Ik denk dat Nadal wint van Murray en dat Nadal in de finale wint van Federer.quote:Op zondag 7 september 2008 01:42 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ben niet zo'n held in voorspellen, had voor 2007 met een vriend een weddenschap staan over wie aan het eind van het jaar hoger zou staan, Djokovic of Murray. Ik dacht Murray, die uiteindelijk 11e stond t.o.v. de 3e plaats van Djoko. (Het pijnlijkst was dat Murray een keer met 6-1 6-0 van Djokovic verloor) Maar misschien is het nu payback time
Toch: denk dat Federer wint van Murray en dat Nadal wint van Federer. Maar zet er maar geen 25 euro op in![]()
Heb vooral twijfels bij Federer-Murray. Wat denk jij dan?
Mooie foto's!quote:Op zondag 7 september 2008 09:00 schreef Bilibala het volgende:
Zoals beloofd:
Sorry voor de lange post
Djokovic lijkt op Screech.quote:Op zondag 7 september 2008 00:22 schreef robbolo het volgende:
Totaal offtopic ( sorry!) maar wou het jullie niet onthouden
Tennis lookalikes
Thanks! Ik zat helemaal boven, maar kon het verbazingwekkend goed zien;)quote:Op zondag 7 september 2008 09:15 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Mooie foto's!Blijkbaar had je best goeie plaatsen.
quote:Op zondag 7 september 2008 09:24 schreef Bilibala het volgende:
[..]
Thanks! Ik zat helemaal boven, maar kon het verbazingwekkend goed zien;)
Lijkt me toch wel. Er staat nog gewoon dat ze om 22.30 de mannenfinale uitzenden trouwens. Ik ga er vanuit dat ze er om 22.00 bij zijn.quote:Op zondag 7 september 2008 11:12 schreef kevin_ het volgende:
Laat Eurosport geen tennis meer zien vandaag? In de tv guide zie ik niks staan.
Bij Mauresmo - Haas dacht ik dat het allebei plaatjes van Mauresmo warenquote:Op zondag 7 september 2008 00:22 schreef robbolo het volgende:
Totaal offtopic ( sorry!) maar wou het jullie niet onthouden
Tennis lookalikes
Met die foto's lijken ze fucking goed hahaquote:Op zondag 7 september 2008 09:19 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Djokovic lijkt op Screech.![]()
Kiefer lijkt op Colin Farell en Acasusu op Ben Affleck?
Ja en op zich ook wel vreemd dat ze op een gegeven moment 2 plaatjes van Gollum naast elkaar zetten.quote:Op zondag 7 september 2008 11:54 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Bij Mauresmo - Haas dacht ik dat het allebei plaatjes van Mauresmo waren![]()
http://news.google.nl/news?hl=nl&um=1&tab=wn&nolr=1&q=us+open&btnG=Nieuws+zoekenquote:Op zondag 7 september 2008 12:49 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Met die foto's lijken ze fucking goed haha
Ik snap even iets niet..wordt de mannenfinale niet gespeeld vandaag ofzo? In de OOP staat niets..normaal staat er dan toch Murray/Nadal v Federer ofzo?
Kan het me haast niet voorstellen maar toch..
Ik ook.quote:Op zondag 7 september 2008 11:54 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Bij Mauresmo - Haas dacht ik dat het allebei plaatjes van Mauresmo waren![]()
Monday, Sept. 8 Day 5 p.m. Men's Singles Finalquote:Op zondag 7 september 2008 13:38 schreef Norrage het volgende:
Hoe laat is de finale morgenavond??
Bilibala, heb je trouwens zin om hier of in het Arodd topic iets te schrijven over die wedstrijd ?quote:Op zondag 7 september 2008 09:00 schreef Bilibala het volgende:
Zoals beloofd:
New York in hurricane season.... Heb je enig idee idee hoe ver New York bij de baai van Mexico vandaan ligt? Dit is als klagen over aardbevingen in Turkije tijdens het toernooi van Rosmalen. Daarnaast is Juli de droogste maand met de hoogste temperaturen in Londen.quote:Op zaterdag 6 september 2008 22:35 schreef thijsdetweede het volgende:
Wie heeft ook ooit verzonnen om twee van de grootste tennistoernooien ter wereld midden in de natste maand te houden? Londen in Juli, New York in het orkaanseizoen.... ik dacht dat tennissers mooiweerfreaks waren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |