Nee die rechtse rakkers en gristenhonden doen het lekkerquote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:14 schreef Ziggenmufter het volgende:
Linkse terreur moet gewoon met wortel en tak worden uitgeroeid. Decennialang is Nederland gegijzeld door de linkserikken die ons vertelden wat goed en fout was. Maar nu is het afgelopen met dat tuig.
Als dat werkelijk zo was dan bestond rechts al decennialang uit laffe ruggegraatloze mietjes die zelfs met kabinetten en parlementaire meerderheden blijkbaar niets kunnen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:14 schreef Ziggenmufter het volgende:
Linkse terreur moet gewoon met wortel en tak worden uitgeroeid. Decennialang is Nederland gegijzeld door de linkserikken die ons vertelden wat goed en fout was. Maar nu is het afgelopen met dat tuig.
waarom koppel jij godsdienst aan rechts? en hoezo doet rechts het niet goed? het consumentenvertrouwen én sociale welvaart is nog nooit zo laag geweest met meneer bos.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:59 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Nee die rechtse rakkers en gristenhonden doen het lekker
Als reactie op mijn opmerking dat jij alles wegwuift, kom je met een wegwuifreactie. Mooier kan je mijn gelijk niet illustreren.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:54 schreef SCH het volgende:
[..]
Weerwoord op loos geblaat en holle kreten? Kom eerst eens met argumenten in plaats van dat 'linkse kerk'-gehuil
Doe ik niet, er staat een en tussen (gewoon als oudbollige verouderde indeling links/rechts/CDA)quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:22 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
waarom koppel jij godsdienst aan rechts?
Van Agt/Wiegel zorgden voor het grootste begrotingstekort everquote:en hoezo doet rechts het niet goed?
quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Als reactie op mijn opmerking dat jij alles wegwuift, kom je met een wegwuifreactie. Mooier kan je mijn gelijk niet illustreren.
De Linkse Kerk is geen gehuil, huilen doe je als je ergens verdrietig over bent. Dat zou veel teveel eer zijn voor die beroepshypocrieten. Ik vind het vooral aandoenlijk en vermakelijk hoe die slangen zich in bochten wringen hun ranzige hypocrisie over de wereld te spuien.
En jij bent een prima koorknaapje voor de Linkse Kerk. Je volgt braaf alle regeltjes van het groot hypocrisieboek, dus je hebt je taak goed begrepen.
Het is alleen zo treurig dat mennekes zoals jij er nog trots op zijn ook.
ja en voor de grootste investeringen waar we nu nog de vruchten van plukken. niks geen miljarden naar woonwijken waar de mensen toch nooit een kwartje worden. allemaal geld wegsmijten ten faveure van het electoraat.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:43 schreef lurf_doctor het volgende:
Van Agt/Wiegel zorgden voor het grootste begrotingstekort ever
en wat ben jij dan een echte held?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:45 schreef SCH het volgende:
[..]Schelden doet geen pijn hoor, internetheld.
Jeemig, wat een genante uitspraken. Gewoon lekker mensen afschrijven vanuit je elitaire eigen ikjequote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:53 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja en voor de grootste investeringen waar we nu nog de vruchten van plukken. niks geen miljarden naar woonwijken waar de mensen toch nooit een kwartje worden. allemaal geld wegsmijten ten faveure van het electoraat.
quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:54 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
en wat ben jij dan een echte held?
ja genant he, de waarheid. ze hebben de primaire levensbehoeftes en mogen daar blij mee zijn.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Jeemig, wat een genante uitspraken. Gewoon lekker mensen afschrijven vanuit je elitaire eigen ikje
een rolletje drop als kind bedoel je? als de kat in het nauw wordt gedreven komen de meest knullige vergelijkingen naar boven. ga je schamen hypocriet.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Wilders stal vroeger ook. Mot ie ook weg?
Onderzoeken waarom de politie deze zaak nooit heeft kunnen oplossen ?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:00 schreef zoalshetis het volgende:
de grote vraag is "wat nu?"
mogen ze gelijk de aanslag op janmaat meenemen. schandalig hoe het hier gaat in nederland.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:01 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Onderzoeken waarom de politie deze zaak nooit heeft kunnen oplossen ?
Misschien dat Duijvendak voorzitter kan worden van de kamercommissie die dit aan de kaak gaat stellen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:03 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
mogen ze gelijk de aanslag op jan maat meenemen. schandalig hoe het hier gaat in nederland.
daar weet jij volgens mij alles van.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:14 schreef Hexagon het volgende:
En daar gata het nivo van het topic in links-rechts geneuzel van de meest simplistische soort
Het moet toch fijn voelen om ergens bij te horen en je lekker ongecompliceerd tegen de andere kant afzetten
Nee hoor, ik vind de rechtse kerk net zo irritant als de linksquote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:16 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
daar weet jij volgens mij alles van.
Ik niet.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 13:22 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind de rechtse kerk net zo irritant als de links
Na het wegwuiven komt het verschuilen achter "schelden", "persoonlijke aanvallen" en "de toon van het debat".quote:Op donderdag 7 augustus 2008 12:45 schreef SCH het volgende:
[..]Schelden doet geen pijn hoor, internetheld.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |