Nou, als je constant de betweter uithangt snap ik wel waarom hij nou een totaal ander meisje heeft genomen.quote:
jep, is gewoon normaalquote:Op zondag 24 augustus 2008 23:10 schreef ShadyLane het volgende:
Ik vind soms de nieuwe vlam van een ex erg leuk, maar mezelf altijd leuker. Is dat niet gewoon normaal dan?
Wat dan? Pabo? Daar gaan ze ook altijd de fout in met de taaltoets...quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:09 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Sorry, ik heb maar HBO gedaan. Kan ik ook niets aan doen.
Ik ben inderdaad wel erg betweterig over stof uit de zesde klas basisschool...quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:09 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nou, als je constant de betweter uithangt snap ik wel waarom hij nou een totaal ander meisje heeft genomen.
Ik heb sterk het vermoeden dat jij wel in meer dingen de betweter uithangt.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:12 schreef rosaatje het volgende:
[..]
[..]
Ik ben inderdaad wel erg betweterig over stof uit de zesde klas basisschool...
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.quote:
quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:26 schreef rosaatje het volgende:
[..]
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
Echt dat zij Mavo heeft gedaan zal mij worst zijn. Het enige wat ik daarmee aan wilde geven is dat, hoe generaliserend ook, 15-jarige mavo-meisje nou eenmaal wat naiever in het leven staanstrakker zijn dan 24 jarige uni-studentes.
Uitzonderingen daargelaten natuurlijk...
Nee, een opleiding waarbij het niveau hoger ligt dan bij jouw alfa cursus waar jij je zo machtig mee voelt.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:12 schreef rosaatje het volgende:
Wat dan? Pabo? Daar gaan ze ook altijd de fout in met de taaltoets...
Klaag 'm aan dan.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:26 schreef rosaatje het volgende:
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
De desbetreffende ex werkte full-time in een callcenter omdat hij vanwege zijn opleiding niets anders kon vinden.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:50 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Nee, een opleiding waarbij het niveau hoger ligt dan bij jouw alfa cursus waar jij je zo machtig mee voelt.
Ik loop er niet te koop mee en ik voel me echt niet beter dan iemand die de basisschool niet eens heeft afgemaakt.quote:Op maandag 25 augustus 2008 00:01 schreef rosaatje het volgende:
En zeg nou zelf....met jouw opleiding zal jij toch beter gaan verdienen en hogere posities gaan bekleden dan ik met mijn alfa-cursus...dus wie voelt zich nou machtig dan...?
Misschien heeft hij gewoon even behoefte aan een oppervlakkige relatie. Ik herken je probleem, maar het heeft gewoon geen zin om te speculeren over hoe of wat. Blijkbaar vindt hij bij haar nu iets waar hij behoefte aan heeft.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:26 schreef rosaatje het volgende:
[..]
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
Echt dat zij Mavo heeft gedaan zal mij worst zijn. Het enige wat ik daarmee aan wilde geven is dat, hoe generaliserend ook, 15-jarige mavo-meisje nou eenmaal wat naiever in het leven staan, dan 24 jarige uni-studentes.
Uitzonderingen daargelaten natuurlijk...
face it zij hebben meer raakvlakken:quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:26 schreef rosaatje het volgende:
[..]
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
Echt dat zij Mavo heeft gedaan zal mij worst zijn. Het enige wat ik daarmee aan wilde geven is dat, hoe generaliserend ook, 15-jarige mavo-meisje nou eenmaal wat naiever in het leven staan, dan 24 jarige uni-studentes.
Uitzonderingen daargelaten natuurlijk...
quote:
Geen zorgen; ze maakt vooral zichzelf belachelijkquote:Op maandag 25 augustus 2008 11:47 schreef Buitendam het volgende:
Maak de jongen en het meisje niet belachelijk op internet
Maar dan de jongere versie die minder snel een weerwoord heeftquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:54 schreef koffiekoekje het volgende:
Hij kan je niet loslaten en heeft nu iemand anders gevonden die veel op jou lijkt
Eum, je hele topic druipt van de naiviteit dame, de naiviteit dat de liefde van jouw ex zich door jouw verzonnen normen zou laten leiden. Je komt ongelooflijk arrogant en betweterig over, en ondanks al je deskundigheid inzake spelling en grammatica geef je blijk van weinig kennis van werkelijk begrip van liefde en relaties.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:26 schreef rosaatje het volgende:
[..]
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
Echt dat zij Mavo heeft gedaan zal mij worst zijn. Het enige wat ik daarmee aan wilde geven is dat, hoe generaliserend ook, 15-jarige mavo-meisje nou eenmaal wat naiever in het leven staan, dan 24 jarige uni-studentes.
Uitzonderingen daargelaten natuurlijk...
Idd. Iemand die de Godganse dag zoveel kritiek op je heeft. Het is nog een wonder dat hij het jaren met je heeft uitgehouden. En je hebt echt een plaat voor je hoofd als je niet begrijpt wat hier al tig keer tegen je gezegd is.quote:Op maandag 25 augustus 2008 15:49 schreef Roquefort het volgende:
Hij heeft iets geleerd van de afgelopen jaren.
Wat kan ik nu nog zeggen...quote:Op maandag 25 augustus 2008 18:22 schreef MNR het volgende:
[..]
Idd. Iemand die de Godganse dag zoveel kritiek op je heeft. Het is nog een wonder dat hij het jaren met je heeft uitgehouden. En je hebt echt een plaat voor je hoofd als je niet begrijpt wat hier al tig keer tegen je gezegd is.
Of, misschien in meer jouw taal: het is een zegen voor hem om een relatie met iemand te hebben die NIET de hele dag zegt wat hij goed en niet goed doet. En ze ws ontzettend lief en levert niet overal kritiek op.
En buiten dat, volgens mij ben je ook zo arrogant dat je de helft niet aanneemt van wat mensen hier tegen je zeggen omdat je het 'toch beter weet'. Volgens mij weet ik wel zeker. Als ik jou zo mogen samenvatten: een pantser wat alleen binnen laat wat ze graag wil horen (lees: praat iemand in mijn straatje, ah dan luister ik mee), de rest afketst en ongelooflijk veel mensen tegen zich in het harnas jaagt. Een kleine wereld. Want ik kan me niet voorstellen dat jij een vriendin hebt die dit allemaal accepteert.
quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Die vriendin is 9 jaren jonger dan ik !!!!!!![]()
Zij heeft net keurig de Mavo afgerond, terwijl ik op de uni zit. is zwart terwijl ik wit ben
Ik snap er werkelijk waar geen hout van!
Hoe kan hij nu ineens op haar vallen?
Natuurlijk wil ik niet dat mijn ex iemand vind die leuker is dan ik, maar dit zag ik niet aankomen.
Hoe kan dit? Ik dacht dat je meestal wel een beetje op mensen valt die hetzelfde in het leven staan kleurtje hebben als jij...
Ik ben flabbergasted!!
Ennieweej...ik vraag me dus af of mensen hier een verklarig voor weten, dit herkennen etc...
waarschuw ons dan ff als je een nieuw vriendje hebt?quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:05 schreef rosaatje het volgende:
[..]
Wat kan ik nu nog zeggen...
Als ik het ontken dan gelooft niemand dat, en als ik het bevestig word ik beschuldigt van cynisme.
Nergens, maar dan ook nergens heb ik gezegd dat ik beter ben dan een Mavo-studente. Dat wordt alleen geconcludeerd uit mijn OP omdat ik daar vertel dat zij Mavo doet en ik niet.
Dit alleen ter voorbeeld en niet om te vertellen hoe geweldig ik ben.
Dat ik mezelf beter vind dan de nieuwe vriendin van mijn ex is logisch...dat is een soort van coping.
Ze is trouwens ook zwart...als ik nou in de OP had gezegd
[..]
Zo...dat maakt mij dan vast gelijk rascistisch.
Ik geef het op...mijn vraag is allang beantwoord.
Hij heeft wat geleerd binnen onze relatie...denkt waarschijnlijk "dat nooit weer" en zoekt nu zijn heil bij mijn tegenpool. Klinkt erg logisch en aannemelijk, maar daar kon ik dan met mijn universitaire opleiding niet achterkomen.
Nou, jij liever dan ik. Ik denk dat ze constant ligt te zeuren dat een willekeurige ex beter was.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:00 schreef Misanthroopia het volgende:
Wil je neuken TS?
een béétje?quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Mijn theorie: hij wil gewoon lekker een jong strak ding batsen.
Beetje discutabel is het wel 28-15 maar hee, who cares, als zij het er leuk mee hebben. Het zal wel geen lange termijn worden tussen die 2....
Met je 15e jaar kan je heel goed beslissen of en met wie je wil batsen, alleen denk ik dat het arme dingquote:
Sorry maar voor iemand die op de Uni zit vind ik dit bericht wel heel erg ....quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Die vriendin is 9 jaren jonger dan ik !!!!!!![]()
Zij heeft net keurig de Mavo afgerond, terwijl ik op de uni zit.
Ik snap er werkelijk waar geen hout van!
Hoe kan hij nu ineens op haar vallen?
Natuurlijk wil ik niet dat mijn ex iemand vind die leuker is dan ik, maar dit zag ik niet aankomen.
Hoe kan dit? Ik dacht dat je meestal wel een beetje op mensen valt die hetzelfde in het leven staan als jij...
Ik ben flabbergasted!!
Ennieweej...ik vraag me dus af of mensen hier een verklarig voor weten, dit herkennen etc...
liever dat ze "A" zegtquote:Op zondag 24 augustus 2008 23:28 schreef Kudtstudent het volgende:
Het begint mij steeds duidelijker te worden allemaalIk ken TS nog geen halve dag en ik ben word nu al gek van het betweterige arrogante gedrag van haar. Na twee jaar zou ik waarschijnlijk ook snakken naar een lelijk en dom mokkel die gewoon op haar rug gaat liggen en ja en amen zegt.
Idd, uni meisjes kunnen ook nog heel naief zijn hoe oud ze ook zijn.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:27 schreef Gemain het volgende:
[..]
Sorry maar voor iemand die op de Uni zit vind ik dit bericht wel heel erg ....
De enige reden jij geeft (en ik hoop niet ziet) is dat zij educatief lager is opgeleid.
En als dat zijn enige rede is, wees blij want dan heeft die kerel geen inhoud.
En nee ik heb dit nooit mee gemaakt.
Anyway sterkte
Ooh dramaqueen, het dubbeltje valt maar niet he?quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:05 schreef rosaatje het volgende:
[..]
Wat kan ik nu nog zeggen...
Als ik het ontken dan gelooft niemand dat, en als ik het bevestig word ik beschuldigt van cynisme.
Nergens, maar dan ook nergens heb ik gezegd dat ik beter ben dan een Mavo-studente. Dat wordt alleen geconcludeerd uit mijn OP omdat ik daar vertel dat zij Mavo doet en ik niet.
Dit alleen ter voorbeeld en niet om te vertellen hoe geweldig ik ben.
Dat ik mezelf beter vind dan de nieuwe vriendin van mijn ex is logisch...dat is een soort van coping.
Ze is trouwens ook zwart...als ik nou in de OP had gezegd
[..]
Zo...dat maakt mij dan vast gelijk rascistisch.
Ik geef het op...mijn vraag is allang beantwoord.
Hij heeft wat geleerd binnen onze relatie...denkt waarschijnlijk "dat nooit weer" en zoekt nu zijn heil bij mijn tegenpool. Klinkt erg logisch en aannemelijk, maar daar kon ik dan met mijn universitaire opleiding niet achterkomen.
Ik weet het goed gemaakt, jij komt een avond hierheen, hebben wij het gezellig en denk je nooit meer aan je ex. Iedereen happyquote:
Slank met rondingenquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 18:27 schreef rhubarbje het volgende:
Ow ik vind donkere meisjes ook wel mooi
Maar dan wel lekker volle!
Met die heerlijke rondingen
Ik hou van chubby, niet té natuurlijk/quote:
En dan vergeet je nog het leukste, tienerzwangerschap.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 23:37 schreef Synthesist het volgende:
iedereen weet toch dat vrouwen na hun 25e gaan verleppen. Vrouwen zijn wezens die issues veel te veel uitdragen naar hun partner.
Heb je geen last van bij een 15 jarig grietje. Die zijn spontaan, kijken tegen je op en vinden alles wel prima. Ze zullen het vooral niet hebben over samenwonen, hypotheken, kinderwensen en dergelijke zaken.
Appeltje voor de dorst, meer niet. Voor de seks is het leuk zo'n jong ding, maar je kan er geen normale conversaties mee houden, dus je bent het snel zat.
welnee, pil slikken zal ze...quote:Op woensdag 27 augustus 2008 09:47 schreef n0a het volgende:
[..]
En dan vergeet je nog het leukste, tienerzwangerschap.
Daar stopte ik met lezen.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Die vriendin is 9 jaren jonger dan ik !!!!!!![]()
Zij heeft net keurig de Mavo afgerond, terwijl ik op de uni zit.
Verandering van spijs doet eten.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Die vriendin is 9 jaren jonger dan ik !!!!!!![]()
Zij heeft net keurig de Mavo afgerond, terwijl ik op de uni zit.
Ik snap er werkelijk waar geen hout van!
Hoe kan hij nu ineens op haar vallen?
Natuurlijk wil ik niet dat mijn ex iemand vind die leuker is dan ik, maar dit zag ik niet aankomen.
Hoe kan dit? Ik dacht dat je meestal wel een beetje op mensen valt die hetzelfde in het leven staan als jij...
Ik ben flabbergasted!!
Ennieweej...ik vraag me dus af of mensen hier een verklarig voor weten, dit herkennen etc...
Ik denk dat de TS doorheeft waarom haar ex een ander meisje nam die veel leuker is dan zijzelf.quote:
Het is ook redelijk dodelijk voor je relatie als je continue het opleidingsverschil blijft benoemen.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 11:26 schreef nummer_zoveel het volgende:
Maar het is wel redelijk pedo natuurlijk, als 28-jarige man een relatie aangaan met een 15-jarige.
Denk dat je omgeving je dan een stuk minder serieus neemt.
Vaak wel iets waarop relaties stuklopen. Niet zozeer opleidingsniveau als wel IQ/eigen mening/brede interesse. Ik persoonlijk zou geen relatie kunnen onderhouden met iemand die geen duidelijke eigen mening heeft of zich niet voor veel dingen interesseert. Liefst ook wel een beetje IQ, maar dat is verwaarloosbaar als iemand maar gewoon zichzelf ontwikkelt.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 11:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het is ook redelijk dodelijk voor je relatie als je continue het opleidingsverschil blijft benoemen.
maar interesse in alles is ook nogal ver gezocht...quote:Op donderdag 28 augustus 2008 12:03 schreef Maria2.0 het volgende:
[..]
Vaak wel iets waarop relaties stuklopen. Niet zozeer opleidingsniveau als wel IQ/eigen mening/brede interesse. Ik persoonlijk zou geen relatie kunnen onderhouden met iemand die geen duidelijke eigen mening heeft of zich niet voor veel dingen interesseert. Liefst ook wel een beetje IQ, maar dat is verwaarloosbaar als iemand maar gewoon zichzelf ontwikkelt.
Mijn relatie liep dus stuk daarop. Jaknikker en interesse voor 1 ding en 1 ding alleen. En dan komt het inderdaad over alsof iemand een stuk "dommer" is dan jezelf en dan ga je je eraan ergeren.
Dan denk ik dus dat iemand van 40 met beperkte interesse/ontwikkeling beter af is met een breezahsletje die nogal dommig is.
In alles hoeft niet. Maar als je maar interesse hebt in 1 of 2 dingen en structureel weigert om nieuws te kijken, boeken te lezen of een verhaal aan te horen van je partner die helemaal enthousiast is en je reageert niet "omdat het je niet boeit" dan kan je als mijn partner zijnde dus echt je spullen pakken. Dat vind ik zo'n stilstand.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 12:43 schreef Godshand het volgende:
[..]
maar interesse in alles is ook nogal ver gezocht...
ik interesseer mij bijvoorbeeld ook niet voor kantklossen of WoW
och ik heb wel extremere combi's gehoord zoals 24 en 60, of 17 en 34...quote:Op zondag 31 augustus 2008 18:06 schreef Lápiz het volgende:
Ik vind het wel raar dat iedereen het over verschil in opleiding heeft, maar niemand over het feit dat hij 28 is en zij 15. Met andere woorden, dat zal nooit of te nimmer een serieuze relatie zijn of worden. Die jongen durft daar thuis waarschijnlijk niet eens over de vloer te komen, bang om neergehoekt te worden door vader en/of broer(s) met een pedo-fobie. Kan dus niet anders concluderen dan dat hij inderdaad gewoon even 'iets anders' wil. Ik kan me in ieder geval écht niet voorstellen dat je als 28-jarige je 15-jarige vriendinnetje aan je achterban gaat voorstellen, wie neemt dat nu serieus?
Ik wel, ja.quote:Op zondag 31 augustus 2008 18:06 schreef Lápiz het volgende:
Ik vind het wel raar dat iedereen het over verschil in opleiding heeft, maar niemand over het feit dat hij 28 is en zij 15. Met andere woorden, dat zal nooit of te nimmer een serieuze relatie zijn of worden. Die jongen durft daar thuis waarschijnlijk niet eens over de vloer te komen, bang om neergehoekt te worden door vader en/of broer(s) met een pedo-fobie. Kan dus niet anders concluderen dan dat hij inderdaad gewoon even 'iets anders' wil. Ik kan me in ieder geval écht niet voorstellen dat je als 28-jarige je 15-jarige vriendinnetje aan je achterban gaat voorstellen, wie neemt dat nu serieus?
Mja.. rascistisch. Ik denk eerlijk gezegd dat je de kwaaiste niet bent.quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:05 schreef rosaatje het volgende:
Wat kan ik nu nog zeggen...
Als ik het ontken dan gelooft niemand dat, en als ik het bevestig word ik beschuldigt van cynisme.
Nergens, maar dan ook nergens heb ik gezegd dat ik beter ben dan een Mavo-studente. Dat wordt alleen geconcludeerd uit mijn OP omdat ik daar vertel dat zij Mavo doet en ik niet.
Dit alleen ter voorbeeld en niet om te vertellen hoe geweldig ik ben.
Dat ik mezelf beter vind dan de nieuwe vriendin van mijn ex is logisch...dat is een soort van coping.
Ze is trouwens ook zwart...als ik nou in de OP had gezegd
[..]
Zo...dat maakt mij dan vast gelijk rascistisch.
Ik word juist knettergek van van die dozen die je dan oh zo slim en oh zo intelligent vinden dat ze hun eigen hersens maar uitschakelenquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:47 schreef Cira het volgende:
Zoals hierboven al beschreven.. Het is vaak dat de hoog opgeleide mannen voor de minder hoog opgeleide vrouwen gaan.
En vrouwen voor hoog opgeleide mannen.
Dus slimme vrouwen en domme mannen.. hebben gewoon pech gehad![]()
Nee hoor, trek je d'r niets van aan. Het is niet voor niets je ex. Laat hem maar
Whehe die ex van je heeft gewoon een trauma opgelopen door dit gezeik van jequote:Op zondag 24 augustus 2008 23:12 schreef rosaatje het volgende:
[..]
Wat dan? Pabo? Daar gaan ze ook altijd de fout in met de taaltoets...
[..]
Ik ben inderdaad wel erg betweterig over stof uit de zesde klas basisschool...
Eh?quote:Op zondag 31 augustus 2008 19:08 schreef bondgirl007 het volgende:
[..]
Ik wel, ja.
Jij bent zeker van het WO/HBO?
Dan wil ik het wel even hardop zeggen: iemand die de mavo doet is geen studente, maar een scholier.quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:05 schreef rosaatje het volgende:
Nergens, maar dan ook nergens heb ik gezegd dat ik beter ben dan een Mavo-studente.
De reactie is natuurljk best begrijpelijk.quote:Op dinsdag 9 september 2008 14:34 schreef FoShizzlemynizzle het volgende:
[..]
Dan wil ik het wel even hardop zeggen: iemand die de mavo doet is geen studente, maar een scholier.
Tegenwoordig praat iedereen alsof je overal voor studeert.
Studeren voor kapper etc.![]()
Waarom word je aangevallen als je zegt dat het je verbaast dat iemand, die ogenschijnlijk leek te passen bij iemand van mid-twingtig, die zelfstandig woonde en studeerde (en dan bedoel ik dus een WO) het net zo goed doet naast een mavomeisje van 16?
Als je het gevoel hebt een speciale klik met iemand te hebben gehad, dan is het gewoon vreemd dat hij diezelfde klikt lijkt te hebben met iemand die ver van je af staat.
Ik heb natuurlijk geen verklaring voor jemaar begrijp je reactie wel.
Strakke poes?quote:Op dinsdag 9 september 2008 16:34 schreef Vivi het volgende:
TS, zij heeft gewoon iets wat hij op dit moment in zijn leven nodig heeft...heeft niks met jou te maken.
Gatver. Vieze pedo. Dat is echt zwaar te jong.quote:Op zondag 24 augustus 2008 23:26 schreef rosaatje het volgende:
[..]
hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
Echt dat zij Mavo heeft gedaan zal mij worst zijn. Het enige wat ik daarmee aan wilde geven is dat, hoe generaliserend ook, 15-jarige mavo-meisje nou eenmaal wat naiever in het leven staan, dan 24 jarige uni-studentes.
Uitzonderingen daargelaten natuurlijk...
Pedoquote:Op zaterdag 13 september 2008 12:28 schreef -Jean- het volgende:
Als je ex een pedo is kijk je dan niet eve op?
Zou me verder ook niet boeie, maar dat is natuurlijk wel apart.
quote:hehe....eindelijk iemand die het snapt dat ik het niet normaal vind dat mijn ex van 28 het nu doet met een meisje die 15 is.
Je zit op de uni, maar nog ken je de d/t regels niet?quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Die vriendin is 9 jaren jonger dan ik !!!!!!![]()
Zij heeft net keurig de Mavo afgerond, terwijl ik op de uni zit.
Ik snap er werkelijk waar geen hout van!
Hoe kan hij nu ineens op haar vallen?
Natuurlijk wil ik niet dat mijn ex iemand vind die leuker is dan ik, maar dit zag ik niet aankomen.
Hoe kan dit? Ik dacht dat je meestal wel een beetje op mensen valt die hetzelfde in het leven staan als jij...
Ik ben flabbergasted!!
Ennieweej...ik vraag me dus af of mensen hier een verklarig voor weten, dit herkennen etc...
Nou en. Toen ik zo oud was had ik ook een relatie met iemand veel ouder. Is uiteindelijk goed gekomen tussen ons en heb er geen emotionele schade aan over gehouden.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Denk erover na.
quote:Op zondag 24 augustus 2008 16:05 schreef rosaatje het volgende:
[..]
Ik geloof best dat ze heel lief is, alleen is ze zo jong.... Echt nog een kind.
Nee, jij stelt je lekker volwassen opquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Natuurlijk wil ik niet dat mijn ex iemand vind die leuker is dan ik
Hey Rosaatje, ja ik herken dit wel.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:42 schreef rosaatje het volgende:
Die vriendin is 9 jaren jonger dan ik !!!!!!![]()
Zij heeft net keurig de Mavo afgerond, terwijl ik op de uni zit.
Ik snap er werkelijk waar geen hout van!
Hoe kan hij nu ineens op haar vallen?
Natuurlijk wil ik niet dat mijn ex iemand vind die leuker is dan ik, maar dit zag ik niet aankomen.
Hoe kan dit? Ik dacht dat je meestal wel een beetje op mensen valt die hetzelfde in het leven staan als jij...
Ik ben flabbergasted!!
Ennieweej...ik vraag me dus af of mensen hier een verklarig voor weten, dit herkennen etc...
quote:Op zondag 14 september 2008 00:26 schreef agter het volgende:
[..]
Hey Rosaatje, ja ik herken dit wel.
Zeker als jullie relatie heftig was en jullie echt van elkaar gehouden hebben.
Hij zoekt precies het tegenovergestelde van jou.
Een soort "feel good" relatie om over zijn vorige relatie heen te komen.
Mark my words: Geeft aan dat hij nog veel met jullie bezig is.
Of hij vindt haar gewoon écht leuker.quote:Op zondag 14 september 2008 00:26 schreef agter het volgende:
[..]
Hey Rosaatje, ja ik herken dit wel.
Zeker als jullie relatie heftig was en jullie echt van elkaar gehouden hebben.
Hij zoekt precies het tegenovergestelde van jou.
Een soort "feel good" relatie om over zijn vorige relatie heen te komen.
Mark my words: Geeft aan dat hij nog veel met jullie bezig is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |