De auto van Bernhard die dit weekend geveild werd!quote:Op maandag 1 september 2008 20:09 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
En? wat is het geworden? een Lancia? een Maserati of een Alfa Romeo?
Ja net als julliequote:Op maandag 1 september 2008 20:22 schreef AKnynke het volgende:
mmm..wat is grapefruit ook lekker. jammer dat het zo duur is, en dat het zoveel werk is om klaar te maken..
toen ik het typte dacht ik al: ' zal ik het grapje zelf maken, of zal iemand anders hem inkoppen?' je was wel snel...ben je altijd zo snel?quote:
You dirty mind, it was a trapquote:Op maandag 1 september 2008 20:26 schreef AKnynke het volgende:
[..]
toen ik het typte dacht ik al: ' zal ik het grapje zelf maken, of zal iemand anders hem inkoppen?' je was wel snel...ben je altijd zo snel?
Ja paquote:Op maandag 1 september 2008 20:33 schreef Den_Haag het volgende:Net een lekkere lading sushi op
En Nynke, hup aan de studie. Dat ga ik nu ook doen.
que?quote:Op maandag 1 september 2008 20:38 schreef Stereotomy het volgende:
D_H is ook mijn vader
Zijn alle SOA's al gesynchroniseerd vandaag hier in de CUL SC?
Maar nu heeft ie al 4 uur buiten de koelkast op een bord gelegenquote:Op maandag 1 september 2008 21:35 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vind dat je wel vaak foeilelijk taalgebruik hebt, bolletje![]()
Lekker hambo even opbakken en iets anders erbij eten.
quote:Op maandag 1 september 2008 21:41 schreef Liejannuh het volgende:
Owja, Lein, ik moest je nog feliciteren namens Eugene.
Hier gaan we niet in trappenquote:Op maandag 1 september 2008 21:37 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Ik ben ook lelijk. Dus.
Ik vloek alleen maar in m'n hoofd. Stiekem.quote:Op maandag 1 september 2008 21:38 schreef Vork het volgende:
Mocht PF ooit later ergens gaan werken waar ze direct contact heeft met mensen die om wat voor reden dan ook begeleiding zoeken (van haar) wat betreft eten, dan heb ik nu al medelijden met die mensen.
Ik heb de friet gelijk weg gesmeten. Maar toen was ik zo heel boos aan het doen en daarna zag ik pas dat m'n kat ziek wasquote:Op maandag 1 september 2008 21:45 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hier gaan we niet intrappen
Maar 't is niet leuk nee, een koude hambo. Toch is het goed op te bakken. De friet zal wel helaas te erg zijn. Misschien kun je twee broodjes erbij pakken, sla + ketchup ertussen en een hamburger maken?
Ik weet zeker van nietquote:Op maandag 1 september 2008 21:45 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Echt, ik weet zeker dat IEDERE huisgenoot beter is dan m'n vader en m'n broertje
Moet ik je notes eens citeren?quote:Op maandag 1 september 2008 21:35 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vind dat je wel vaak foeilelijk taalgebruik hebt, bolletje![]()
Moet je ook niet zo lang blijven hangen op dat feestje.quote:Op maandag 1 september 2008 21:54 schreef MuadDib het volgende:
Ik begin een ouwe lul te worden: één feestje van een Fok!ster en ik ben op maandagavond nog steeds naar de klote
Lekker Steerquote:
Ok. Ik ga de discussie niet aan, maar ik neem je tip mee naar achteren.quote:Op maandag 1 september 2008 21:43 schreef krakkemieke het volgende:
PF, mijn overleden vader had kanker en ik denk dat meer mensen hier met kanker te maken hebben.
Een hamburger buiten de koelkast laten staan, vind ik dan niet te vergelijken met zo'n ziekte. Het is niet alsof je verhongert ofzo........
Zou dat het zijn?quote:Op maandag 1 september 2008 21:56 schreef Vork het volgende:
Moet je ook niet zo lang blijven hangen op dat feestje.
Nee hij lekt urinequote:Op maandag 1 september 2008 21:48 schreef Vork het volgende:
Heeft de kat van de frituur lopen snoepen dat die nu ziek is?
Dat helpt niet meerquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |