Qua publiciteit en verkoop denk ik zeker niet.quote:Nino>Kempi
haters jwtquote:Op zondag 7 september 2008 02:43 schreef Vodkadruppel het volgende:
Wat een haters allemaal. Maar wel allemaal die docu kijken.
Er zaten een hoop oude beelden in. Maar is toch een mooie uitzending geworden in zijn geheel.
Als ie niet zo dom zou handelen af en toe kan hij gewoon een goeie artiest zijn, maarja
ik vraag me af waar hij dan zijn inspiratie uit zou moeten halen.
[..]
Qua publiciteit en verkoop denk ik zeker niet.
En stijl, tja, kwestie van smaak.
quote:Op zondag 7 september 2008 12:42 schreef Superheld het volgende:
WAT DENK JE? WE KOMEN NAAR EINDHOVUH MET LEGE HANDEN? WE KOMEN MET CADEAUTJES NIGGUH.
Inderdaad goed te zien hoe je de suggestieve beelden er net uitpikt voor jouw ''sfeerimpressie''.quote:Op zondag 7 september 2008 14:38 schreef Chriz2k het volgende:
Sfeerimpressie:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]!
Dit is Klaagbaak, hier worden de humoristische kanten behandeld.quote:Op zondag 7 september 2008 14:48 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Inderdaad goed te zien hoe je de suggestieve beelden er net uitpikt voor jouw ''sfeerimpressie''.
quote:Op zondag 7 september 2008 15:14 schreef Rossoneri het volgende:
Dat er serieus mensen zijn dit dit leuk of mooi vindenGeen wonder dat Nederland zo verpauperd.
Ach jongen, hoe mooi kan het leven zijn als je het niet zo ontzettend serieus neemtquote:Op zondag 7 september 2008 15:14 schreef Rossoneri het volgende:
Dat er serieus mensen zijn dit dit leuk of mooi vindenGeen wonder dat Nederland zo verpauperd.
quote:Op zondag 7 september 2008 14:12 schreef XiChico het volgende:
Maar weet iemand hoe dat nummer heet dat hij voor zijn zoontje zong?
quote:
Nee hoor.quote:Op zondag 7 september 2008 16:47 schreef zoalshetis het volgende:
ben ik dan echt een van de weinige die zijn muziek erg goed vindt?
Dat was 1 van de mooiste. En die doos neerpleuren.quote:Op zondag 7 september 2008 12:42 schreef Superheld het volgende:
WAT DENK JE? WE KOMEN NAAR EINDHOVUH MET LEGE HANDEN? WE KOMEN MET CADEAUTJES NIGGUH.
Komt wel goed hoor, hij en zijn homies zijn allemaal real muthaphuckinn' G'squote:Op zondag 7 september 2008 17:30 schreef axis303 het volgende:
Tijd om die gast te dumpen in South-Central, Compton of Lynwood.
Hebben die jongens daar ook wat te lachen..
MET CADEAUTJES NIGGUHquote:Op zondag 7 september 2008 17:30 schreef axis303 het volgende:
Tijd om die gast te dumpen in South-Central, Compton of Lynwood.
Hebben die jongens daar ook wat te lachen..
Fout. Dat is een beeld dat de media van hem heeft geschapen.quote:Op zondag 7 september 2008 17:35 schreef Cypress_Hill het volgende:
[..]
Komt wel goed hoor, hij en zijn homies zijn allemaal real muthaphuckinn' G's
quote:Donderdag 8 februari 2007 werd Kempi schuldig bevonden aan mishandeling: hij zou iemand met een neppistool hebben geslagen. Na het hoger beroep werd Kempi veroordeeld tot een gevangenisstraf met de duur van één maand. Deze straf heeft hij echter niet uitgezeten: hij heeft in totaal al zes maanden in voorarrest heeft gezeten, waardoor hij weer als een vrij man de rechtbank uit kon lopen.
Een maand en 9 dagen later, op zaterdagavond 17 maart 2007 ging het echter weer fout: Kempi was betrokken bij een woordenwisseling in een discotheek in Wildervank, waar met een pistool werd gedreigd. Volgens het Dagblad van het Noorden had iemand van zijn rapformatie een pistool getrokken, volgens omstanders was het Kempi zelf. Toen Kempi wilde vluchten werd hij aangehouden in de buurt van Zwolle. [1]
Op 30 juni 2008 wordt Kempi veroordeeld tot 12 maanden onvoorwaardelijke gevangenisstraf wegens een aantal ernstige misdrijven[2]: bedreiging van conducteurs, bedreiging met een imitatie vuurwapen, bezit van een vuurwapen met kogels en bedreiging tijdens een vechtpartij in Wildervank (Groningen).
quote:
Popo is Amerikaanse slang voor politie, epic failquote:Op zaterdag 6 september 2008 21:25 schreef Kaneel het volgende:
verkapte doodsverwensing, bij deze, kempi
ik zet mn popo op je hoofd en knallen, je weet
of lekkah stoephappen
Ga jij hem uitdelen?quote:Op zondag 7 september 2008 18:56 schreef Thomass het volgende:
Al zong ie net zo goed als freddy mercury, het is en blijft een kneus. Een stomp verdient ie, niets meer.
Hij is zeker muzikaal en getalenteerd... 'tis alleen jammer dat hij zo dwaas doet in 'real-life'. En helaas komt die dwaasheid ook teveel terug in zijn teksten...quote:Op zondag 7 september 2008 16:47 schreef zoalshetis het volgende:
ben ik dan echt een van de weinige die zijn muziek erg goed vindt?
quote:
Het is: pipaquote:Op zaterdag 6 september 2008 21:25 schreef Kaneel het volgende:
verkapte doodsverwensing, bij deze, kempi
ik zet mn popo op je hoofd en knallen, je weet
of lekkah stoephappen
Ze voelen zich goed genoeg voor de witvoorziening.quote:Op zondag 7 september 2008 19:08 schreef de_boswachter het volgende:
Maar nee. Zie jij ooit zulkes figuur bij de groenvoorziening ? Nee, want daar voelen ze zich te goed voor. Ze hosselen liever wat dan dat ze pattas met stalen neus aan moeten doen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |