Hier sla je de spijker op z'n kop! Rapid Razor Bob dacht namelijk dat de gemiddelde Lowlander erg handig met internet is en daarom een afwijkende site wel kan waarderen. Kennelijk is het voor sommige mensen toch een beetje te ingewikkeld ;-)quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het is gewoon kut... En het zegt ook wel wat over hoe LL over zijn klanten denkt.
tja het zal de onervarenheid zijn, pas mijn 9e keerquote:Op maandag 11 augustus 2008 20:23 schreef Aventura het volgende:
[..]
Hoe lang kun je doen over inpakkenIk pleur de avond tevoren alles in een tas. No sweat! (En ik ben vrouw!). Misschien scheelt het dat ik geroutineerd festivalganger ben.
De Lowlands twitteraar zit ook op fok?quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:22 schreef Breuls het volgende:
Overigens, over de site: http://twitter.com/Lowlands_2008/statuses/884175902
dat ze je een uitdaging willen bieden bedoel je?quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:23 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het is gewoon kut... En het zegt ook wel wat over hoe LL over zijn klanten denkt.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:29 schreef Rapid_Razor_Bob het volgende:
[..]
Hier sla je de spijker op z'n kop! Rapid Razor Bob dacht namelijk dat de gemiddelde Lowlander erg handig met internet is en daarom een afwijkende site wel kan waarderen. Kennelijk is het voor sommige mensen toch een beetje te ingewikkeld ;-)
Lowlands is een alternatief festival en straalt dat in alles uit; ook in de vormgeving van de site. En zo ingewikkeld is het toch niet? Naar de eerste klink op een button staan alle buttons netjes op een rijtje.
Anyway: veel plezier dit weekeind!
Klopt, die zijn omgedraaid met Autokratz zie ik, is idd kut.. ik wou daarna naar Santogold.. nu moet ik Slagsmalsklubben missen..quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:29 schreef PastoorPeter het volgende:
Het is alweer bijna!
Trouwens, volgens mij hebben ze Slagsmålsklubben later gezet! Want mijn plan was om na Slagsmålsklubben naar The Kooks te gaan maar dat kan nu niet!
Ik doe het altijd de dag zelf. Dit jaar dan niet, want we gaan vrijdagochtend vroeg weg. Ik zoek wel altijd even een post uit 2005 of 2006 van mij met een lijstje met spullen die ik mee moet nemen.quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:23 schreef Aventura het volgende:
[..]
Hoe lang kun je doen over inpakkenIk pleur de avond tevoren alles in een tas. No sweat! (En ik ben vrouw!). Misschien scheelt het dat ik geroutineerd festivalganger ben.
Dat hoort bij de lowlands lifestyle!quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:42 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Het is niet ingewikkeld maar gewoon heel slecht leesbaar. Ik heb 2 minuten moeten zoeken naar het "vervoer"-knopje
http://fabrique.nl/index.asp?id=104&catid=242quote:Lowlands is in de eerste plaats een lifestyle festival, betrokkenheid en fun staan centraal. Jong, avontuurlijk en alternatief, dat zijn de kenmerken van het Lowlands publiek, en dat zie je terug in de vormgeving. Druk, druk, druk, hip en WILD! Met veel Rock & lol levert de site ieder jaar een belangrijke bijdrage aan de Lowlands lifestyle.
Goed punt, die heb ik nog niet eens thuis liggen.quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:58 schreef Sack_Blabbath het volgende:
En je kaartje uiteraard
quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:58 schreef Sack_Blabbath het volgende:
- Kleding afhankelijk van het weer. En dan de helft weer terugleggen in de kast, want dat is toch overbodig
- Tent
- Matje/luchtbed
- Slaapzak
- Toiletartikelen
- Ponchos
- Geld en id-bewijs
- evt. eten en drinken
- evt. stoeltje
- evt. drugs
- evt. condooms
- evt. oordoppen
Klaar. Slotje.
Weet ik dat. Maar ik denk dat de lijnen tussen Rapid_Razor_Bob op FOK! en Lowlands_2008 op Twitter niet zo heel lang zijn.quote:Op maandag 11 augustus 2008 20:37 schreef super-muffin het volgende:
[..]
De Lowlands twitteraar zit ook op fok?
Ja, als je het daadwerkelijke festivalterrein opgaat moet je alles overgieten of tussen je tieten verstoppen. Voor naar de camping wordt er alleen moeilijk gedaan over glas. Blik mag.quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:22 schreef Romanov het volgende:
Weet iemand trouwens hoe moeilijk ze doen met drinken in pak? Je kan nogal lekkere wijn kopen in pak, en 12 bliksen drank zijn iig te weinig
Word er ook onderscheid gemaakt tussen halve liters of van die 33 cl ampulletjes? Mijns inzien is blik blik, maar kon daar niets over vinden op de site of regeltjes
Maakt idd niet uit wat voor een blikken je meeneemt. Njaa miss als je met zo'n Heineken tapvat aanzetten komt:Pquote:Op maandag 11 augustus 2008 21:22 schreef Romanov het volgende:
Weet iemand trouwens hoe moeilijk ze doen met drinken in pak? Je kan nogal lekkere wijn kopen in pak, en 12 bliksen drank zijn iig te weinig
Word er ook onderscheid gemaakt tussen halve liters of van die 33 cl ampulletjes? Mijns inzien is blik blik, maar kon daar niets over vinden op de site of regeltjes
Wijn uit pak niet accepteren is zo 2006.quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:25 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja, als je het daadwerkelijke festivalterrein opgaat moet je alles overgieten of tussen je tieten verstoppen. Voor naar de camping wordt er alleen moeilijk gedaan over glas. Blik mag.
En "nogal lekkere wijn kopen in pak"???? Ik ben echt geen wijndrinker maar wijn uit een pak is echt ZO goor![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |