We hoeven ouders niet te ondersteunen. We zijn toch geen 3e wereldland? We verdienen toch allemaal zo veel?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het doel van kinderbijslag is het financieel ondersteunen van ouders met kinderen. Niet de bevolkingsgroei op te schroeven.
Het is mede door dit soort constructies dat we ons kunnen onderscheiden van een 3e wereldlandquote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:54 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
We hoeven ouders niet te ondersteunen. We zijn toch geen 3e wereldland? We verdienen toch allemaal zo veel?
Mensen zonder kinderen en hun mening over mensen met kinderen...quote:Op woensdag 20 augustus 2008 09:22 schreef Semisane het volgende:
Overigs vind ik het onderstaande ook een beetje onzinnig:
[..]
Ook ik verbaas me wel eens over het gedrag van kinderen en de reaktie van ouders op dat gedrag in het openbaar, maar wat weet ik in vredesnaam nou van opvoeden, daar heb ik dan ook verder niet zo'n mening over. Ik zou het waarschijnlijk niet echt beter doen..1 van de redenen waarom ik er niet aan begin.
Je hebt onopgevoedde kutkinderen en ik wil er geen last van hebben anders krijgen ze een hengst.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:20 schreef Cylon_nr13 het volgende:
[..]
Nee, maar je mag er wel wat van zeggen.
Het betekend alleen maar dat mensen te weinig (denken te) verdienen om kinderen te hebben.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:56 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Het is mede door dit soort constructies dat we ons kunnen onderscheiden van een 3e wereldland
Maar niet mijn centen. Dan wacht je maar tot je geld hebt.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 21:32 schreef henkway het volgende:
Tja je kan ook gewoon de kinderen zonder school de straat op schoppen, zoals in India.
Of je laat zien dat je als land beschaafd bent en je geeft de nieuwe wereldbewoners een fatsoenlijke opvoeding en dat kost een paar centen
jawel, jouw centen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 21:36 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Maar niet mijn centen. Dan wacht je maar tot je geld hebt.
Klopt vrij aardig van het beeld wat ik heb van mensen zonder kinderen. Een aanzienlijk deel van hen schaar ik in de categorie "egoistische zuurpruimen", maar gelukkig niet allemaal.quote:Ongeveer 30 procent van de kinderloze Nederlanders vindt dat kinderen de verantwoordelijkheid zijn van de gehele samenleving.
Inderdaad voor je begrafenis mag je zelf betalen, maar de kosten van het grootbrengen van nieuw bloed kost ook jouw geld.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 00:54 schreef quo_ het volgende:
Ik vind het ook een misvatting dat je als belastingbetaler "recht" hebt om iets terug te zien van je belastingcenten. Ook al kom je zelf niet verder dan RTL4 en de DonaldDuck, je betaalt toch mee aan subsidies voor kunst en cultuur, als pacifist betaal je mee aan defensie, noem maar op.
Ze vergeten dat de ambulance, dan ook niets meer kan zienquote:Op donderdag 21 augustus 2008 09:54 schreef LXIV het volgende:
Op de site van het AD las ik: "Het is net alsof blinden niet meer willen meebetalen aan de straatverlichting." Dat vat de boel goed samen denk ik.
Écht?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 19:18 schreef Gia het volgende:
Wat ik vandaag hoorde was echt te idioot voor woorden: Ouders die eens een keertje zonder kinderen op vakantie willen, kunnen via de belastingdienst een kindertoeslag krijgen voor de opvang van die kinderen in die periode.
mooie flamebaitquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:43 schreef Aoristus het volgende:
eigenlijk is dat best wel moreel verwerpelijk, politiek over de hoofdjes van nu nog onschuldige kindertjes voeren. Zoiets zie je nou nooit met bejaarden
Ik heb er even over na zitten denken.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:41 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Écht?
Da's grappig, waar hoorde/las je dat? Is misschien wel een tip voor een kennis van mij
Tja, als je het zó stelt dan lijkt het allemaal heel mooi. Maar heb je jezelf wel eens afgevraagd wat voor zin dat alles heeft wanneer er niemand meer is om het waar te nemen?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 16:07 schreef henkway het volgende:
Als er geen kinderen geboren worden dan
Zijn over volgende maand de kraamverzorgsters werkloos
over drie jaar geen kleuterscholen meer
over vijf jaar geen optochten meer, geen kinderprogramma's , wel meer programma's voor ouderen
Over tien jaar geen basisscholen meer, wel meer bejaardenhuizen, veel lege woningen
over vijftien jaar geen middelbare scholen en universiteiten meer, wel meer begrafenissen op TV
over twintig jaar geen arbeiders meer, wel heel veel VUTTERS
Over vijfentwintig jaar geen welvaart meer, wel veel zielige bejaarden aan de troggen
over dertig jaar geen ziekenhuizen meer, geen bedrijven meer, wel veel dode bejaarden overal
Mooiquote:Op donderdag 21 augustus 2008 16:13 schreef LXIV het volgende:
[..]
Tja, als je het zó stelt dan lijkt het allemaal heel mooi. Maar heb je jezelf wel eens afgevraagd wat voor zin dat alles heeft wanneer er niemand meer is om het waar te nemen?
Net als wanneer er een boom omvalt in een verlaten bos. Kan iemand dat dan horen? Of zoiets.
Waar komt dit "Als er geen kinderen geboren worden" nou de hele tijd vandaan? Serieus, ik heb de discussie niet meer gevolgd, dus het kan zijn dat er iemand heeft gezegd dat de wereld beter af zou zijn zonder kinderen.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 16:07 schreef henkway het volgende:
Als er geen kinderen geboren worden dan
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |