Als ik aan uitersten denk, dan komt bijvoorbeeld een Henk van der Velden in mijn gedachten.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:45 schreef Dementor het volgende:
[..]
Probeer eens niet te denken in uitersten.
Je bedoelt die zeiler toch?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als ik aan uitersten denk, dan komt bijvoorbeeld een Henk van der Velden in mijn gedachten.
Zo leip als een deur maar een prachtig figuur!
Schatjequote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:11 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Worden mijn posts dan zelfs door jou niet gewaardeerd
bedoel jeHenk de Velde?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:49 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als ik aan uitersten denk, dan komt bijvoorbeeld een Henk van der Velden in mijn gedachten.
Zo leip als een deur maar een prachtig figuur!
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:52 schreef Lobasca het volgende:
[..]
Schatje.zo bedoelde ik het niet.. Laat mij je verdriet doen vergeten..
Heb je die uitzending gezien van Vaders & Zonen?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:52 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, die vent is echt gek en van de buitencategorie....
Klopt. Wel een enorme einzelgänger. Maar misschien word je ook wel een beetje maf van lang alleen op de grote zeeën varen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:54 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die dus, intrigerende man!
Ja, was erg schrijnend met zijn zoon staat me iets van bij. Dat die man eigenlijk als enorm egoïstisch naar voren kwam....(of heb ik het verkeerd onthouden??)quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:56 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Heb je die uitzending gezien van Vaders & Zonen?
Ik dacht van wel, maar weet het niet helemaal zeker.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:56 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Heb je die uitzending gezien van Vaders & Zonen?
Nee, goed onthouden. Hij is een egocentrische klootzak. Dat moet je denk ik ook wel zijn als je zo'n leven hebt. Redelijk arrogant tegen z'n vrienden ook. Maar hij kan wél mooi vertellen met een pot bier op. Rode konen!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:58 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, was erg schrijnend met zijn zoon staat me iets van bij. Dat die man eigenlijk als enorm egoïstisch naar voren kwam....(of heb ik het verkeerd onthouden??)
Ja, weet niet of het egoistisch was, meer iets noordelijks van het verbergen van emoties en een beetje afsluiten voor emoties geloof ik...quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:58 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, was erg schrijnend met zijn zoon staat me iets van bij. Dat die man eigenlijk als enorm egoïstisch naar voren kwam....(of heb ik het verkeerd onthouden??)
Tja, het is maar wat je belangrijk vind. Ik hou wel van dit soort mensen. De rafeltjes zeg maar.quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:00 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nee, goed onthouden. Hij is een egocentrische klootzak. Dat moet je denk ik ook wel zijn als je zo'n leven hebt. Redelijk arrogant tegen z'n vrienden ook. Maar hij kan wél mooi vertellen met een pot bier op. Rode konen!
In z'n video dagboeken van z'n reizen (ook wel op TV geweest) zit hij op het laatst tegen de reling te lullen, vooral heel vaag ookquote:Op zondag 31 augustus 2008 00:02 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Tja, het is maar wat je belangrijk vind. Ik hou wel van dit soort mensen. De rafeltjes zeg maar.Zou zelf niet zo kunnen leven though
Ik heb die uitzendingen wel gezien en hem ook wel gevolgd. Als je niet heel sterk bent ben je binnen een week zo gek als een deur ben ik bang....quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:05 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
In z'n video dagboeken van z'n reizen (ook wel op TV geweest) zit hij op het laatst tegen de reling te lullen, vooral heel vaag ook![]()
Maar je moet gewoon een enorm karakter hebben als je doet wat hij doet! Schijt aan iedereen en vertrekken. En reken maar dat het doorbijten is in je eentje...
Ik wil het niet volgen tenzij het op tv komt.quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:06 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Je kunt hem hier volgen http://www.humanedgetech.com/expedition/hdv/
Eén flinke storm in je eentje op zee en een normaal mens is z'n verstand zo goed als kwijt. Die geluiden die je dan hoort, bij kracht 11-12, schijnen angstaanjagend te zijn. Lijkt op gegil van 1000 vrouwen in doodsnood....quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:08 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ik heb die uitzendingen wel gezien en hem ook wel gevolgd. Als je niet heel sterk bent ben je binnen een week zo gek als een deur ben ik bang....
Ja, ik vind dat mooiquote:Op zondag 31 augustus 2008 00:10 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ik wil het niet volgen tenzij het op tv komt.
Vond het nogal heftig toen hij zei dat hij waarschijnlijk nooit meer terug zou komen en op zee zou sterven.....
Ja. En die blik van dat kind erbij ook. Nou je het zegt. Dat was echt bloedstollende tv. En ik vond het zooooooo egoïstisch!quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:10 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ik wil het niet volgen tenzij het op tv komt.
Vond het nogal heftig toen hij zei dat hij waarschijnlijk nooit meer terug zou komen en op zee zou sterven.....
Wat is er heldhaftig aan het in de steek laten van je zoon, het meerdere malen riskeren van je leven met de kans dat je een zoon zonder vader achterlaat?quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:13 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, ik vind dat mooiSterven in het harnas, ergens over boord slaan met een fles alcohol in je mik nadat je op een eilandje in de Stille Zuidzee je aan alles tegoed hebt gedaan. Voor mij is hij een held, een enorme eenzame held, vermoedelijk vol onverwerkt verleden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |