abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62973134
Wel saai dat hij al drie keer achter elkaar dezelfde zonnebril (Ray-Ban 3362 Gunmetal Aviator) draagt.
pi_62976018
Ik vindt het echt zielig voor zijn kinderen hoe hij ze behandeld, Hij mag dan wel een popster zijn die miljoenen fans heeft, Maar daar hoeven je kinderen toch niet onder te leiden?.
pi_62979717
quote:
Op woensdag 5 november 2008 17:46 schreef Braddie het volgende:
Ik vindt het echt zielig voor zijn kinderen hoe hij ze behandeld, Hij mag dan wel een popster zijn die miljoenen fans heeft, Maar daar hoeven je kinderen toch niet onder te leiden?.
Ja, leuk, laten we deze discussie weer eens voeren
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_63188155
Michael Jackson verkoopt Neverland
Uitgegeven: 13 november 2008 10:13

AMSTERDAM - Michael Jackson heeft zijn pretpark Neverland verkocht aan een bedrijf waarvan hij mede-eigenaar is. De zanger droeg het landgoed maandag over aan de besloten vennootschap Sycamore Valley Ranch Co.
ANP

Dat heeft een woordvoerder van het overheidskantoor waar de overdracht plaatsvond woensdag bekendgemaakt.

Sycamore Valley Ranch Co. is een joint venture tussen Jackson en vastgoedbedrijf Colony Capital, zo weet een ingewijde die anoniem wenst te blijven.

Onduidelijk is nog wat er met de 1012 hectare gaat gebeuren die Neverland beslaat in Santa Barbara County, 193 kilometer ten noordwesten van Los Angeles.

Schuldeisers

Jackson had al langer moeite om zijn landgoed draaiende te houden. Hij was vorig maar liefst 19,5 miljoen euro verschuldigd aan schuldeisers. Colony Capital redde Neverland toen van de ondergang door de leningen van de zanger over te nemen.

Het vastgoedbedrijf is eigendom van de miljardair Tom Barrack en heeft verschillende gebouwen in Las Vegas in bezit, waaronder het Las Vegas Hilton.

Dierentuin

Neverland heette Sycamore Valley Ranch toen Jackson het in 1988 kocht. Hij toverde het landgoed om in een miniatuurpretpark met een dierentuin, een reuzenrad, een achtbaan en andere attracties.

Op het toppunt van zijn populariteit nodigde Jackson duizenden kinderen uit om te komen spelen in het park, dat vernoemd is naar het sprookjesland van Peter Pan.

Kindermisbruik

Met de financiën van Jackson ging het bergafwaarts sinds 2003, toen de popster werd verdacht van kindermisbruik. Hij is niet meer gespot in Neverland sinds hij in 2005 door een jury werd vrijgesproken. Recente luchtfoto's maken duidelijk dat het pretpark in staat van verval is geraakt.

http://www.nu.nl/news/183(...)koopt_Neverland.html
  vrijdag 14 november 2008 @ 14:35:18 #205
20939 brotherlouie98
Cheri Cheri Lady
pi_63221149
Thriller giert hier door de speakers!
pi_63221358
En er is een Jackson film miniserie op TV momenteel, op SBS6, The Jacksons: an American Dream
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_63230037
Die is al een paar keer uitgezonden op verschillende zenders. Ik vind het een mooie serie.
pi_63403739
MJ schijnt weer bekeerd te zijn tot de Islam.

Hoe lang zal het verhaal dit keer volhouden en zal de domme menigte het weer geloven?

Sjongejonge.
pi_63406035
Inderdaad. Dit is zo uit mijn hoofd de vierde keer. Eerst zou het gaan om een bevriende sjeik oid die hem erover adviseerde omdat het verboden zou zijn in de Islam om kinderen sexueel te bejegenen en daarom MJ een sterkere case had tegen de beschuldigingen (de eerste keer), daarna hadden ze het verhaal over de nations of Islam naar aanleding waarvan MJ de naam 'Jacko X' zou hebben aangenomen, toen zo'n dom lied in de trant van 'prais God Allah' waar de zanger in werkelijkheid een of andere 'Zaiin' of zoiets was (in dat nummer werden ook delen in het Arabisch gezongen, alsof MJ dat zomaar even kon) en nu dit.
Wanneer je dan kijkt naar die niwits op de frontpage, kan ik me alleen maar afvragen hoe dom mensen toch kunnen zijn, en hoeveel het er wel niet zijn, aangezien een van de weinige berichten (de enige voor zover ik zo snel kon zien) die tegengas geeft, er een van mij is. Maar goed.
pi_63406136
'Twee zaken zijn oneindig, het universum en de menselijke domheid, maar van het universum ben ik mij nog niet helemaal zeker" - Albert Einstein.

Om er maar eens een citaat in te gooien (A)
pi_63423263
Heb je dit wel eens gezien?



Het is euhm, een stukje gefilmd tijdens de Bambi awards backstage, terwijl Martin Bashir hem volgde. Je hoort Martin eigenlijk slijmen enzo en op 3:20 gaat Michael ineens het jasje van die oude gast schoonmaken en een soort dans doen.
pi_63495562
Ja, ik ken dat filmpje

Ik zat net de Making of We Are The World te bekijken en toen kwam ik ook weer bij dit filmpje terecht:

Ik vind dat echt zo'n apart filmpje, hoe Michael doet. Zo zie je @ 1' dat ie ziet dat z'n hand donkerder is dan z'n gezicht, waardoor ie snel z'n hand in z'n zakken doet. En zo zijn er nog veel meer van die kleine dingetjes die je gaan opvallen, vooral als je kijkt naar z'n ogen en hoe die zich gedraagt.

Aparte vent is het toch ook.
  dinsdag 25 november 2008 @ 11:43:33 #213
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_63501948
quote:
Op dinsdag 25 november 2008 00:33 schreef Rnnz het volgende:
Ja, ik ken dat filmpje

Ik zat net de Making of We Are The World te bekijken en toen kwam ik ook weer bij dit filmpje terecht:

Ik vind dat echt zo'n apart filmpje, hoe Michael doet. Zo zie je @ 1' dat ie ziet dat z'n hand donkerder is dan z'n gezicht, waardoor ie snel z'n hand in z'n zakken doet. En zo zijn er nog veel meer van die kleine dingetjes die je gaan opvallen, vooral als je kijkt naar z'n ogen en hoe die zich gedraagt.

Aparte vent is het toch ook.
Hij gedraagt zich zo raar omdat hij had geregeld dat er een meisje vanuit de coulissen naar hem toe zou rennen en om z'n nek zou vliegen als fan. Hij wilde graag alle aandacht en laten zien dat hij de grootste ster van dat moment was.
Maar het meisje kwam niet door de drukte heen en Michael Jackson stond zenuwachtig te wachten. Quincy Jones zou later gezegd hebben dat hij dacht dat Michael Jackson naar de WC moest ofzo.
pi_63503508
Hm, apart verhaal, maar het zou me niets verbazen denk ik.

Overigens snap ik hem dan niet echt. Het was al vrij duidelijk in hoe hij deed die tijd dat hij de grootste was op dat moment.
pi_64007925
Een paar recente foto's van onze excentrieke wereldsterrrr





Zorro baby!
pi_64008209
No way! Is hij dat? Ahaha
pi_64008597
op de bovenste foto ziet ie er goed uit(Voor zijn doen).
pi_64014753
http://unterhaltung.t-online.de/c/17/13/78/86/17137886.html

Ist Michael Jackson todkrank?
"Jackson kann kaum sprechen"

Om ook maar even mee te doen aan de geruchtenmachine.
pi_64015638
Bah, hoop voor MJ dat het geruchten zijn. Al doet zijn aftakeling me wel denken aan die van de doodzieke Freddie Mercury.
pi_64032778
http://www.dailymail.co.u(...)eally-look-like.html

En hier nog een interessant stuk over MJ, door de schrijver van Magic and the Madness.

Soms wou ik dat ik MJ een schop onder z'n kont kon geven. Ik snap niet dat totaal niemand dat in z'n omgeving doet.
pi_64037703
Welk interview quote hij steeds uit dan?

'I'm really shocked,' he said. 'I can't believe people actually bought it. I heard it sold more than three million copies. Can you believe it?'

'Neverland? Why, I don't know anything at all about Neverland,' Jackson said recently. 'That's someone else's problem now, I think. But I'm not sure.'

'I don't know what I was thinking back then,' he recently said. 'Everyone makes mistakes when they're young, I guess. But I still look OK, don't I? I mean, for 40?'

'It all went by so fast, didn't it? I wish I could do it all over again, I really do.'

'I'm tired,' he said last week. 'I've got nothing left to give. I just want to be left alone. Is that so bad?'
pi_64043485
Ja, dat vroeg ik me ook af.

Misschien heeft hij het wel van MJ zelf? Het zal geen onbekende zijn van hem.
  dinsdag 16 december 2008 @ 00:09:28 #223
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64046512
De schrijver is zeker geen onbekende van Michael Jackson. Hij heeft hem vooral vroeger heel vaak geïnterviewd.

Ik geloof iig alles wat in het artikel staat. Klinkt aannemelijk. Mijn laatste hoop op een comeback is verkeken. Ik denk dat we pas na z'n dood ''nieuw'' materiaal gaan horen.
pi_64046723
Dat klopt die Taraborrelli was vroeger een vriend van hem toen ze tieners waren. Is dat boek van hem The Magic and the Madness de moeite waard?
  dinsdag 16 december 2008 @ 01:12:17 #225
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64047617
Dat is het enige boek wat ik over MJ heb gelezen en ik vond het zeer de moeite waard. Geeft een fascinerend beeld van de Jackson familie en vooral Michael.
pi_64065584
Maar er staan ook zaken in die achteraf erg suggestief bleken te zijn, en niet op concrete waarheden gebaseerd.
  dinsdag 16 december 2008 @ 19:04:23 #227
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64065628
quote:
Op dinsdag 16 december 2008 19:02 schreef Xaobotnik het volgende:
Maar er staan ook zaken in die achteraf erg suggestief bleken te zijn, en niet op concrete waarheden gebaseerd.
zoals?
pi_64068387
Nou, het gaat me meer om de stijl. met 'achteraf' bedoel ik meer terugkijkend op het verhaal als geheel. Veel mensen halen het boek aan als bron om iets over MJ te weten te komen. Dit klopt niet, wat feitelijk is het geschreven als betoog, puur vanuit het perspectief van Taraborelli. Hij stelt zelf iets, en legt dan uit waarom hij dat vind. Daarom komt het ook erg overtuigend over. Maar het is maar de vraag in hoeverre zijn uitleg daadwerkelijk de waarheid is. Wanneer iets plausibel klinkt, hoeft het niet waar te zijn. Voorstellingen over concrete zaken komen dus uit een voorstelling die hìj van de situatie heeft, niet uit eerste hand. Het boek is vrij gedetailleerd geschreven, met zo nu en dan een een paar ware, zich aantoonbaar afgespeelde anecdotes erdoor, waardoor het boek als geheel legitiem over komt. Het is 'gemaakte objectiviteit'.

Taraborrelli verraad dit ook wel door op een gegeven moment aan een soort van eindconclusie te beginnen waar hij op grond van hetgeen hij verteld heeft aan eigen interpretatie van de gegevens begint. Gegevens die hij zelf verzameld maar vooral ook gecreëerd heeft. En dan ook nog eens een eigen subjectieve pseudo-semi-psychologische verklaring geven over hoe MJ is geworden wie hij is. Je zou het zelfs een oordeel kunnen noemen die Taraborelli velt, terwijl eigenlijk zijn punt in het eerste gedeelte al gemaakt had.

De legitimiteit en validiteitskwesties nemen echter niet weg dat het een heel interessant boek is om te lezen. Erg pakkend geschreven, en het gaat ook echt alleen over MJ. Wanneer MJ je interesseert, is het een boek die je gewoon zult uitlezen.
  woensdag 17 december 2008 @ 00:25:07 #229
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64076372
Het klopt dat Taraborelli zelf vaak zijn mening over MJ geeft en soms hard is in zijn oordeel. Maar ik heb het gevoel dat als iemand dat kan doen, dat hij het is. Omdat hij aan de ene kant dicht bij hem staat en aan de andere kant ver weg.
Ik vind dat zijn ''amateur psychologie'' vaak logisch klinkt. Het feit dat hij kritisch tegen MJ is betekent natuurlijk niet per sé dat het niet klopt wat hij beweerd. Gezien de informatie die hij heeft is hij gewoon rechtvaardig vind ik. Taraborelli heeft MJ zien veranderen (letterlijk en figuurlijk). Dat weet hij goed te verwoorden.

Aan de andere kant komt er wellicht een beetje rancune bij kijken omdat hij steeds vaker buiten gesloten wordt door Michael.
pi_64194202
HIStory.

Stranger In Moscow is een meesterwerk.

pi_64200329
Heb gisteren weer Moonwalker gekeken. Het lukt me al die keren nog niet om de rode draad in het verhaal (?) te ontdekken.
pi_64201274
quote:
Op zondag 21 december 2008 06:45 schreef DrDentz het volgende:
Heb gisteren weer Moonwalker gekeken. Het lukt me al die keren nog niet om de rode draad in het verhaal (?) te ontdekken.
Ha ha, dat heb ik nou ook altijd. Die film gaat werkelijk nergens over
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_64205714
Michael Jackson in top 20 best verkopende artiesten 2008

http://www.mjjcommunity.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3967&Itemid=77

Hilarisch
  zondag 21 december 2008 @ 19:28:38 #234
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_64217817
quote:
Op woensdag 17 december 2008 00:25 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik vind dat zijn ''amateur psychologie'' vaak logisch klinkt. Het feit dat hij kritisch tegen MJ is betekent natuurlijk niet per sé dat het niet klopt wat hij beweerd. Gezien de informatie die hij heeft is hij gewoon rechtvaardig vind ik. Taraborelli heeft MJ zien veranderen (letterlijk en figuurlijk). Dat weet hij goed te verwoorden.
Dat hij kan schrijven, staat voor mij buiten kijf. Maar wat ik probeerde aan te geven is dat wanneer iets logisch klinkt, het niet perse waar hoeft te zijn. Kritisch zijn is juist goed. Komt op mij juist veel legitiemer over, omdat de zaken die het bekritiseren waard zijvoor mij juist de meest interessante zaken zijn en deze bij een kritische kijk eruit worden gelicht. Maar Taraborelli is te vaag over wat hij vìnd en wéét. Het is in elkaar verwoven. En op het einde wordt het steeds meer het verhaal van Taraborelli over MJ, ipv een beschrijving van MJ door Taraborelli. De schrjver maakt zich dus te belangrijk, op dat moment.
Neemt niet weg dat het boek het zeker waard is om te lezen, maar ik vind persoonlijk altijd wel belangrijk bepaalde zaken goed in perspectief te houden. Maar goed, misschien is dat de socioloog in mij.
quote:
Op zondag 21 december 2008 00:14 schreef Rnnz het volgende:
HIStory.

Stranger In Moscow is een meesterwerk.


Zeker. Toevallig een reden waarom die dit nu roept?
Hoe dan ook, een erg ondergewaardeed nummer m.i. Ik vind alles goed aan dit nummer. De video (mooie stijl en een paar leuke effecten die we nergens anders hebben kunnen zien), de muziek en de tekst. Eigenlijk ook wel een nummer die hij nu zou kunnen uitbrengen. Geen rariteiten en overdreven gedans, maar gewoon een nummer die hij zingt.
quote:
Op zondag 21 december 2008 06:45 schreef DrDentz het volgende:
Heb gisteren weer Moonwalker gekeken. Het lukt me al die keren nog niet om de rode draad in het verhaal (?) te ontdekken.
Hehehe, inderdaad. Het is ook meer iets waar je als een klein kind naar moet kijken. Leuke kleurtjes, mensen die bewegen wat mooie effecten, en een paar leuke nummers. Als film slaat ie inderdaad nergens op. Ik weet nog dat ik hem ooit eens opzocht in de videotheek. Daar stond hij onder 'muziek'. Dus terwijl het volgens mij meer bedoelt is als een soort van actiefilm waar de muziek niet echt een meerwaarde heeft voor het verhaal. Maar zonder de muziek blijft er niets over.....Ok, die wagenscene.

[ Bericht 44% gewijzigd door Xaobotnik op 21-12-2008 19:37:21 ]
pi_64223245
quote:
Een vrouw met de toepasselijke naam Billie Jean claimt dat zij de biologische moeder is van Michael Jackson's zoon Prince Michael Jackson II.

Foto: EPA
Please Wait ...

De vrouw heeft bij de rechtbank in Los Angeles het verzoek ingediend voor gezamenlijke voogdij over de zesjarige Blanket, zo meldt OK! Magazine. Michael heeft altijd verklaard dat zijn zoon is geboren uit een draagmoeder.

Bovendien wil ze meebeslissen over de scholing van de jongen, hem bezoeken op vrijdag zaterdag én zondag en eist ze klein geldbedrag in de vorm van ruim 700 miljoen euro.

Waarschijnlijk is ze niet helemaal op de hoogte van de huidige financiële situatie van Michael...
god begint er weer iemand en 700 miljoen whehehe
pi_64225143
Hoe komt iemand er bij? Tegen de muur
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_64233513
Maar als dat wat Taraborrelli zegt waar is (oa I'm tired,' he said last week. 'I've got nothing left to give. I just want to be left alone. Is that so bad?'), laat MJ dan naar buiten komen met een officieel statement.. In plaats van steeds te hinten op 'some new exciting projects'.



[ Bericht 18% gewijzigd door DrDentz op 22-12-2008 01:57:56 ]
pi_64239426
'Michael Jackson op randje van dood'
FOK! is er ook snel bij hoor...
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_64270132
LOS ANGELES, Dec 22, 2008 (BUSINESS WIRE) -- Michael Jackson's official and sole spokesperson, Dr. Tohme Tohme, in response to recent rumors regarding Michael's alleged medical condition, has issued the following statement:

"Concerning this author's allegations, we would hope in the future that legitimate media will not continue to be exploited by such an obvious attempt to promote this unauthorized 'biography.'


The writer's wild allegations concerning Mr. Jackson's health are a total fabrication.
Mr. Jackson is in fine health, and finalizing negotiations with a major entertainment company & television network for both a world tour and a series of specials and appearances."

SOURCE: Scoop Marketing
pi_64273920
Ik las het ook net. Maareh... finalizing negotiations

Nu nog even afwachten en afwachten en nog een beetje afwachten hoe lang die afhandeling van die onderhandelingen gaat duren

[ Bericht 0% gewijzigd door Sideshowbobbie op 23-12-2008 09:00:55 ]
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 23 december 2008 @ 09:01:54 #241
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_64273996
Is het aan jullie voorbijgegaan dat Michael ernstig ziek schijnt te zijn ofzo? .
Niet meer actief op Fok!
pi_64274084
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 09:01 schreef Viking84 het volgende:
Is het aan jullie voorbijgegaan dat Michael ernstig ziek schijnt te zijn ofzo? .
Kijk eens even naar dit bericht (van 14 dec overigens)
quote:
Op zondag 14 december 2008 21:08 schreef Rnnz het volgende:
http://unterhaltung.t-online.de/c/17/13/78/86/17137886.html

Ist Michael Jackson todkrank?
"Jackson kann kaum sprechen"

Om ook maar even mee te doen aan de geruchtenmachine.
En kijk daarna twee posts boven je...

Kortom, waarschijnlijk wist je nog niet dat er zo nu en dan nogal wat geruchten de wereld in worden gebracht. Ik zeg niet dat elk gerucht niet waar kan zijn, maar deze is toch wel heel erg sterk. Daarom hebben wij er m.i. waarschijnlijk weinig aandacht aan besteed
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  dinsdag 23 december 2008 @ 09:23:18 #243
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_64274330
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 09:08 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Kijk eens even naar dit bericht (van 14 dec overigens)
[..]

En kijk daarna twee posts boven je...

Kortom, waarschijnlijk wist je nog niet dat er zo nu en dan nogal wat geruchten de wereld in worden gebracht. Ik zeg niet dat elk gerucht niet waar kan zijn, maar deze is toch wel heel erg sterk. Daarom hebben wij er m.i. waarschijnlijk weinig aandacht aan besteed
Ja, sorry, dat bericht heb ik even gemist .
Het kwam op mij over als een betrouwbaar bericht, aangezien ook Michaels broer werd aangehaald. Maar dat schijnt toch niet...
Niet meer actief op Fok!
pi_64274604
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 09:23 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ja, sorry, dat bericht heb ik even gemist .
Het kwam op mij over als een betrouwbaar bericht, aangezien ook Michaels broer werd aangehaald. Maar dat schijnt toch niet...
Jermaine's (dus z'n broer) uitspraken moet je met een korrel zout nemen. Die lult maar een eind heen, en Michael heeft meerdere malen zijn ongenoegen daarover geuit. Maar jah, dat staat inderdaad mooi in een nieuwsbericht en kan dus betrouwbaar overkomen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_64276803
Wat een bullshit verhalen weer Televaag neemt alles gewoon over van de rest..
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_64289001
Hij is al sinds 2005 'finalizing negotiations' over een World Tour enzo.
pi_64295602
quote:
Op dinsdag 23 december 2008 16:36 schreef DrDentz het volgende:
Hij is al sinds 2005 'finalizing negotiations' over een World Tour enzo.
Hahaha....Jôh??

Ach, ik zie het allemaal wel gebeuren.....of niet.

Hoe dan ook, ik vind het wel erg ver gaan dat er berichten uitgaan over het vermeend doodziek zijn. Ik bedoel, dit is wel effe heel wat anders dan de rariteiten-berichten. Hoe ver kan men gaan in deze? Sowieso is het wel erg makkelijk om op deze manier publiciteit te vergaren...maar ook ziek.

Ik vindhet overigens wel jammer dat MJ niet zelf eens in de pers verschijnt, puur om zich even aan zijn fans te tonen, ipv die beelden dat hij onconstructief aaqn het shoppen is, met een of ander outfit rondloopt, etc. De jongere mensen denken dat MJ alleen maar een idioot is.

[ Bericht 24% gewijzigd door Xaobotnik op 23-12-2008 19:56:57 ]
  woensdag 24 december 2008 @ 12:32:31 #248
33350 Janena
To boldly go where no one has
pi_64320944
Weet je wat het is, aan de ene kant kan ik me voorstellen dat vooral jonge mensen het maar een rare vogel vinden maar aan de andere kant...

Ieder normaalbegaafd mens snapt toch wel wat veel media onbetrouwbaar is en enkel uit is op winst en/of sensatie?

Het is echt niet zo moeilijk om voorbij de media te kijken en een mening te vormen die niet op dat gelul gebaseerd is maar de overgrote meerderheid van de mensen doet die moeite niet (of is er niet toe in staat ).
Live now. Make now always the most precious time. Now will never come again. JL Picard
pi_64321264
Zijn er nog mensen die het geen rare vogel vinden dan?
  woensdag 24 december 2008 @ 13:35:10 #250
33350 Janena
To boldly go where no one has
pi_64322989
Ik heb het niet helemaal goed omschreven zie ik, ik vind het ook een rare vogel maar ik vind het geen 'foute' rare vogel of een zielige stumper zoals veel niet-fans.
Voor mij is het gewoon een getalenteerde excentrieke en interessante rare vogel!
Live now. Make now always the most precious time. Now will never come again. JL Picard
pi_64355772
Hebben jullie in de voorbereiding van de kerstdagen ook genoten van 3T's - I need you?

Ik heb dat nummer werkelijk een tiental keer gehoord (werk bij een supermarkt), steeds wachtend op het einde met geweldige adlibs van MJ.
pi_64357455
quote:
Op donderdag 25 december 2008 14:50 schreef Rnnz het volgende:
Hebben jullie in de voorbereiding van de kerstdagen ook genoten van 3T's - I need you?

Ik heb dat nummer werkelijk een tiental keer gehoord (werk bij een supermarkt), steeds wachtend op het einde met geweldige adlibs van MJ.
Haha, ik wacht in dat nummer ook steeds op de adlibs , maakt het nummer net ff wat beter
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_64727488
Alle MJ-fans nog een spetterend 2009 gewenst met hopelijk een terugkerende King of Pop!

Wat het voordeel is van zo'n stille periode, is dat je (ik ten minste) de muziek van MJ opnieuw leert kennen en waarderen. Ik draai nu het Dangerous album en heb het altijd gezien als neerwaartse spiraal ten opzichte van Bad, maar eigenlijk is dat gewoon dikke onzin. Dangerous is een meesterwerk op zich.

MJ gaat wat meer de (voor hem) agressieve kant op en dat hoor je ook duidelijk in de teksten. Quincy's afwezigheid is ook duidelijk te horen aan de ietwat experimentele benadering van de nummers: lekkere beats die tegenwoordig niet zouden misstaan in de charts. Ook zijn er weer heerlijke adlibs aanwezig in sommige nummers, en hoor ik steeds weer nieuwe dingen op de achtergrond die nummers nog beter maken.

Dangerous
pi_64728586
Je moet je niet blindstaren op het 80s/Quincy-tijdperk.
  woensdag 7 januari 2009 @ 16:09:35 #255
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64774319
Zijn er mensen die nog serieus geloven in een comeback, in welke vorm dan ook?
pi_64774408
Op MJJCommunity.com gelooft iedereen er nog heilig in hoor.
pi_64783134
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 16:11 schreef DrDentz het volgende:
Op MJJCommunity.com gelooft iedereen er nog heilig in hoor.
maar die zijn dan ook stuk voor stuk ontspoord

De beste man heeft trouwens een nieuw optrekje in Bel-Air las ik vandaag, voor een slordige 74.000 euro per maand ofzo
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  woensdag 7 januari 2009 @ 23:11:47 #258
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_64793218
Mij boeit het nieuws pas wanneer het over nieuwe muziek gaat. Boeit mij wat voor huis hij heeft, en wat hij erin gaat zitten doen (tenzij het werken aan muziek is).
pi_64798185
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 23:11 schreef Xaobotnik het volgende:
Mij boeit het nieuws pas wanneer het over nieuwe muziek gaat. Boeit mij wat voor huis hij heeft, en wat hij erin gaat zitten doen (tenzij het werken aan muziek is).
QFT

En een fijn 2009, mag er maar weer veel nieuwe muziek uitkomen!

Gelukkig gaat Prince drie nieuwe albums uitbrengen volgend jaar
A man said to the universe: 'Sir, I exist.'
'However', replied the universe. 'This fact has not created in me a sense of obligation.'
pi_64798824
Dat is goed nieuws.
Ik heb hier zelf het greatest hits van Prince, 3121, En nog een album op, Jawel.... LP :p
pi_64799855
quote:
Op woensdag 7 januari 2009 23:11 schreef Xaobotnik het volgende:
Mij boeit het nieuws pas wanneer het over nieuwe muziek gaat. Boeit mij wat voor huis hij heeft, en wat hij erin gaat zitten doen (tenzij het werken aan muziek is).
Nou nou, niet zo opgefokt he

Hij zal vast wel een studio erbij hebben en daar vele dagen keihard aan het werk zijn.

Oh wacht, ik begin weer te ijlen
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_64804397
Op die foto waarop hij een zorro-masker draagt heeft hij een gebrand cdtje in zn hand. Dat moet wel een rauwe versie van zn nieuwe album zijn. En die veiling van zn spullen.. dat zijn gewoon spullen waar hij vanaf wil en met het geld gaat hij zn eigen videoclip sponsoren, zoals hij bij Thriller deed. The King is Back people!
pi_64821188
quote:
Op dinsdag 6 januari 2009 14:03 schreef Rnnz het volgende:
Alle MJ-fans nog een spetterend 2009 gewenst met hopelijk een terugkerende King of Pop!

Wat het voordeel is van zo'n stille periode, is dat je (ik ten minste) de muziek van MJ opnieuw leert kennen en waarderen. Ik draai nu het Dangerous album en heb het altijd gezien als neerwaartse spiraal ten opzichte van Bad, maar eigenlijk is dat gewoon dikke onzin. Dangerous is een meesterwerk op zich.

MJ gaat wat meer de (voor hem) agressieve kant op en dat hoor je ook duidelijk in de teksten. Quincy's afwezigheid is ook duidelijk te horen aan de ietwat experimentele benadering van de nummers: lekkere beats die tegenwoordig niet zouden misstaan in de charts. Ook zijn er weer heerlijke adlibs aanwezig in sommige nummers, en hoor ik steeds weer nieuwe dingen op de achtergrond die nummers nog beter maken.

Dangerous
Give in to me Sowieso een schitterend album
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_64877808
quote:
Op donderdag 8 januari 2009 09:01 schreef Sideshowbobbie het volgende:

[..]

Nou nou, niet zo opgefokt he

Hmm, valt me toch mee dat de stemming waarmee ik dit typte toch aardig overkwam .

Maar goed, het Dangerous album, dat was een mooie inderdaad. Ik weet nog dat ik het als Sinterklaascadeautje kreeg. Helemaal grijsgedraaid. Topalbum gewoon, met een par nummers die nooit uitgekomen zijn, maar in de top 40 echt niet missctaan hadden. Op de een of andere manier stond 'Why You Wanna Trip on Me' me erg aan. De fillers op dit album waren zowaar nog steeds goede nummers die hit-potentieel hadden. Dit ipv de zoetsappige of ouderwets aandoenende fillers die op Invincible stond (op Whatever Happens na dan). Of eigenlijk geldt het niet alleen voor de fillers.
'Keep the Faith' vind ik ook wel een goed nummer, maar ook die ken ik echt alleen maar van die CD.
Dangerous is gek genoeg ook nooit een clip van geweest, al gebruikte MJ dit nummer wel in live/optredens.
Die harde aggressievere toon spreek me sowieso meer aan. Het vergt volgens mij ook minder van je zangkwaliteiten, dus misschien.....dat is @als er überhaupt nog iets komt. Maar dat zal wel niet de keuze worden. In plaats daarvan krijgen we waarschijnlijk samenwerkingen met grote talenten als Will.I.Am, Akon, etc. B-garniteur pop/R&B-artiesten, die het niveau alleen maar naar beneden halen.
  dinsdag 13 januari 2009 @ 12:40:19 #265
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64985943
Ik hoor net het nummer Xscape van Michael Jackson. Wat is dit voor nummer? Is het echt MJ? is het een Hidden track? een demo?
pi_64987611
Xscape is een MJ nummer. Inderdaad geleaked, ik geloof rond 2003 of zo (of was dat We've had enough? .

Het zijn iig beide nummers voor mij die laten zien dat MJ nog steeds muziek kan maken.
  dinsdag 13 januari 2009 @ 13:54:43 #267
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_64988542
quote:
Op dinsdag 13 januari 2009 13:26 schreef Rnnz het volgende:
Xscape is een MJ nummer. Inderdaad geleaked, ik geloof rond 2003 of zo (of was dat We've had enough? .

Het zijn iig beide nummers voor mij die laten zien dat MJ nog steeds muziek kan maken.
Zou best kunnen want het schijnt dat hij bezig was met een nieuw album toen de grote rechtszaak begon (in 2003?). Althans, dat stond in het boek van Taraborelli.
pi_65018565
Xscape was een nummer geschreven door Teddy Riley na het Invincible "tijdperk". Het werd alleen geshelved omdat een nieuw album niet door ging (ofwel, door dat hele gedoe eind 2003). Uiteindelijk werd Xscape gelekt begin 2004.
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
  zaterdag 17 januari 2009 @ 01:09:27 #269
33350 Janena
To boldly go where no one has
pi_65132069
Ik zie die samenwerkingen met Will-I-Am en Akon persoonlijk ook niet zitten.

Ik zag hem liever samenwerken met muzikanten van zijn eigen kaliber of met een jongere/nieuwere artiest maar dan wel graag eentje die echt muzikaal en breed georienteerd is.
Live now. Make now always the most precious time. Now will never come again. JL Picard
pi_65132116
Die samenwerking is al verleden tijd en heeft alleen Thriller 25 en wat onuitgebrachte nummers als Hold My Hand opgeleverd.
pi_65132578
Komt er nou nog een album van Wacko Jacko?, Wacht echt al een eeuw,En het enige met nieuwe vocalen is Thriller 25.
Op sommige songs zijn wat stukken opnieuw ingezongen zoals: Wanna Be Started Something
pi_65133237
Hier een 2009 performance van Wanna Be Startin' Somethin'



Wel van LaToya, maarja, bij gebrek aan beter.
pi_65133263
*

[ Bericht 100% gewijzigd door DrDentz op 17-01-2009 02:33:41 ]
pi_65133562
ff een vraagje, hoe zit dat ook alweer met zn pigment huidskleur?
die heeft hij zelf laten veranderen in blank? kan dat uberhaupt wel? hoe doen ze dat?
waarom wilde hij blank worden?

is het niet gewoon een andere man die zich voordoet als M jackson?
een neger met witte handen, wtf
Nothing to see here, carry on
pi_65136184
Hij heeft vitilligo(Geen idee hoe je het schrijft)
pi_65149226
quote:
Op zaterdag 17 januari 2009 11:12 schreef Braddie het volgende:
Hij heeft vitilligo(Geen idee hoe je het schrijft)
Vitiligo

Maar omdat hij op een gegeven moment veel verschillende kleuren kreeg, heeft hij de rest gebleekt en/of gemaskeerd met make-up
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_65149630
Vitiligo inderdaad.

Een verzameling foto's:
pi_65149694
Wanna Be Startin Somethin
pi_65150334
Vitiligo is een ziekte of iets wat je jezelf aandoet?
ik dacht altijd dat hij ervoor koos op wit te worden
Nothing to see here, carry on
pi_65150427
Welke neger kiest er nou voor om blank te worden?

Zelfs Michael Jackson wilde niet blank worden hoor

Het is dus een ziekte ja. Iets waar MJ niets aan kan doen maar wel voor wordt veroordeeld.
pi_65150708
Weet je niet Rnnz, kijk naar zn neusje. Ik vind het te toevallig dat uitgerekend hij, die toch al behoorlijk aan zichzelf aan het sleutelen was (voornamelijk om er iets minder als neger uit te zien) zo'n aandoening krijgt.
pi_65155436
Nou, minder als neger...het was gewoon een soort van trend. Kijk naar al die zwarte artiesten ind e jaren 80. Erg veel negers die gewoon het typische kroeshaar niet echt hadden. Zijn neus, tsja. Hij vond het gewoon geen mooie neus die hij had. Daarnaast gaf hij tijdens de Bashir-doc aan dat het hem in staat stelt om hogere tonen te zingen, maar ik heb persoonlijk het idee dat het motief vooral een esthetische basis had. Hoeft niet meteen te betekenen dat hij er minder als een neger uit wilde zien. Ik denk dat hij daar amper naar gekeken heeft. Verder heeft MJ herhaaldelijk aangegeven dat hij trots is op zijn etnische achtergrond.
Ook het gegeven dat MJ er mee zat dat in de jury uit de rechtzaak geen Afro-Amerikanen zaten geeft wel wat aan. Daarnaast heeft hij meerdere speeches gegeven voor Afro-Americaanse rechtenorganisaties (met ondermeer een 'beroemde' uitspraak tijdens een speech bij op het hoofdkwartier van de National Action Network-organisatie: "I don't have to look in the mirror, I know I'm black"). Tevens sprak hij zich uit tegen Tommy Mottola omdat MJ zichzelf en andere zwarte artiesten benadeeld voelde vanwege hun ras.

Dus het verhaal dat het te toevallig zou zijn dat hij Vitiligo zou hebben, geloof ik ook niet in. Het is een erfelijke ziekte, dus het is ook gewoon na te gaan. Daarbij, zijn er niet eens zo weinig mensen die het hebben hoor. Ik zeg niet dat je elke dag iemand zult zien met Vitiligo, maar wanneer je redelijk wat donkere mensen in je kennissenkring hebt, zoals ik, dan zie je het meermaals langskomen.

MJ heeft waarschijnlijk iets extra's heeft gedaan om de overgebleven donkere plekken te verbleken, middels depigmentatie. Dit is overigens een niet-ongewone procedure bij mensen die een zware mate van vitiligo hebben. De niet-geïnfecteerde delen van de huid worden dan behandeld, zodat je een meer effen resultaat krijgt. De nadelen van depigmentatiebehandelingen is dat je huid geïrriteerd raakt (als het niet irriteert, werkt het niet) en je hebt een verhoogde gevoeligheid voor de zon. Zeker voor donkere mensen die gewend zijn om nagenoeg onkwetsbaar te zijn voor de zon is het een flinke omslag. Je moet wel erg twisted zijn wanneer je dat inlevert voor een lichtere huid om esthetische redenen. Normaal gesproken houdt je dit niet vol wanneer het niet nodig is.
MJ heeft gewoon vitiligo. Er zijn ook foto's waarop het duidelijk te zien is.
pi_65155906
Het blijft gissen, maar ik denk dat MJ twisted genoeg is. Deze huidskleur past bij zijn dunne lippen, kleine puntige neus, ontkroesde haar en blanke kinderen.
pi_65161822
True, Maar toch.... MJ Als neger was wel een stuk normaler/Leuker geweest.
Alhoewel, Als hij dan nog die kinderstem had gehouden(Hoge zangstem), Dan had het apart geweest.
  zondag 18 januari 2009 @ 02:34:31 #285
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_65161949
Ik vind niet dat hij dunne lippen heeft. Zat negers die niet hele dikke lippen hebben. MJ had vroeger dan ook niet dikkere lippen dan nu. Niet veel iig. MJ is sowieso erg mager, dus dan vallen de lippen ook in. Die neus, tsja, gewoon een mislukking. Maar ik denk dat de 'nose-job' de meest ondergane plastische verandering is. Ook onder zwarte mensen. Ontkroeste haar is wat veel artiesten deden, en MJ is het blijven doen. Hoeveel zwarte echte pop-iconen zijn er? De meesten zijn van die R&B-gastjes, of rappers. Echt afkomstig uit de zwartje muziek-stromingen dus. Ik kan alleen maar komen op Prince. En die heeft ook niet echt een kroeskoppie. Ook een lichtere huid dan vroeger overigens.
Die blanke kinderen, tsja. Ik snap niet waarom MJ daar niet gewoon eerlijk over is. Dat gaat dan over Prince MJ II (Blanket) die zgn. een zwarte moeder zou hebben. Dat Paris en Prince blank zijn is niet zo heel raar, aangezien hun moeder blank is. Aan Paris zie je wel dat ze niet blank is. Maar goed, of het echt zijn kinderen zijn (in biologisch opzicht) zou ik ook niet weten. Maar MJ bijv. niet een zwarte surrogaatmoeder genomen heeft, tsja. Kan natuurlijk ook een kwestie van het beschikbare netwerk zijn. MJ is rijk en beweegt zich derhalve in blanke kringen.
Hoe dan ook, ik vind MJ wel oprecht overkomen wanneer hij het heeft over zijn afkomst. Om. wat hij zegt in dit filmpje komt niet over als vooraf ingestudeerd om maar goed over te komen, aangezien hij die dag toch wat mensen (hoewel wat suggestief, maar toch) en het 'white America'-systeem geschoffeerd heeft wat PR-technisch niet helemaal handig was (mbt het niet-zwarte publiek dan).

[ Bericht 15% gewijzigd door Xaobotnik op 19-01-2009 19:22:49 ]
  zondag 18 januari 2009 @ 02:43:21 #286
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_65162083
quote:
Op zondag 18 januari 2009 02:24 schreef Braddie het volgende:
True, Maar toch.... MJ Als neger was wel een stuk normaler/Leuker geweest.
Alhoewel, Als hij dan nog die kinderstem had gehouden(Hoge zangstem), Dan had het apart geweest.
Ach, laten we eerlijk wezen. Volgens mij had MJ nooit de support genoten die hij nu heeft als hij nog met een typisch neger-uiterlijk had rondgelopen. Een hoop mensen zeggen wel dat ze er niet naar kijken. Maar onbewust werkt het toch door. Dit geldt overigens voor alle typen bekende mensen. Bekende artiesten, sporters, etc. En dat gaat dan over fan-schap maar ook zgn. objectieve beschouwingen.
  dinsdag 20 januari 2009 @ 20:46:04 #287
242685 bluesdiva
love my brummetje
pi_65259619
MJJ KING OF POP FOREVERRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17-08-09
pi_65266958
quote:
Op dinsdag 20 januari 2009 20:46 schreef bluesdiva het volgende:
MJJ KING OF POP FOREVERRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja....dat is....duidelijk...
Op woensdag 21 maart 2012 19:42 schreef Drassss het volgende:
Ben ik de enige die steeds Sideboobie leest ipv van Sideshowbobbie
pi_65384700
Volgens Noorse media heeft onze held de leden van het Noorse productieteam Stargate bezocht. Wie niet bekend is met ze, ze hebben o.a. het volgende geproduceerd:

So Sick - Ne Yo
Sexy Love - Ne Yo
Unfaithful - Rihanna
We Ride - Rihanna
I Call It Love - Lionel Richie
Irreplaceable - Beyoncé
Gallery - Mario Vasquez (toevallig ook de zanger die backings zong @ MJ's Whatever Happens)
Wait For You - Elliot Yamin
Beautiful Liar - Shakira ft. Beyoncé
Don't Stop The Music - Rihanna
Hate That I Love You - Rihanna ft. Ne Yo
Take a Bow - Rihanna
With You - Chris Brown
Tattoo - Jordan Sparks
Closer - Ne Yo

Om er maar een paar te noemen Hopelijk vloeit er wat uit de samenwerking. Ze schijnen een paar nummers aan MJ te hebben gegeven, dus..
  zondag 25 januari 2009 @ 20:39:43 #290
92128 Xaobotnik
KABLAAHHHH!!
pi_65397766
Wel grotendeels van die puper-dingetjes, Rihanna, Chris Brown, Ne-Yo, Jordan Sparks...... Dat is niet het publiek waar MJ zich op moet richten, of de collega's waaromder MJ zich moet scharen....

Overigens betekent muziekproductie toch niet dat ze liedjes aangeven, maar meer dat ze het spul eromheen doen? Inderdaad is het produktieteam ook wel eens verantwoordelijk voor het aanleveren van de composities, maar dan gaat het vooral over gebrachte, gecreëerde artiesten. Het zou jammer zijn wanneer het nieuwe MJ product gewoon een product is gebaseerd op de arties MJ, en niet een product is dòòr de artiest MJ.

En dat is juist hetgeen waar ik bang voor ben. MJ die niet gemotiveerd is, op zijn naam zich aansluit bij een team, en een wat samenwerkingen doet die commercieel interessant zijn, afgemeten aan de input/het werk die hij zelf dient te verzorgen (zo weinig mogelijk). Dit ipv gewoon muzikaal goed werk af te leveren waar hij zijn eigen ideeën in verwerkt, ipv het af te meten aan wat 'het publiek' (TMF mongolen) wil.
pi_65456860
MJ heeft in zijn hele carriere altijd geprobeerd om hoog in de charts te komen / populair te zijn, ik denk dat met zijn nieuwe album niet veel anders zal zijn.



Dit moet wel een van de mooiste nummers in de geschiedenis van Motown zijn.
pi_65699988
quote:
Op dinsdag 27 januari 2009 15:07 schreef Rnnz het volgende:
MJ heeft in zijn hele carriere altijd geprobeerd om hoog in de charts te komen / populair te zijn, ik denk dat met zijn nieuwe album niet veel anders zal zijn.



Dit moet wel een van de mooiste nummers in de geschiedenis van Motown zijn.
Juist, ik zou het zo vet vinden als ie gewoon een album zou maken met een puur muzikale insteek, dus niks hits maar gewoon wat hij mooi vindt. Fat chance though
A man said to the universe: 'Sir, I exist.'
'However', replied the universe. 'This fact has not created in me a sense of obligation.'
pi_65723370
quote:
Op dinsdag 27 januari 2009 15:07 schreef Rnnz het volgende:
MJ heeft in zijn hele carriere altijd geprobeerd om hoog in de charts te komen / populair te zijn, ik denk dat met zijn nieuwe album niet veel anders zal zijn.
Klopt, dit ontken ik ook niet. Maar er is een verschil tussen zelf eraan te werken, of gewoon een paar anderen aan het werk te zetten voor je. Misschien is het hoog eindigen in de charts niet eens het motief meer voor hem.

Hoe dan ook, in de pre-Invincible-periode had MJ toch een eigen sound/stijl, waarmee hij gewoon met goede muziek aankwam. Invincible echter, vond ik maar een matige CD, en had ik waarschijnlijk niet eens gekocht als ie niet van MJ was. Te R&B-achtig, en geen echte doorklinkende nummers die aankomen en duidelijk hitpotentieel hebben. Afgezien van WH misschien dan.
En de namen die ik noemde, zijn voor mij gewoon 13 in een dozijn artiesten. Niet artiesten waar ik ook maar een hele clip van zou afkijken of een nummer van zou uitluisteren, bewust.
  donderdag 12 februari 2009 @ 00:33:14 #294
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_65972189
Ik zit net naar Stranger in Moscow te luisteren. Prachtig maar ook heel tragisch eigenlijk. ''I'm living lonely - I'm living lonely baby'' gaat door merg en been. Maar wat zegt hij na ''Like Stranger In Moscow''. Er zit een soort van bijzin achter maar ik kan er niet achter komen wat hij zingt. Wie weet het?
pi_65972277
lord, I must say? of.. lord, have mercy
  donderdag 12 februari 2009 @ 01:10:48 #296
124375 LeroyBrown
Bring back that Leroy Brown!
pi_65973021
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 00:33 schreef Cavalier1 het volgende:
Ik zit net naar Stranger in Moscow te luisteren. Prachtig maar ook heel tragisch eigenlijk. ''I'm living lonely - I'm living lonely baby'' gaat door merg en been. Maar wat zegt hij na ''Like Stranger In Moscow''. Er zit een soort van bijzin achter maar ik kan er niet achter komen wat hij zingt. Wie weet het?
Als je het Russische gebrabbel bedoelt wordt er: "Waarom kwam je naar ons toe, jij vijand uit het westen? Vertel de waarheid! Hij kwam om dat te stelen wat de mensen in Rusland bereikt hadden, de werkende mens" gezegd.
[i]Poor man wanna be rich, rich man wanna be king
And a king ain't satisfied, till he rules everything[/i]
  donderdag 12 februari 2009 @ 10:53:25 #297
164953 Cavalier1
Geen basketbal fan!
pi_65978258
quote:
Op donderdag 12 februari 2009 01:10 schreef LeroyBrown het volgende:

[..]

Als je het Russische gebrabbel bedoelt wordt er: "Waarom kwam je naar ons toe, jij vijand uit het westen? Vertel de waarheid! Hij kwam om dat te stelen wat de mensen in Rusland bereikt hadden, de werkende mens" gezegd.
Nee dat bedoel ik niet. Wat DrDentz zei bedoel ik, maar ik ben er niet van overtuigd dat hij gelijk heeft.
pi_65983172


De a capella, wel iets met 'mercy' inderdaad, 3.08.

Lawd've mercy denk ik.
A man said to the universe: 'Sir, I exist.'
'However', replied the universe. 'This fact has not created in me a sense of obligation.'
pi_65983801
"Neus Michael Jackson opgegeten door bacterie"

o.a. http://www.hln.be/hln/nl/(...)-door-bacterie.dhtml

Michael, Michael, Michael toch... wat heb ik een medelijden met de persoon en artiest Michael Jackson.
pi_65994412
Is dat niet gewoon weer net zulke onzin als die dodelijke longaandoening?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')