quote:
Gast, ze hebben hier voor de deur, in twee minuten onoplettendheid m'n ruit ingeslagen en m'n autoradio gejat, je denkt toch niet echt dat ik hier ook maar íets open laat staan danquote:Op zondag 31 augustus 2008 22:04 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
tja of je spullen weg of een getemperatuurde kamer... moeilijke keus
maar kan je geen kettinkje ofzo op je raam zetten of zon ander slot dat ie 5 cm open kan ofzo?
Ik blijf bezig. Doen jullie ook eens watquote:
Ik gok op jou en morgane dan he?quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:44 schreef Yashaaaaa het volgende:
Nee maar jij doet de zang, en wij dames doen het dansje
long time no seequote:
Op tv.com werd melding gemaakt van 23 november. Oh kut, zie net dat dat de twee uur durende Exile-aflevering is, die een brug slaat tussen season 6 en 7. Daarna is het inderdaad januari 2009.quote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Disclaimer: Coctailprikker is een huilieBen ondertussen begonnen met Lost seizoen 1.quote:Op zondag 31 augustus 2008 22:09 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Op tv.com werd melding gemaakt van 23 november. Oh kut, zie net dat dat de twee uur durende Exile-aflevering is, die een brug slaat tussen season 6 en 7. Daarna is het inderdaad januari 2009..
Wat een trage serie is dat
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
Het ziet eruit alsof je hier gewoon dikke porno zit te postenquote:
Ik, wil je dat ik em weg haal ?quote:Op zondag 31 augustus 2008 22:11 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Het ziet eruit alsof je hier gewoon dikke porno zit te posten
quote:Op zondag 31 augustus 2008 22:10 schreef -J-D- het volgende:
[..]Dat lijkt wel een Zwarte PietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Disclaimer: Coctailprikker is een huilie
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
Zegquote:Op zondag 31 augustus 2008 22:10 schreef -J-D- het volgende:
Ben ondertussen begonnen met Lost seizoen 1.
Wat een trage serie is dat
Owquote:Op zondag 31 augustus 2008 22:13 schreef PietjePuk007 het volgende:
[..]
Zeg, dat noemt men zorgvuldige kennismaking met de characters, daardoor leef je later pas echt met ze mee
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |