quote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:16 schreef dndiek het volgende:
[..]
Ja maar het is wel een groot land
och een blauw grapjequote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:18 schreef sjimz het volgende:
[..]
Maar Australië is qua oppervlakte niet echt een klein land te noemen
Weet ik veel dat die kleine mij na-aaptquote:
tssssss allemaal voorgekookt achter de schermenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:22 schreef dndiek het volgende:
[..]
Weet ik veel dat die kleine mij na-aapt
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:27 schreef tong80 het volgende:
Nederland naar de finale 4 X 100 meter estafette er finishen vier landen niet in de halve finale waaronder de VS
Gemistquote:
Mooi he ?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:50 schreef rubbereend het volgende:
en bij de dames 4x100 vliegen de VS er ook uit
prachtig ja! En terug rennen om het stokje alsnog op te rapenquote:
ja ze wist dat ze ineens uitgebreid in beeld zou komenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:59 schreef Da_Sandman het volgende:
En het eerste wat de Amerikaanse die het stokje moest doorgeven deed was haar broekje goed doen.
geniaal inderdaad.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:07 schreef rubbereend het volgende:ik zie nu de race van Nederland 4x100, ineens valt de helft van het veld weg bij de laatste wissel
Wisselen is ook een kwaliteit.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:09 schreef sjimz het volgende:
[..]
geniaal inderdaad.
Je ziet op het laatst nog maar 4 man rennen
Vraag maar aan Advocaatquote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:11 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Wisselen is ook een kwaliteit.
Omdat ik na een week weer overdag kan postenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:58 schreef rubbereend het volgende:
ik begreep trouwens dat de hoolsen niet zo snel gingen de laatste tijd? Nou zo komt er wel weer snelheid in
van Gaal wisselde tegen Ierland destijds ook redleijk rampzalig en van Basten in de knock out fases ookquote:
W'rom kon je overdag niet posten dan ?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:19 schreef tong80 het volgende:
[..]
Omdat ik na een week weer overdag kan posten
Het vriendendienstje van Rijkaard mocht er ook zijn...quote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:24 schreef rubbereend het volgende:
[..]
van Gaal wisselde tegen Ierland destijds ook redleijk rampzalig en van Basten in de knock out fases ook
Van Vossenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:42 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het vriendendienstje van Rijkaard mocht er ook zijn...
quote:
Dat is die gozert met die bril toch? Hij juicht zo grappig altijdquote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:47 schreef sjimz het volgende:
Steve Urkel wint goud voor Cuba!
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 16:10 schreef Da_Sandman het volgende:
Evander Sno per direct naar Ajax.
was toch Winter ipv v Hooijdonkquote:
Dat ook nog.quote:
Winterquote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:42 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Het vriendendienstje van Rijkaard mocht er ook zijn...
Mijn god. Ben je lid van de Volkskrant ?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 20:31 schreef SCH het volgende:
Het commentaar van Pieter was verschrikkelijk.
Alleen in de laatste 200 meter was het natuurlijk super maar daarvoor hoorde je alleen dat irritante piepstemmetje onzin uitkramen. Nog geen schim van Houkes wdb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |