quote:Op maandag 18 augustus 2008 04:41 schreef TheVotary het volgende:
Je bent toch niet gaan slapen he? Wij zijn heel open enzo naar jou toe en dan ga je gvd gewoon liggen maffen!
Nou meneer bij deze zet ik jou bij het rijtje van mensen waarmee ik slecht kan omgaan.![]()
quote:Op maandag 18 augustus 2008 04:37 schreef TheVotary het volgende:
Ja, als je zulke topics opent om half 4 in de nacht dan krijg je een moeilijk publiek. Het thuisvoordeel heb je hierbij wel verloren.![]()
das idd de korte omschrijfingquote:Op maandag 18 augustus 2008 05:10 schreef Sno0ze het volgende:
Mss zijn die mensen wel zo gesloten naar jou toe omdat ze je niet moeten.
gmtaquote:Op maandag 18 augustus 2008 05:10 schreef Sno0ze het volgende:
Mss zijn die mensen wel zo gesloten naar jou toe omdat ze je niet moeten.
Ik zou dat ook allemaal ook niet aan jou gaan vertellenquote:Op maandag 18 augustus 2008 04:10 schreef Een_Schuitje het volgende:
[..]
Niks over zichzelf of hun activiteiten zeggen, niet van wat in hun innerlijk omgaat, prijsgeven.
Dat komt omdat ze dat niet kwijt willen aan jou. Face it: je bent nu gewoon niet allemans beste vriend.quote:Op maandag 18 augustus 2008 04:10 schreef Een_Schuitje het volgende:
[..]
Niks over zichzelf of hun activiteiten zeggen, niet van wat in hun innerlijk omgaat, prijsgeven.
met een open rechterhand kom je ook niet verquote:Op maandag 18 augustus 2008 04:28 schreef tong80 het volgende:
Mijn beste vriend is zo gesloten als de pest.
Ik ken hem van haver tot gort en heb aan één woord genoeg.
Iedereen is anders. Ik haat de Erica Terpstra's van de wereld.
Zo waarquote:Op maandag 18 augustus 2008 04:01 schreef TheVotary het volgende:
Geloof mij, jij bent voor hun nog veel moeilijker om mee om te gaan.
Je bent een nieuwsgierige roddelaar. Als mensen niks willen vertellen moet je dat respecteren. Je hoeft nergens doorheen te breken.quote:Op maandag 18 augustus 2008 04:10 schreef Een_Schuitje het volgende:
[..]
Niks over zichzelf of hun activiteiten zeggen, niet van wat in hun innerlijk omgaat, prijsgeven.
waarom dat?quote:Op maandag 18 augustus 2008 03:43 schreef Een_Schuitje het volgende:
Nu ben ik mensen, met wie ik bijzonder slecht kan omgaan, op een rij aan het zetten.
En je kent het spreekwoord: allemans vriend is allemans gek.quote:Op maandag 18 augustus 2008 08:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Face it: je bent nu gewoon niet allemans beste vriend.
Generalisatie den top.quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:30 schreef Jasonn87 het volgende:
deze reacties geven ook wel weer het sociale niveau van de gemiddelde fokker aan. Stel je voor dat je eigenlijk een leuk gesprek gaat voeren met nieuwe mensen, nou, poe.
Ik heb geen behoefte aan een gesprek met een wildvreemde van het type TS. Hun gedrag is misschien sociaal maar hun persoonlijkheid allerminst. Ze gaan er van uit dat het vertonen van (een bepaald type) sociaal gedrag voldoende is om "vrienden" te worden.quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:30 schreef Jasonn87 het volgende:
deze reacties geven ook wel weer het sociale niveau van de gemiddelde fokker aan. Stel je voor dat je eigenlijk een leuk gesprek gaat voeren met nieuwe mensen, nou, poe.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |