Ja, wtf met die komma opmerkingquote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:52 schreef LastRequest het volgende:
Dat komt door swarma, die snapt er helemaal niets van.
Ik zeg: slaaaaapenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:52 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik zeg: Catan!
ik had verwacht dat er edit bij zou staan maar blikbaar niet als je binnen n minuut aanpast ofzo?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:53 schreef Yashaaaaa het volgende:
[..]
Ja, wtf met die komma opmerking
Waarom kom je dan ook posten?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:56 schreef TheVotary het volgende:
Dit topic krijgt een licht homosexueel erotisch tintje.
Toch wel lief dat je me liever uitscheldt voor hbo'er dan voor hoerquote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:56 schreef swarmahoer het volgende:
[..]
ik had verwacht dat er edit bij zou staan maar blikbaar niet als je binnen n minuut aanpast ofzo?
er stond eerst hboer en die b had als een spellingsfout opgevat kunnen worden en dat wilde ik ff voorkomen dus maakte ik er hbo'er van
Ja ik vind het erg fijn als swarmaNMGN mij hoer noemt!quote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:58 schreef TheVotary het volgende:
[..]
Misschien houdt ze daar wel van. Kinky!
Wat loopt er voor rode wodka tussen doorquote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:01 schreef Mikkie het volgende:
BIER EN TIETEN LALALALALA
[ afbeelding ]
Deze man spreekt de waarheid.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:01 schreef swarmahoer het volgende:
votary was inwoner volgends mij hij heeft wel s vaker gepost
Klopt. TheVotary en ik hebben zelfs al eens een minimeet gehadquote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:01 schreef swarmahoer het volgende:
votary was inwoner volgends mij hij heeft wel s vaker gepost
Tis Yasha niet, tis een EMO!!!1!1!!!quote:Op donderdag 28 augustus 2008 16:01 schreef Cocktailprikker het volgende:
[..]
Wat loopt er voor rode wodka tussen door
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |