Doodkapje hier een fantastische andere zin van kan maken, en ik ben er van overtuigd ben dat er hetzelfde staatquote:Op maandag 8 september 2008 17:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
Jullie hebben ook een externe HD, hebben jullie een prog (of zit 't in Vista) om 2 mappen (op compu & externe HD) te synchroniseren?
Nog één?quote:Op maandag 8 september 2008 17:10 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik zou er een KLBtopic over openen.
CP's post snap ik nietquote:Op maandag 8 september 2008 17:14 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Denk dat Doodkapje hier een fantastische andere zin van kan maken, en ik ben er van overtuigd ben dat er hetzelfde staat
.....?quote:Op maandag 8 september 2008 17:14 schreef Cocktailprikker het volgende:
Denk dat Doodkapje hier een fantastische andere zin van kan maken, en ik ben er van overtuigd ben dat er hetzelfde staat
Dacht ik al.quote:Op maandag 8 september 2008 17:15 schreef LastRequest het volgende:
[..]
CP's post snap ik niet
En Pietjes post wel maar ik heb geen antwoord want ik heb geen externe HD!
quote:Op maandag 8 september 2008 17:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
Jullie hebben ook een externe HD, hebben jullie een prog (of zit 't in Vista) om 2 mappen (op compu & externe HD) te synchroniseren?
quote:Op maandag 8 september 2008 17:10 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Ik zou er een KLB topic over openen.
Linkquote:Op maandag 8 september 2008 18:45 schreef swarmahoer het volgende:
note erbij volgendsmijvan die kutmod van muziek gok ik dat ik m afzijk omdat ie n sukkel is
Werkt primaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |