Ik denk dat Leendert een mailtje gaat rondsturen naar alle domino's om te vragen wie van hun reiki ziet als een gave gods. En die wordt dan natuurlijk geëxcommuniceerd. En dan kan Leendert zich weer in zijn handjes wrijven, want hij heeft dan 'het ware geloof' gered en de kerk gezuiverd. Heil Leendert.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:07 schreef Summers het volgende:
[..]
Laat me raden , nu begint er een ouderwets gezellige heksenjacht naar die dominee .
Het is ook niet om tegenaan te schoppen, het gaat om de zuiverheid van de leer, dus of je bij de bijbel blijft of niet. De bijbel,Jezus, waarschuwt expliciet voor dit soort dingen.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:18 schreef Topspin het volgende:
Ook vrij onzinnig komt het over om als klein groepje ZDA's tegen alles aan te schoppen, bepaalde zaken in de wereld gebeuren gewoon en zijn niet weg te krijgen ook al ben je nog zo fel tegen. Accepteren zou veel makkelijker zijn dan je hele leven op kruistocht gaan. Accepteren en in vrede verder leven.
Precies wat deze muziek clip met tekst zegt:quote:Op woensdag 27 augustus 2008 14:47 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Precies, als jezus en god en de heilige geest al bestaan kan ik me niet voorstellen dat het drie chagrijnige personen zijn, dus daarom:
There are 3 good arguments that Jesus was Black:
1. He called everyone brother.
2. He liked Gospel.
3. He could not get a fair trial.
There are 3 good arguments that Jesus was Jewish:
1. He went into His fathers business.
2. He lived at home until He was 33.
3. His mother was a virgin and His mother was sure He was God.
There are 3 good arguments that Jesus was Italian:
1. He talked with His hands.
2. He had wine with His meals.
3. He used olive oil.
There are 3 good arguments that Jesus was a Californian:
1. He never cut His hair.
2. He walked around barefoot all the time.
3. He started a new faith.
There are 3 good arguments that Jesus was an American Indian:
1. He was at peace with nature.
2. He ate a lot of fish.
3. He talked about the Great Spirit.
There are 3 good arguments that Jesus was Irish:
1. He loved large gatherings that served alcohol.
2. He was always telling stories.
3. He loved green pastures.
Then there are 3 compelling arguments that Jesus was a woman:
1. He fed a large crowd at a moments notice when there was no food.
2. He kept trying to get a message across to a bunch of men who just didn't get it.
3. And even when He was dead, He had to get up because there was still work to be done!
AMEN
En dit is wel een photoshopje, maar toch erg leuk!!
[ afbeelding ]
Ohw die had ik al eens gepost dacht ikquote:Wooden Jesus where are you from
Korea or Canada or maybe Taiwan
I didn't know it was the Holy Land
But I believed from the minute
The check left my hand, and I pray
Can I be saved, I spent all my money
On a future grave
Wooden Jesus I'll cut you in
On twenty percent of my future sin
Porcelain Mary her majesties pure
Looking for virgin territory
Coat hanger halos don't come cheap
From television shepherds with living room
Sheep, and I pray
Can I be saved, I spent all my money
On a future grave
Wooden Jesus I'll cut you in
On twenty percent of my future sin
Dan zou het toch voldoende moeten zijn dat je jezelf aan die zuiverheid houdt door je leven in te richten met die leer? Anderen gewoon laten leven en dan belandden ze maar in de hel volgens die leer, kun jij daar wakker van liggen?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:31 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Het is ook niet om tegenaan te schoppen, het gaat om de zuiverheid van de leer, dus of je bij de bijbel blijft of niet. De bijbel,Jezus, waarschuwt expliciet voor dit soort dingen.
Wat een onzin op die 2de site, ten eerste schrijven ze niet eens de namen juist, zou toch op z'n minst een juiste schrijfwijze verwachten.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 00:13 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Een tweede reactie:
Beste Frank en Leendert,
Het is zoals je al zegt Leendert, ik betwijfel het dat het een dominee is van onze kerk.
Reiki staat lijnrecht tegenover de theologie die onze kerk leert nl de toestand der doden.
Er wordt bij reiki hulp verkregen van overledenen.
Bij reiki krijg je hulp van geleide geest(en)., z.g.n “gidsen”
Ik heb met iemand gesproken die reiki beoefent en die vertelde me dat.
Als zevende dags adventist is er maar een Geest waarin je geloofd die je begeleid en dat is zeker niet de reiki geest!
Maar lees maar eens de getuigenissen van ex reiki beoefenaars op onderstaande link:
http://www.christianreiki.info/Page1_nl.htm
De volgende site is ook interessant:
http://www.jesus-reiki.eu/Reikidemons/page3_nl.htm
Het is zeer kwalijk dat die “dominee” deze vrouw op die manier misleid, maar hijzelf is echter ook misleid.
Frank, slechts door gebed en smeken kan deze vrouw van het kwaad verlost worden.
Wij zullen ook voor haar bidden.
Groetjes en Gods zegen
Paulo
De bijbel die god naar de aarde heeft gefaxt (daarom moet je het ook letterlijk nemen) word nu al besmeurd , potjandorie !quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:27 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik denk dat Leendert een mailtje gaat rondsturen naar alle domino's om te vragen wie van hun reiki ziet als een gave gods. En die wordt dan natuurlijk geëxcommuniceerd. En dan kan Leendert zich weer in zijn handjes wrijven, want hij heeft dan 'het ware geloof' gered. Heil Leendert.
Nee hoor, hij is dominee, maar niet meer actief als predikant. Hij is gepensioneerd inmiddelsquote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:07 schreef Summers het volgende:
[..]
Laat me raden , nu begint er een ouderwets gezellige heksenjacht naar die dominee .
Ik weet ut, ik weet utquote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:42 schreef erodome het volgende:
2 maal raden wie ik als beter acht, degene die zegt goed te doen maar zo hard uithaalt om zich heen, of degene die zegt dat er nog veel te leren valt en niet zo uithaalt naar anderen.
Ik zal hem er zelf op nalezen, want uit de dingen die iedereen er over zegt word ik niks wijzer. Er bestaan zoveel verschillende meningen over dat ik daar niet wijs van word, ik zal het dus zelf wel proberen uit te zoeken.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:31 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Het is ook niet om tegenaan te schoppen, het gaat om de zuiverheid van de leer, dus of je bij de bijbel blijft of niet. De bijbel,Jezus, waarschuwt expliciet voor dit soort dingen.
De grootste en sterkste heks is pipi langkous, tegenwoordig linda de mol!quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:42 schreef erodome het volgende:
[..]
Wat een onzin op die 2de site, ten eerste schrijven ze niet eens de namen juist, zou toch op z'n minst een juiste schrijfwijze verwachten.
Cho-ku-rei: energie van god/universum oproepen(met de wijzers vand e klok mee kracht vergroten, tegen de wijzers in kracht verminderen).
Sei-he-ki: Aarde en hemel komen samen, zoals boven zo onder, emotioneel en mentaal genezen.
Hon-sha-ze-sho-nen: open het boek des levens en lees, of de godheid in mij groet de godheid in jou, geen verleden, geen toekomst, voor fstandshealing, healing van verleden, heden en toekomst.
Dei-ko-myo: Tempel van het grote stralende licht, de bewustwording van de grote eenwording als basis voor het verstaan van alle dingen(eenheid, u bent godheid), in het boeddhisme de enige werkelijke healing.
In hekserij ben ik sei-he-ki nog nooit tegengekomen, alhoewel wij ook onze methoden kennen om emotioneel te genezen, maar wat betekend die nare sneer in die tekst naar heksen, heksen zijn niet wat de kerk van ons heeft proberen te maken qua beeld, geen enge wezens met puntmutsen en groene gezichten die mensen in kikkers veranderen, dood en verderf brengen, wat een vies beledigende tekst!!!
De basis van reiki is het boeddhisme, jij persoonlijk mag dat zien als satanisch, maar daar denkt het boeddhisme nogal anders over, hoe zo'b site het lef heeft om de levensvisie van anderen zodanig te besmeuren, eigen meningen te geven die niets met het origineel te maken hebben is stuitent.
Wat een intolerantie, ik ben erg blij dat deze levensvisie die intolerantie niet delen, waar jouw geloof en de mensen/site's die je hier aanhaalt overlopen van intolrantie en haat doen deze levensvisie's dat niet, accepteren die zelfs jou in je intolerantie zoals je bent, 2 maal raden wie ik als beter acht, degene die zegt goed te doen maar zo hard uithaalt om zich heen, of degene die zegt dat er nog veel te leren valt en niet zo uithaalt naar anderen.
Paars is al fout, je moet maar es nagaan welke stoffen paars als vlam (ontbrandings gas) hebbenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:56 schreef Topspin het volgende:
http://www.lichtwerkplaats.nl/contact.html
Moet je kijken naar de tarieven die deze durft te vragen. Een advocaat is nog bijna goedkoper.
Aai over de bol ook goed, heb nogal wat stevige uitgaven die raan komen dus kan even geen koelkast regelenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:50 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ik weet ut, ik weet ut![]()
![]()
Koelkast gewonnen!!! Yeah!!
Kennelijk willen mensen het betalenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:56 schreef Topspin het volgende:
http://www.lichtwerkplaats.nl/contact.html
Moet je kijken naar de tarieven die deze durft te vragen. Een advocaat is nog bijna goedkoper.
Van jou altijdquote:
Een ijsje dan?quote:heb nogal wat stevige uitgaven die raan komen dus kan even geen koelkast regelen
.. en geloof.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:05 schreef Windigo het volgende:
[..]
Maar oplichters en profiteurs heb je in ieder vak.
Ijsje kan geregeld worden, heb zelfs nog wel ben&jerry's staan in de vriezerquote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:06 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Van jou altijd
[..]
Een ijsje dan?
Kan best begrijpen dat er geld voor gevraagd wordt omdat er tijd en moeite in gaat zitten.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:05 schreef Windigo het volgende:
[..]
Kennelijk willen mensen het betalen
En het verschilt per Reikimaster hoeveel hij/zij rekent voor een behandeling. Ikzelf ben aangesloten bij http://www.reikicirkel.eu/ en dat is juist een vereniging die er voor staat Reiki bereikbaar en betaalbaar te houden. Ik doe het niet voor het geld, dat lijkt me niet de juiste insteek. Maar oplichters en profiteurs heb je in ieder vak.
Tis net wat een GEK ervoor geeft, zo werkt het tegenwoordig tochquote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:22 schreef Topspin het volgende:
[..]
Kan best begrijpen dat er geld voor gevraagd wordt omdat er tijd en moeite in gaat zitten.
Maar 90 euro voor een paar emails die je binnen 10 minuten kunt samen stellen of nog korter?
Mensen die onzeker in het leven staan zijn al snel overgehaald omdat ze niet nadenken erbij. Geld uit de zak kloppen van onzekere mensen komt het ook over.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 16:23 schreef neo567 het volgende:
[..]
Tis net wat een GEK ervoor geeft, zo werkt het tegenwoordig toch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |