quote:Op zondag 21 september 2008 15:23 schreef Belana het volgende:
mous, das niet fijn idd. negeren helpt ook niet?
Idd, zo wás ik ook, maar vriendinnetjes mee naar huis.. das leuk, maar ik word er gék van als ze alleen maar om mij heen hangen, op deze leeftijd willen ze alleen nog maar hangen lijkt wel. En daarbij ik vind het gewoon smerig, je kan niet stofzuigen niets, maar zand, (dieren)haar enz enz.. ik ben echt geen wonderwomen, maar dat gaat me te ver.quote:Op zondag 21 september 2008 16:10 schreef Belana het volgende:
Hoewel ik zelf er ook niet goed van zou worden, zou ik toch ook geen zin hebben in steeds strijd over zoiets denk ik. Ik zou denk ik de was er tussenuit vissen en de rest zo laten. deur dicht en niet naar kijken. zolang ze in de rest van het huis maar opruimt ofzo. Ik weet het ook niet hoor, maar ik vind het nu 1 van die vele problemen die je met kinderen kunt hebben die zoveel strijd opleveren, zoals bijvoorbeeld ook eten dat kan en met eten heb ik ook geen strijd, dan eet je maar niet. voelt een beetje hetzelfde als je me nog volgt?
Ze heeft van 11 tot 15 op haar kamer gezeten, ze moest eerst iets opruimen voor ze ook maar iets mocht.. werkte nietquote:Op zondag 21 september 2008 17:19 schreef Belana het volgende:
ja dat begrijp ik wel ja, daar zou ik ook niet goed van worden. jezus wat moeilijk zoiets zeg.
ze doet het gewoonweg niet dus? pfff. niet meer weg mogen helpt ook niet?
het is niet alleen dit hoor, er is meer, maar ja, niet voor fok.quote:Op zondag 21 september 2008 17:20 schreef Spuuglokje het volgende:
Wat een rottige strijd, Moussy.Misschien is een bezoekje aan de huisarts wel een idee, wie weet heeft die tips?
Mous, ik zou vragen om een verwijzing naar een goede orthopedagoog. Ik herken sommige dingen die ik had/heb wel een beetjequote:Op zondag 21 september 2008 19:07 schreef moussy het volgende:
Oh ja help, niet op de badkamer is niet wassen, idd ook een advies, van mn moeder. Ik vond het zo raar dat ik nog maar 3 paar sokken had... ik heb véél paren teruggevonden... bij RenéDat niet opruimen is wel een probleem ,maar niet voor de huisarts, dat is vast een faaaseeeee
Ik vind het best wel 'gestoord' gedrag dat ze gewoon (al jaren) bewust een klerezooi gaat trappen als het opgeruimd is.
Ik weet dus echt niet hoe of wat ik zou moeten doen om er met het kind uit te komen wat voor haar nu het beste is. We hebben besloten voor een kleinere kamer met véél minder prikkels en daar een nestje van maken. René zou overigens redelijk in het autisten-topic passen... Maar ik ben zo bang voor een etiket.. dat ik eigenlijk al een jaar mn kop in het zand steek. Maar wat wél goed gaat, Ze voelen René op school aan, ze kan lekker haar ding doen daar, krijgt de begeleiding die ze er nodig heeft en ze heeft vriendinnetjesquote:Op zondag 21 september 2008 21:43 schreef Troel het volgende:
[..]
Mous, ik zou vragen om een verwijzing naar een goede orthopedagoog. Ik herken sommige dingen die ik had/heb wel een beetje
Soms heeft een 'etiket' ook voordelen...dat zie ik nu hier op school. veel meer mogelijkheden voor het kind en door trainingen veel beter in het velletje (kind uit de klas van de oudste)quote:Op maandag 22 september 2008 00:01 schreef moussy het volgende:
[..]
Maar ik ben zo bang voor een etiket.. dat ik eigenlijk al een jaar mn kop in het zand steek.
Ik snap dondersgoed dat je daar bang voor bent, maar er kan ook altijd uitkomen dat het inderdaad de puberteit is en als er dan daadwerkelijk wat uitkomt, kan het ook juist goed voor haar zijn! Misschien heeft ze op dit moment nog geen extra begeleiding nodig op wat ze krijgt, maar misschien over een tijdje wel, als ze echt de puberteit ingaat. De puberteit is voor een autist misschien nog wel heftiger dan voor een puber zonderquote:Op maandag 22 september 2008 00:01 schreef moussy het volgende:
[..]
Ik weet dus echt niet hoe of wat ik zou moeten doen om er met het kind uit te komen wat voor haar nu het beste is. We hebben besloten voor een kleinere kamer met véél minder prikkels en daar een nestje van maken. René zou overigens redelijk in het autisten-topic passen... Maar ik ben zo bang voor een etiket.. dat ik eigenlijk al een jaar mn kop in het zand steek. Maar wat wél goed gaat, Ze voelen René op school aan, ze kan lekker haar ding doen daar, krijgt de begeleiding die ze er nodig heeft en ze heeft vriendinnetjes
uitverkoop ookquote:
het probleem was (denk ik) dat afgelopen februari luca zijn begeleidster bij het ggz plotseling vertrokken is (we stonden toen ruim een jaar op de wachtlijst). het heeft tot eind vorige maand geduurd tot er vervanging voor haar was. die is er uiteindelijk weer achteraan gegaan met dit als resultaat.quote:Op maandag 22 september 2008 22:30 schreef moussy het volgende:
Wat erg eigenlijk dat je daar jaren op moet wachten, zwaar ook, en dan als alles rond is helemaal lijkt me. Had je de hoop niet al bijna opgegeven Lady-wrb?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |