het is geen reuters of AP neequote:
zolang die jongens geld te veel hebben, kopen ze wapens, snel over op zonneenergie.quote:Op donderdag 18 december 2008 22:31 schreef Viajero het volgende:
De geschiedenis van het midden oosten herhaalt zich al sinds de jaren 50: De Russen stouwen Moslimlanden vol met "moderne, effectieve wapens" en Israel raast er in een paar dagen met westers en eigen materiaal overheen en maakt de hele boel weer kapot.
En dan maar klagen dat de andere landen zo bedreigend en aggressief zijn!quote:Op donderdag 18 december 2008 22:31 schreef Viajero het volgende:
De geschiedenis van het midden oosten herhaalt zich al sinds de jaren 50: De Russen stouwen Moslimlanden vol met "moderne, effectieve wapens" en Israel raast er in een paar dagen met westers en eigen materiaal overheen en maakt de hele boel weer kapot.
Israel verdedigt zich slechts. De Arabieren kunnen hun borst nat maken als Israel eens een keer voor de aanval kiest.quote:Op vrijdag 19 december 2008 00:48 schreef Kees22 het volgende:
[..]
En dan maar klagen dat de andere landen zo bedreigend en aggressief zijn!
Ahmadinejad vind ik toch wel een paar graadjes enger dan wijlen Saddam.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:39 schreef Kees22 het volgende:
Dat bedoel ik: je schuift de tegenstander aggressieve bedoelingen in de schoenen en je "verdediging" door middel van een aggressieve aanval is gerechtvaardigd.
Een beetje zoals Irak massavernietigingswapens had en dus aangevallen werd.
Geklets dus.
Ja en? Hij heeft geen massavernietigingswapens en is geen dictator.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ahmadinejad vind ik toch wel een paar graadjes enger dan wijlen Saddam.
Hoe weet jij dat? Als hij geen dictator is, was Hitler het ook niet.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:46 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ja en? Hij heeft geen massavernietigingswapens en is geen dictator.
Dan moet je even kijken naar de organiatie van de Iraanse staat.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:48 schreef cultheld het volgende:
[..]
Hoe weet jij dat? Als hij geen dictator is, was Hitler het ook niet.
Vooruit, hij is geen dictator, maar een stroman van een stelletje theocratische barbaren dat het volk met de knoet de wil oplegt.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:55 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dan moet je even kijken naar de organiatie van de Iraanse staat.
De officiele organisatie van een staat is geen garantie dat leiders zich daaraan houden he..quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:55 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dan moet je even kijken naar de organiatie van de Iraanse staat.
Tot nog toe houden ze zich in Iran aan de vastgelegde organisatie en er is geen bewijs dat ze massavernietigingswapens hebben of willen hebben.quote:Op vrijdag 19 december 2008 03:02 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
De officiele organisatie van een staat is geen garantie dat leiders zich daaraan houden he..
Eens. Ahmadinejad is de Ergste Nieuwe Hitler.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:42 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ahmadinejad vind ik toch wel een paar graadjes enger dan wijlen Saddam.
Zonder de Amerikanen stellen de Israeliers ook geen fuck voor. Bovendien zijn Iraniers geen Arabieren en hebben dan ook een heel ander mentaliteit.quote:Op vrijdag 19 december 2008 01:01 schreef Halcon het volgende:
[..]
Israel verdedigt zich slechts. De Arabieren kunnen hun borst nat maken als Israel eens een keer voor de aanval kiest.
Dat valt nog te bezien in het verleden hebben ze ook vaak op eigen houtje gehandeld en dan stond de VS niet altijd klaar met ladingen vliegtuigen, etc.quote:Op vrijdag 19 december 2008 13:02 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Zonder de Amerikanen stellen de Israeliers ook geen fuck voor. Bovendien zijn Iraniers geen Arabieren en hebben dan ook een heel ander mentaliteit.
Zonder Amerikanen geen recente levering JDAM-bommen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 14:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat valt nog te bezien in het verleden hebben ze ook vaak op eigen houtje gehandeld en dan stond de VS niet altijd klaar met ladingen vliegtuigen, etc.
klopt dan hadden ze zelf wel iets gemaakt dan wel niet gekocht, in de begin tijd steunde de sovjet unie juist israel en de VS de arabierenquote:Op vrijdag 19 december 2008 16:14 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Zonder Amerikanen geen recente levering JDAM-bommen.
Over de F-15i's maar te zwijgen.
Israel kan prima haar eigen boontjes doppen! Daarnaast is die fantasie niet zo relevant, omdat de VS Israel toch altijd zal steunen.quote:Op vrijdag 19 december 2008 13:02 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Zonder de Amerikanen stellen de Israeliers ook geen fuck voor. Bovendien zijn Iraniers geen Arabieren en hebben dan ook een heel ander mentaliteit.
Blijf maar in je droomwereldje zitten. Iran wordt niet gebombadeerd en de Israeliers kunnen naast dreigen helemaal niets doen. Misschien dat Amerika zich beter kan bezighouden met alle ellende in hun eigen land.quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:04 schreef Halcon het volgende:
[..]
Israel kan prima haar eigen boontjes doppen! Daarnaast is die fantasie niet zo relevant, omdat de VS Israel toch altijd zal steunen.
Er is best een kans dat het op een mooie zomerdag gaat "regenen" in Iran.quote:Op vrijdag 19 december 2008 18:01 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Blijf maar in je droomwereldje zitten. Iran wordt niet gebombadeerd en de Israeliers kunnen naast dreigen helemaal niets doen. Misschien dat Amerika zich beter kan bezighouden met alle ellende in hun eigen land.
Ik vind het kwalijk dat je daar luchtig en lacherig over doet.quote:Op vrijdag 19 december 2008 18:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Er is best een kans dat het op een mooie zomerdag gaat "regenen" in Iran.
Ach, lees de posts over Israel eens. Daarnaast is het kwalijker dat jij niet inhoudelijk reageert.quote:Op vrijdag 19 december 2008 18:09 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Ik vind het kwalijk dat je daar luchtig en lacherig over doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |