Bij mij ook weer eenquote:
Nohhquote:
Ik voel me nu wel goed en heb juist wel zin in zaterdagavondquote:Op woensdag 20 augustus 2008 15:42 schreef Miam het volgende:
[..]
Nohh![]()
Ik voel me niet best. geen zin in morgen en al helemaal geen zin in zaterdagavond.blegh.
WAT?!quote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:53 schreef scrub_nurse het volgende:
kut ik heb koppijn als n deur en net ruzie gehad met n flatgenote die beweert dat ik op n auto gespuugd heb, en toen heeft ze me in mn gezicht geslagen en noemde me de duivel nouja zeg ik ben ff helemaal van mn wapsje
Maakt het wel begrijpelijker, niet fijnerquote:Op woensdag 20 augustus 2008 21:35 schreef scrub_nurse het volgende:
nou ik ben met t bestuur naar de camerabeelden gaan kijken..overduidelijk te zien. het blijkt dat ze psychische problemen heeft, ze is lesbisch en heeft n relatie met n vrouw die ook rood haar heeft, en dat is schijnbaar uit en ze heeft n alcoholprobleem en nu reflecteert ze dat op mij schijnbaar
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 03:17 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Das mooi!![]()
Ik ook! [ afbeelding ]
Beterschapquote:Op donderdag 21 augustus 2008 04:24 schreef RealZeus het volgende:Mijn stiefvader heeft kinkhoest. Dat gaat wel weer over, maar het is zo besmettelijk als de pest en misschien kan ik dus niet naar mijn zus omdat ik anders mijn neefjes van twee en mijn zus en zwager besmet. Er zit namelijk een grote kans in dat ik ook besmet ben.
Bedankt, maar ik heb afgezien van een bescheiden hoestje , geen klachten. Edoch, ben ik waarschijnlijk wel besmettelijk. Morgen maar even de huisarts bellen, want theoretisch had ik ziek moeten zijn. (Twee uur met iemand met kinkhoest in een auto zitten is nooit grappig.)quote:
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 03:09 schreef _Bar_ het volgende:
panniekaanvallen, beroerd voelen, koppijn hebben die maar echt niet weg wilt gaan![]()
Gelukkig nu een dagje vrije, hopelijk eens echt tot rust komen, en het gemaal uit mij proberen te krijgen
Die van mij gisteravond ook nietquote:Op donderdag 21 augustus 2008 08:27 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Stomme k*tauto wilde niet starteVerder gaat het wel prima.
PTA had ook gekundquote:
Ik denk het wel..quote:Op donderdag 21 augustus 2008 08:52 schreef Thrackan het volgende:
[..]
Die van mij gisteravond ook niet![]()
Is het een complot?
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 06:09 schreef Miam het volgende:
kut. heel erg KUT.
Edit: voelt zich al wat beterquote:Op donderdag 21 augustus 2008 09:00 schreef Aamon het volgende:
<vliegt zometeen vanzelf weg vanwege gasvorming in zijn maag>
er lopen toch idd echt zieke mensen rond op de wereldquote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:53 schreef scrub_nurse het volgende:
kut ik heb koppijn als n deur en net ruzie gehad met n flatgenote die beweert dat ik op n auto gespuugd heb, en toen heeft ze me in mn gezicht geslagen en noemde me de duivel nouja zeg ik ben ff helemaal van mn wapsje
quote:
quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:49 schreef Eric_Cantona het volgende:
Dubbel.
Voor m'n gevoel 'n goeie beslissing gemaakt vanmiddag. Maar tegelijkertijd voel ik me nu alleen en eigenlijk geen zin in morgen. Eerst werken en daarna de hele dag vrijgezellendag
True. Nee, toch niet allesquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 22:59 schreef Urquhart het volgende:
Tot 22:00 uur gewerkt, en morgen om 8:00 er weer tegenaan. Maar met verliefdheid kun je alles aan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |