idd!quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 20:04 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ons gezin en beste vrienden gratis, de rest moet betalen of kan de tyfus krijgen.
Mee eens.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 20:04 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Ons gezin en beste vrienden gratis, de rest moet betalen of kan de tyfus krijgen.
Dan zal je familie, vrienden- en kennissenkring in ieder geval niet snel je hulp gaan vragen...quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:34 schreef het_fokschaap het volgende:
ik heb me ingeschreven bij de KvK en vraag nu 75 euro per uur
Dat is het probleem: metselwerk en tegelzetting is normaal dat je daarvoor (zwart) betaalt, computerderij is zo ontastbaar en dat moet altijd gratis kunnen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 22:43 schreef Blue Thunder het volgende:
Of een aannemer: prima, ik fix jouw pc, jij fixt mijn badkamer
Dat is de oplossing. Het helpt als je die mensen het met iets laat vergelijken. Msischien het beroep van die man ofzo (tegelzetter bijvoorbeeld): Iemand heeft een badkamer betegeld met illegaal -> raar cement / voegsel, dat laat nu allemaal los, en nu moet die man dat ff gratis komen fixen. Nee dat zal hij ook niet gratis doen.quote:Op zondag 10 augustus 2008 03:33 schreef Dikke-Doei het volgende:
Maar er word dus verwacht dat ik met een oplossing kom. en dat gaat gewoon niet lukken. deze mensen hebben geen legale windows versie. dus ik loop al vast.
5 euro per klusje... Vaak wordt er verwacht dat je wel even langskomt, dan ben je dat al snel kwijt aan benzine... 50 euro komt dichter in de buurt.quote:Op zondag 10 augustus 2008 09:33 schreef cablegunmaster het volgende:
wat dacht je van een kleine vergoeding ? , je hoeft ook niet vol te betaald worden. 5 euro per klusje
Ik wil ze best helpen, maar dan moeten ze wel een systeem draaien wat ik begrijp en wat niet zomaar stuk gaat. Mijn ouders draaien beiden Ubuntu (mijn ma mailt al bijna tien jaar met Pine en vindt GUIs maar onoverzichtelijkquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:33 schreef gebrokenglas het volgende:
Waar leg jij de grens met hulp? Ook alleen broer/zus/pa/ma en verder niemand?
Lol wat een familie.quote:Op zondag 10 augustus 2008 10:42 schreef LintuxCx het volgende:
[..]
Ik wil ze best helpen, maar dan moeten ze wel een systeem draaien wat ik begrijp en wat niet zomaar stuk gaat. Mijn ouders draaien beiden Ubuntu (mijn ma mailt al bijna tien jaar met Pine en vindt GUIs maar onoverzichtelijk). Windows heb ik soms gedaan, maar dan heb ik het Admin wachtwoord en niemand anders. Wil je het wachtwoord hebben? Prima, maar dan ben je vanaf dat kennelijk competent genoeg om het systeem zelf volledig te beheren en heb je mij niet meer nodig.
Nog geen problemen gehad. Ik woon inmiddels aan de andere kant van de Noordzee, en de problemen die er waren heb ik op afstand op kunnen lossen.
Heb verder gelukkig niet zo'n lastige familie. 'k Woon nu sowieso te ver weg.
"Wtf windows? is dat een verourderd systeem? , gebruik al jaren linux!"quote:Op zondag 10 augustus 2008 10:26 schreef Swetsenegger het volgende:
"Nee joh, ik heb een apple ik weet niks meer van windows"
die gebruik ik ook steeds. Ik werk nu met een apple en weet niet meer hoe windows echt werkt. ik zit niet meer in die materie.quote:Op zondag 10 augustus 2008 10:26 schreef Swetsenegger het volgende:
"Nee joh, ik heb een apple ik weet niks meer van windows"
Dat is dan wel weer typisch ja... plotseling hoor je weer wat van iemand omdat die je nodig heeft.quote:Op zondag 10 augustus 2008 20:02 schreef Drinkfontein het volgende:
Kreeg een hele tijd geleden een mailtje van een oom waar ik al jaren niet meer van gehoord had.
Ken er ook zo een, die wist mij te vertellen dat het wel moest werken ... "Want de mail van de zaak kan ik ook draadloos binnenhalen en dat scheelt ruim 100 km!!!"quote:Op zondag 10 augustus 2008 20:02 schreef Drinkfontein het volgende:
Dat draadloos gedoe vond hij maar niets, want telkens als hij bij zijn dochter zat was ontvangst zo slecht dat hij niets op Internet kon openen.(Dochter woont 35 km verder).
![]()
Als ik ergens niet tegen kan is het wel; 'oh je vindt computers toch zo leuk, dan kan je 'm ook wel even maken?'quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 20:02 schreef __Saviour__ het volgende:
Gratis fixen doe ik voor niemand meer, afgezien van directe familie. Van dat 'o die wil vast wel gratis helpen en vindt het vast nog leuk ook' kreeg ik echt genoeg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |