quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:39 schreef SpankmasterC het volgende:
omg net AQuila zo hard gepwned in Worms! Al was het wel spannend met 3-2!
Spanky: FOK! Wormskampioen '09!
Hoe ging die missie ook al weer? Vond er wel een aantal oneerlijke nare missies in zitten namelijkquote:Op vrijdag 5 september 2008 22:31 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Serieus, als je die missie niet kan halen kan je net zo goed je 360 door de wc spoelen. Ik heb die missie in 1 keer gehaald, ik snap niet wat mensen moeilijk aan die game hebben gevonden.
Koop het nou gewoon dan heb je tenminste wat te spelenquote:Op vrijdag 5 september 2008 21:50 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Worms heb ik niet en die ga ik ook niet kopen. Koop nou eens gewoon castle crashers
Dan moet je met die bak racen die die gast voor je gejat had. Ik heb nooit het commentaar begrepen dat die game te moeilijk was op sommige vlakken.quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:57 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
![]()
De uitslag was uiteraard 3-0 voor mijEn het werd geen moment spannend
![]()
Maar wel lachen
[..]
Hoe ging die missie ook al weer? Vond er wel een aantal oneerlijke nare missies in zitten namelijk![]()
Sommige missies waren fucked up oneerlijk! Die achtervolging was soms ook wel kut 1 keer per ongeluk een paaltje ofzo raken en je was ze al kwijtquote:Op vrijdag 5 september 2008 23:00 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Dan moet je met die bak racen die die gast voor je gejat had. Ik heb nooit het commentaar begrepen dat die game te moeilijk was op sommige vlakken.
En dan nog die ene missie waar iedereen over zat te zeiken, dat met die ziekenhuis die kapot was waar je die drugs moest stelen.
Ja, dat is waar.quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:05 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Sommige missies waren fucked up oneerlijk! Die achtervolging was soms ook wel kut 1 keer per ongeluk een paaltje ofzo raken en je was ze al kwijt
quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:06 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ja, dat is waar.
Als ik stoned ben ga ik altijd met vrienden GTA4 spelen en dan zeggen ze wat ik moet doen als "missie" soms gaat het echt nergens over.
Stoned die shit is echt garnaal.
quote:Wist u dat er momenteel militairen in Italie door de straten lopen en dat de EU omgevormt gaat worden naar een soortgelijke politiestaat? Wist u dat ze in Brussel alle gegevens van elke inwoner van de EU aan het verzamelen zijn, zodat ze zelfs weten hoeveel er op uw bankrekening staat? Vandaar dat we er nu tegen zijn.
quote:We zijn een geheime organisatie waarbij we infiltranten hebben binnen de Europese commissie. We hebben dus geen site online. Nederland is inderdaad te klein om alleen verder te gaan
Ik heb de nodige traningskampen op de kalender staan, ik ga echt tot het uiterste trainenquote:Op vrijdag 5 september 2008 22:39 schreef SpankmasterC het volgende:
omg net AQuila zo hard gepwned in Worms! Al was het wel spannend met 3-2!
Spanky: FOK! Wormskampioen '09!
Ik vond hem super.. maar het is heel persoonlijk.quote:
Ik vond hem wel leuk! Dat springen is nog steeds super vet! Ik reed bijna nooit in een auto o.i.d.!quote:Op zaterdag 6 september 2008 11:56 schreef Yankee_One het volgende:
Is Crackdown een beetje vet?
sweetquote:
jepquote:Op zaterdag 6 september 2008 11:56 schreef Yankee_One het volgende:
Is Crackdown een beetje vet?
quote:Fifa 09 topic:
Slecht nieuws vanaf hier,
Er zal waarschijnlijk geen FIWC NL komen omdat er geen gameplay is , en het anders te duur is om een aparte finale te maken Errm volgens ea.
Voor Jorien wel ja.quote:Op zaterdag 6 september 2008 15:16 schreef Un4 het volgende:
[..]
Ahhh shit das zeker slecht nieuws...
Sackboy = Jorien!quote:
Nee.quote:
Da's ongeveer een uurtje werk...quote:Op zaterdag 6 september 2008 17:09 schreef Def1987 het volgende:
met mn green knight lvl 99 in castle crashers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |