Vertel eens wat jij eet danquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 12:16 schreef ColdFeet het volgende:
Volgens mij eet ik echt véél vergeleken met de meesten hier
Ik heb mijn oog laten vallen op 1 van kenwood, maar de machines die ik leuk vind zijn zo'n 500,-quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 12:50 schreef ColdFeet het volgende:
Then again, ik drink niet zoveel
SHE, welke ga je kopen?
quote:
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 10:02 schreef ColdFeet het volgende:
Vandaag:
O: kwark
T: smoothie
L: sarrasinpannekoeken met blauwe-bessenjam
T: handje pecannoten
T: Komkommer met hummus
T: appeltje
Zwemmen
D: fajitas
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 13:03 schreef Beessie-Jen het volgende:
hellow ladies
lekkere cadeaubonnen Moblo, daar kan je vast goed mee uit de voeten...
@coldfeet, nu ben ik ook erg benieuwd wat jij dan allemaal eet
@She, gebruik je vaak een keukenmachine? is het een aanrader? heb nog nooit zo'n ding gehad, maar lijtk me eigenlijk best handig.
@she jij ging toch nooooooooit meer haring eten? of is dit het lijstje van gisteren?
mijn lijstje van gisteren:
optimel met allbran
rookkaas
griekse kofta
koekje
20+kaas en toastjes filet americain
niet helemaal goed dus.....
vandaag weer een maaltijdsalade
en mijn gewicht zakt wel weer richting mijn laagste gewicht... vanmorgen 79,0
Heb ik ook in mijn keukenmachines. Het werkt aardig (vooral het slagroomkloppen en mayonaise maken). Deeg mix en kneed ik liever met de handmixer.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:26 schreef Faithy het volgende:
bij de tefal zaten naar het schijnt ook deeghaken en kloppers?Werkt dat een beetje Merel?
Dan zul je toch helaas een Kenwood moeten kopenquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:34 schreef -marz- het volgende:
In dat geval is een keukenmachine funest voor je opbergruimte. Of heb je tegenwoordig ook minikeukenmachines?
Noem mij een miep maar mijn keukenapparaten moeten er mooi uitzien anders hoef ik het niet.
U-huh !quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:42 schreef ColdFeet het volgende:
Moraal van het verhaal: je past je bestedingspatroon aan naar je budget en het geld is nog steeds op aan het einde van de maand
Die heb ik er niet bij zitten. Geen echte haken en kloppers zeg maar. Maar wel andere dingen die hetzelfde schijnen te doenquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:26 schreef Faithy het volgende:
bij de tefal zaten naar het schijnt ook deeghaken en kloppers?Werkt dat een beetje Merel?
sparen is tofquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:56 schreef ColdFeet het volgende:
Sparen is voor mietjesIk ga binnenkort mijn spaarrekening punderen en twee tickets naar ZA boeken en een auto huren enzo
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:59 schreef Merel het volgende:
[..]
Die heb ik er niet bij zitten. Geen echte haken en kloppers zeg maar. Maar wel andere dingen die hetzelfde schijnen te doenHeb er nog nooit deeg van gemaakt, geen idee hoe goed het werkt dus.
En alles kan in de vaatwasser, perfect! Dus na mijn gehak en gemix is alles ook zonder moeite weer schoon
Ik heb het er ook écht wel voor over, ik hou van mijn appartementquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 15:13 schreef ColdFeet het volgende:
Merel, ja, dat scheelt bij ons ook, wij betalen afgrijselijk veel huur![]()
Maar dan woon je wel in een hip, ruim, net gerenoveerd, centraal gelegen appartement
Alleen maar gezonde vetten!quote:
De rest van mijn tattoo's zijn minder verlichtend hoorquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 17:10 schreef ColdFeet het volgende:
Wat heb je dan verder zoal op je lijf staan?
Tis trouwens wel een leuk ding, dat verhaal met de 64 stukjes, als ik t me goed herinner: reuk, smaak, gehoor, gedachten etc.
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 17:03 schreef SHE het volgende:
Morgen voor nieuwe tattoo!!
Ik wilde eigenlijk een nieuwe op mijn handpalmen, maar die wil hij niet zetten. ( omdat het te snel slijt )
Dus hij komt in mijn nek ( achterop ) zodat ik 'm kan verbergen bij instant representatieve toestanden.
dittus ( maar dan getweaked )
[ afbeelding ]
Kwak, WB!quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 18:17 schreef kwakveense het volgende:
.............. ipv de twee feestje die ik eigenlijk heb af te lopen vanavond.
Capucijner schotel!! Goed idee! Iets voor overmorgen. Moet ik nog wel even piccalilly halen en capucijners.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 18:27 schreef kwakveense het volgende:
ik weet t dank voor de goede raad.... maar ik ben zó moe.... ik viel net al bijna in slaap...en t leukste festje begint pas om 22 uur. dat trek ik niet vanavond.morgen lekker naar een concert s middags en daarna naar mn ouders. daar ga ik wel van genieten. oh en hardlopen uiteraard!
kwak heeft onbedaarlijke trek in capucijners en gaat dus maar eens naar de winkel fietsen.
Kwakkie, lekker slapen en morgen fris weer op!quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 18:17 schreef kwakveense het volgende:
helleu damesch!
kwak is back. en moet nog een beetje wennen aan weer thuis zijn...
congres was heerlijk, doodvermoeiend maar inspirerend en gezellig. mijn paper heeft serieus kont geschopt, vragen gekregen van belangrijke mensen die ik weer goed kon beantwoorden of waar ik wat aan had. ik voelde me helemaal tof en belangrijk.
verder heb ik de hele week veel te veel vette beierse vleeslappen en witbrood gegeten, naas ontelbare koekjes en teveel chocola in de pauzes om wakker te blijven met het crazy ritme van zo'n congres. en had ik t vlees en t witbrood al genoemd? en de witte wijn en apfelschorles enzo....ugh...en ook niet hardgelopen en veel stilgezeten...
ik voel me een vette opgeblazen zeug, en t zou me niks verbazen als ik weer 83 kilo weeg morgenochtend. maar goed, ik voel me ook gewoon klote omdat t in duitsland allemaal leuk en goed was en ik me hier thuis ineens weer heel alleen, moe, en gedumpt voel.
dus ik ga nu eerst maar even afwassen, een boodschapje doen om wat powerfood in huis te halen, en dan lekker douchen en op de bank hangen ipv de twee feestje die ik eigenlijk heb af te lopen vanavond.
kusjes!
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 23:28 schreef ColdFeet het volgende:
Nah SHE, ik heb er ook eentje over mijn vent
Ik ken geen andere man die zo hard moet lachen om Smack The Pony
Op het roze rokje ( nice!! ) zou ik een dun twinsetje dragen; hoge hakken, klaar.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:57 schreef Ewelina het volgende:
Ik heb stijladvies nodig, wie helpt mij?
Super mooi weer hier!Kan ik weer eens een jurkje aan
Vandaag gebakjes halen![]()
Jij eet vaak weetabix he?quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 21:09 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn daglijstje:
O: magere yoghurt met vruchten (eetlepel) en brinta
T: stukje chocolade (83%) + plakje kipfilet
L: 3/4 pizza diavolo + klein schaaltje olijven
D: magere melk met 2 weetabix en frambozen + tomaten/bloemkoolsoep
T: stuk kipfilet met chilidip
Beweging: 1 uur werken in de tuien en 1,5 uur intensieve sport
Mwah het was niet het enige 'slechte' dat ik op kantoor en bij een vriend thuis kreeg aangeboden wat ik aangenomen en opgegeten hebquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 07:25 schreef motorbloempje het volgende:
een stukje vlaai is niet 'zwaar zondigen' hoor
een zak chips en een pak koekjes wegschransen, DAT is 'zwaar zondigen' imho
Uh huh, de vlaai was slechts de aanzet. Morgen maar aan de SHE-rijst.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:35 schreef SHE het volgende:
Dus je bent nog een liegerikje ook????
Nou, pas dan maar op!! Morgen groeit er donshaar uit je oortjes!!
Lime is evil. Het maakt dat wodka smaakt als lekkere ranja en met die snelheid drink je het dan ookquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:00 schreef SHE het volgende:
Niet zo hard voor jezelf Kwak, een beetje slacken mag best.
Kroegwijn is idd ernstig; ik ben dan ook altijd gezegend met een helse kater.
Vandaag gelukkig lekker fris; en dat terwijl ik toch een kleine 9 wodka-lime heb weggewerkt gisteren
Mijn lief zei ook dat ik de grootste onzin heb uitgekraamd
idd veel groente nemen en mager vlees en rustig eten...quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:50 schreef Loontjah het volgende:
Hey doorzetters!
Pff ben al een half jaar geleden begonnen met afvallen via een dietiste.
Ik eet niet ongezond, maar ook niet supergezond.
Het gaat van 113 terug naar 111 en daar blijft het schommelen.
Nu gaan we vanavond gourmetten, maar dan op een bakplaats.
Hoe ga ik dit redden? Weinig vlees eten? Veel groeten? Sla is niet genoeg, want dan moet ik een heel bowl op? Hoe kan ik er op letten, dan mager vlees. Hoeveel stukjes kan je dan ongeveer hebben ?
Nee!! Das de verkeerde instelling!! Je moet nu denken: Omdat ik zo weinig heb gegeten sinds gistermiddag ben ik vast een halve kilo afgevallen. Laat ik een lekkere salade nemen met veel rauwkost en gerookte kip!!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 13:47 schreef Viking84 het volgende:, ben ik weer. Zonder in details te treden: het was subliem!
. Mijn dag kan dus niet meer stuk.
Alleen wel erg weinig gegeten sinds gistermiddag, dus ik ga zometeen even zondigen met een broodje mozarella met pesto van Bart.
Oh jaquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 13:55 schreef conleche het volgende:
[..]
Nee!! Das de verkeerde instelling!! Je moet nu denken: Omdat ik zo weinig heb gegeten sinds gistermiddag ben ik vast een halve kilo afgevallen. Laat ik een lekkere salade nemen met veel rauwkost en gerookte kip!!
'Gezellig', yeah rightquote:Fijn dat het gezellig was BTW
Zwarte kleding aantrekken en hakken: 10 kilo lichter!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 15:35 schreef Sugar het volgende:
Hmmm, ruzie zal ik maar niet gaan maken, want ik ben alleen met de kinderen en dat zou pedagogisch niet zo in orde zijn.
Maar ik baal wel een beetje, vind mezelf ineens weer supermollig en lelijk. Yeah.![]()
Jouw lunchtip is zeer oké en je moet er idd geen kaas opdoen, dat verpest de boel: wat wel lekker is: avocado, komkommer en alle andere rauwkost erbij. (en eventueel een beetje sambal op de mayo).quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 18:04 schreef Ewelina het volgende:
Weet je wat lekker is als lunch: tomaatje in plakjes snijden, brood besmeren met mayonaise (ipv boter), een ui snipperen en die boterham (of broodje) beleggen met de tomaat en daarover de ui strooien. Zo lekker
Je kunt ook peper over de tomaat doen, of er nog wat kaas bij (maar dat lust ik niet).
Zo, ik ga nu koken. Rijst met kip, meloen, sla en kerriesausDat ziet er zo uit:
[ afbeelding ]
Ik ben man "dus geen verstand van kleding".quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:57 schreef Ewelina het volgende:
Ik heb stijladvies nodig, wie helpt mij?
Super mooi weer hier!Kan ik weer eens een jurkje aan
Ja, en het fijne van dit recept is dat het echt heel snel klaar is, binnen een kwartier staat je eten op tafelquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:03 schreef Hondsdraf het volgende:
Dat is ook een lekker en gezond bordje, Ewelina!
Dank je, maar je bent een dag te vroegquote:Op zondag 31 augustus 2008 13:20 schreef SHE het volgende:
Gefeliciteerd Ewelina!!
Maak er een mooie dag van, het weer is in elk geval al prachtig
Maak er alsnog een leuke dag van vandaag: je viert het toch nuquote:Op zondag 31 augustus 2008 13:25 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dank je, maar je bent een dag te vroegMorgen ben ik pas jarig, maar vandaag komt er wat visite om het te vieren (familie en schoonfamilie) dus vandaar de taart
Morgen heb ik namelijk weer college (van 15:00-17:00 dus ik kan gelukkig uitslapen)
Ik hoop wel dat het morgen nog steeds zulk mooi weer is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |