abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_60861443
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 18:52 schreef Topspin het volgende:
Soms denk ik ook wel eens dat we nu ook in een hiernamaals leven

Dat dit een hiernamaals is van een vorig leven waar we massaal leefbaar in zijn als het ware en dat na dit leven weer een ander hiernamaals komt.
Reïncarnatie, of dat we telkens een stapje hoger komen?

Grappig genoeg heb ik dat laatste vroeger ook wel eens geloofd ja!
pi_60861536
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 18:54 schreef ToT het volgende:

[..]

Reïncarnatie, of dat we telkens een stapje hoger komen?


Dat we telkens een stap hoger gaan ook qua technologie, dat het hierna misschien echt allemaal virtueel gaat zijn en in 3D met video, games en entertainment. Dat er dus naast de realiteit ook werelden mogelijk zijn overal die veel veelzijdiger zijn. Kan natuurlijk ook in dit leven maar denk niet dat het binnen 100 jaar mogelijk is of het moet echt ineens rap gaan zoals internet ook redelijk rap is gegaan net zoals games en films.

Ook qua bewustzijn dat het steeds bewuster gaat worden, dat mensen steeds hoger aanwezig zijn in het bewuste. Wil het niet richting het Goddelijke noemen maar wel het heldere en dan spreek ik dan maar ff uit eigen ervaring maar mensen lijken vaak bewuster over te komen vergeleken met 10-20 jaar geleden. Moderne wereld natuurlijk maar het lijkt ook te zijn dat er in de mens zelf een proces gaande is dat iedere dag zichzelf ontwikkeld maar dat lijkt me ook logisch ook. Ontwikkeling van de film kan ik nog over schrijven en dat het misschien ooit uit ontwikkeld is als er niets meer te ontwikkelen valt maar dat gaat dan te ver hier. Dat de film ten einde kan lopen dus ook, dan beweren ze dat 2012 het einde is maar volgens mij duurt dat nog wel wat langer.

Ik gebruik vaker het woord bewustzijn omdat ik niet anders weet hoe het aan te duiden
Genieten is toegestaan!!!
pi_60861719
Hmmm het is niet nieuw te geloven dat je na je dood in een technologische wereld terecht zult komen. In stripverhaaltjes van 25 jaar geleden kwamen er al The Matrix-achtige aspecten voor. Ik moet toegeven dat ook ik veel met dit idee gespeeld heb; voor mijn gevoel was dit leven niet echt; het was een experiment waarin ik geobserveerd werd en de onderzoekers die dat deden konden mijn echte lichaam zo wekken, en dan zou ik dus in dit leven dood zijn.

Wat de bewustszijnsstijging betreft: dat is wat veel "New Agers" geloven dat dat in 2012 zal gebeuren. Ook heb ik vele jaren geleden een film op tv gezien die hier over ging: in het hiernamaals werd je niet beoordeeld op goede of kwade daden, maar op intelligentie en moed. Was je goed genoeg, dan kon je naar "de volgende stap", maar het werd nooit echt duidelijk wat dat was.
pi_60861786
Is het hier dan uit ontwikkeld in deze realiteit dan valt het doek uit elkaar en kom je in een ander leven dan in een nieuwe film terecht zo is mijn theorie. 2012 heeft dan iets te maken met de zon en de sterren die op 1 lijn komen of heb ik dat fout gelezen? Dat het universum dus ook uit ontwikkeld is door beweging.

Van de ene kant lijkt het me dan logisch dat er ooit een einde komt aan iets als het helemaal klaar is. Lijkt me niet dat iets een oneindige levensduur kan hebben zeker niet als je uitgaat van zwart en wit en ying en yang dus ook oud en nieuw dus geboorte en sterfte of ontstaan en kapot gaan.

Ben geen doemdenker en leef nog graag 60 jaar langer en dan denk ik dat het ook nog zeker 60 jaar kan duren of nog langer
Genieten is toegestaan!!!
pi_60861799
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 18:42 schreef ToT het volgende:
Ik hoop juist dat je het licht een beetje gaat zien joh. Mij zul je nooit overtuigen, maar ik hoop dat we jouw geest een beetje kunnen verruimen.

God IS niet slecht, Jezus IS gewoon goed, maar zoals ze in de Bijbel beschreven staan komen ze soms erg goed maar ook soms erg negatief over, en wat ik van jou begrijp over de ZDA is dat ze heel sterk aan de extreme uiterste aspecten van God en Jezus hangen: DIT is goed en DAT is fout en als je God gehoorzaamt wacht je eeuwige liefde en zo niet, dan word je vernietigd.
Nee, ik verkondig bijbels christelijk geloof, gefundeerd op gehoorzaamheid aan Gods wetten en geloof in Jezus Christus. Het heeft niets met ZDA als aparte tak te maken. Het feit dat ik zo extreem overkom is omdat praktisch de hele christelijke wereld compromissen heeft gedaan en leert dat je alleen Jezus hoeft aan te nemen en that's it. De bijbel is heel duidelijk: Gehoorzaamheid aan God én geloof in Jezus Christus.
quote:
Is God geen God van tolerantie en liefde?
Nee, God is een God van vergeving, maar zeker NIET van tolerantie! Dat zijn 2 heel verschillende dingen. God haat de zonde. Hij is bereid iedereen die de zonde doet te vergeven mits ze zich bekeren en hun wegen willen veranderen. Maar God tolereert geen zonde, God haat de zonde, wil het opruimen en verplaatsen voor wat anders. Zonder gehoorzaamheid aan God kan dat niet, want ongehoorzaamheid aan God ís zonde.
quote:
Is liefde voor de medemens niet belangrijker dan wat voor naam we God geven en hoe letterlijk we bepaalde wetjes van Hem opvolgen?
Ja, maar wat jij liefde noemt, is geen liefde. Wat jullie liefde noemen, is tolerantie van elkaars zonden, omdat je allemaal zondigt en geen zin hebt om dat te onderkennen, verantwoordelijkheid ervoor te nemen en er iets aan te doen. Dat is geen liefde. Dat is elkaar de hand boven het hoofd houden. God tolereert dat niet tot in de eeuwigheid.
quote:
Jij ziet verbroedering van culturen als de ondergang van de wereld: mensen slachten elkaar af, God wordt er uit geflikkerd, je raakt al je bezittingen kwijt en je wordt onderdrukt.
Verbroedering in onwaarheid ja. Verbroedering gesticht door middel van volkeren tegen elkaar opzetten, elkaar uit laten moorden, racisme en haat kweken, genocides plegen, walgelijke oorlogen voeren. En jij keurt dat goed?
quote:
Verbroedering is NAASTENLIEFDE! DAT zit in je hart! Of je het nou God wil noemen of moraal: het gaat om naastenliefde voor de medemens!
Nee! Je hart zit vol bedrog. Of wil jij ontkennen dat je vaak genoeg gevoelens van gierigheid, racisme, overdreven lust, egoïsme, neerbuigendheid, arrogantie hebt? Jouw hart en dat van iedereen hier is zeker zuiver van alles wat 'niet liefde' is? Ga toch weg man. Geloven dat je pure liefde bent en echte liefde in je hart zit, is zo hypocriet als de pest. We hebben allemaal verdorvenheden in ons, zijn allemaal op zijn tijd evil. Dat kan je negeren of je kan er wat aan willen doen. God roept ons op het matje en zegt 'vraag vergeving voor je zonden en ik zal je hart zuiveren'. Dat kan je niet in je eentje, want je hart is niet zuiver.
quote:
De mens IS niet van nature slecht: bepaalde ervaringen en omstandigheden kunnen er voor zorgen dat mensen slechte dingen kunnen gaan doen: armoede, slechte jeugd, verkeerde vrienden, opbouwende irritaties, jaloezie om eigendommen enz.
Aha, het zijn de omstandigheden! Dus IEDEREEN heeft dan slechte omstandigheden gehad. Hoe komt dat dan? Waarom komen die slechte omstandigheden vandaan? Van het feit dat mensen van nature liefdevol zijn? Zou het dan niet allemaal van den beginnen af perfect moeten zijn geweest? Blijkbaar is er ergens toch iets mis gegaan waardoor nu iedereen geen ideale omstandigheden heeft. Of nee, jij bent natuurlijk wel pure liefde, jij bent nooit jaloers en egoïstisch, jij bent een uitzondering want jij hebt je ontdaan van de slechte invloeden van je jeugd en omgeving en bent nu perfect en hebt nóóit meer slechte gevoelens of ideeën! Je logica klopt niet.
quote:
De Bijbel leert ons waardevolle lessen om dit soort bitterheid te voorkomen, maar het werkt via een psychologisch trucje: beloning bij goed gedrag en straf voor overtreding van de wetten.
Ik weet niet hoe het met jou zit, maar ik ben geen hond van Pavlov. Ik vind het zeer arrogant en neerbuigend om te denken dat mensen die niet denken zoals jou en wel in de bijbel geloven als een diepgaander boek dan dat zo in elkaar zitten.
quote:
Niets of niemand heeft ooit aan kunnen tonen dat God of Jezus bestaan
Lees eens wat werk van historici en kom dan nog een keer terug met je bewering dat er geen bewijs voor Jezus is. Het is ongelooflijk dwaas om dat in 2008 nog te ontkennen.
quote:
en toch geloven een miljard (of twee?) mensen in de Christelijke God.
Misschien bestaat Hij dus toch wel? Wie weet? Open je geest zoals ik al zei!
quote:
Het trucje van de Bijbel werkt dus goed om mensen te overtuigen.
Opnieuw extreem arrogant en neerbuigend om mij en 1/3 van de wereldbevolking af te schilderen als een stel honden die als robots reageren op koekjes die zelf niet kunnen nadenken en niet kunnen begrijpen wat jij wel begrijpt. Of heb jij toevallig de prijs van meest intelligente persoon die het universum ooit gekend heeft gewonnen? Waar haal jij je wijsheid vandaan? Van al die jaren bijbelstudie die je hebt gedaan? Wat een walgalijke arrogantie.
quote:
Eenmaal vanuit dat geloof zullen veel mensen ongetwijfeld mooie spirituele ervaringen opdoen, maar het Christelijk geloof is niet uniek daarin.Andere geloofsstromingen groeien ook steeds verder, ieder door hun eigen kracht en ook de New Age stroming komt steeds verder in opmars.
Als een kankergezwel wat de hele westerse wereld debiliseert en het denkvermogen tot het niveau als in india terugbrengt ja. Je weet niet eens wat de new age stroming inhoudt, je weet niet waar het vandaan komt, je weet niet waar je mee te maken hebt, je weet niet welke doelen het stelt, je weet helemaal niets van de stroming waar je zelf door gedupeerd bent. Lees eens een ander boek dan het spirituele vergif wat je hier verspreidt. Ik heb enkele bronvermeldingen in dit topic gegeven dus dat lijkt me een goed begin voor jou.
quote:
Mensen die een spirituele stroming van de New Age aanhangen zijn niet bang voor God, haten hem niet en verwerpen hem niet. Sommigen zien Hem alleen anders dan degenen die de Bijbel extreem letterlijk opvatten. Sommigen geloven ook in Jezus, maar geloven niet in dat je op dezelfde manier met Hem om moet gaan als mensen 2000 jaar geleden in de woestijnlanden moesten doen; onze cultuur is anders, de mens heeft zich verder ontwikkeld, mensen hebben andere inzichten gekregen; misschien is het nu tijd om de ECHTE lessen van Jezus te ontvangen, zoals Hij er met Judas over gesproken had: het koninkrijk van God IS al om ons heen; wij LEVEN er al in! Wij zijn geen verschoppelingen die vergeven moeten worden: wij ontvangen God's liefde al!
Aha, de ECHTE lessen van Jezus! Wat zijn die dan? Jij met al je jaren bijbelstudie weet dat ongetwijfeld wel! Zal ik je vast een hint geven?

Johannes18:36 Jezus antwoordde: Mijn Koninkrijk is niet van deze wereld. Indien Mijn Koninkrijk van deze wereld ware, zo zouden Mijn dienaren gestreden hebben, opdat Ik den Joden niet ware overgeleverd; maar nu is Mijn Koninkrijk niet van hier.

Dus het koninkrijk van God is helemaal niet op deze wereld! Hoe komt dat?

8 Wederom nam Hem de duivel mede op een zeer hogen berg, en toonde Hem al de koninkrijken der wereld, en hun heerlijkheid;
9 En zeide tot Hem: Al deze dingen zal ik U geven, indien Gij, nedervallende, mij zult aanbidden.
10 Toen zeide Jezus tot hem: Ga weg, satan, want er staat geschreven: Den Heere, uw God, zult gij aanbidden, en Hem alleen dienen.

Satan biedt hier Jezus alle koninkrijken van de wereld aan. Tot wie behoren die dan? Satan.
quote:
Of je nou gelooft of we één met de Oerbron zijn of niet maakt niet uit; wij leven in harmonie met God!
Je leeft in harmonie met je zondige hart wat jou vertelt dat alles vrolijk en tralalala is en dat er geen God is die jou tot gehoorzaamheid roept. Dat is jouw 'oerbron' ja.
quote:
Natuurlijk zijn er mensen die misdaden plegen, maar ondanks dat men roept dat de maatschappij aan het verharden is, zijn wij veel beter af dan de mensen in de middeleeuwen die gebukt gingen onder de Katholieke onderdrukking: de haat en angst tegenover het onbekende is sterk aan het verdwijnen.
Dat is iets moois....niet iets wat je moet vrezen.
Waar haal jij de arrogantie vandaan om te beweren dat ik bang ben?
quote:
Naastenliefde voor de medemens is constructief, niet destructief.
Eenheid onder de culturen is wat de mensheid zal redden, niet wat het zal vernietigen!
Eenheid in waarheid ja, geen eenheid in leugens en misleiding. In waarheid zal er ware naastenliefde zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ali_Kannibali op 15-08-2008 19:18:35 ]
pi_60861826
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:08 schreef ToT het volgende:


Wat de bewustszijnsstijging betreft: dat is wat veel "New Agers" geloven dat dat in 2012 zal gebeuren. Ook heb ik vele jaren geleden een film op tv gezien die hier over ging: in het hiernamaals werd je niet beoordeeld op goede of kwade daden, maar op intelligentie en moed. Was je goed genoeg, dan kon je naar "de volgende stap", maar het werd nooit echt duidelijk wat dat was.
Komt beter over als eeuwig boete doen

Al maak je in dit leven 10000 fouten, als je een volgend leven 10 minder maakt dan ben je al vooruitgegaan en zul je na 100 levens uiteindelijk het leven onder de knie hebben Heb je vervolgens alles onder de knie dan wordt je misschien geboren als een compleet ander wezen dan menselijk of als een ander mens met ander karakter en persoonlijkheid zodat je weer een nieuwe marathon moet gaan lopen met allemaal lessen te leren?



Om het overdreven uit te drukken dus

Wilde nog ff dieper ingaan op die technologie en je brein koppelen aan computers wat nu ook al in beperkte mate mogelijk is maar ben ff een frisse salade aan het eten nu

[ Bericht 11% gewijzigd door Topspin op 15-08-2008 19:21:45 ]
Genieten is toegestaan!!!
pi_60862258
Ali, take a chill pill.

Okee dat over dat trucje van het Christelijk geloof was misschien wat over the top van me, sorry. Ik moet je geloof niet kwetsen. Dat ging inderdaad te ver, hoewel het wel mijn persoonlijke overtuiging is.

Oef, waar te beginnen met je tirade?

Ik keur genocides en dat soort dingen zeker niet goed, maar ik geloof niet dat dat doembeeld werkelijkheid wordt als mensen naastenliefde en begrip voor elkaar tonen. Ik vrees echt dat als je dat beeld hebt van naastenliefde en verbroedering, dat je toch een beetje gebrainwashed bent,.

Verder zeg ik ook niet dat als je liefde in je hart hebt, je alleen maar goede dingen zult doen. Mensen hebben uiteraard ook egoïstische trekjes. Soms ligt dat aan omstandigheden, soms aan de opvoeding, soms aan de vrienden, soms aan aangeboren factoren, en soms is het een combinatie van factoren.
Dat ik geen doorgedraaid monster ben geworden in tegenstelling tot sommigen komt gewoon door een combinatie van factoren, niet doordat sommigen een tekort aan God's liefde en een overschot van de zwartheid van hun eigen hart hebben en ik niet. Het baart me ook een beetje zorgen dat iemand die psychologie studeert dit soort opvattingen kan hebben.

Je angst en haat voor het onbekende is volgens mij wel redelijk goed zichtbaar in je posts: naastenliefde komt door God, maar als mensen naastenliefde aan elkaar tonen en onderling verbroederen, wordt God er uit gegooid en gaan mensen elkaar uitmoorden, raak je je bezittingen kwijt en word je onderdrukt.

Ik vind het jammer om te zien dat je zo negatief over andere takken van het Christelijk geloof en over andersdenkenden denkt, en bij deze verzoek ik je vriendelijk om niet meer voor mij te bidden; ik heb er geen positief gevoel meer bij.

Ik had gehoopt je in te kunnen laten zien dat er ook andere opvattingen kunnen zijn en dat je een beetje minder extreem aan bepaalde regeltjes ging vastklampen. Jij beschildigt mij van arrogantie, maar ik ben niet degene die claimt de absolute waarheid in pacht te hebben. Ik ken mijn tekortkomingen en probeer er op een positieve manier aan te werken.
Mijn eerdere posts waren regelmatig best prikkelend bedoeld, maar het was niet mijn bedoeling je zo woest te maken. Ik vind het dan ook erg jammer dat het juist met zo'n positief bedoelde post gebeurd is. Het spijt me als ik je met deze woorden getriggerd heb, maar om even terug te vallen op een eerdere discussie: ik zie het niet als een zonde om mijn kant van het verhaal te laten zien.
  vrijdag 15 augustus 2008 @ 19:36:30 #208
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_60862320
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:08 schreef ToT het volgende:
Hmmm het is niet nieuw te geloven dat je na je dood in een technologische wereld terecht zult komen. In stripverhaaltjes van 25 jaar geleden kwamen er al The Matrix-achtige aspecten voor. Ik moet toegeven dat ook ik veel met dit idee gespeeld heb; voor mijn gevoel was dit leven niet echt; het was een experiment waarin ik geobserveerd werd en de onderzoekers die dat deden konden mijn echte lichaam zo wekken, en dan zou ik dus in dit leven dood zijn.

Wat de bewustszijnsstijging betreft: dat is wat veel "New Agers" geloven dat dat in 2012 zal gebeuren. Ook heb ik vele jaren geleden een film op tv gezien die hier over ging: in het hiernamaals werd je niet beoordeeld op goede of kwade daden, maar op intelligentie en moed. Was je goed genoeg, dan kon je naar "de volgende stap", maar het werd nooit echt duidelijk wat dat was.
ik geloof dat ook wel die bewustzijnsstijging , het werd een keer tijd , zelfs op fok zie je dat dagelijks dat het tijd word .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_60862333
Tot, ik kan je gewoon kwalificeren als een dwaas.

Lees eens wat boeken, kijk eens wat video's, verdiep je eens in iets anders dan wat je tot nu toe hebt gedaan, denk eens kritisch na over ALLES wat je gelooft, hoeveel bewijs je nou eigenlijk hebt voor alles wat je gelooft, en probeer dan nog een keer een discussie met me aan te gaan, misschien dat ik je dan serieus kan nemen. En word ook eens volwassen, hoe oud was je nou, 31? Je lijkt wel een kind van 16.
pi_60862348
Negatieve eigenschappen liggen in het karakter en de persoonlijkheid plus nog de interesses en het denken dat denk ik dus. Zo zal er meer meespelen waar negatieve en goede eigenschappen naar voren komen. Een mens zie ik dus ook niet als altijd even stabiel in, niets zo veranderlijk als een mens denk ik wel eens omdat mensen gewoon niet te voorspellen zijn in hun doen en laten. Dan denk je dat je iemand kent en vervolgens reageert zo iemand compleet anders of zegt zo iemand iets waar je het niet van verwacht in geen enkele mogelijkheid. ( niet alleen op het slechte gericht maar zeker ook op het goede )
Genieten is toegestaan!!!
pi_60862380
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:12 schreef Topspin het volgende:

[..]

Komt beter over als eeuwig boete doen

Al maak je in dit leven 10000 fouten, als je een volgend leven 10 minder maakt dan ben je al vooruitgegaan en zul je na 100 levens uiteindelijk het leven onder de knie hebben Heb je vervolgens alles onder de knie dan wordt je misschien geboren als een compleet ander wezen dan menselijk of als een ander mens met ander karakter en persoonlijkheid zodat je weer een nieuwe marathon moet gaan lopen met allemaal lessen te leren?
Dat is wel hoe veel mensen tegen reïncarnatie kijken ja, behalve die boetedoening.
Darma, Dharma.
pi_60862466
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:38 schreef ToT het volgende:

[..]

Dat is wel hoe veel mensen tegen reïncarnatie kijken ja, behalve die boetedoening.

Die boete doe je dan in dit leven volgens mij via karma. Zuip je iedere dag 2 kratten bier dan krijg je op je 40ste pijn aan de lever, zoek je met iedereen ruzie dan hou je niemand meer over en zul je vaker een blauw oog oplopen en hou je je dan je hele leven alleen maar bezig met 1 ding dan mis je de rest van het mooie dat ook aantrekkelijk kan zijn zoals Ali een beetje doet met het Christelijke waardoor hij eigenlijk zichzelf blind staart op 1 vis in de zee.

Moet dan toegeven dat ik nog steeds teveel online actief ben maar ben me wel bewust daarvan en ik zoek ook andere activiteiten op vaak genoeg nog maar niet zoals ik het zou willen in mijn leven maar ik ben amper 30 dus heb nog een hele tijd te gaan. Het online trekt me dus erg aan dus sowieso niet slecht als het staat voor vermaak eigenlijk Dan denk ik soms wel eens ..." Alweer 7 uur besteedt aan internet maar ook de gedachte dat het door de beugel kan want tv kijken is ook niet alles en zo hoeft mijn leven niet bol te staan van activiteiten waardoor ik de hele dag aan het jagen ben".
Genieten is toegestaan!!!
pi_60862506
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Tot, ik kan je gewoon kwalificeren als een dwaas.

Lees eens wat boeken, kijk eens wat video's, verdiep je eens in iets anders dan wat je tot nu toe hebt gedaan, denk eens kritisch na over ALLES wat je gelooft, hoeveel bewijs je nou eigenlijk hebt voor alles wat je gelooft, en probeer dan nog een keer een discussie met me aan te gaan, misschien dat ik je dan serieus kan nemen. En word ook eens volwassen, hoe oud was je nou, 31? Je lijkt wel een kind van 16.
Ik geef toe dat ik soms een beetje te veel lol in deze 11 topics heb gehad (ik ben trouwens 33), maar ik denk dat ik me wel aardig verdiept heb in diverse spirituele stromingen. Ik ben zeer kritisch en ik vind het juist daarom ook jammer dat je gestopt bent met de discussie over slavernij en vrouwonvriendelijkheid in de Bijbel en dat je nu zo in de aanval gaat.

JUIST als je kritisch bent over waar je in gelooft zou je dit soort dingen moeten uitzoeken: hoe kan het dat dit soort lessen in een boek staan waarvan gezegd wordt dat het God's woord verkondigt?
Dat soort zaken zijn niet meer van deze tijd en horen niet in onze cultuur thuis. Je zou je kunnen afvragen of er nog meer in de Bijbel staat dat hier niet thuis hoort.
pi_60862581
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:43 schreef Topspin het volgende:


Moet dan toegeven dat ik nog steeds teveel online actief ben maar ben me wel bewust daarvan en ik zoek ook andere activiteiten op vaak genoeg nog maar niet zoals ik het zou willen in mijn leven maar ik ben amper 30 dus heb nog een hele tijd te gaan. Het online trekt me dus erg aan dus sowieso niet slecht als het staat voor vermaak eigenlijk Dan denk ik soms wel eens ..." Alweer 7 uur besteedt aan internet maar ook de gedachte dat het door de beugel kan want tv kijken is ook niet alles en zo hoeft mijn leven niet bol te staan van activiteiten waardoor ik de hele dag aan het jagen ben".
Ach vanaf maandag moet ik weer naar het werk toe i.p.v. dat ik het thuis doe, dus dan ben ik ook een stuk minder online en ben ik dus ook een stuk minder in deze discussie te vinden.
pi_60862646
Oh ik was bezig met antwoorden over die slaven, maar toen ik weer terug keek en zag wat er allemaal weer voor posts stonden had ik er écht genoeg van.

Ik HEB gezegd dat je dingen in hun context moet plaatsen, dus door wie geschreven, wanneer, dus welke tijd, wat voor situatie, etc. Het is nogal wiedes dat je niet slaven met stokken moet gaan slaan nu, maar we leven ook niet meer in tentenkampen waar we buiten moeten poepen en de boel met een schepje begraven of wel?

Jij verwerpt common sense en stelt de meest domme, onzinnige vragen en plakt er vaak ook gelijk een of andere half venijnige opmerking achteraan. Ik heb geen zin om op die manier te discussieren, je draagt helemaal niets bij aan mijn denken, je daagt me intellectueel totaal niet uit, je hebt zelf niets zinnigs toe te voegen, schiet alleen maar alles neer wat jou niet in jouw beperkte, bekrompen wereldbeeld sterkt en dat is het dan. Daarnaast is de arrogantie die uit die laatste post sprak tekenend voor jouw 'liefde': je ziet zelf niet eens hoe dom dat soort uitspraken zijn, hoe arrogant het is om zo te denken en zo te spreken tegen iemand die zijn hele leven daar aan hangt, er elke dag fulltime mee bezig is, constant probeert alles ervan te begrijpen en anderen er over wil leren. Je bent een dwaas. Veel succes met je verdere groei in kennis en spiritualiteit, ik heb mijn best gedaan.
pi_60862738
Je houdt het zelf ook in stand Ali door te reageren zoals je nu doet.
Genieten is toegestaan!!!
  vrijdag 15 augustus 2008 @ 20:00:45 #217
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_60862778
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:11 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Nee, ik verkondig bijbels christelijk geloof, gefundeerd op gehoorzaamheid aan Gods wetten en geloof in Jezus Christus. Het heeft niets met ZDA als aparte tak te maken. Het feit dat ik zo extreem overkom is omdat praktisch de hele christelijke wereld compromissen heeft gedaan en leert dat je alleen Jezus hoeft aan te nemen en that's it. De bijbel is heel duidelijk: Gehoorzaamheid aan God én geloof in Jezus Christus.
[..]
dan stel ik voor dat jij gehoorzaam bent aan jouw god en aan jouw jezus .
quote:
Nee, God is een God van vergeving, maar zeker NIET van tolerantie! Dat zijn 2 heel verschillende dingen. God haat de zonde. Hij is bereid iedereen die de zonde doet te vergeven mits ze zich bekeren en hun wegen willen veranderen. Maar God tolereert geen zonde, God haat de zonde, wil het opruimen en verplaatsen voor wat anders. Zonder gehoorzaamheid aan God kan dat niet, want ongehoorzaamheid aan God ís zonde.
[..]
Wat god denkt en weet en bedoeld kunnen we alleen maar raden , dat is dus iets wat je individueel uit moet maken voor jezelf .
quote:
Ja, maar wat jij liefde noemt, is geen liefde. Wat jullie liefde noemen, is tolerantie van elkaars zonden, omdat je allemaal zondigt en geen zin hebt om dat te onderkennen, verantwoordelijkheid ervoor te nemen en er iets aan te doen. Dat is geen liefde. Dat is elkaar de hand boven het hoofd houden. God tolereert dat niet tot in de eeuwigheid.
[..]
Wat wij liefde noemen IS liefde , we zien het zo , we ervaren het zo , en we leven het zo , dat is de definitie van werkelijkheid
quote:
Verbroedering in onwaarheid ja. Verbroedering gesticht door middel van volkeren tegen elkaar opzetten, elkaar uit laten moorden, racisme en haat kweken, genocides plegen, walgelijke oorlogen voeren. En jij keurt dat goed?
[..]
Jij gebruikt de bijbel nu toch ook om geloven tegen elkaar op te zetten ?
quote:
Nee! Je hart zit vol bedrog. Of wil jij ontkennen dat je vaak genoeg gevoelens van gierigheid, racisme, overdreven lust, egoïsme, neerbuigendheid, arrogantie hebt? Jouw hart en dat van iedereen hier is zeker zuiver van alles wat 'niet liefde' is? Ga toch weg man. Geloven dat je pure liefde bent en echte liefde in je hart zit, is zo hypocriet als de pest. We hebben allemaal verdorvenheden in ons, zijn allemaal op zijn tijd evil. Dat kan je negeren of je kan er wat aan willen doen. God roept ons op het matje en zegt 'vraag vergeving voor je zonden en ik zal je hart zuiveren'. Dat kan je niet in je eentje, want je hart is niet zuiver.
[..]
Je hart zit alleen vol bedrog als je dat zelf vind en je omgeving , jij denkt echt dat jij leeft en wij een stel robots zijn die niks doen en niet nadenken en dingen negeren . En al was dat zo .. iedereen mag toch zelf bepalen wat ie doet en gelooft ? als wij zeggen dat alleen te doen , wie ben jij dan ? doe jij zoals jij denkt dat het goed is en laat andere het doen zoals hun vinden dat het goed is .
quote:
Aha, het zijn de omstandigheden! Dus IEDEREEN heeft dan slechte omstandigheden gehad. Hoe komt dat dan? Waarom komen die slechte omstandigheden vandaan? Van het feit dat mensen van nature liefdevol zijn? Zou het dan niet allemaal van den beginnen af perfect moeten zijn geweest? Blijkbaar is er ergens toch iets mis gegaan waardoor nu iedereen geen ideale omstandigheden heeft. Of nee, jij bent natuurlijk wel pure liefde, jij bent nooit jaloers en egoïstisch, jij bent een uitzondering want jij hebt je ontdaan van de slechte invloeden van je jeugd en omgeving en bent nu perfect en hebt nóóit meer slechte gevoelens of ideeën! Je logica klopt niet.
[..]
Je draaft door .
quote:
Ik weet niet hoe het met jou zit, maar ik ben geen hond van Pavlov. Ik vind het zeer arrogant en neerbuigend om te denken dat mensen die niet denken zoals jou en wel in de bijbel geloven als een diepgaander boek dan dat zo in elkaar zitten.
[..]
Dat laat jij toch zien ? heb je enig idee wat je allemaal gezegt hebt ?
quote:
Lees eens wat werk van historici en kom dan nog een keer terug met je bewering dat er geen bewijs voor Jezus is. Het is ongelooflijk dwaas om dat in 2008 nog te ontkennen.
[..]
Er is geen bewijs voor de jezus die jij beschrijft .
quote:
Misschien bestaat Hij dus toch wel? Wie weet? Open je geest zoals ik al zei!
[..]
mensen maken zelf uit waar ze zich voor open willen stellen net zoals jij ook dat recht hebt .
quote:
Opnieuw extreem arrogant en neerbuigend om mij en 1/3 van de wereldbevolking af te schilderen als een stel honden die als robots reageren op koekjes die zelf niet kunnen nadenken en niet kunnen begrijpen wat jij wel begrijpt. Of heb jij toevallig de prijs van meest intelligente persoon die het universum ooit gekend heeft gewonnen? Waar haal jij je wijsheid vandaan? Van al die jaren bijbelstudie die je hebt gedaan? Wat een walgalijke arrogantie.
[..]
Een stel honden en robots is beter dan in de klauwen te zitten van satan en meerdere maken gedood worden en te worden verbannen uit de hemel . VERVELEND EN ONEERLIJK HE als je medemens je geen enkele kans geeft .
quote:
Als een kankergezwel wat de hele westerse wereld debiliseert en het denkvermogen tot het niveau als in india terugbrengt ja. Je weet niet eens wat de new age stroming inhoudt, je weet niet waar het vandaan komt, je weet niet waar je mee te maken hebt, je weet niet welke doelen het stelt, je weet helemaal niets van de stroming waar je zelf door gedupeerd bent. Lees eens een ander boek dan het spirituele vergif wat je hier verspreidt. Ik heb enkele bronvermeldingen in dit topic gegeven dus dat lijkt me een goed begin voor jou.
[..]
Nog ff en alleen jij bent de goede en de rest van gods schepping keur jij af , je hebt nu al een heel groot deel van de wereldbevolking te pakken .
quote:
Aha, de ECHTE lessen van Jezus! Wat zijn die dan? Jij met al je jaren bijbelstudie weet dat ongetwijfeld wel! Zal ik je vast een hint geven?
Dat geld toch alleen maar als je gelooft dat de bijbel jezus goed beschrijft ? Als je dat NIET gelooft kunnen mensen ook niet anders dan zeggen dat het niet waar is als ze dat zo zien .
quote:
Johannes18:36 Jezus antwoordde: Mijn Koninkrijk is niet van deze wereld. Indien Mijn Koninkrijk van deze wereld ware, zo zouden Mijn dienaren gestreden hebben, opdat Ik den Joden niet ware overgeleverd; maar nu is Mijn Koninkrijk niet van hier.

Dus het koninkrijk van God is helemaal niet op deze wereld! Hoe komt dat?
Omdat hij het over de spirituele wereld heeft die de andere wereld is .
quote:
8 Wederom nam Hem de duivel mede op een zeer hogen berg, en toonde Hem al de koninkrijken der wereld, en hun heerlijkheid;
9 En zeide tot Hem: Al deze dingen zal ik U geven, indien Gij, nedervallende, mij zult aanbidden.
10 Toen zeide Jezus tot hem: Ga weg, satan, want er staat geschreven: Den Heere, uw God, zult gij aanbidden, en Hem alleen dienen.
Wij geloven niet dat de bijbel de waarheid is , je kan wel zinnen quoten daaruit maar het gaat niet gebeuren dat we op magische wijze het inene WEL gaan accepteren dat god duisternis is en een agressieveling .
quote:
Satan biedt hier Jezus alle koninkrijken van de wereld aan. Tot wie behoren die dan? Satan.
[..]
Jij creeerd satan zelf .
quote:
Je leeft in harmonie met je zondige hart wat jou vertelt dat alles vrolijk en tralalala is en dat er geen God is die jou tot gehoorzaamheid roept. Dat is jouw 'oerbron' ja.
[..]
Prima toch ? als jij niet zo wilt leven dan stel ik voor dat je dat dan ook NIET doet , ik wil wel liefde en tralalala en vrolijkheid . MIJN goed recht .
quote:
Waar haal jij de arrogantie vandaan om te beweren dat ik bang ben?
[..]
Alles wijst erop dat je bang bent , zoals ik al zei als je in liefde bent zie je overal licht en als je in slechtheid bent zie je overal duisternis , JIJ trekt het je persoonlijk aan dat wij niet in jouw god geloven , dat is je eigen keuze , wij hoeven niet te veranderen want wij hebben geen problemen met ons geloof , tralalalaalalal a
quote:
Eenheid in waarheid ja, geen eenheid in leugens en misleiding. In waarheid zal er ware naastenliefde zijn.
Dan hoef je ook niet te stressen toch , chill , er is alleen maar sprake van misleiding en leugens als je dat zelf vind , als jij dat vind is iemands persoonlijke wereld nog geen cm verschoven , het is maar een mening die er pas wat toe doet als je dat in je wereld merkt, eerder niet .
[quote]
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_60862887
Ik wil normaal gesproken NOOIT iemands geloofsovertuiging kwetsen, het kan inderdaad ZEER belangrijk voor iemand zijn, maar als je je eigen posts ook terugleest dan zijn we gewoon allemaal samen op dit punt aanbeland: je noemt ons bedrogen, onze harten zijn pikzwart en zonder de liefde van de God zoals jij die kent gaan we moorden en weet ik allemaal wat. We mogen je God niet beledigen anders kan Hij onze kinderen wel straffen, ons seksleven deugt niet vergeleken met dat van jou omdat we niet gewacht hebben en zo kan ik nog een hele reeks aan beledigingen die je ons naar het hoofd geslingerd hebt in naam van je geloof. Je ziet het niet als beledigingen maar als waarheden, maar aangezien het geen onomstotelijk wetenschappelijk bewezen vaststaande feiten zijn, blijven het slechts meningen. Meningen die ronduit beledigend en kleinerend zijn.

Je wil vanuit je beste bedoelingen proberen ons te overtuigen om ons te laten bekeren, maar jouw meningen hoeven niet per sé de waarheid te zijn. Wij hebben gewoon andere meningen over zaken.

Het is jammer te zien dat je mijn vragen over slavernij en vrouwonvriendelijkheid en dergelijke als onzinnig ziet; ik wilde je juist intellectueel uitdagen om je kritische vragen over de Bijbel te gaan stellen voor jezelf: moet alles wel zo letterlijk opgevat worden, als zulke punten als dat over slavernij en vrouwonvriendelijkheid ook al achterhaald zijn?

Je beschuldigt ons van dat we niet nadenken, maar ik vrees dat je ook eens zelf in de spiegel zult moeten kijken.

Je hebt inderdaad je best gedaan, ik ook.
Ik hoop dat je geloof je alles zal geven wat je zoekt. Dat meen ik oprecht. Ik hoop echter ook dat je andere mensen niet zult benadelen vanuit je geloof, want het is pijnlijk duidelijk geworden hoe je over andersdenkenden denkt.
pi_60863133
Overigens blijf ik het wel erg klote vinden om iemand zo te kwetsen over zijn geloofsovertuigingen.
Ik kan me niet voorstellen dat jij daar zelf nooit problemen mee hebt? Je zegt zelf dat het je hele leven is, maar jij doet exact het zelfde bij mensen die net zo rotsvast in hun geloofsovertuiging geloven en ik HEB zo'n beetje de indruk dat mensen jou ook wel eens om die reden arrogant hebben genoemd.

Mijn geloof is niet zo sterk als dat van jou, ik heb niet de waarheid in pacht. Ik ben zoekende, maar weet wel waar ik niet in geloof. Ik kijk gewoon verder en zoek naar dingen waar ik wel in kan geloven.
pi_60863245
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 20:06 schreef ToT het volgende:
Ik wil normaal gesproken NOOIT iemands geloofsovertuiging kwetsen, het kan inderdaad ZEER belangrijk voor iemand zijn, maar als je je eigen posts ook terugleest dan zijn we gewoon allemaal samen op dit punt aanbeland: je noemt ons bedrogen, onze harten zijn pikzwart en zonder de liefde van de God zoals jij die kent gaan we moorden en weet ik allemaal wat. We mogen je God niet beledigen anders kan Hij onze kinderen wel straffen, ons seksleven deugt niet vergeleken met dat van jou omdat we niet gewacht hebben en zo kan ik nog een hele reeks aan beledigingen die je ons naar het hoofd geslingerd hebt in naam van je geloof. Je ziet het niet als beledigingen maar als waarheden, maar aangezien het geen onomstotelijk wetenschappelijk bewezen vaststaande feiten zijn, blijven het slechts meningen. Meningen die ronduit beledigend en kleinerend zijn.


Je wil vanuit je beste bedoelingen proberen ons te overtuigen om ons te laten bekeren, maar jouw meningen hoeven niet per sé de waarheid te zijn. Wij hebben gewoon andere meningen over zaken.
Wat ik dus met dit topic duidelijk wilde maken is dat jullie feitenkennis te beperkt is om er zeker van te zijn dat die mening wel waarheidsgetrouw kan zijn. Dat draaide meteen uit op een vragentopic over wat IK dan geloof. En als ik dan 11 topics lang vragen daarover beantwoord en mensen komen erachter dat ik niet geloof wat zij geloof, zijn ze beledigd. Ik ben niet beledigd of gekwetst door wat je zei, ik zou alleen graag zien dat je zelf inziet hoe ontzettend domme dingen je zegt, dat je mensen die niet zoals jou in de bijbel geloven ermee verlaagt tot hondjes die op koekjes uit zijn, en dat ze makkelijk getraind worden door de bijbel. Het is echt te gek voor woorden om 2 miljard mensen op die manier af te schilderen. Wat ik al zei, waar haal jij die wijsheid vandaan? Hoe weet jij dat alleen dat de bijbel is? Je weet niet eens wat er in staat, je weet niet wat Jezus leert, je weet helemaal niets. Heb er dan ook geen mening over, uit die mening niet, maar verdiep je ergens in. Als je iets zinnigs met je tijd wil doen natuurlijk, misschien heb ik je te hoog ingeschat.
quote:
Het is jammer te zien dat je mijn vragen over slavernij en vrouwonvriendelijkheid en dergelijke als onzinnig ziet; ik wilde je juist intellectueel uitdagen om je kritische vragen over de Bijbel te gaan stellen voor jezelf: moet alles wel zo letterlijk opgevat worden, als zulke punten als dat over slavernij en vrouwonvriendelijkheid ook al achterhaald zijn?
Jij denkt dat ik niet kritisch nadenk over de bijbel en daarom stel je mij die vragen? Is het na 11 topics nog niet duidelijk dat ik mijn dingen wel op orde heb en mijn geloof genoeg kritisch geanalyseerd heb om op praktisch elke vraag een antwoord te geven? Wat dacht je van zelf een kritisch te kijken? Wat dacht je ervan om mijn stelling dat alles wat jij gelooft van Lucifer komt eens te onderzoeken in plaats van op basis van gevoelens aan te nemen dat het allemaal goed en god is. Ik ben zelf new ager geweest en uiteindelijk tot die conclusie gekomen, ik ben dus wel degelijk kritisch, zie je dat dan zelf ook niet in als iemand zo 180 graden kan draaien?
quote:
Je beschuldigt ons van dat we niet nadenken, maar ik vrees dat je ook eens zelf in de spiegel zult moeten kijken.
Als je posts de indruk zouden wekken dat je wel nadenkt, zou ik zoiets niet zeggen.
quote:
Je hebt inderdaad je best gedaan, ik ook.
Ik hoop dat je geloof je alles zal geven wat je zoekt. Dat meen ik oprecht. Ik hoop echter ook dat je andere mensen niet zult benadelen vanuit je geloof, want het is pijnlijk duidelijk geworden hoe je over andersdenkenden denkt.
Benadelen? Dude, ik wilde je iets bijbrengen met dit topic, jij wilde die discussie zelf aangaan als ik het me goed herinner uit andere topics. In plaats daarvan begin je mijn geloof aan te vallen en zielige halfvenijnige opmerkingen over mijn geloof en mijn persoon te maken. Je benadeelt jezelf door je kop in het zand te steken.
  vrijdag 15 augustus 2008 @ 20:28:30 #221
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_60863272
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 20:20 schreef ToT het volgende:
Overigens blijf ik het wel erg klote vinden om iemand zo te kwetsen over zijn geloofsovertuigingen.
Ik kan me niet voorstellen dat jij daar zelf nooit problemen mee hebt? Je zegt zelf dat het je hele leven is, maar jij doet exact het zelfde bij mensen die net zo rotsvast in hun geloofsovertuiging geloven en ik HEB zo'n beetje de indruk dat mensen jou ook wel eens om die reden arrogant hebben genoemd.

Mijn geloof is niet zo sterk als dat van jou, ik heb niet de waarheid in pacht. Ik ben zoekende, maar weet wel waar ik niet in geloof. Ik kijk gewoon verder en zoek naar dingen waar ik wel in kan geloven.
Tja het is je goed recht om dingen te accepteren die stroken met wat je zelf voelt in je hart , lijkt me normaal , anywayz vanavond de reiki god maar aanroepen en mezelf een heerlijk ontspannen reiki sessie geven tralalalalalalalala .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_60863346
Tikte net dromenvanger in op google omdat ik informatie wilde over hoe dromenvangers werken en kwam op een Christelijke site terecht die vervolgens beweerde dat het artikel niet gevonden kon worden. Op dit site wordt ook kritisch gekeken naar natuurkunde op school en de evolutie-theorie

Nog eens dromenvanger ingetikt en niet meer te vinden bij de eerste 10 hits bij google.

Vaker gehoord dat het Christelijke een dromenvanger evil vinden.

Maar ik ga offline nu, ben moe dus slaap inhalen nu. Kijken wat het effect van de dromenvanger is die ik strategisch boven mijn bed heb gehangen
Genieten is toegestaan!!!
pi_60863364
Topspin ben jij dromenvanger van vroeger??
pi_60863372
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 20:33 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Topspin ben jij dromenvanger van vroeger??
Nee
Genieten is toegestaan!!!
pi_60863377
Wel dus. Ik heb al vaker met jou gediscussieerd in TRU
pi_60863381
oeh wat had ik graag deel willen nemen aan de man-vrouw discussie


helaas ben ik de hele dag met minder leukere zaken bezig geweest...
later vanavond ga ik eens goed bijlezen
pi_60863423
Zware dag gehad?
pi_60863538
Ik heb zeer zeker wel Bijbelkennis, minder diepgaand dan jouw kennis misschien, maar juist door mijn kritische vragen ben ik van het geloof afgestapt. Door kritische vragen zijn wij dus allebei overgestapt naar andermans geloof, net zoals met Christenen en Moslims gebeurt, of met diverse andere geloofsstromingen.

Mijn opmerkingen waren inderdaad best venijnig en dat is best tegen mijn karakter, maar ik liet me redelijk meeslepen door de algemene sfeer hier: we lieten ons allemaal meeslepen, en jouw holier-than-thou houding triggerde het al helemaal.

Verder kan ik me er vrij weinig bij voorstellen dat de Vrijmetselaars ALLE spirituele stromingen van de hele wereld in hun klauwen hebben.

Wat mijn, inderdaad best lompe, opmerking over het Christelijk geloof en de Pavlov-effecten betreft: veel zendelingen werken wel zo: gebeurt er ergens een ramp als een overstroming of hongersnood, dan rennen ze er naar toe en roepen ze dat dat de straf van God is, en dat je in het Hiernamaals een veel beter leven te wachten staat als je Hem aanbidt. Door dit soort dingen kom ik tot die harde conclusies. Ook merk ik het regelmatig hier in het land gebeuren als gelovigen zien dat iemand iets ergs heeft meegemaakt. Het is allemaal zeer goed bedoeld en die mensen zijn ook echt ervan overtuigd dat ze hier goed mee doen en het kan ook een morele steun zijn, naar ik vind niet dat je mensen op hun zwakste moment een geloof moet aanpraten. Help ze gewoon vanuit je hart i.p.v. je geloof; de keuze komt later vast nog wel een keer.

Als je eenmaal bekeerd bent kun je inderdaad echt wel krachtige spirituele dingen meemaken vanuit je geloof, maar nogmaals: dat gebeurt ook in andere geloofsstromingen. Het Christelijk geloof is niet uniek!
pi_60863593
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 20:35 schreef Rimpelhond het volgende:
oeh wat had ik graag deel willen nemen aan de man-vrouw discussie


helaas ben ik de hele dag met minder leukere zaken bezig geweest...
later vanavond ga ik eens goed bijlezen
Minderz, wanna talk about it?
pi_60863685
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 20:43 schreef ToT het volgende:
Ik heb zeer zeker wel Bijbelkennis, minder diepgaand dan jouw kennis misschien, maar juist door mijn kritische vragen ben ik van het geloof afgestapt. Door kritische vragen zijn wij dus allebei overgestapt naar andermans geloof, net zoals met Christenen en Moslims gebeurt, of met diverse andere geloofsstromingen.
En de vraag is wat de waarheid is, of geloof je ondertussen niet meer in het bestaan van de waarheid? Als iemand meer weet over de bijbel dan jij, kan het zinvol voor jou zijn om die persoon serieus te nemen, of niet?
quote:
Mijn opmerkingen waren inderdaad best venijnig en dat is best tegen mijn karakter, maar ik liet me redelijk meeslepen door de algemene sfeer hier: we lieten ons allemaal meeslepen, en jouw holier-than-thou houding triggerde het al helemaal.
Die algehele sfeer zorgde ook dat een bekend figuur aan een kruis genageld werd, ookal deed Hij helemaal niks verkeerd. Heel deze topic serie bewijst mijn punt volledig dat het menselijk hart duister is. Jullie gooien allemaal je eigen ruiten in door je te gedragen zoals je je gedraagt, en ondertussen 'liefde en tolerantie' te preken. Jullie liefde en tolerantie gaat alleen op als degene aan wie je het preekt ook gelooft dat alles getolereerd moet worden. Dat is dus geen tolerantie en geen liefde maar discriminatie op basis van geloofsovertuigingen. Dankjewel voor het bewijzen van mijn punt.
quote:
Verder kan ik me er vrij weinig bij voorstellen dat de Vrijmetselaars ALLE spirituele stromingen van de hele wereld in hun klauwen hebben.
Dat zegt ook geen mens, dat heb je ongetwijfeld verkeerd begrepen door gebrek aan aandacht en nadenken.
quote:
Wat mijn, inderdaad best lompe, opmerking over het Christelijk geloof en de Pavlov-effecten betreft: veel zendelingen werken wel zo: gebeurt er ergens een ramp als een overstroming of hongersnood, dan rennen ze er naar toe en roepen ze dat dat de straf van God is, en dat je in het Hiernamaals een veel beter leven te wachten staat als je Hem aanbidt. Door dit soort dingen kom ik tot die harde conclusies.
Nog NOOIT gehoord dat dat zo is gegaan, wil ik wel een bron van. Verder zijn dat excessen, ik heb geen wereldrampen meegemaakt om tot geloof te komen.
quote:
Ook merk ik het regelmatig hier in het land gebeuren als gelovigen zien dat iemand iets ergs heeft meegemaakt. Het is allemaal zeer goed bedoeld en die mensen zijn ook echt ervan overtuigd dat ze hier goed mee doen en het kan ook een morele steun zijn, naar ik vind niet dat je mensen op hun zwakste moment een geloof moet aanpraten. Help ze gewoon vanuit je hart i.p.v. je geloof; de keuze komt later vast nog wel een keer.
Ik denk dat je menselijke eigenwijsheid onderschat als je denkt dat mensen zomaar tot geloof komen als ze iets negatiefs meemaken.
quote:
Als je eenmaal bekeerd bent kun je inderdaad echt wel krachtige spirituele dingen meemaken vanuit je geloof, maar nogmaals: dat gebeurt ook in andere geloofsstromingen. Het Christelijk geloof is niet uniek!
Nee, maar krachtige spirituele dingen zijn geen bewijs voor God. De bijbel zegt dat Satan dat ook kan, dus wat mij betreft is een spirituele ervaring geen bewijs voor een link met dezelfde godheid, dat is alleen als die ervaring dezelfde soort uitwerking op de persoon heeft en in overeenstemming is met een bepaalde doctrine. Alleen christelijke ervaringen doen een mens meer volgens de bijbel leven, al het andere doet dat niet. Dat is dus wel degelijk een immens verschil.

[ Bericht 2% gewijzigd door Ali_Kannibali op 15-08-2008 21:03:24 ]
pi_60863757
Mja we hebben allebei dus precies het tegenovergestelde met dit topic bereikt van wat we wilden bereiken, jammer...
pi_60864028
Als jij je bekeert van je hypocrisie, discriminatie en respectloosheid van iemand die niet in hetzelfde gelooft als jij, heb ik mijn doel bereikt. Mijn punt hebben jij en vele anderen hier in ieder geval wel bewezen, ik spreek de waarheid. Er is dus nog maar 1 uitweg voor jou. Je hebt geen excuus meer.
pi_60864151
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 18:05 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Oke, de bijbel is evil, God is evil, zo blij? Einde topic.
Neen, in de bijbel bevind zich echt wel een hele mooie rode draad, het kent ook andere kanten zoals degene die jij aanhaalde waar iedereen een vb aan kan nemen!

Het is niet zwart/wit.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_60864191
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 18:27 schreef Ali_Kannibali het volgende:

[..]

Dit is toch wat je wil horen?

Je wil toch ook niks leren? Je geest openstellen voor andere verklaringen dan 'De ZDA-God is evil en hij haat vrouwen en wil dat we gruwelijk doen!'? Waarom zou ik dan ontkennen dat je gelijk hebt?

Erodome blijft maar doorzeuren over mijn privéleven wat haar niets aan gaat. daar heb ik ook geen zin om op te antwoorden wat ze ook al wist. Nou ja, dan trek ik mijn conclusies. Einde topic.
Ik blijf niet doorzeuren over je priveleven, jij zelf komt met hele verklaringen over waarom mijn huwelijksleven en dat van anderen zoveel minder waard is en dat van jou straks helemaal top gaat zijn.

Is het dan zo raar om me af te vragen waarom je voor jezelf met de ene lat meet en voor een ander met de andere, wat dan voor jou het verschil maakt?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_60864293
Nee ik verlaag me toch maar neit naar zijn niveau...
pi_60864482
Laat ik het zo zeggen: ik ken mijn eigen tekortkomingen en ik werk er aan.
  vrijdag 15 augustus 2008 @ 21:26:19 #237
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_60864488
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 21:06 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Als jij je bekeert van je hypocrisie, discriminatie en respectloosheid van iemand die niet in hetzelfde gelooft als jij, heb ik mijn doel bereikt. Mijn punt hebben jij en vele anderen hier in ieder geval wel bewezen, ik spreek de waarheid. Er is dus nog maar 1 uitweg voor jou. Je hebt geen excuus meer.
Als je weer terug op aarde bent, lees die 11 delen dan eens door voor de grap, je praat nu niet tegen ToT maar tegen JEZELF .
Je hebt geen enkele sec iemand anders zijn geloof gerespecteert, zelfs in deze post zeg je dat te doen maar toch doe je het WEER niet !!
Hoezo is er maar 1 uitweg ? hoezo ga je klagen maar TOCH draait het weer om jouw waarheid ?
Je hoort niet over een uitweg te praten want de uitweg is jezelf zijn en andere dat recht OOK GUNNEN .
wat ben jij een intolerante DWINGELAND
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_60864506
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 19:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Tot, ik kan je gewoon kwalificeren als een dwaas.

Lees eens wat boeken, kijk eens wat video's, verdiep je eens in iets anders dan wat je tot nu toe hebt gedaan, denk eens kritisch na over ALLES wat je gelooft, hoeveel bewijs je nou eigenlijk hebt voor alles wat je gelooft, en probeer dan nog een keer een discussie met me aan te gaan, misschien dat ik je dan serieus kan nemen. En word ook eens volwassen, hoe oud was je nou, 31? Je lijkt wel een kind van 16.
Hoezeer heb jij je verdiept als je die regels over slavernij niet eens kende ali?

Geld wat jij hier zegt niet dubbel voor jezelf?
Weet dat wat je in een ander irriteerd meestal gaat over je eigen zwakke plekken, dat geld voor iedereen, voor jou en voor mij.

Waarom zo agressief worden, ik merk dat elke keer als je op dingen wordt gewezen, als er dingen komen die je moeilijk vindt je boos wordt, is dat niet een beetje last hebben van ontkenning?

Waarom zeg je keer op keer de wijsheid in pacht te hebben om je om te draaien en tegen een ander te zeggen dat dat onmogelijk is?
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.
pi_60864645
Ik heb niets meer toe te voegen aan deze discussie. Zij die de waarheid liefhebben en oprecht zijn trekken hun conclusies. Degenen die hun kop nog langer in het zand steken zullen verharden in hun hart en nog boosaardiger worden. Kies wijs!
pi_60864697
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 21:32 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik heb niets meer toe te voegen aan deze discussie. Zij die de waarheid liefhebben en oprecht zijn trekken hun conclusies. Degenen die hun kop nog langer in het zand steken zullen verharden in hun hart en nog boosaardiger worden. Kies wijs!

Nee, deze ga ik niet eens meer spiegelen!
pi_60864766
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 20:37 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Zware dag gehad?
Jah
  vrijdag 15 augustus 2008 @ 21:42:11 #242
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_60864857
Ik hoef niet te kiezen , ik maak al deel uit van de spirituele bron , it comes naturally !!
tralalalalalala .
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_60864882
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 21:32 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik heb niets meer toe te voegen aan deze discussie. Zij die de waarheid liefhebben en oprecht zijn trekken hun conclusies. Degenen die hun kop nog langer in het zand steken zullen verharden in hun hart en nog boosaardiger worden. Kies wijs!

Lieffie, ik probeer je juist te vertellen dat ik mij in jouw God verdiept heb en mij juist AF wil wenden van het boosaardige...
jóuw God is zacht gezegd boosaardig en daar pas ik voor.

Ik heb liefde en zon in mijn hart, die weiger ik aan de kant te zetten voor iets monsterlijks dat mensen aanzet tot haat, tot moord, tot verkrachting, minachting en afslachting...
daar heb ik niets mee.. dat wil ik niet.


en als je al bovenstaand wel als goed ziet... so be it... dan rest mij niets dan hopen voor jou dat jij nooit in de spiegel ziet wie/wat jij geworden bent...
  vrijdag 15 augustus 2008 @ 21:57:11 #244
175455 Summers
President-Elect FREEDOM
pi_60865230
Ik kan er ook niks aan doen dat mijn hart niet gaat smelten en echte liefde gaat schijnen bij de woorden satan, ellende, hellevuur , verkrachtingen , ongelijkheid tussen mensen , duisternis , zwarte harten , moord en doodslag , tweede dood , aanbidden , NIET jezelf zijn , slechte basis ipv goede basis , haat , dominantie, overheersing enz enz ,
Als dat je kop in het zand steken heet , dan heb ik een graafmachine gehuurd om een gat van 300 meter diep te graven en heb ik mezelf daarin geworpen om er zeker van te zijn dat ik er nooit meer uitkom .

[ Bericht 3% gewijzigd door Summers op 15-08-2008 22:02:56 ]
THE GREAT AWAKENING ! CHANGING OF THE GUARD GLOBALLY . MSM IS FAKE NEWS
pi_60865284
Pffff ik moet me echt goed voor de geest houden dat niet ALLE Christenen zo zijn!
Ik moet er rekening mee houden dat er ook open minded Christenen en dat ze mijn excuses ergens voor niet meteen als een zwaktebod zien waar ze meteen grof misbruik van kunnen maken.
Ik moet me voor de geest houden dat niet alle Christenen haatdragend en bang zijn tegenover het onbekende en dat paranoia niet vanzelfsprekend bij het Christendom hoort.

God, wat kan zo'n discussie als deze toch veel kapot maken; het vergroot juist de kloof tussen mensen in plaats van het te verkleinen.
pi_60867185
Misschien dat we morgen weer een positieve draai aan dit topic kunnen geven door weer zo'n "theekransje" te beginnen! Dat beviel me wel: gewoon lekker open over spirituele zaken praten, Reiki behandelingetjes doen, beetje filosoferen enz.
pi_60867567
quote:
Op vrijdag 15 augustus 2008 21:32 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik heb niets meer toe te voegen aan deze discussie. Zij die de waarheid liefhebben en oprecht zijn trekken hun conclusies. Degenen die hun kop nog langer in het zand steken zullen verharden in hun hart en nog boosaardiger worden. Kies wijs!
Hoe je er ook naar kijkt, en met welke interpretatie dan ook.... Dat is zo.
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
pi_60871946
Hmmm gisterenavond me eens compleet op Jezus gefocussed toen ik mezelf een Reikibehandelingetje gaf. Het stroomde lekker!
pi_60872061
en ik heb vanacht een kaarsje aangestoken en daarbij een knipoog de geestenwereld in gestuurd.
pi_60872105
Tja kaarsjes aansteken voor iets/iemand hoeft niet per sé Christelijk te zijn he!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')