2 jaar lang gouden kooi is niet in geld uit te drukken, het is juist de ervaring die zo priceless is..quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:16 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
daar heb je dan 2 jaar voor in een kooi gezeten, om elk weekend 6 uur in de auto te zitten om in alle hoeken en gaten in Nederland voor 100 16 jarige je liedje te playbakcen, het is nog erger dat dat tros publiek op die cruise-boot.. ik zou er doodongelukkig van worden..
maar yo je boi Brian heeft nu omin flappen in zn zakken en zn chi-meid is livin the good life.. binnekort tan2 dope album van mc Brian aka Parra Brotha met Yes-R.. Free Kempi!!!!!!!!
er is wel een leegloop bij tmf.. Valerio en Nikki gaan weg, misschien mag Amanda wel een screentest komen doen.. iedereen kan presenteren kijk maar:
Mocht je af en toe een kijkje willen nemen in het topic: Can't Buy Me Love?quote:
Goed bezig Fluitertje. Hoort zegt het voort.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 19:28 schreef tuinfluiter het volgende:
Mocht je af en toe een kijkje willen nemen in het topic: Can't Buy Me Love?
Het topic was dubbel , er stond er al een bij de afdeling afdeling Film, Televisie en Radio,
is dus samen gegaan , gemerged, altijd beter dan een slotje.![]()
CAN'T BUY ME LOVE - Nieuw reality programma RTL 5
Graag gedaan.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 19:46 schreef beequeen het volgende:
Goed bezig Fluitertje. Hoort zegt het voort.![]()
Ga je zelf kijken?
Je zit selectief te shoppen in een posting en rukt het uit z'n verband, vuige Kut Eend.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 17:25 schreef PC eend het volgende:
Wat ik trouwens ook vreemd vind is dat het hier erg jammer gevonden wordt dat er geen streams komen bij CBML, omdat ze geen zin hebben om naar knip en plakwerk te gaan zitten kijken
Flikker dan gelijk je tv uit het raam, want alles word gemanipuleerd en geknipt/geplakt tot aan het journaal toe
Reken maar dat we bij DGK ook niet alles op de streams hebben kunnen zien (en dan heb ik het nog geen eens over de streamlocks).
En dan kijken sommigen wel weer uit naar expeditie Robinson![]()
Laat dat nou net de natte droom zijn voor de video-edditors
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 06:42 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
En natuurlijk ga ik niet naar een duf programma op TV zitten kijken waarvan ik weet dat er geknipt en geplakt gaat worden zonder dat ik real live kan zien wat er echt aan de hand was. Eén kijker minder, da's een feit
Ik post meestal zonder aanzien des persoonsquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:12 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Je zit selectief te shoppen in een posting en rukt het uit z'n verband, vuige Kut Eend.![]()
De exacte tekst staat hieronder en ik heb niet over streamlocks, die neem jij in je eendebek![]()
[..]
Wat gelul is.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:23 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik post meestal zonder aanzien des persoons
Ik kijk altijd alleen, er zit niet iemand naast mij op de bank!quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:23 schreef PC eend het volgende:
En je bent hypocriet als je niet op z'n minst alleen live TV kijkt
Ik volg het advies van Noekje op. Zittend op mijn crossfiets kijken naar CBML. Goed voor je lijf, slecht voor je gemoedsrust. Ik overleef het wel hoor, 3 maanden ach.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:04 schreef tuinfluiter het volgende:
Ben jij van plan om Can't Buy Me love te volgen via de dagelijkse 25 minuten op RTL5?
Fitte babes die wij gaan worden dmv pulp.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik volg het advies van Noekje op. Zittend op mijn crossfiets kijken naar CBML. Goed voor je lijf, slecht voor je gemoedsrust. Ik overleef het wel hoor, 3 maanden ach.
Jij hebt ook altijd pech, maar gelukkig is Huub hier nogquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 21:01 schreef Juud79 het volgende:
En je zal zien he, zitten er gewoon hele leuke mannen in en daar mogen we dan maar 25 minuten per dag naar kijken ipv 24 uur....
*Kijkt om zich heen en ziet geen Huub*quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 21:13 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Jij hebt ook altijd pech, maar gelukkig is Huub hier nog
precies! Als er 1 ding is dat ik geleerd heb van de Kooi is het wel dat ' tv maken' rules en dat daarvoor alle werkelijkheid compleet uit z'n verband getrokken wordt! Sindsdien kijk ik met de nodige argwaan naar gemonteerde hoogte- en dieptepunten.. Waarom is er geen tv-maker bereid ons deze herfst en winter een streampje (of 4) in de keuken te geven?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 21:01 schreef Juud79 het volgende:
Ik wil helegaar niet trainen onder het tv kijken...... Ik wil gewoon op mijn vrije avonden als ik daar zin in heb, lekker met de laptop op de bank of in bed en mij daar vermaken/ergeren met/aan de streams.... en ouwehoeren op FOK over hetgeen er te zien is... hmpf!!
En je zal zien he, zitten er gewoon hele leuke mannen in en daar mogen we dan maar 25 minuten per dag naar kijken ipv 24 uur....
(Vorig jaar augustus 2007)quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 21:33 schreef BrainView het volgende:
Wat gebeurde er vorig jaar rond deze tijd in de kooi?
Welke dingen speelde er?
Heeft iemand een idee? Zonder de topics er op na te slaan![]()
Gr Max de Geheugentrainer
Zei ze zwoel, edoch ietwat gepikeerdquote:
Maar...quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 20:33 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik kijk altijd alleen, er zit niet iemand naast mij op de bank!
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 22:01 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
(Vorig jaar augustus 2007)
Natasia is definitief uit de kooi en de moeder van Jaap komt op bezoek
Jaap baalt dat ze toch niet zijn hond mee nam, de reden was dat de hond op Mollenjacht
kon gaan....zijn moeder zei, ja ik had achteraf de hond wel mee kunnen nemen,
maar de oppas was al geregeld, moeder baalt verder van andere dingen, dat de videoboodschap
die ze persoonljik voor Jaap had gemaakt, maar ook in de TV-uitzending kwam,
het was alleen voor Jaap bedoeld.
Goed geheugen? Ik was vorig jaar 3 weken op vakantie en schreef 3 weken niet bij Streamverslagen
19 augustus was ik terug en ging er weer gebruind voor zitten.
Dit zeg je zó zwoel en gepikeerd, dat het met de vorst wel los zal lopen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 18:36 schreef PC eend het volgende:
[..]
Zit je nu, erg wanhopig, een mogelijkheid te creeren om als het weer koud wordt mij daar de schuld van te geven?![]()
![]()
Zo, de kou is uit de lucht, al is dat natuurlijk psychologie van de permafrost.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 01:17 schreef Gert het volgende:
[..]
Dit zeg je zó zwoel en gepikeerd, dat het met de vorst wel los zal lopen. [ afbeelding ]
Cool man.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 01:48 schreef PC eend het volgende:
[..]
Zo, de kou is uit de lucht, al is dat natuurlijk psychologie van de permafrost.
Ik pwne je zo vorstelijk hard, ik krijg er gewoon helemaal een suikeroomgevoel van![]()
Vorstendom ijskoud ouwequote:
huh?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 01:48 schreef PC eend het volgende:
, ik krijg er gewoon helemaal een suikeroomgevoel van![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |