quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:11 schreef ethiraseth het volgende:
Welja. Nog meer controle. En wie gaat dat handhaven?
Daarnaast is het de vraag of het vrijheid in algemene zin ten goede komt wanneer er steeds meer vrijheidsbeperkende maatregelen worden ingevoerd.quote:Utrecht - Overlast gevende jongeren rond het Utrechtse winkelcentrum de Gagelhof riskeren een gebiedsverbod van drie maanden in en rond het winkelcentrum in de wijk Overvecht. De Utrechtse burgemeester Aleid Wolfsen heeft tot deze extra maatregel besloten in overleg met politie en Openbaar Ministerie, vanwege de fors toegenomen overlast. Het OM kon nog niet zeggen wat de sanctie is indien het gebiedsverbod wordt overtreden.
Iemand die 's avonds uit eten gaat is niet onschuldig?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:15 schreef voetballeh het volgende:
aangezien de onschuldige mensen gewoon thuis op 1 oor liggen.
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:15 schreef voetballeh het volgende:
[..]
gewoon, de politie, die s'nachts ook patrouileert, lees m'n OP.
als (met m'n avondklok) er s'nachts mensen op straat lopen, zal dat VEEL meer opvallen en kan de politie eens even gaan uitzoeken wat die persoon daar te zoeken heeft. (meestal dieven of gespuis)
aangezien de onschuldige mensen gewoon thuis op 1 oor liggen.
Een verschrikkelijk kutidee dat het vooral in dictaturen goed doet. Feitelijk wordt je dan door de overheid gevangen gezet in je eigen huis.quote:
Da's nou weer jammer. Ik zag al bijna een eind komen aan mijn nachtdiensten.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:02 schreef voetballeh het volgende:
Nu zijn er natuurlijk mensen die s'nachts werken, zoals bakkers, brandweerlieden, hotel receptie etc.
Deze mensen kunnen een pasje aanvragen waarop hun functie staat en de reden waarom ze zich buiten de vastgestelde tijden op straat mogen begeven.
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:16 schreef Jarno het volgende:
[..]
Iemand die 's avonds uit eten gaat is niet onschuldig?.
Als je om 18 uur in de FEBO zit wellicht.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:20 schreef voetballeh het volgende:
[..]
Jarno, lees m'n OP, vanaf je 16de al mag je tot 22:00 buiten zijn. tijd zat om uit eten te gaan lijkt me toch?
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:20 schreef voetballeh het volgende:
[..]
Jarno, lees m'n OP, vanaf je 16de al mag je tot 22:00 buiten zijn. tijd zat om uit eten te gaan lijkt me toch?
Vooral in het weekend gaan velen van hen gewoon lekker bier drinken en dansen in de kroegquote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:15 schreef voetballeh het volgende:
aangezien de onschuldige mensen gewoon thuis op 1 oor liggen.
jamaar dat kan gewoon, als je om 19:00 al begint, is 22:30 toch wel een aardige eindtijd?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:24 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Vooral in het weekend gaan velen van hen gewoon lekker bier drinken en dansen in de kroeg
Maar dat zit er voor jou niet in kennelijk
Dus discriminatie op leeftijd én afkomst. Top!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:26 schreef controlaltdelete het volgende:
wat mij betreft mag er best een avondklok ingesteld worden, tot een bepaalde leeftijd.
Nu erger ik me vaak aan schreeuwende/ gillenende jongeren (kinderen zelfs van jaartje of 10?) die om 11 uur s avonds nog op straat hangen. Ze zijn wel vaak van arabische afkomst, typerend weer.
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:08 schreef daftme het volgende:
Mijn vraag. Ga je weleens uit of draai je weleens nachtdiensten? Rij je snachts nooit ergens van terug?
Slecht idee. Wat bezielt je
Battle Royale halsbanden zijn veel effectiever.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:31 schreef RemcoDelft het volgende:
Beter nog: geef iedereen 1 tijdsvenster per dag waarin-ie 1 uur naar buiten mag! Niet allemaal tegelijk, dan zijn er nooit meer dan 1 miljoen mensen buiten, houden we de rest binnen.
Oja, en iedereen met een strafblad krijgt 2 stokslagen elke keer dat-ie buiten kijkt.
Valt op dat veel Noord-Afrikanen zichzelf Arabisch noemen...quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:26 schreef controlaltdelete het volgende:
Ze zijn wel vaak van arabische afkomst, typerend weer.
Ja dat kan, maar sommige mensen hebben de voorkeur om op die tijd nog even iets anders te doenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:26 schreef voetballeh het volgende:
[..]
jamaar dat kan gewoon, als je om 19:00 al begint, is 22:30 toch wel een aardige eindtijd?
plezier blijft gewoon hetzelfde hoor.
Ik vind "extreme vrijheidsbeperking" een prima argument. De overheid hoeft mijn wekelijkse agenda niet te bepalen en ook niet een eerlijk persoon als ik tot verdachte te maken.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:37 schreef voetballeh het volgende:
het enige tegenargument dat ik tot nu toe heb gelezen, na alle onzin gefilterd te hebben, is:
"boehoeh ik wil na m'n bedtijd ook nog buiten spelen"
Kan iemand met een zinnig tegenargument komen?
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:37 schreef voetballeh het volgende:
Kan iemand met een zinnig tegenargument komen?
Wat lul jij steeds over "het donker". Jij woont ergens in de outback ofzo.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:37 schreef voetballeh het volgende:
het enige tegenargument dat ik tot nu toe heb gelezen, na alle onzin gefilterd te hebben, is:
"boehoeh ik wil na m'n bedtijd ook nog buiten spelen"
Kan iemand met een zinnig tegenargument komen?
Hexagon, zou je wat activiteiten kunnen noemen dan die per se om 2:00 AM per se moeten gedaan worden?
in't pikke donker? wat niet tot de volgende dag kan wachten? ik ben benieuwd.
Wat denk je nou zelf? Dergelijke draconische vrijheidsinperkende maatregelen hebben geen enkele plaats in een democratische rechtsstaat. Er zijn bovendien legio redenen waarom ik mij na 22:30 op straat begeef. Ten eerste werk ik bijvoorbeeld wel eens zo lang over dat ik na die tijd over straat moet. Ook wil ik wel eens gezellig naar de kroeg, voetbal kijken bij vrienden, etcetera. Verder is de praktische uitvoerbaarheid natuurlijk een lachertje. Maar goed, ik heb uberhaupt niet het idee dat dit een serieus topic is.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:37 schreef voetballeh het volgende:
het enige tegenargument dat ik tot nu toe heb gelezen, na alle onzin gefilterd te hebben, is:
"boehoeh ik wil na m'n bedtijd ook nog buiten spelen"
Kan iemand met een zinnig tegenargument komen?
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:37 schreef voetballeh het volgende:
het enige tegenargument dat ik tot nu toe heb gelezen, na alle onzin gefilterd te hebben, is:
"boehoeh ik wil na m'n bedtijd ook nog buiten spelen"
Kan iemand met een zinnig tegenargument komen?
Hexagon, zou je wat activiteiten kunnen noemen dan die per se om 2:00 AM per se moeten gedaan worden?
in't pikke donker? wat niet tot de volgende dag kan wachten? ik ben benieuwd.
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:43 schreef Chewie het volgende:
[..]
Grappig ben je wel![]()
Wanneer mogen we van jou zinnige argumenten verwachten voor dit verbod?
Lijkt me een zaak van goede opvoeding door de ouders.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:02 schreef voetballeh het volgende:
Ik zat mezelf af te vragen waarom er nog geen avondklok is ingesteld.
het zou NL een stuk veiliger maken denk ik en er zitten meer voor- dan nadelen aan.
voordelen zijn:
- jongeren blijven niet meer tot snachts op straat hangen maar zijn op een nette tijd thuis, of ze logeren bij een vriendje/vriendinnetje.
Meer dan de helft van de inbraken vindt plaats tussen 06.00 en 18.00 uur, ook hier maar een dagklok voor instellen?quote:- criminaliteit zal dalen. Aangezien er minder mensen op straat zijn om in de gaten te houden, kan de politie zich nu beter concentreren op lieden die s'nachts illegaal over straat lopen. Lieden met slechte bedoelingen, die s'nachts inbraken plegen en aanrandingen en drugs gebruiken.
Deze lieden die zonder reden op straat banjeren snachts kunnen worden gefoulieerd, ID check en even meegenomen worden naar het bureau voor verder onderzoek indien nodig...
Hond uitlaten, hardlopen, terugkomen van restaurant/bioscoop/vrienden is dus niet meer mogelijk na 22:30?quote:nadelen zijn:
-je mag s'nachts niet meer over straat, maar of dat een nadeel is...s'nachts is't donker en zie je toch niks, dus wat is daar nou interessant aan, als je er eerlijk over nadenkt? Plus het is vaak ook nog koud!
Denk nog maar eens wat dieper na dan...quote:verder kan ik geen nadelen bedenken eigenlijk.
Omdat ik een stukje moet rijden en op tijd wil beginnen ben ik vaak al voor 06.00 uur op straat. Dat mag dus niet meer en ik word opeens een crimineel?quote:Als de avondklok ingevoerd wordt, stel ik voor om voor leeftijdscategorieren verschillende tijdstippen in te voeren waarop je NIET meer op straat mag zijn. (vanaf 6:00 AM mag je je weer op straat begeven, tijd zat om optijd op je werk te komen of op school)
Fijn dat jij even bepaalt hoe het hoort.quote:tot 10 jaar: om 18:00 BINNEN zijn (dan lekker eten, beetje fabeltjeskrant kijken en netjes om 20:00 in je nest, zoals't hoort)
maar wel alleen thuis chillen want je vrienden kunnen niet meer over straat.quote:tot 16 jaar: om 20:00 BINNEN zijn (douchen, beetje tmf kijken of een film, en rond 21:00-21:30 slapen, ben je de volgende dag weer fit voor school.)
tot 18 jaar: om 22:00 BINNEN zijn. (kan je om 20:00 nog gezellig met je vrienden naar het cafe en om 22:00 relaxed thuis chillen)
En wie gaat al die leeftijden controleren? Ik denk dat de politie dan tot 22:30 (wat een belachelijk vroege tijd is trouwens) drukker is met het controleren van ID-bewijzen van onschuldigen dan met het "vangen van boeven".quote:vanaf 21 jaar: 22:30 BINNEN zijn. (nog een half uurtje relaxed langer uitgaan, maar met het rookverbod in de cafe's is er nu toch geen kont meer aan en buiten roken zorgt voor teveel overlast voor buurtbewoners die rustig willen kunnen SLAPEN!
quote:Nu zijn er natuurlijk mensen die s'nachts werken, zoals bakkers, brandweerlieden, hotel receptie etc.
Deze mensen kunnen een pasje aanvragen waarop hun functie staat en de reden waarom ze zich buiten de vastgestelde tijden op straat mogen begeven.
Ja, zo waterdicht als een zeefquote:Ik denk echt dat dit een nagenoeg waterdicht systeem is dat ervoor gaat zorgen dat criminaliteit (die zich toch vaak s'nachts of in't donker afspeelt) tot een minimum beperkt zal gaan worden.
Laten we het maar niet doen, voor uitleg zie ^.quote:wat is julie mening?
-Een gezellig feestje kan uitlopen, door dit soort rigide regelgeving wordt mijn sociale plezier beperkt omdat iedereen naar huis moet terwijl het hele gezellig isquote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:37 schreef voetballeh het volgende:
Hexagon, zou je wat activiteiten kunnen noemen dan die per se om 2:00 AM per se moeten gedaan worden?
in't pikke donker? wat niet tot de volgende dag kan wachten? ik ben benieuwd.
onzin. Er is al sprake geweest om een avondklok voor jeugdigen in te stellen ivm overlast. Als je dit alleen zou doen voor arabische jongeren dan is het discriminatie.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:30 schreef Jarno het volgende:
[..]
Dus discriminatie op leeftijd én afkomst. Top!
Mijn mening is dat mensen die dit soort idiote plannen verzinnen, duidelijk totaal niks hebben begrepen van de geschiedenis.quote:
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 11:49 schreef DivineJester het volgende:
Hond uitlaten, hardlopen, terugkomen van restaurant/bioscoop/vrienden is dus niet meer mogelijk na 22:30?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |