Als de geruchten die op macosx.nl gepost zijn waar zijn, dan koop ik een iPod Touchquote:
Ben benieuwd of je over een week loopt te balen omdat ze de dan nieuwe iPods hebben geintroduceerd.quote:Op woensdag 3 september 2008 18:50 schreef Sala-adin het volgende:
Heb vandaag mijn 2e ipod aangeschaft nadat de vorige was doodgegaan aan sad face ziekte.
Ik wil dus mijn albums opleuken met illustraties die je dan kunt zien bij cover flow. Een paar albums hebben het al maar veel ook niet die zie je wel bij itunes maar niet op mijn ipod
Hoe moet ik illustraties voor een heel album toevoegen? Ik heb geprobeerd om albumillustraties op te halen via itunes maar daar heb je een account voor nodig die ik dus niet heb, en om eentje aan te maken heb je een CC nodig die ik dus ook niet heb.
Help![]()
en anders even google op afbeeldingen en die albumcovers binnenhalen, dan alle nummer van een album selecteren, rechtermuisklik en 'info tonen' en dan dubbelklikken op het witte vlakje voor de illustratie. Dan kan je de gedownloade afbeeldingen toevoegen.quote:Op woensdag 3 september 2008 18:50 schreef Sala-adin het volgende:
Heb vandaag mijn 2e ipod aangeschaft nadat de vorige was doodgegaan aan sad face ziekte.
Ik wil dus mijn albums opleuken met illustraties die je dan kunt zien bij cover flow. Een paar albums hebben het al maar veel ook niet die zie je wel bij itunes maar niet op mijn ipod
Hoe moet ik illustraties voor een heel album toevoegen? Ik heb geprobeerd om albumillustraties op te halen via itunes maar daar heb je een account voor nodig die ik dus niet heb, en om eentje aan te maken heb je een CC nodig die ik dus ook niet heb.
Help![]()
Neuh dat niet had hem via marktplaats op de kop getikt voor 165 euros een 80 GB classicquote:Op woensdag 3 september 2008 22:47 schreef Junkie het volgende:
[..]
Ben benieuwd of je over een week loopt te balen omdat ze de dan nieuwe iPods hebben geintroduceerd.![]()
iTunes accounts, for everyone
En met dit trucje kan je een NLse account aanmaken. Maar als je zou willen ook een US.
Welke modellen zijn het trouwens?quote:Op donderdag 4 september 2008 08:41 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Neuh dat niet had hem via marktplaats op de kop getikt voor 165 euros een 80 GB classic
Nieuw in doos
Het is nooit met zekerheid te zeggen welke modellen een update krijgen, maar verwacht wordt dat de Nano en de Touch sowieso een update krijgen. De Classic zou ook zomaar eens vernieuwd kunnen worden..quote:Op donderdag 4 september 2008 08:43 schreef Sala-adin het volgende:
[..]
Welke modellen zijn het trouwens?
Rebooten en Mac kiezen, dan doet ie dat de volgende keer weer.quote:Op donderdag 4 september 2008 15:16 schreef w00h00 het volgende:
Ik heb met me mac mini zojuist via bootcamp windows geïnstalleerd.
Met het opstarten van de mac startt hij automatisch windows op, maar als ik dan met het opstarten alt ingedrukt hou dan kan ik switchen naar OSX.
Maar nu wil ik het omdraaien, dat automatisch OSX opgestart wordt, maar wanneer nodig hou ik wel alt in om windows te starten.
Iemand enig idee hoe ik dit kan instellen?
Ben ik ook benieuwd naar, ik wissel me suf.quote:Op donderdag 4 september 2008 14:58 schreef Mr.Noodle het volgende:
En heeft misschien iemand een oplossing om tegelijkertijd in een NL en US iTunes store ingelogd te blijven. Nu moet ik de hele tijd in-en-uitloggen...
Ja ik ben lui...
Ja, is heel makkelijk. Kijk op ifixit.com voor een guide. Merk / type weet ik niet meer, als het maar klein is en SATA-aansluiting heeft!quote:Op vrijdag 5 september 2008 07:21 schreef Pheno het volgende:
Zijn er fokkers die de hd van een macbook vervangen hebben? Welke raden jullie aan? Ik heb toch geen garantie meer en ik heb blijkbaar een hdd van seagate met een firmware 7.1 er op zitten. Kortom, de kop is eens goed door de platter heen gegaan, ding doet niets meer
En wss is het veeeel goedkoper (en sneller) om het zelf te vervangen dan dat ding weer naar Apple te sturen om te repareren.
Zo, even via eBay voor 72,19 euro Applecare voor mijn iMac aangeschaft.quote:De dekking voor de bovenstaande producten is nu actief en blijft van kracht tot en met 06/09/2010. Het AppleCare Protection Plan is een unieke, geïntegreerde service- en ondersteuningsoplossing die de standaarddekking voor service en ondersteuning verlengt tot de hierboven genoemde vervaldatum.
En als je alles in een map gooit en dan in de Burn Folder gooit? Als ik er een mapje opgooi klopt het namelijk wel. Je ziet inderdaad een alias teken , maar er onder staat wel minimal space : XX MB.quote:Op zaterdag 6 september 2008 18:42 schreef Svyatagor het volgende:
Ik probeerde vanmorgen een dvd te branden met allemaal avi' tjes, niet om als dvd te kijken, maar gewoon als opslag (nee, geen pr0n), maar als ik dan een burn folder aanmaakte en de avi' tjes erheen sleepte, kreeg ik alleen maar aliases van 44 kb per stuk(wat in windows snelkoppelingen heet). Ik heb niet geprobeerd te branden, maar was het dan wel goed gegaan? Of is er een andere truc voor?
Yep.quote:Op zaterdag 6 september 2008 18:44 schreef Dikke-Doei het volgende:
nog 3 dagen en dan nieuw ipodjes?
Oja, zo werkt het wel ja! Thx.quote:Op zaterdag 6 september 2008 19:19 schreef JoMo0 het volgende:
[..]
En als je alles in een map gooit en dan in de Burn Folder gooit? Als ik er een mapje opgooi klopt het namelijk wel. Je ziet inderdaad een alias teken , maar er onder staat wel minimal space : XX MB.
Anders via Toast.
Je iPod legen dus? Als je de iPod aansluit en in iTunes kun je dan de iPod selecteren en bij Muziek de muziek verwijderen die je wilt d.m.v. rechter muis knop of de delete knop. Als je een hele afspeel wilt verwijderen moet je alt + delete gebruiken.quote:Op zondag 7 september 2008 13:03 schreef Leintjeuh het volgende:
Ik heb een vraag, over mijn net aangeschafte Ipod Nano. Hoe haal ik muziek via Itunes van mn ipod af? Ik krijg het niet voor elkaar...
quote:Analysts: Sept. 9 event will underwhelm
Posted Sep 6th 2008 8:00PM by Dave Caolo
Filed under: Apple Corporate, iPod Family, iTunes, Apple
Some people are never happy. Others are clairvoyant. Now, they've all come together to complain about a press event that hasn't even taken place.
Barron's is reporting a fall in AAPL yesterday on rumors that the Sept. 9 press event will be underwhelming. While new iPods, iTunes and iPod touch pricing are expected, new Macs are not. Hence the downturn.
This is another example of disappointment over an artificial scenario, which we've seen many times before. Each year at WWDC, Apple observers complain when Steve fails to produce a slew of consumer products. Well, that's a developers' conference, not a trade show.
This is the same thing. The invitation to Tuesday's event suggests "iPod." To expect Macs is silly.
Komen er nieuwequote:Op zaterdag 6 september 2008 18:44 schreef Dikke-Doei het volgende:
nog 3 dagen en dan nieuw ipodjes?
Tsja, er zijn vast alternatieven maar de iPhone is natuurlijk wel gemaakt voor iTunes (en iCal, en iPhoto, etc). Kan me niet voorstellen dat andere telefoons daar een betere experience in geven eigenlijk.quote:Op zondag 7 september 2008 13:07 schreef Norrage het volgende:
Even een vraagje aan de Apple'ers, aangezien de meesten hier waarschijnlijk wel een mooie telefoon hebben en niet persé de iphone. Ik ben op telefoonjacht, en mijn oog valt niet alleen op de Iphone maar ook op andere phones zoals de LG-Secret of de Samsung U900..ga zo maar door...
Nu was ik benieuwd hoe de compatabilteit van andere telefoons dan de Apple Iphone was met een macbook. Ik wil graag de mogelijkheid bijvoorbeeld mijn agenda te syncen met mijn computer, verder wil ik zonder moeite de fotos die ik maak met mijn telefoon op mijn computer kunnen zetten. Nu hoor ik in mijn omgeving veel negatieve dingen wat betreft deze mogelijkheden op een mac. Ik heb geen zin om ineens geen Iphone te kopen en dan toch nog verneukt te worden dat ik niet bij Apple blijf....
Ja.quote:
Volgens mij ben ik dan een persbericht misgelopenquote:Op zondag 7 september 2008 13:44 schreef Pheno het volgende:
Ja.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |