quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 23:08 schreef Haaibaaike het volgende:
Cee, ik heb het toevallig vanavond op tv gezien daar werd reclame gemaakt over Les Miserables..En ik weet wie jij bedoeld
Eentje deed destijds ook mee aan de 'zoektocht naar Tarzan' en een aantal anderen zitten in ensembles in grotere musicals. Maar inderdaad, zoals ik al zei, je moet echt helemaal musical-nerd zijn wil je de meeste gezichten herkennen. En ik ben dus zo'n nerd.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 23:19 schreef Haaibaaike het volgende:
Ik ken eigenlijk niemand van de JosephsOok die persoon niet, die jou favoriet is ..ja oké, ik heb hem wel bij de ''John Kraaykamp musical awards''gezien op tv
Precies, ik denk dat hij echt een heeele grote kans maakt dit te winnen.. Alleen maar mooiquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 22:51 schreef Cee het volgende:
Technicolor Vind Post! Ik heb ook al een favoriet.Als je naar Les Miserables bent geweest kan je 'm kennen.
Over een paar weken ga ik een uitzending bijwonen, ben benieuwd. De BBC versie van dit programma was briljant, hopelijk wordt deze net zo leuk want de Evita-versie vond ik zwaar tegenvallen. Als het 'afscheidsnummer' van de NL Joseph die weg is gestemd het zelfde is als bij de britse versie, ben ik al blij!
Ik zit te twijfelen om kaartjes te kopenquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:48 schreef booo het volgende:
[..]
Precies, ik denk dat hij echt een heeele grote kans maakt dit te winnen.. Alleen maar mooiWant kaartjes voor Joseph hebben we hier al een tijd geleden gekocht
Ja!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:07 schreef rhubarbje het volgende:
Ik vind beer echt een enorm leuke naam voor een vent
Ik zei het tegen m'n hamster!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:10 schreef rhubarbje het volgende:
Zei ik ook al tegen mn mama!
(van die naam, en van dat iele jonkietje dat kei goed is voor een iel jonkietje)
Ik ga wel voor John! Doorgewinterde veteraan van minstens 20+.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:16 schreef rhubarbje het volgende:
Ik denk dat ik er nog net mee weg zou komen, als ie snel 18 word dan
Morgen academy, vanaf volgende week Freek liveshows.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:20 schreef rhubarbje het volgende:
Ik dacht trouwens dat we ook al van de academy zouden zien en dat morgen gewoon de live shows beginnen...
Maar het is nog maar 10 minuten?
ik ga toch morgen kijkenquote:Was dat Mark?
-edit- ik had het niet goed begrepen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:41 schreef Cee het volgende:
Vanaf nu wordt trouwens iedere 2,5 uur een Joseph bekend gemaakt op de site van de Avro. Dus over 25 uur is de hele top 10 daarop bekend.
Die was inderdaad ook goed te pruimen ja!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 21:43 schreef Haaibaaike het volgende:
Robin was ook leuk @Ceedie van Nijholt een extra kans kreeg
Anders had ie niet naar de volgende ronde gemogen.
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 22:18 schreef Cee het volgende:
[..]
Die was inderdaad ook goed te pruimen ja!
Mocht je al meer willen weten over wie wel/niet door is naar de liveshows:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wat weinigquote:
Volgensmij welquote:Op zondag 31 augustus 2008 13:10 schreef shiNinG_staR het volgende:
Leuke show, vanaf volgende week live..?
Vanaf volgende week zondag inderdaad livequote:Op zondag 31 augustus 2008 13:10 schreef shiNinG_staR het volgende:
Leuke show, vanaf volgende week live..?
Dat klopt ..Ik baalde ook van dat je persee lid van de AVRO moet zijnquote:Op zondag 31 augustus 2008 12:23 schreef tessie het volgende:
Leuk programma weer! Alleen lijkt de musical zelf me niet zo leuk, maar ja.
Ik wou ook naar die opnames, maar je moet lid zijn van de AVRO, anders kon je geen kaartje kopen.. :S
Yeahhhhhhhhhhh, gelukkig wel al is het maar 60.000 kijkers meer..quote:Op zondag 31 augustus 2008 10:48 schreef Cee het volgende:
Nog altijd 60.000 meer dan dat overgehypte Million Dollar Wedding op RTL4 waar het tegenop moet boksen!
Freek Bartels. En ja, die gaat winnen. Moet gewoonquote:Op zondag 31 augustus 2008 20:39 schreef shiNinG_staR het volgende:
Die gast met die dikke wenkbrauwen gaat het winnen, duidelijk. Geen idee hoe hij heet, maar hij moet het worden
.
grapjequote:Op zondag 31 augustus 2008 20:33 schreef shiNinG_staR het volgende:
Die gast met dat langige rode haar gaat ver komen!
Volgens mij wel ja.quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:06 schreef shiNinG_staR het volgende:
Zong die ene gast nou net 'ik heb honing aan m'n lul?'
ja, heb ik ook wel eens last vanquote:Op zondag 31 augustus 2008 21:06 schreef shiNinG_staR het volgende:
Zong die ene gast nou net 'ik heb honing aan m'n lul?'
Maakt niet uit, die Freek gaat toch winnenquote:Op zondag 31 augustus 2008 21:08 schreef alwaysthebest het volgende:
[..]
Volgens mij wel ja.
Ik vind het talent wat minder dan bij de vrouwen bij Evita. Tenminste, zover ik me herinneren kan.Daardoor vind ik het eigenlijk ook iets minder leuk...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |