Nou ik zou zeggen: laat de overheid zich eens inzetten voor het opruimen van afval in zee! desnoods van belastingcenten!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:52 schreef DarkElf het volgende:
als greenpeace zich nou eens zou inzetten voor het opruimen van afval in zee, oid... ipv die criminele acties uit te voeren van onze belastingcenten..
Nou ja die van Hollandersmaar je snapt wat ik bedoel..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Am I evil? Yes I am!
Am I evil? I am man!
ja jij verwoord het NOG beterquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:10 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Nou ik zou zeggen: laat de overheid zich eens inzetten voor het opruimen van afval in zee! desnoods van belastingcenten!Greenpeace is daar niet verantwoordelijk voor, me dunkt en is geen chemisch verwerkings- of baggerbedrijf.
Maar ik vind Greenpeace ook eng geworden hoor. Wel belangrijk geweest in met name de jaren '80. Van onschatbare waarde voor de bewustwording van dingen als walvisjacht, zeehondenjacht, dumpen van kernafval en dergelijke. Ze hebben heel veel milieuvervuiling aan de kaak gesteld destijds en ervoor gezorgd dat er in elk geval énige controle kwam op al dit soort dingen. kan me niet voorstellen dat iemand daartegen kan zijn. Maar de huidige organisatie heeft wat te lijden onder grootheidswaanzin denk ik. Opeens kun je nu carriere maken bij greenpeace en dat trekt verkeerde mensen aan. Maar dat maakt de opzet van de organisatie zoals zij 'vroeger' was niet minder nobel.
Het lijkt wel of ik steeds tegen jouw mening in ga bij dit soort dingen (hadden we dat laatst ook al niet?), maar dat is echt toeval. Maar ik vind je echt geweldig met je vrijwilligerswerk bij de fair trade en dat maakt je honderd maal geëngageerder en beter bezig dan ik - laat dat duidelijk zijn.
Steer zei al, Dude, kom er maar in!![]()
Ik ben trouwens een vrouw, met een huishoudster, met katten. Mag dat ook?
Ik heb de katten dus. De huishoudster niet.
maakt niet uit hoor , dat we dezelfde naam hebben, die fabulous is off coursequote:
Oi ik heb het pas drie keer geschreven vandaag en gezegd...quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:20 schreef Stereotomy het volgende:
DE als je het stopwoordje fabulous nog eenmaal gebruikt ga ik mijn monitor slaan.
Oké.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:16 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
ja jij verwoord het NOG beter
vertel me meer
Truzzuh!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:23 schreef Liejannuh het volgende:
Steer, zie ik jou morgen in de trein naar Utrecht vanuit Den Haag?
Ik heb namelijk behoefte aan mijn schoonheidsslaapje, dus ik ben er vandoor.
Je dóet het! Er zijn zat mensen met tijd over (zie de AT van FOK!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:19 schreef DarkElf het volgende:
[..]
maakt niet uit hoor , dat we dezelfde naam hebben, die fabulous is off course, wil dat niet zeggen dat we het altijd (of ooit
) eens zijn ...
en ja vrijwilligerswerk is leuk en goed maar ik heb er natuurlijk ook de tijd voor, zo simpel is het
't is goed met jequote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:23 schreef Liejannuh het volgende:
Steer, zie ik jou morgen in de trein naar Utrecht vanuit Den Haag?
Ik heb namelijk behoefte aan mijn schoonheidsslaapje, dus ik ben er vandoor.
Greenpeace biedt zich daar, dacht ik, ook niet voor aan. Althans niet in Groningen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:33 schreef ColdFeet het volgende:
Ik wil een kuismadamEn ik vind greenpeace vreselijk stom.
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:36 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Greenpeace biedt zich daar, dacht ik, ook niet voor aan. Althans niet in Groningen.
Jij ook al?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:37 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik ben een beetje licht in mijn hoohoofd
Ik echt lang niet zo ergquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:45 schreef freecell het volgende:
[..]
Jij ook al?
Heerst het bij jullie in huis?
Als het maar geen paddo's zijn, dan is er niets aan de hand.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:37 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik ben een beetje licht in mijn hoohoofd
De paddo's zaten door de pasta. Ik vermoed dat er wijn in het spel isquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:51 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Als het maar geen paddo's zijn, dan is er niets aan de hand.
De combi schijnt helemaal dodelijk te zijn. Houd ramen en deuren maar gesloten!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 22:52 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
De paddo's zaten door de pasta. Ik vermoed dat er wijn in het spel is
Marktrock op de achtergrond
Ik lees hier pure hate!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:12 schreef FleshWound het volgende:
Hai.
Vervloekt weze de vorige bewoners van ons nieuwe huis.
Dat ze maar veel schimmel onder hun behang mogen vinden.
Dat ze maar veel hangplanken moeten verwijderen met 20 diverse soorten schroeven.
Dat ze maar geelectrocuteerd mogen raken door een laag water in hun lampen in de badkamer.
Dat al hun kamers maar belabberd opgeleverd mogen worden.
Dat hun tegels maar flink uit het lood mogen liggen.
Ik kan nu wel nog meer verzinnen maar ik denk dat de boodschap zo wel overkomt.
omdat ik sociaal en gezellig ging doenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:16 schreef krakkemieke het volgende:
Waarom MOET je? Je kan toch alleen uitgaan?
Het is nog veel erger. Het is pure, geconcentreerde hate. Als je niet kan klussen, huur dan een klusser in, maar ga niet zelf zo zitten prutsen dat er levensgevaarlijke situaties ontstaan. Idioten.quote:
Ah, je hebt een 'kluswoning'?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:22 schreef FleshWound het volgende:
Het is nog veel erger. Het is pure, geconcentreerde hate. Als je niet kan klussen, huur dan een klusser in, maar ga niet zelf zo zitten prutsen dat er levensgevaarlijke situaties ontstaan. Idioten.
Nee hoor, eind augustus gaat het al uit.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:14 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ik werd net gebeld voor uit te gaan maar ik heb geen zinook al zou ik wel gaan
bluh
ik MOET wel.. anders pas over... een maand
Jij bent echt verbitterdquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:23 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Nee hoor, eind augustus gaat het al uit.
O, zo'n woning ja!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:22 schreef FleshWound het volgende:
[..]
Het is nog veel erger. Het is pure, geconcentreerde hate. Als je niet kan klussen, huur dan een klusser in, maar ga niet zelf zo zitten prutsen dat er levensgevaarlijke situaties ontstaan. Idioten.
M'n vader en z'n vriendin hebben een kluswoning. Ik heb alleen een klusquote:
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:07 schreef freecell het volgende:
Ow Bluezz, TARA zegt dat je dan Golfer wel ook moet meenemen!
Teveelquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:09 schreef ColdFeet het volgende:
Bluezz, hoeveel nachtjes nog?
Het is zeker leuk, ik kan er veel energie in kwijt en het is leuk om na lange tijd een mooi resultaat neer te zetten. Maar af en toe zou ik willen dat we al verhuisd warenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:28 schreef krakkemieke het volgende:
Volgens mij vind je het echt leuk. Of kan je nog studiepunten scoren?
Is dat nou echt zo lekker als hier constant beweert wordt? Kan me er vrij weinig bij voorstellen eigenlijkquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:32 schreef Bluezz het volgende:
Ik zit lekker aan een wodkaatje/groene ijsthee met ijs
ik was 't niet! ik was 't niet!!!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:19 schreef Vork het volgende:
Ik zou uitgaan, maar dat plan is gewijzigd naar een film kijken bij iemand thuis en ik moet nog zelf bier meenemen ook.
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:34 schreef motorbloempje het volgende:
wijn is lekker...
voor de nerds: het is een Adobe-wijn, en hij stond (serieus) schuin boven de Norton-wijn![]()
Ik denk dat Crodino nog iets zoeter is dan Campari.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:35 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
crodino
lijkt dat op campari
want crodino is lekker
Ik vond dat één avond lekker dacht ik, en toen wilde ik gewoon weer lekkere wijn drinken.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:32 schreef Bluezz het volgende:
Ik zit lekker aan een wodkaatje/groene ijsthee met ijs
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:34 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Campari met limoensap, ijs en San Pellegrino boeren Spa Rood
dat weet ik dan weer niet, ben geen vakkenvuller op de afdeling houdbaar in de AHquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:36 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]naast de apple cider
gisteren wilde je je haar nog verven..quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:39 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ik wil hair extensions
sla mij!
Ja doeiquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:41 schreef Stereotomy het volgende:
Ik hoop later heel rijk te worden maar heel normaal te blijven.
Neem een coupe Sinead!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:39 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ik wil hair extensions
sla mij!
ja weet nietquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 23:40 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
gisteren wilde je je haar nog verven..
wat wordt het nou
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |