quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 20:02 schreef ebeaydojraes het volgende:
Molendijk door de bocht (morgen echt): wordt vast het themesong van de parade morgen
http://www.denieuwerevu.nl/lars/2008-08-07-protestsong.mp3
Ik mijd het centrum morgen een beetje denk ik.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 20:18 schreef Fugie het volgende:
Zijn er morgen nog mensen aanwezig met hippe herkenbare outfits ?
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 20:25 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik mijd het centrum morgen een beetje denk ik.
Oh, dat vind ik een aardig aanbod.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 20:44 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]Mocht je zin hebben in een broodje met Feta en tomaat dan ben je op Zuid welkom
Vorig jaar gingen de trucks (op last van de politie) keihard, er viel bijna niet achteraan te lopen laat staan dansen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 20:23 schreef Isegrim het volgende:
Meeslenteren??? De bedoeling is toch dat je danst?
Fit for free Dance Parade wordt dan wel letterlijk genomenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:01 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Vorig jaar gingen de trucks (op last van de politie) keihard, er viel bijna niet achteraan te lopen laat staan dansen. En de route; doe mij toch maar lekker coolsingel en de Erasmusbrug, dat is de enige echte route!
Ik bid voor regenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:08 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ik weet nog niet wat ik morgen aantrek, dus kan je ook niet vertellen waar je op moet letten
Ik hoop dat het droog blijft, heb er zin in! Vind de route die gedaan wordt best leukWest
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:15 schreef WHATSHESAID het volgende:
Nou ja, als het regent feest ik ook wel door hoor.
Erasmus heeft glimmertjes in het asfalt zittenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:49 schreef TJDoornbos het volgende:
Weet je hoe mooi de stad vanaf 20 hoog is met lichte regen, de erasmus word zoveel toffer!!
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:17 schreef TJDoornbos het volgende:
Rotterdam is net na een regenbui het mooist!!
Ik ben 1x in de regen geweest, en dan is de sfeer heel anders, veel uitbundiger. Dan heb je niet al die dagjesmensen maar de echte diehards. Dat was echt cool! Toen was het eindfeest nog op katendrecht, kon je niet het veld op omdat het een grote smurrie was...quote:
kom je nog deze kant op vandaag?quote:
Ja, heb ik ook naa LHV gemaild. Uurtje of 1 a half 2 verwacht ik er te zijn.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 11:30 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
kom je nog deze kant op vandaag?
dan moet ik erbij vermelden dat ons huis een puinhoop is en ik niet van plan ben vreselijk veel op te gaan ruimen ( t is weekend) dus je bent gewaarschuwd
allemaal stiekume communicatie van jullie twee dusquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 11:33 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ja, heb ik ook naa LHV gemaild. Uurtje of 1 a half 2 verwacht ik er te zijn.Een puinhoop is niet erg, het is vast niet veel erger dan mijn huis op dit moment. Normaal gesproken maak ik het juist zaterdagochtend helemaal aan kant, maar ben nu teveel bezig met die kutkelder.
Tjeempie, weet ik veel dat het in het verborgene plaats vindt.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 11:38 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
allemaal stiekume communicatie van jullie twee dus![]()
totzo dan maar
Precies aan het eind ging het regenenquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 17:24 schreef junkiexp het volgende:
Ik was al aan het wachten tot de Dance Parade hier was, nu zie ik net dat hij dit jaar helemaal niet over de Schiedamsedijk komt.
Ga ik er ook gelijk niet meer heen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |